• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
luci supr ze uz jsi doma.a u manzela se priprav ze bude hur,ja se obcas nestiham divit,ale to vite,je to des,nejdrive chtej rodinu a kdyz uz se to povede tak jim rupne v kouli :angry:
2. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
Holky,mě toto dělat doma přítel,tak už tady není...na to jsem si prožila svoje abych ještě ted toto tolerovala....ještě s chováním,jaké měl k Luci.....
promin,ale je to tak......
2. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tak my jsme přijeli z venku, tatka si užíval aspon kočárku, když mu malou nepůjčíme já prostě na kočár nemám nárok :sweat_smile:
Rio hlavně, že už je malej v pohodě, jinak nám se koupání líbí, Verča vždycky jen valí kukadla :slight_smile:
Luci to je dobře, že jsi doma a a ten Tvůj manžel??? Škoda slov...tak se drž :wink:
2. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
taky jsme byli na prochajdě a musím říct,že už mě pěkně tlačil podbříšek....je to čím dál náročnější :slight_smile:
2. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
moje mamka bydlí ve Zlíně což je 100 km od nás tak jsem ráda že přijela aspoň na pár dní, tchýně by mi taky asi pomohla, ale mě to prostě od ní nějak vadí, hlavně když ona se neodpustí ty svoje rady a to mě asi nejvíc štve, moje mamka udělá, pomůže, poradí ale bez zbytečných rad - pokud si je nežádám. teď je zase tchýně asi uražená že si mamka Vojtíška užívá, ale nechápe že prostě mamčinu pomoc ocením víc...no možná jednou ocením víc i pomoc tchýně, ale zatím o to prostě nějak nestojím
2. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
Rio...je to jasan,vždyt je to tvoje maminka..............
2. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
ať je tchýně jakkoliv dobrá tak máma je prostě máma.... Ale já byla po týdnu ráda, že ta moje odjela byla to docela dlouhá doba, pořád spolu a já pak mívám ponorku....
2. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
já čekám až mi vrátí dítě. od 16hod tchýně trajdá s kočárem. Se divím, že ještě neřve hlady :confused:
2. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
myslíš tchyně??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojky,
Luci,to je dobře,že jsi doma :wink: ale manžel??? :confused: :rolling_eyes: Máte krásnou váhu. :slight_smile:

Gami, mě napadlo to co Pikuš. :grinning:

Soni,vydrž,brzy se srovnáte s Karličkou! :slight_smile:

Holky,dneska mi nas..tchán,stavěli jsme se u něj a řekl mi,že děti mají vysoký čelo,tak nebudou blbý,nechápu,proč bych měla mát blbý děti??? :angry: MM mi řekl,že to byl humor,ale to je dost divnej humor. :angry:

Takže Riuš,nejsi v tom sama. :grinning: :angry:
2. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
no můj tchán je teda úplně šílený, je to děsný sobec a docela zlý člověk, nikomu nepomůže a myslí jen na sebe, už jsem to tady kdysi psala jak se nechá jen obskakovat...
esterko Tvoje děti budou moc chytrý :slight_smile:
soni tak vidím že to prožívá fakt každý tu krizi, já už se trošku srovnávám, hlavně díky tomu, že jsem si trochu odpočinula když tu je mamka a Vojtíšek venku krásně spinká, dnes 3 hodiny dopoledne a 3 odpoledne a pak ještě 3 hodiny doma, musela jsem ho pak budit, je fakt dnes úplně hodňoučký, kéž by i v noci tak hezky spal, 3 hodiny v kuse, to by byla paráda
tak přeji všem maminkám klidnou noc :slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
tak Verča chrupkala v kočáru až do půl 7 a hlady neřvala ani Verča ani tchyně :grinning:
Rio já mám taky takovýho tchána, sobce až hrůza. Počítali jsme s tím, že budeme bydlet u nich až otěhotním a on řekl v žádném případě, že se nebude omezovat a že nemá rád malé děti. Dneska bych mu tedy spíš poděkovala, že bydlíme sami než se mačkat u nich v jedný cimře....
Ester tak to my podle tvého pantáty budeme mít asi trošku víc "miň chytrý" dítě :confused: :wink:
2. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
tak dnesšní noc opět nic moc, asi do 3 ráno buzení po 2 hodinách a pak už spíš nespal, trápilo ho bříško, pořád se budil, byl nevrlý, od 6 nespal vůbec a teprve před chvilkou usnul v kočárku asi po hodinovém pláči. ty větry ho trápí čím dál víc a to fakt nejím nic co by ho mohlo nadýmat, ale stejně to nepomáhá, je mi ho tak strašně líto že mu nemůžu pomoc. I u kojení se furt napíná, pouští prsu, prostě děs
my právě bydlíme s tchýní a tchánem a je to fakt na nic, snad to nějak vyřešíme a podaří se nám něco brzy sehnat, ale nejdřív musíme vyřešit hypotéku
3. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky...
Rio oni prý kluci trpí na prdíky trošku víc... Verču to taky občas potrápí koupím jí fenyklový čaj.. Já měla čaj pro kojící matky s fenyklem jestli ho nepoužíváš tak si ho kup to taky pomáhá....
3. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Jinak u nás je to taky o hypotéce... Manža dělal v Poděbradských sklárnách a těsně před tím než jsme zažádali o hypo tak sklárn krachly... Přes zimu se práce nedala sehnat a ted konečně nastoupil a měl by dostat i smlouvu na dobu neurčitou tak snad to letos klapne... Máme koupený pozemek, projekt, stavební povolení a vázneme na penězích....
3. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky........
tak poradna za mnou....je to pořád stejný,prcek naléhá hlkavičkou,otevřeno na jeden prst.Pokud neporodím,tak zase příští pátek...UTZ,monitor a doktor.
Ale já doufám,že už tam nepojedu :D
3. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
rio a dáváš Sab simplex? Nám to docela pomáhá. Ale když to Kačenku chytne, tak taky nevím co dřív zkusit abych jí pomohla. Dáváme teplé pecky na bříško, cvičíme s nožičkama, masírujeme bříško atd. My v noci celkem standard, takže si nestěžuju. Včera večer jsme koupali a Káťa se tvářila, že se jí to hrozně líbí :slight_smile: Dala jsem trošku víc vody a bylo jí to evidentně příjemný, tak jsem ráda :wink:
gami to ti nezávidím, snad se vám to brzo zadaří a budete moci začít stavět.
pikuško, no uvidíš jak se bude chtít Matyáškovi na svět :wink:
3. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
No jo holky..,..prdíky :unamused: jsem zvědavá na nás......................
3. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak my se holky vrátily z Poděbrad, byly jsme na procházce na kolonádě :slight_smile: To počasí je opravdu super!!!!!!!
Aquil Verče se taky koupel líbí, když tedy zrovna nemá hlad to pak řve voda nevoda. Vždyt máme přeci rybičky :sweat_smile:
3. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
aquil sabíka dáváme, někdy pomůže a někdy ne, ale teď to má Vojtíšek fakt víc a dneska se trápil hodně, celé dopoledne k vůli tomu nespal - od 6 ráno, pak usnul až na větší procházce v lese, to spal 3 hodiny a teď spí 2 ale už se vrtí v kočárku. Docela se děsím noci, začínám být opět strašně unavená, protože i když mamka hlídá, tak když hodně pláče, tak stejně ho chci mít u sebe...no a mamka zítra ráno odjíždí tak to bude náročnější
3. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Holky..............mám ted smutnou náladu,,,,,,,,,,,,u nás na diskusi femigrády se stalo neštěstí....a já si stěžuju na obyčejné věci....holky,budte rády že děti brečí,mají prdíky,ale hlavně že je máte :wink:
3. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
Pikuš,to je obrovský neštěstí :frowning2: mě tečou slzy proudem. :frowning2:
3. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
je to obrovský štěstí, že ty naše prcky máme a ty naše problémy a starosti jsou opravdu malicherné v porovnáním s tím co se stalo tý holčině :frowning2: Je to hrozně smutný....
3. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
pikus četla jsem to a je to fakt strašné, teď jsem fakt vděčná i za ty prdíky a neprospané noci, hlavně že Vojtíška mám a je zdravý. Musí to být pro tu holku i manžela šílené, je mi jich moc líto :frowning2:
3. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Je to strašný co někdo musí prožít... :cry: Četla jsem to s mrazením v zádech. To si člověk uvědomí jak obrovské štěstí to je mít zdravého drobečka v náručí.
3. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky..........
jo celou noc jsem na Katynku myslela......strašné........
Jinak my budeme dens celý den na chajdě,užívat sluníčka
4. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojky všem... koukám, že vysvitlo sluníčko a nikde nikdo :slight_smile: My jsme taky byli celý den venku byla to paráda jen jsem zvědavá na tu noc, když celý den prospinkala v kočárku :confused:
4. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
My jsme byli taky dneska venku, pak jsme měli návštěvu, teď jsem konečně na chvilku zapla PC. Ale tady se koukám nic nedělo, všichni byli asi venku na sluníčku :wink:
4. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak dneska to u nás nevypadá jako včerejší azuro což je opravdu škoda :unamused: Jinak noc u nás standart jen po koupání neusnula až po posledním krmení po 23hod, ale hlavně, že v noci chrupkala... :wink:
5. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj,Gami,trpaslíci,když spí celý odpoledne venku,tak taky usnou až po krmení po 23hod. :wink:

V Plzni je taky zataženo,ale zima není.

Jj,Augil,všichni vyrazili ven. :slight_smile:
5. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.