• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak u nás je hezky, svítí sluníčko :slight_smile: Dala jsem vařit oběd a za chvilku vyrazíme na prochajdu. Noc dneska trochu slabší, ale vyspaná celkem jsem.
Co vlastně sonicka, jakpak to zvládají s malou Karličkou? A co naše těhulky, ještě nikdo nerodí? :wink: Včera jsme měli návštěvu, tak jsme s kamarádkou probíraly porod a připadá mi to taaaak dávno...Fakt to ta příroda dobře zařídila, že ženská rychle zapomene :grinning:
5. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky................
Tak u nás taky už není azuro,ale taky je příjemně :slight_smile: tak ještě peru,poklízím a tak.....
Aquilko....ještě že jsi to napsala,že se na to zapomene :grinning:
5. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj u nás noc dobrá od 21 do 2 hodiny, pak ještě spal docela do 4 a pak už nic mc, to bříško ho trápí vždycky skoro celé dopoledne, tak je to náročné. te´d ho zkouší m. uspat venku v kočárku. Jinak včera jsme taky byli celé odpoledne venku a Vojtíšek krásně spal, dnes máme v plánu zase vyrazit, v Brně je pořád krásně
5. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
holky bojujem,ctu vas ale pisu ted spis do sanusu,obe nejak nestiham a kopirovat v mobilu neumim a prepisovat se mi nechce.vecer a v noci co jsme vypili to ji vyteklo druhou stranou,nejaky prujem,pak mame pribirat...jsem zvedava jak dopadnem zitra na prevazeni. :frowning2: v patek jsme tam byly,pry stala na vaze,kontrolni krmeni ni moc,dr.nechape ze mala u toho usina,pry ji mam budit,ale jak nerekne :frowning2: a ona se hlavne nenecha a kdyz tak par krat cucne a je zas v limbu.no ja pojedu ve ctvrtek na kontrolni odber,pry to klesa ale ty hodnoty byly silene.to co ma normu do 0,63 jsem mela 17,89 ted uz to kleslo na 12neco,tak jsem dostala slabsi prasky a za tyden kontrolu...no v noci uz spinkame lip,vydrzi kdyz chce i 4hodky.
5. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
soni my jsme to tak měli v porodnici, že Vojtíšek usnul sotva se přisál a dostával proto stříkačkou ty příkrmy, teď ještě taky občas usne, hlavně v noci, ale já ho zvednu, dám odbrknout a jak se trošku probere, tak zase přisát - někdy to dělám i třikrát než mám pocit že něco vypil. je to boj, ale co se dá dělat. Teď zase jak má rýmu tak se u prsu zlobí a pouští se a chytá třeba 10 x, no ale věřím že to bude i Tebe lepší a když tak by Ti mohla dát doktorka taky pro začátek nějaký příkrm, když to dáš stříkačkou a ne flaškou tak by to mělo být v pohodě - nebo odsaj mlíko a zkus to sama - doktorka by Ti měla ikázat jak se to stříkačkou dělá, prstem v puse se vyvolá sací reflex a ona by to měla vysát
5. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
soni verča dělala úplně to samé a taky se nedala vzbudit, šťouchala jsem pod bradičkou, lechtala na chodidle, ale prostě, když spí tak spí... a jakmile jsem jí to prso vytáhla tak za 5 min zjistila, že ho nemá a začala řvát a takhle furt dokola...
5. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ester hlavně, ža pak chrní v noci, i když Verča před tím spala líp, ted se budí po 3 hodinách takže je trošičku náročnější, ale dá se to. Doufám, že pak to noční krmení vynecháme a to už bude parádička :slight_smile:
5. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
no tak jsem vykoumala jak ji na moji placate vaze zvazit,na pekaci tak 30vycucla a 20vyprdla :frowning2: takhle teda nevim nevim
5. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
ale 10 jí zůstalo :wink:
5. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
ale stejně vycucla málo, měla by asi těch 90
5. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
gami dr. rikala ze by mela tak 50 alespon :frowning2:
5. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
Verča taky kolikrát tu 90 nevycucne, někdy jí stačí 60.... To je různý.... Já si ze začátku myslela, že kdyby měla hlad tak brečí a ona mi vlastmě spinkala celou noc, ale dr mi vyvedla z omylu prý právě spí, protože jak ubývala na váze tak byla víc unavená a spinkala.... Ted co máme UV tak je to dobrý, malá je spokojená, papá pravidelně a to je důležitější než se stresovat u kojení... Tak uvidíš, když to nepůjde kojením tak jí dáš flašku a budete spokojené obě to mi věř :wink:
5. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
5. dub 2009 v 16:18 • lucijda
Tak já prospala celé odpoledne................
Lucijdo...vydržely jste holky,tak paráda....já taky cítím,jak hlavinka tlačí....a hlavně když chodím..........
tak uvidíme :slight_smile:
A maminky naše....určo to vše zvládnete a my pak taky...vy už nám budete směle radit
5. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
no gami ona spinka tak tri hodky pak se budi,ja se ji snazim tak po dvou budit... No a v noci vydrzi obcas ctyri,no proste papa tak 30 jeste uvidim v noci to mi prijde ze mam vic mlika a vic vycucne
5. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Soni uvidíš pak na tu váhu, ale opravdu si z toho nedělej hlavu... Já jsem taky z toho byla špatná pak mi Esterka psala, že mám být v klidu, že je lepší být na UV a nestresovat než být nervozní. A já s ní musím souhlasit opravdu ted máme klid ...
Luci super, že jste vydrželi ted už bude prcek OK...
:wink:
Piku no ještě, aby netlačila.... Vyřiď Matyáškovi, že by už mohl mezi nás, že se na něj těšíme... :sweat_smile:
5. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
gami no vzdyt uvidime,proste ji skusim zvazit jeste jak ji pujdu vykoupat svlecenou,pak v noci a nakonec uvidime u doktorky
5. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
jinak s tou váhou jsi to vymyslela hezky :wink: kámoš zase dělal, že se zvážil nejdřív sám a pak tam vlezl s malou... taky řešení... My jdeme ve středu na 3 týdení prohlídku tak jsem zvědavá jak nám prospívá UV.. jen se mi zdá, že Verča dost ublinkává, i když si krkne tak stejně pak něco vyhodí tak nevím... :confused:
5. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Gamik...tak ted jsem mu to přetlumočila....at si nedává na čas a kouká jít na svět..........tak uvidíme :wink:
5. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
:grinning: uvidme jak poslouchá maminku :grinning: Verča mě měla tak nějak na háku :sweat_smile:
5. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
No myslím,že to bude nastejno :grinning:
5. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
no tak jsem ji tam hodila na pekacek jak kralicka,podle moji vahy neco malo ale fakt asi malo pribrala tak uvidim zitra.ted dosala ale jenom z jednoho a totalne vytuhla a nejde vzbudit :frowning2: trdlo male :slight_smile: piku koukam 40tt :slight_smile: no tak ven s zenichem,at vi kolik ma tady na vyber nevest :grinning:
5. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
my jsme vykoupaný a snažíme se usnout a nějak se nám to nedaří.... :confused:
Jinak Soni máš pravdu, že tu máme přeholkováno. To budou mít ty naše holky pak těžký, když bude kluků málo... se o ně budou prát :grinning:
5. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
tak mě napadlo... Karlička nebo králíček :grinning: Je to skoro to samé tak hlavně, že to účel splní :wink:
5. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
jojo na cesneku :grinning: tak z toho jednoho vycucla skoro 20 tak snad pujde za chvilku vzbudit,mozna je to i koupanim,dnes jsme ani nebreceli az u mazani :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Jo nevěsty tady čekají....to by ho mohlo nalákat :grinning:
5. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
holky... takže Piku v noci jede :grinning:
5. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
gamik dneska????????????,no uvidíme,jestli jsem ho nalákala :grinning:
5. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
No piku už byste to vážně mohli rozjet :wink:
My jsme byli na procházce, ale Kačenka dneska nic moc. Moc přes den nespinkala, furt pobrekávala, mrčela, funěla, tak třeba bude spát aspoň víc v noci. Holky, kolikrát koupete? My tak 2x týdně, říkala dr. že to stačí, že se pak mimču zbytečně vysušuje pokožka. A myslím,že Kačka je ještě moc malá aby to vnímala jako nějaký rituál. Bude mít sice zítra teprve tři týdny, ale Káťa se mi zdá každý den jiná, mění se před očima. No je prostě k sežrání, ta mateřská láska je tak obrovskej cit, že mě z toho až někdy mrazí...
Jinak luci, kočárek drandí super, těš se :slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jooo a mě do toho ještě začal bolet zub....co zub,mám tam korunku a pod ní mě to bolí :unamused:
5. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.