• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
tak já koupala jednou za 3 dny a ted už koupám 3 dny denně.... Ale dávám jen čistou vodu a mažu modrou indulonou. To mi doporučila dr, čekáme jestli malá nebude mít po tatínkovi atopický ekzém...
5. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojík........
Gamik,nevěsty nezabraly :unamused: tak já už nevím,jak na něj..........
asi dnes večer skočím na miláčka :grinning: ale ten bude koukat :astonished:
6. dub 2009 v 07:27  • Odpověz
pikusko, Matyášek si sám řekne až bude chtít ven. Já jsem mohla dělat co jsem chtěla a Káťa si hověla v břiše dál a měla všechny moje hokusy pokusy pěkně na háku :wink:
U nás opět noc celkem standard, ale zase ne že by to bylo tak super, no prostě trochu vyspaná jsem. Kačenku docela pořád trápí to bříško, no zase vyrazíme na procházku, v kočáře většinou spí.
6. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky...
Tedy ten kluk se nám prostě neukáže :grinning: Piku s miláčkem je to dobrej nápad, mě to dr doporučovala, spermoníci mají nějakou tu látku co obsahuje ta vyvolávačka... Takže šup na něj :grinning: I když Tě to vůbec nezávidim mě to bylo hrozně nepříjemný... Jsem vždycka říkala at dá bacha at ho Verunka nechytí a Verunce jsem říkala, že to co jí dloubalo do hlavičky tak to byl tatínek.... :grinning:
Jinak já jsem totál nevyspalá už to není jako zezačátku, že jsme spali 5 hodin už se budíme po 3 a z toho jsme hodku vzhůru, takže mám naspáno slabých 5hodin a to je celkem mazec :confounded:
6. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
pikus přesně tak, Matyášek si sám řekne až bude chtít ven, ale už se Ti to blíží, za chvilku tu bude další mimčo, to je super :slight_smile: :dizzy_face:

soni co ty, jak to zvládáte?

aquil ještě že je pořád tak hezky co, my taky uspáváme v kočárku jak to jde, protože Vojtíšek dobře spí
jinak naše dnešní noc celkem dobrá, i když od 5 zase skoro nespal, až teď se miho podařilo uspat tak uvidíme jak dlouho vydrží. Odpoledne vyrazím na větší procházku, akorát mě pořád dost bolí to šití když dýl chodím, ale co se dá dělat...
6. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
přidala jsem fotky do alba
6. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Holky,já vím,že až bude chtít,tak vykoukne :grinning: jestli to on nebude vzorňák a nečeká teda opravdu na termín :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojky.
tak u nás se trpaslíci najedli v 6 a pak ještě spali-zázrak- tak jsem taky v pohodě,vylezli jsme až v 9. :wink:

Já koupu 2x týdně,jinak otírám žínkou,podle doktorky,prý se pak zbytečně vysušuje kůže.

Riuš, a to nejde,že ho uspíš a necháš na zahradě? Když Ti bolí to šití,at se nenamáháš.

Pikuš,tak co??? :grinning:
6. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Rio,Vojtíšek je fešák!!!!! :sunglasses:
6. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
esterko děkuji :dizzy_face: já ho nechávám na dvoře dopoledne když ho supím - dnes mi to trvalo 40 minut, ale jinak odpoledne jdu na větší procházku do lesa, tam je lepší vzduch a k vůli té jeho rýmě mě to přijde dobré a spí daleko dýl pak. navíc na dvoře furt hlídám aby mu na kočár nelezla kočka, ona je hrozná potvora. Dávám mu na kočár síťku ale stejně se bojím aby mu nějak nevlezla dovnitř
6. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
Rio....krásný fotečky :slight_smile:
já teda dala ještě jeden pupík ze soboty..........
Esterko........nic :grinning:
6. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
pikus teda to je už pořádné bříško, tam si asi matyášek pěkně lebedí :grinning:
6. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
No vid....aby se mu taky chtělo ven :grinning:
6. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
pikusko, hezkej domeček, to se nedivím, že se Matyáškovi nechce ven... :slight_smile:
rio, vojtíšek je krasavec :slight_smile:
esterko, stejně máš můj hluboký obdiv. Zrovna dneska jsem si snažila představit, že máme místo jedné Kačenky dvě :wink:
gami u nás je to taky horší než po návratu z porodnice. Přes den teď Káťa spí fakt docela málo a v noci taky nic moc...
6. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
já taky nechápu ka bych zvládla dvě mimča, mám co dělat s jedným a jsem hotová, takže esterko máš i můj obdiv a velký :wink:
sleduju že to máte všechny stejné, přes den spaní nic a moc a přes noc taky, no musíme doufat že se to zlepší a vydržet to, ale někdy jsem taky úplně hotová. dýl než 2-3 hodiny v kuse Vojta v noci nespí, přes den třeba dopoledne jen půl hodiny - teď je venku taky tak nějak a už jsem tam dvakrát byla protože brečel, takže žádný tvrdý spánek :unamused:
6. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Holky spaní je problémek co.......no já to trénuju...WC,bolavé ruce,oteklé nohy,tak mě taky bolej...
6. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
pikus to jsem si taky myslela jak mám natrénováno každých 30 minut pomalu na wc, ale tohle je jiné, já než v noci nakojím, dám odbrknout, kolikrát přebalím protože se pokadí a je to hodina, pak usne na dvě hodinky a je to nanovo, když jsem chodila na wc nebo mě pálila žáha, mohla jsem usnout až to přešlo, takhle je to každou noc a je to fakt jiné...ale co, jsem šťastná že Vojtíška mám a tohle se přežít dá, však se to zlepší
6. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Rio přesně si to vystihla. Já si myslela, že jsem taky zvyklá jak jsem lítala na WC, ale tohle je opravdu jiný. Přesně takhle to funguje u nás, 2hodky spíme, hodinu krmíme, krkáme, přebalujeme pak zas 2hodky a to už je hrozný, když se člověk má probrat a ono to vůbec nejde. Pak jí držím flašku a usínám u toho...
A koukám, že ty mimča opravdu fungujou stejně :wink:
Jinak Rio máme dosti podobný vozidla, dám tam taky fotečku :slight_smile:
Piku hezkej balonek Ti vyrostl :sweat_smile:
6. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
gamik já kojím a hlava mi padá, vždycky lse leknu abych Vojtíška nepustila, ale je to fakt hrozné...a to si jdu ještě před kojením umýt ruce, po kojení se mi chce na wc a než se dostanu do postele a usnu tak za hodinu a půl chce Vojta zase jíst :grinning:
jinak se vzbudil před hodinou, tak se nakojil, pořádně pokadil, tak jsem ho přebalila, u toho se počural až na břicho, takže jsem ho celého převlékla, on si vzpomněl že by ještě jedl, tak jsem ještě dokojila a on se opět u toho pokadil, tak nanovo...teď jsem ho poprvé půjčila tchýni, ale odpočinek nehrozí, musím pověsit vyprané prádlo, dát prát nové a vyžehlit, protože brouček má všechno overálky vyprané - každý den převlíkáme tak 3 x
6. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
Rio tak to já převlíkám jen 3x za noc.... Je to u nás úplně to samé.... Jedno bodíčko poblinkáme, jedno pročůráme nebo čůráme při přebalování, nejlépe, když zrovna sundám plenku zvednu jí nožičky takže taky čůráme na bříško :slight_smile: A když na nás přijde kakání tak musím asi půl hodky vydržet, jinak bych měnila plínu furt ono nám to hrozně dlouho trvá než to vytlačíme :slight_smile: Jsem si myslela, že má až moc hadříků a prdlajs, peru každý den :unamused: Ted jsem taky odevzdala kočár sestřence, ale nevím jestli nepřijedou s muzikou dneska jí nějak trápí bříško tak moc nespí a pobrekává....
6. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
jo a to kakání na nás přijde samozřejmě v noci při krmení :fearful: :grinning:
6. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Piku už se těšíš??? :grinning: :wink:
6. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
Holky,takže ještě že máme dost věcí...........
Jinak jsem ted šla do města a teda už to je pro mě nadlidskej výkon :astonished:
6. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
hodila jsem nějaké nové fotečky :slight_smile:
6. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
jojo Piku já už ty poslední dny moc nechodila, všechno mi bolelo a jak říkáš byl to nadlidskej výkon :wink:
6. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
Jo a navíc jsem ted blbě kousla a málem jsem se pos....bolestí..ten můj zub :confounded: jsem to zase podráždila a ted to bolí................no super............
jdu na fotečky :slight_smile:
6. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
s tím zubem to je na kakánek :confused:
6. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
tak holky kontrola naprd :frowning2: nepribirame,30g,malo papa,takze ob krmeni nutrilon 50,koupila jsem si i odsavacku ale je pekne na h...ale tech 50odstriknu bez problemu,takze mala je proste lina tahat,lzycka nehrozi jak sermuje rucickama,takze aventacka lahvicka a prokladam kozama.ve stredu znovu prevazeni tak uvidime...jinak u nas taky prebalim a karlicka si ze me dela blazny a hned ji poprdi znovu,takze kazdy den peru,snad mam po 6tydnech zrusi to siroke baleni a bude stacit jedna plina misto 3,sice treti je za igelitem ale ta spotreba je stejne silena
6. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
gamik krásné fotky, teda ty miminka se nám všechny povedly :dizzy_face:
jsem ráda, že neperu denně jediná, taky pořád dokolečka hlavně overálky a plinky - a to jsem si myslela že když budu používat papírové jak bude praní míň, ale to je furt něco
pikus já jsem si myslela že mám věcí moc, ale teba overálky 56 jsem ještě teď kupovala navíc, protože těch pár co jsem měla bylo furt špinavých a mě teď overálky vyhovují nejvíc a 56 je nám akorát
6. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
Soninko....malá je lenoch a netahá???ak at do středy přibere beruška jedna.........
Gamik....ted se to uklidnuje...no nesmím na tu stranu kousat no...a snad to bude OK....
6. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.