• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
rio tak ja overalky min.ale plinky furt dokola,ale zatim nam vyhovuji,jde nam to tak ja preziju i to zehleni,hlavne aby mala byla v poho :slight_smile:
6. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
Soni tak aspon, že máš mlíko v nejhoršim jí to můžeš dávat do lahvičky ne? Já jsem neodsála skoro nic ani 10 z obouch.... Plínku máme jen jednu, ale stejně jich peru pořád mraky... Je to fakt super jak to všude funguje stejně :sweat_smile:
6. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
já plinky používám na přebalování, odbrkávání a podobně a peru je pořád...a jak vám děti brkají? Vojtovi to někdy nejde a trvá to a někdy se u toho pěkně poblinká
6. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
Holky,asi odtéká voda....mokro mokro a dost....tak čekám na miláčka a jedeme
6. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
gami taky si rikam,zatim mam obyc.odsavacku je to s ni boj ale jestli bude mliko tak poridit nejakou lepsi,teda jestli by prestala cucat,ted musi nabrat aby mela silu.jinak my latkujem a zatim fajn,a u dr. pozitivni ohlasy,vsichni prekvapeni ale radi.
6. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
jupííí Matyášku tak šup k nám.... Piku držíme palečky... :wink:
6. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Soni já mám tu mechanickou s tou pumpou a je to taky boj takže ono si asi nevybereš... Nevím jaký jsou ty elektrický, ale ty asi jsou dost drahý...
6. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
piku tak drzime pesticky a hlavne at te moc netrapi :wink:
6. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
Rio odbrkávání je u vás krkání? :sweat_smile: Já to totiž slyším prvně... Nám to zrovna moc nejde a pak blinkáme o sto šest....
6. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
gami no chvali si tu aventackou ale stoji cca 15stovek a ja budu mit ted jine vydani a materska porad v nedohlednu,vylet do lekarny byl za 7stovek a advokat mi dal slozenku na dva litry kvuli rizeni o svereni do pece aby pak mohl pokracovat rozvod,at uz mam toho kretena z krku a muzu resit majetek a co dal budem my dve delat...no my krkame trosku na ramene a pak v leze na bocicku a ublinkla si jenom par krat,ale uvidime co udelaji vetsi davky...
6. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
s tou mateřskou jsou to hovada. Co to ted posílá sociálka těch prvních pár týdnů já až ted dostala lednovou... A manža taky čekal na nemocenskou takže my byli bez peněz... Snad to půjde rychle u toho soudu, ale za toho advokáta to jsou pálky. Já měla u rozvodu známou advokátku, ale stejně jsem se pěkně protáhla... Jsou to zloději :angry:
6. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
ahojky holky,tak dočíst vás byla docela fuška.... :grinning:
pikus taky držím palečky at mas rychlí porod a nejak te prcek netrápí :wink: :dizzy_face: :wink:

koukala jsem na fotečky vašich miminek a jsou nááááádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj Milu já si zrovna říkala, kde seš takovou dobu. Bála jsem se, aby Tě ty naše starosti radosti neomrzeli číst... Už, aby jsme Ti mohli předávat cenné rady :slight_smile:
6. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
gami nene určitě mě tohle neomrzí nebooooooj :slight_smile:
jink já jsem měla ted hoooodně práce ted budu zase mít dlouhý týden a skončím s prací až v pondělí ráno.... takže hoňka

jukám jak vám rostou miminka... čtu si jaké máte starosti a i radosti.... no prostě vás jen tak neopustím..a jen tak se mě nezbavíte :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
gami on to napocital na tri ctyri stani a chce zalohu,no a socialka ani nemluv,po me chteli dalsi papir,tak alespon vim ze uz se neco deje a hned to pak pry uvolni.tak jsem zvedava.milu jen tady s nama hezky zustan at se brzicko k nam pripojis.no mizim netopyrek se hlasi :wink:
6. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Jééé pikusko, tak držíme moc palečky-i Kačenka :wink:
Holky je to fakt všude stejný. My většinou odkrkneme, ale včera jsem seděla jak trubka v noci 3/4 hodiny a nic... :unamused: Teď na chvilku malá zabrala, jinak fakt dneska kromě venkovního spaní v kočárku celkem prd. Vždycky zabere na chvilku, pak řev, pak zas chvilka, zas řev...Třeba bude aspoň víc spinkat v noci :confused:
6. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
pikus taky moc držímě s Vojtíškem pěsti a těšíme se na Matyáška :slight_smile:
je to stejný fakt Vojtíšek taky dnes chvilku řve, pak usne, za chvilku zase řev a furt dokola, taky doufám že noc bude lepší, táta teď uspává na balonu a snad dobrý - i když teď říkal že má zase otevřeé oči :grinning:
Mili taky tě ráda vidím, my tady probíráme mimča ale na tebe myslíme a přály bysme Ti, aby ses k nám mohla přidat :slight_smile:
odsávačku jsem ji koupila pákovou za 800 a je naprd, nejde mi to s ní vůbec, takže odstířkávám a to je nadlouho, asi ji prodám a koupím tu úplně obyčejnou a bude to
6. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ha ha ha..........jsme doma................ :slight_smile:
teklo to ze mne ještě v porodnici....tak test na plodovku dělali 3krát..sama sestřička nevěřila.........
tak je to pouze hodně vodnatý výtok.
Domů jsem dostala vložky a tu vodičku na Temešvariho test a tak mám doma testovat....jestli teda nepoteče i voda.
Jinak..dělali monitor,ten OK a kdyby něco,raději prý zase přijet,než něco zanedbat.
6. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
no Piku to si děláš z nás prdku :grinning:
Rio a Aquil je to až neuvěřitelné, ale my dneska naprosto stejně... chvilku spánek chvilku řev... spala jen, když jí vyvezla sestřenka v kočárku :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
gamik...........tak pardon :grinning:
ale teda i doktor si ten test dělal ještě..........no prostě to je v pořádku a mimi nebude ještě
6. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
pikus teda to jsou fóry :grinning:
6. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
no piku...teda nevesty uz se klepali radosti a on si dela blazny?no ale treba se to uz brzo rozjede,kdyz se to takhle chysta...ja koupila obyc.pistovou,boj nez jsem prisla jak na ni,ale ted uz jsem moc neodsala tak jsem zvedava v noci...jinak netopirek taky spatne usinal...
6. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
no jo Matyášek bude nějaký šprýmař, místo plodovky si tam pouští bůhví co :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
no holky nakonec to vazne vypada ze to bude tim ze mam malo mlika a to jsem v porodnici mohla rozdavat :frowning2: piskle nejdrive prikladam,pak dorazim lahvickou a zbytek odsavam na priste, ted jsem odsala necelych 30a pochybuju ze by za tu chvilku vycucla tech 20-30 :frowning2: ale z lahvicky uz dala jenom ani ne 20,a pred tim v poho 40-50.no asi budu vazit zas chvilku.dr.blazniva me vystresovala a ja kvuli ni vyschnu :frowning2:
7. dub 2009 v 06:07  • Odpověz
ranicko :slight_smile:

mam pro vas zpravu od pikusky, dnes rano v 4.43 se narodil Matyasek, meri 52cm a vazi 3440g. on i maminka jsou v poradku a tatinek byl u toho :dizzy_face:
7. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
tic tac dekujeme za spravicku a gratulujeme,a uz se moc tesime az se vrati mezi nas :dizzy_face:
7. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
supeeeeeeeeeeeer :grinning: tak přeci jen si dal říct :slight_smile: moc moc gratuluju a přeju hlavně zdravíčko!!!!! a už se na vás těšíme :wink: To ten den dneska, ale krásně začíná :dizzy_face:
7. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
teda holky, ale Matyášek bude kus chlapa... 52cm... :slight_smile:
7. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Soni, aby to nebylo jako u nás, že pak z prsa už bude líná sát, protože z lahvičky jí to jde líp :confused: Pokus se často odstříkávat i když já na to absolutně neměla čas .... a pak už ani náladu, protože ta odsávačka byla fakt blbá a byla to hrozná práce...
7. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Pikuš,moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Těším se na fotky Matyáška!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky,já taky pořád peru,jinak bych trpaslíkům neměla co dát na sebe.

A jinak mě nemusíte obdivovat,kdyby jste měli dvojky,tak to taky musíte zvládnout. :wink: Vy se jim věnujete na 100% u nás to nejde,ale zase nejsou rozmazlený. Večer se položí do postýlky,pohladím po hlavičce a jdu pryč,občas se vrátím když zapláčou,to jim vypadne dudel.
To samé na zahradě,jezdím 5 minut a spí pak tři hodiny. Nerozmazlujeme,zbytečně nechováme,je to sice trochu brutál,ale nejde to jinak.

A mám jako vzor mají babičku,která za války porodila třikrát za sebou dvojčata a zvládla to. Neměla automatku,myčku,odsávačku na vysavač,látkovky atd a šlo to. Tak proč by to nešlo u nás?? :grinning:

Soni,jestli nemáš mlíko,tak se nestesuj,já si tím prošla ,ted jsme na flašce a pohoda.

Gami,mě v porodce taky nutili odsávat,doma na to není čas a flaška je prostě pohodlnější. Sice MM je MM ale když to nejde,tak to nejde.

Dneska zase trpaslíci spali d devíti,ted koukají v lehátkách,já jdu vařit a odpoledne zase na zahradu. :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.