• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Pikusko!!!! Obrovská gratulace k Matyáškovi!!!! Jupíííí! A vypadá to, že se pikus ani moc sdlouho netrápila :slight_smile:
U nás noc pohodová, málá si to vybrala opravdu včera přes den, v noci spinkala pěkně, šla jsem si lehnout už v deset, manžel ji hlídala až do půl jedné, pak jsme nakrmili, uspali a spinkala až do půl šesté, pak jsme zase krmili a ještě hodinu a půl jsme spali. Teď jsem stihla vyžehlit. Já teda pořád odsávám, je mi to líto to úplně zabalit, ale taky rozhodně nemám čas třeba každé dvě hodiny. Takže tak po 4-5 hodinách odsaju. Až to nepůjde, tak se na to taky vyprdnu. Takže gami ty už neodsáváš vůbec? A to se ti to mlíko samo ztratilo nebo jak? Já totiž když dlouho neodsaju, tak mi to z těch prsou samo kape...
7. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
pikus to je super, moc blahopřeji a taky se těším na fotky, konečně tu bude mít Vojtíšek kamaráda :grinning: - ale holčičky on má taky rád :grinning: :wink:
u nás noc jak vždy, od 5 bolení bříška a spinkání po chviličkách, mezi tím řev...teď jsem s ním jezdila hodinu venku, po půl hodině usnul a teď spí před domem, ale furt slyším jak tam vydává zvuky a budí se, tak nevím - ale potřebovala bych aby vydržel aspoň hodinu a já si mohla odpočinout
s tou odsávačkou je to naprd, já mám zase mlíka hodně a když neodstříkám tak se mu blbě přisává, ale tím odstříkáváním to je nadlouho a odsávačka mi fakt nejde
soni když budeš mít málo mlíka, tak by měla dostat malá fakt něco navíc aby neměla hlad, ale to by snad měla doktorka poznat ne?
7. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Aquil, když jsem asi po 20min úmorného odsávání vycedila pár kapek tak to opravdu nemělo cenu. A tak se mi vlastně ani nemělo co ztratit, protože tam prostě nebylo... Pár dní jsem ty prsa trošičku cítila a i sem tam nějaká kapička vyběhla sama, ale ted úplně v pohodě... Už jsou mi zase staré podprdy :grinning:
7. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
jo ajinak u nás taky noc v poho. Spali jsme od 23hod do 4 a pak ještě do 8hod takže dneska jsem i odpočatá.
Ale v kočárku se jí taky nedaří pořád se budí tak musím uhoupávat...
Esterko 3x dvojčata :astonished: Tak to je babička tedy opravdu dobrá :wink: tak to u Tebe bylo jasné vid? :sweat_smile:
7. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Gami,takže dvojky mě ani nepřekvapili,že se uchytili. :grinning:

Hokly,poradte mi,co dáváte mimčům na sebe ven? Včera jsem je si navlíkla a pak byli celý zpocený,tak nějak nevím :confused:
7. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
tak oblíkání na ven taky nemám dořešené, dala jsem na overálek teplákovku trochu teplejší a pak tenčí deku a stejně pak byl spocený tak nevím...míň ho oblékat mi zase přijde málo :unamused:
7. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
No oblíkání taky furt řeším, malá teda spocená nebyla, ale zdála se mi trochu zapařená pod plínkou. Dala jsem body, tepláčky, na to kabátek a zakryla dekou. No a samo čepičku...Zase nezakrývat se mi nezdá, přece jen je to 3-týdenní mimino...
7. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
no davam ji tak tu 50tku jak rekla dr,zitra uvidime co to udela na vaze.odstrikavat se snazim co dve hodky treba se to zas rozjede jak v porodnici.no ven oblikam jenom overalek svetrik a cepicku,zavinu do zavinky z autosedacky,rano jeste decku ale ted spise i tu zavinku rozhrnu.meli by mit o jedmu vrstvu vic
7. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
teď jsem mu dala na overálek tenké tepláčky a tenčí mikinku a zahryla ho tenkou dekou jen nohy tak vudiíme jak to dopadne, tchýně s ním jela na procházku - jenže ona vydrží tak půl hodiny a to on kolikrát tvrdě nespí takže stejně ještě pak musím jít já protože se budí
7. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
taky řeším jak obléci.... Já dávám na bodíčko je teplejší mikinku a čepičku a mám jí v dece do autosedačky, ale tu většinou má jen přes nožičky jinak jí rozhrnuju, protože pak mám ještě dvě vrstvy kočáru... Pořád jí osahávám ručičky a tvářičky, ale myslím, že jí je takhle dobře.
Rio a to tchýně opravdu moc nevydrží... Mě Verču vracejí většinou až tak za 2 hodiny, ale to je pak řev než připravím papání :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
jo a samo, že má kalhoty :wink: nééé jen bodíčko.... :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak dnes jsem ho asi oblekla akorát
jinak tchýně strávila půl hodiny na procházce před barákem její švagrové a chlubila se, pak objela kousek vesnice a vrátila se - Vojta byl do půl hodiny vzhůru, takže jsem mohla vyrazit zas, před chvilkou jsem se vrátila a zatím spí
7. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
já čekám až mi dítě vrátí, trandí už od 15hod. Musím si připravit papu jinak to bude zase kravál :slight_smile:
7. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
holky sahat na zatylek a podle toho pridat nebo odebrat nejakou vrstvicku,ruce jsou obvykle studene a tvaricky taky nejsou smerodatne.my se byly ukazat holkam na cvicu,hezka vychazka :slight_smile: jeste spinka,tak ja jdu zatim zabojovat s odsavackou at pak po krmeni muzu do vany a zehlit.
7. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
no vidíš Soni to jsem nevěděla... díky za radu, budem sahat na zátylek :wink:
my jsme právě dopapali a jsme spokojený :slight_smile:
7. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
tak ta spokojenost u nás vydržela asi jen půl hodiny až do ted jsme řvali :confused: Ted snad potvůrka usne... Ale můžu říct, že jsme z toho pěkne opocená ani najíst jsem se nestihla.... :rolling_eyes:
7. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

pikusko supeeeeer moc velka gratulace k Matyaskovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky u se teším na fotečky
7. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Pikusko moc veliká gratulace k Matyáškovi, jsem to četla a bulim jak želva- hormony makaj o sto šest :sweat_smile: Jý jsem všera pěkně žduchla Alenku do bříška o židli v restauraci, když jsem vstývala nějak jsem se tam nevěšla samo jsem měla výčitkas jak blázen :frowning2: Jinak jsem otevřená na 1prst a prý když vydržíme 14dní tak budeme borci :sweat_smile:
8. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky,
Gami,u nás se včera taky řvalo, Jakub dokonce usnul až u mě v posteli :rolling_eyes: ,ale ted aspon ještě spí,tak v klidu snídám,to jsem dlouho nezažila. :grinning:

Soni,díky za radu. :wink:
8. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
Luci,neboj,mimčo je chráněný,mě se před porodem po břiše prošla i čuba. :angry:
8. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Esterko Verča spinká v noci s náma. Včera kolem 22hod usnula tak jsem nečekala na další krmení a šla jsem si taky lehnout a vydržela do půl 2 takže jsem si i trošku schrupla. Jo a to spinkala v postýlce :slight_smile: Vím, že jí pak asi těžko odnaučím, ale já jak ublinkává tak jí mám radši u sebe a slyším, když to z ní jde..... Tatkovi se to moc nelíbí, ale jen z toho důvodu, že by pak chtěl souložit :grinning: :grinning: Nojo ty chlapi :grinning: Ted spolu vyrazili na procházku tak já jdu aspon něco uvařit...¨
Luci držíte se super, 36 tt je už v pohodě a to určitě dáte :wink: Už se těšíme na další mimčo!!!! Hezky se nám to tu rozrůstá :dizzy_face:
8. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

takže ted by měla ještě luci a angel porodit a jste koplet... to to letí to je mazec :slight_smile: :dizzy_face:
8. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
no jo Milu letí to hrozně... co Ty??? Ten květen platí???? To je za chvilinku :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Gami,tak to já se na to ani neodvažuju pomyslet,když je v klidu Kája,tak řve Kuba,tak fakt nevím jak to budeme dělat. :confused: :grinning:

Milu,v květen to jistí. :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Ester já na to zatím taky nemám ani pomyšlení a manža se tedy drží.... :slight_smile: Ono se ta snad časem nějak poddá :sweat_smile:
8. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
ahoj holy, u nás večer taky řev, nakonec se m. podařilo ho uspat, to byla nějak 20 hodin, pak jedl ve 22, v 1 a ve 3 a to už moc nespal, trochu usnul., ve 4 opět vzhůru a to už ho hodně trápilo bříško takže jen pořimoval, mezitím brečel, já už jsem nespala vůbec. Ráno jsem mu trochu ulevila rourkou tak to z něho valilo, ale za hodniu řval zase...teď jsem ho uspala venku v kočárku tak uvidíme jak dlouho vydrží, dnes navíc docela ublinkává... chci mu koupit probiotické kapky, jsou seice drahé - asi 700 ale prý fakt pomáhají. Jen mám problém je sehnat, v lékárně je zkoušeli objednat ale prý je nemají nikde na skladě, tak nevím, zkusím ještě net...
jinak Vojta spí v koši ale ráno už ho taky mívám v posteli kolem té 4 abych furt nevstávala
angel se tu dlouho neukázala...
8. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak u nás dneska noc dobrá, jsem celkem i vyspaná-asi už si začínám zvykat nebo co :grinning: Dopoledne Káťa trochu pořvávala, ale nic hrozného. Teď spinká, ale už tam začíná cosi kutat, tak to na dlouho nevidím...Jak se napapáme, tak vyrážíme na prochajdu, venku je zas nádherně :slight_smile:
My si bereme taky malou do postele, ale fakt jen ráno na pomazlení nebo na dospání, jinak dodržujeme na noc postýlku. Máme monitor dechu, tak i proto. Přes den ji máme v košíku v obýváku nebo si ji dám vedle sebe na sedačku, když furt plive dudlík abych nevstávala jak pako 100x za minutu :wink:
Milenko, to by bylo aby v květnu nebylo...Jmenuje se tak naše diskuze,ne? Jen to holt budeš mít o rok později :wink:
8. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
NO JO ZA CHVILKU JE ROK co jsme začínali, Milu jasně, květen bude Tvůj, to už musí vyjít :slight_smile:
my máme monitor, ale dávám ho na noc do koše, protože mi přijde že v něm ojta líp spí, navíc si ho dám těsně vedle postele a stačí natáhnout ruku a pohladit
no už začíná plakat, jdu tam
8. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky,
po čase zase nakukuji co je nového.

Piku, moc gratuluji k Matyáškovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak máte všechny krásný miminka, užívejte si ty nejhezčí chvíle s nima. :slight_smile:

Milenko, tobě držím moc palečky na další pokus.
8. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
tak děvčátka paní dr byla mooc spokojená máme už 3.56kg... za týden 380g :slight_smile:
Jen mi začala ted nějak hodně blinkat asi je to tím, že jsem jí zvýšila dávku, ale ona mi brečela a musela jsem jí vždycky přidělat... tak nevím :unamused: Ale ona si vždycky krkne a pak na 3x hodí takovou šavli :confused:
8. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.