• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
gamik super, blahopřeji k váze, to já nevím koilik váží když mi ho vážila v plince :unamused: a do poradny jdu za týden, ona není tak pečlivá ta doktorka, ale po dvou měsících ji změníme
Vojtíšek taky ublinkává skoro po každém jídle, někdy víc a někdy míň, myslím že když moc hltá a přejí se
8. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
holky jj květen zatím platí...teda pokud to bude všechno v poho....23.4.jdu před mrchou na kontrolu a na kontrolní UTZ,tak snad bude všechno OK ...nejdu ke své dr ,ale k jiné,tak snad bude stimulka sliznice jako předtím,jinak to můžu zabalit.... :wink:
8. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
tak my dnes vyletovali.byly jsme za holkama v praci,no dopadlo to tak ze pulka tesca dve hodky nepracovala ale sislala na piskle a snazila se ho vzbudit :grinning: pak dr.a vazeni,uz jsme nad porodni vahou,tak mame tahle pokracovat a v utery kontrola po 14dnech plus prevazeni.
8. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
Rio určitě tu dr změň... Jak může vůbec vážit v plínce to nechápu. Je prostě nějaká divná....
Tak Soni vidíš, že jste to zvládly holky :wink:
Milu tentokrát už to přeci musí klapnout... podívej těch palců, který Ti držíme :wink:
8. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
My jdeme na převážení příští týden, ale dneska nebo zítra jak budem koupat, tak Káťu zvážíme na normál váze...Gami my jsme to měli taky tak, jak jsme začli dávat větší dávku Nutrilonu, tak K. hrozně blinkala, tak nám to dr. změnila na Nutrilon AR proti ublinkávávní a od té doby super...Tak se příště poraď pokud by se to nelepšilo...
8. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
no uvidíme, jestli to takhle půjde dál tak budu muset po každém krmení převlékám to je fakt hrůza a to to chytám bryndákem i plenkou a stejně máme vždycky bodíčko mokrý :unamused:
8. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
gami ja ji davam tak 50-60ale min.na tri krat,vzdy prestavku,odkrknout a pak pokracujem,obcas se sice stane ze ublinkne ale jenom min.spise mame problem se skytavkou a vetsinou kdyz ublinkne tak kvuli ni,to ji trapi hrozne...
8. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
soni škytku taky máme i několikrát denně a hlavně trvá hrozně dlouho... pamatuju, že jsem cítila i v břiše jak škytá :slight_smile: S tou přestávkou to taky není špatný nápad, ale nevím jestli nebude vyvádět, když jí to vezmu, ale když si dá třeba jen trošku tak je pravda, že v pohodě a ublinkne málokdy...
8. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
gami treba bude,ale ja ji proste urvu lahvicku z pusy o to vic kdyz hlta,hodim ji pres rameno krknout,i kdyz se vztekne tak si rihne a pak pokracujem dal
9. dub 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahojky,
Gami, Kája taky dost blinkala,ale ted děláme pauzy,vždycky si odpočine,krkne a pak začne mlaskat,tak jí znovu dám flašku. Sice dvě děti krmím hodinu,ale stojí to za to. Včera jsem zkusila si je dát na polštář a krmila oba naráz a docela nám to šlo. :wink:

Rio,vážit v plínce,to je divný,ne? :confused:

Koukám,že Soni taky dělá pauzy,fakt to pomohlo.

Milen,kolik jsi měla mrazáčků?

Holky,noc děsná,nevím,asi na Kubu působí úplněk :angry: zase spal celou noc u nás v posteli,protože jinak rušil Káju,pořád šermoval hůlkama a povídal. Ležel mezi náma,já byla unavená,usnula a ani nevím,kdy zabral on,ale asi pozdě,ted spí jak je unavenej.
9. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
Rio,ještě jsem chtěla, zkusila jsem dát na postýlku plenky namočený ve Vincentce a rýma odchází. :wink:
9. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
esterko vyzkouším díky a uvidím - mě přijde že rýmu už tak nemá ale je zahleněný v krku a v noci mu tam sýpe a chrčí, stejně si nejsem jistá jestli ho ta moje doktorka dost prohlídla,ona je fakt divná. Už tím, že ho vážila v počurané plince a říkala jak přibírá - když v porodnici ho vážili nahého že :angry: musíme u ní vydržet dva měsíce až pak jde změnit doktorku k vůli pojišťovně, uhle jsme vybrali že je blízko, ale kašlu na to, radši s ním budu nkam jezdit
my noc jako vždy, buzení po 2 hodinách, ve 3 jsem se rozhodla že mu dám po 3 tak on od 5 mrčel v postýlce ale dala jsem mu v 6, no to hltal až se pěkně poblinkal, sotva jsem ho převlekla tak se poblinkal míň ale znovu :confounded: pak asi v 8 na hodinku usnul, v 9 se najedl ateď spí v kočárku, ale nevím jak dlouho vydrží. navíc nám došly baterky v chůvičce - musíme koupit nabíjecí a tak jsem nervozní abych ho slyšela brečet
a ve 13 hodin přijedou dvě kámošky tak ještě musím aspoň trošku uklidit, nestíhám to jinak
9. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás po dlouhý době zase pozdravit. . .
už skoro 14dní ležím v posteli, původně s chřipkou takže jsem po poradě z doktorkou nasadila nějaký homeopatika, ale bohužel od víkendu mám horečky a šíleně mě bolí v krku, těď jsem přijela od doktorky, mám zánět průdušek a nějaký bacil v krku, takže mám antibiotika. . . tak doufám že to rychle zabere a neublíží to prckovi. . .

piku gratuluju k Matyáškovi :grinning: :grinning: tak teď už jen já a Luci. . . tak jsem zvědavá kdo půjde na řadu dřív :wink:
Milu tobě budeme držet pěstičky na květen, to už prostě musí vyjít :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Angel jssme na tom docela stejně, tak sye necháme překvapit oboum nám davájí max. 14dní :grinning: Milu taky držím palce :wink:
9. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem měla docela fofr, Verča neusnula ani v kočárku tak jsem od 10hod musela stát u ní a houpat až pak v 15hod si přišla tchýně pro kočár tak jsem měla docela voraz. S tím blinkáním je to ted nějaké špatné.... Krkne si a hned nato hodí aspon 2x takovou šavli :confused: Napadlo mě jestli to třeba taky nemůže být vodou??? Předtím jsem měla Aqualineu a to mi přišlo v pohodě ted jsem koupila nějakej horskej pramen a přijde mi, že od tý doby s tím máme problém... Asi se zítra zajdu poradit s dr. jestli tedy změnit to mlíko??? Uvidíme... Jo a v noci poblinkala i mě, hodila mi to za výstřih....
9. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
Esterko měli jsme 4 sněhuláčky,ale dva se nám nepodařili uchytit,takže ted u ledu máme už poslední 2 :pensive: trak doufám,že ty už se chytnou.....vím,že nám tady všechny držíte palečky,ale asi posoudit může soník,jaký to je a nebo prostě se nedaří a nedaří,pak si něco naplánuješ a jak jsme jí psali,že nastoupila do nové práce,tak zákon schválnosti,že se mimísek uchytí a taky ,že jo... tak třebas to taky bude nakonec takový nečekaný...no uvidíme co nám osud nachystá...... :rolling_eyes: :slight_smile: :pensive:
9. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
milu to mas pravdu,a jeste to ma konec jaky ma,ale uz bych nemenila princeznicka je to.dnes me dostal mudrc.jak nas uvidel v cekarne tak se prisel na sve dilo podivat,byl celej zjihlej ze se nam povedla,slibenou fotecku s malou pry udelame priste do dennicku a po 6nedeli nas ceka na kontrolu,ja jsem z toho jeste ted nameko,je to slunicko :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak u nás dnes šílená krize, dopoledne spal půl hodiny v kočárku - od 5 ráno, odpoeldne asi od 14 do 15 na procházce, jinak hrozný pláč, musela jsem pořád chovat, kamarádky mi pomáhaly ale u nich řval ještě víc, no šílené, teď usnul po hodinovém chování s manželem na baloně ale děsím se aby se neprobudil - přitom byl úplně hotový, ale přes den usnul na 5 minut a zas řev, prostě hrůza, nevěděla jsem jak mu pomoct, jestli to je z bříška nebo něco jiného :frowning2: dnes jsem se stihla akorát dopoledne nasnídat a teď teprve obědvám a večeřím dohromady...řekla bych že to byl zatím nejhorší den, jsem hotová
9. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
soni tak to já bych taky určo neměnila ...... a to bylo od mudrcše fááákt krásný ,že se takhle hlásil to bylo krásný....tak si to hezky užívej princezna je maličká jen jednou za život :wink:

riuš...vím,že to je asi vyčerpávající,ale nechcceš si zajít k nějaký normální dr aby ti poradila a nebo něco dala prckovi nato bříško?? protože u té co u ní jsi,tak ta asi není normální.. nikdy jsem neslyšela,že by miminka vážili s plínkou... a ještě takovou dobu po narození žádné kontrolní převážení a prostě nic.. to se mi taky nezdá.....
9. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
mili jenže já nemůžu změnit doktorku dřív než za 2 měsíce k vůli pojišťovně, jinak bych to dávno udělala, ale registrace dřív měnit nejde a známou dětskou doktorku nemám :frowning2:
9. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak koukám, že dneska byla zase u nás stejně krize... Rio já můžu být ráda, že nepláčeme, ale se spaním to bylo u nás to samé, vůbec to Verče nešlo.... Ted se napapala a vypadá, že usnula tak uvidím... Jinak jsem holky zkoušela to s tím krknutím mezi jídlem. 3x jsem jí zkoušela dávat na rameno z toho si krkla jen 1x, ale zatím se nepoblinkala... raději píšu zatím, ale před tím se poblinkala hnedka po krknutí... Tak snad to zabere, díky za rady :wink:
9. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
tak ja mam veselo ted,netopyrek ne a ne zabrat a ja uz na ni pomalu upadnu
9. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
soni my už taky dospali... v náručí držím Verču už zas usíná a na kolenou mám notebook... chce se mi taky pinkat :cry: :wink:
9. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
rio ajoo vlasně...tak to je škoda,že to dřív nejde.... já bych se teda bála s tadytím přístupem a nebo bych si zjistila co normálně se děla ...jako vážení prcka,očkování atd...aby něco ta dr nezanedbala....
9. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
gami no na to ze vyzehla 80tku a jeste jsem se ji pokusila udindat kozou tak ji to trvalo...a ted jdem dalsi kolo,prave mame prestavku,krknem a pujdeme prebalit.vzdy mi tam hodi neco u sosani nebo jak ji dam ciste plinky.jesteze je venku krasne a jsou jedna dve suche a vecer pri ulici muzu zehlit
10. dub 2009 v 05:47  • Odpověz
Ahoj,Soni,to je paráda,že to venku tak schne,já to v únoru měla doma na sušáku a hrůza :rolling_eyes:

Gami,já notas vůbec nevypínám,mám ho ve spacím režimu,protože už jsem u něj taky trávila několik nocí a dítě v níruči.

Ted jsou v lehátkách,potřebuju vyluxovat vytřít,jsem zvědavá,kolik toho zvládnu.
10. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky... tak musím moc poděkovat za rady s tím krmením!!!! Sice si říhne malokdy, ale už mi neblinká.... :slight_smile:
Max malinko ublinkne, ale to je jen kapička šavle od včera nebyla tak snad to bude dobré... Jinak dneska nějak řvala jako, že chce pořád papat tak mi vyžahla 150 :confused: ale je spokojená... Tak doufám, že to byla jen vyjímka jinak by to byl pěknej otesánek
10. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Holky dneska by už mohli Piku pustit domů že???? :dizzy_face:
10. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
tak to u nás krize pokračuje od 3 nespíme a řveme a řveme, uklidní se jen na baloně ale dýl než hodinu v kuse to nevydržím. spal dopoledene asi půl hodiny a já už řvu taky, třeští mě hlava a už fakt nemůžu. a nic jsem ještě nejedla, není kdy :frowning2:
10. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Rio drž se musí to být fakt náročný.. Snad se to brzy už zlepší.... Nemáš nikoho kdo by vyjel s kočárem??, To by tě pomohlo, aby sis trošku odfrkla..
10. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.