• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
rio mas to tezke holka,drz se a treba popros nejakou kamosku at vyjede treba na dve hodky at se najis a vyspis.ja s malou usinam kolem ctvrte...
10. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Rio,to je divný :confused: nebolí ho něco? Já bych zkusila jet k doktoru,tohle se mi nezdá.

Gami,150? :astonished: To se sní u nás. :grinning:
10. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
esterko ale jiná doktorka nás nevezme, už jsem to včera psala že přehlásit ho můžeme až po dvou měsících :frowning2:
teď ho vzala ven na chvilku tchýně, ale nevím jak dlouho vydrží pokud bude takhle řvát. Manžel přijede dnes dřív kolem 3 tak ho vezme na dýl ven, tak si snad trochu odpočinu.
10. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak holky jsme zaockovane na TBCko,chudak mala nejdrive ji budili a pak ublizovali,rvala jak tigr :frowning2:
10. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak my dneska taky skoro celej den řev...Teda kromě dvou procházek, to spí skoro celou dobu v kočárku.V noci ale spinká Káťa ukázkově, tak si vlastně nestěžuju...
Rio-fakt musíš být úplně vyčerpaná, nedovedu si to představit...Měla bys odstříkat mlíko a jít si lehnout ať třeba padají trakače...Však manžel to zvládne nakrmit Vojtíška a tobě to ohromně pomůže.
10. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
tak moje dítě má asi půlnoc :confused: V 18hod mi usnula při krmeni a ted ještě chrní jak dřívko.... A já normálně nemám co dělat :sweat_smile: Rio nezlob se nechci nějak provokovat :zipper_mouth: :frowning2:
10. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
no to my spime ukazkove pres den a celou noc natahuje...
10. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Krásnou sobotu všem :slight_smile:
My zase noc skvělá, usnuli jsme o půl dvanácté, vstávali ve čtyři, pak jsme ještě spali od pěti do sedmi :slight_smile: Teď zas Káťa trošku pořvává, ale nevadí, hlavně, že jsme vyspaní.
A copak pikuška, už jsou doma?
A co rio, aspoň trošku lepší?
11. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojky všem... tak já večer machrovala a noc celkem blbá... Verunka je sice hodná, ale budila se mi po 2hod a pokaždý vytáhne 120 :confused: Takže já jsem jak praštěná palicí :unamused:
Taky myslím na Riu
11. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
jste hodné že na mě myslíte, u nás to vypadlo nadějne věčer, jeli jsme navečer nakoupit a Vojta usnul v 18.30 v autě v sedačce, spal ještě doma do 21 hodiny a pak spal od 21.30 do 0.30 tak jsem byla natěšená že bude tak spát dál, ale pak se vzbudil ve 2 a pak už pořádně nespal, kroutil se v postýlce, vydával zvuky a po 3 začal už brečet a začalo opět bolet bříško, takže jsem chovala, táta skákal na baloně - tam se vždycky uklidní, no už do rána pořádně nezabral, vždycky 15 minut a zas půl hodiny řev. Teď s ním jel táta na procházku tak si půjdu na chvilku lehnout - ale když vidím tu práci kolem - měla bych vyžehlit, vyprat a pověsit další várku, umýt nádobí a taky udělat oběd :unamused:
11. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Rio kašly na práci a odpočívej... Já taky co nestíhám to nedělám... Nevařím a manžel to chápe. Já spíš nechápu, že tě v tomhle alespon nepomůže tchýně???? Vždyt bydlíte v jednom baráku ne?
11. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
bydlíme ale ona měla akorát plnou pusu řečí víš - když mi voalal do porodnice jak mi bude první týdny vařit a pomáhat - vařila 3 dny a s těma procházkama jsem to už psala, takže na ni se bohužel spolehnout nemůžu. No pověsila jsem prádlo a dla vyprat a jdu si lehnout, k obědu udělám v mikrovlnce grilované klobásy :slight_smile:
11. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
to je v prčičích, že tohle nefunguje to by tě taky ohromně pomohlo aspon uvařit vid???
Dobře jsi to vymyslela běž si lehnout :wink:
11. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
rio, to je fakt děsný, že tchýně je tak neschopná a nemůže vám aspoň uvařit. Vždyť oni snad taky něco jí, tak stačí uvařit o dvě porce navíc...
Já teda stíhám vařit i celkem všechno ostatní. Jasně, že neuklízím tak jako dřív apod., ale manžel dost pomáhá a taky je obrovská výhoda, že hodně pracuje z domu, takže minulý týden byl celý doma.
Odpo se chystáme se známýma na prochajdu, teď jdu jen udělat koprovku. Kopr je prej dobrej na prdíky, tak třeba to Káti trošku přejde do mlíka :wink:
11. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoky holky :slight_smile:

riuš tak ty to máš teda fáááákt blbí s tou tchýní... to my máme tchýňku o tři vchody dál a věřím,že tady bude pořát jak jen bude moct... a doufám,že s Vojtíškem se to už brzy srovná a budeš moct si taky odpočinout... myslím na tebe holka
11. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
rio tak to je tchyni na zabiti...my dnes v noci celkem dobry a vstali jsme v devet...
11. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky.........tak dnes ráno nás pustili..........měli jsme jít domů včera ale Matyášek má žloutenku,tak ho ještě celou noc svítili a dnes nás pustili teda.....
Jinak musím říct.........ještě ted brečím dojetím,když na něj koukám a nechápu,jak jsem kdy mohla být bez něj.Opravdu jsem nikdy nic tak silného necítila a nic tak "velkého"nedokázala.
Jinak..........jak jsme se po nácviku cesty do porodnice vrátili domů,tak pohoda,asi do 22 hodin.A začali bolesti.A hned po 5ti munutách.Tak já do vany...chodila jsem,zase do vany a asi v půl 12 říkám,že zase taková hrdinka nejsem a jedeme..............
Příjem 15 minut po půlnoci s tím,že jen bolesti a já zavřená,žádný nález.Tak Pepu jsme poslali domů.že mu zavolám,ale až ráno,spíš prý dopoledne.............no bolesti popisovat nebudu....pak jsem vlezla do sprchy asi na půl hodiny,vylezla jsem a dr.říká...volejte pána jdeme na to.no a bylo to...........na porodním sále byl malej asi za půl hodiny venku.............................chudáček s 2krát obmotanou šnůrou kolem krku,fialovej jako švestka a tak ho hned odnesli a my si prožili asi 5 minit strachu,než začal řvát.je to prostě broučínek náš.

Holky moc děkuju za gratulace..........
11. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: to jsem já katuska23 :wink: pikuso to je krásnýýýý gratuluju :dizzy_face:
11. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
pikusko ahoooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Užívejte si to s Matyáškem, úplně ti rozumím a můžu ti garantovat, že si říkám každý den jak velké štěští nás potkalo a jak moc tu naši Kačenku miluju, že víc už to nejde...A po nějaké době zjistím, že jde, že je ten cit tak obrovský a stejně pořád sílí...No je to prostě nádhera :wink: :slight_smile:
dracku moc gratuluju :wink:
11. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
holky úplně jsem dojatá když si vás dočítám :dizzy_face: už teď se nemůžu broučka dočkat :dizzy_face:

aq děkuju :dizzy_face: :zipper_mouth:
11. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
piku gratuluju,uzivej si broucka,ja se citim stejne,v pohode a naprosto stastna :dizzy_face:
11. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
pikus taky ještě jednou blahopřeji a těším se na fotečky a přidávám se k holkám - taky si každým dnes víc a víc uvědomuji jak Vojtíška strašně miluji a nedá se to ani popsat jak je to silné, nikdy jsem nemyslela že budu něco takového cítit
11. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Piku vítej doma... :slight_smile: my dneska byli celý den s tatkou na rybách... úplně báječný den :wink: Jinak ty city jsou všude stejný... Všichni máme ty nejkrásnější miminka :slight_smile: Manžel, když na Verču kouká tak vždycky nevěřícně kroutí hlavou... jak někdo něčemu takovýmu může ublížit????? A má pravdu, že si to člověk vůbec nedokáže představit...
11. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
holky my se musime pochlubit,spinkali jsme 5a pul hodky :dizzy_face:a ted bez vetsiho bruceni zabira,tuky tuk :slight_smile:
12. dub 2009 v 05:45  • Odpověz
Ahoj holky,tak první noc doma za námi :slight_smile:
A krása,vstávali jsme dvakrát a ted ještě chrupká :slight_smile:
Katusko...Dračkumráčku,tobě moc moc gratuluju k těhu a at je vše v naprostém pořádku a týdny ti krásně přibývají a prcek v tobě sílí a roste :slight_smile:
12. dub 2009 v 07:45  • Odpověz
piku se mas,my prvni noc prorvali...ale ted jeste spinkame :dizzy_face: od pul seste
12. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
ahojky :slight_smile: Tak u nás taky dneska noc na jedničku... verča nechala maminku vyspat od 1hod do Půl 6... pak ještě do 8 a ted už zase usíná v postýlce... Vypadá to, že mi nechá i v klidu nasnídat... Tatínek nám chrápe přijel v 5 ráno měl vycházku :sweat_smile:
12. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
jééé Piku Matyášek je nádhernej... Tedy holky to je ženich ten má kukadla, se o něj fakt ty holky budou prát :wink:
12. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Riuško jakpak u tebe??? :confused:
12. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak Gamik na to přišla :slight_smile: myslím na albíčko prcka :slight_smile:
12. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.