• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
to víš já jsem zvědavá a ted mám chvilku, když Veru spinká tak to projíždím :slight_smile:
12. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
piku no fesak je to :dizzy_face:
12. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Holky,díky............
já nedočítala jak je na tom Lucijda???Byla tady????
12. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
piku vítej doma :slight_smile: a ne koníkovi.... Matyášek je krásný .... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Milenko,děkuju :wink:
album upraveno...je tam toho ted víc
12. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
pikus Matyášek je moc krásný, konečně má Vojtíšek parťáka :wink:
u nás noc trochu lepší, opět do 2 dobrý, pak jsem měla v plánu krmit, ale co ten u toho dělal - protahoval se, kroutil, vrtěl, furt pouštěl prso až jsem to vzdala po 45 minutách a dala ho do postýlky - tak vydával zvuky a podobně, pak nějak usnul a dávala jsem mu kolem 4, potom nemohl zase usnout, ale prdíky tentorkát lepší, pa nějak kolem 6 usnul a spal asi do 7.30 takže o moc lepší než jindy. teď spí venuku a fakt dnes to bříško je klidnější tak kéž by to tak už bylo furt, no uvidíme
12. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Holky kojící....co bradavky???u mě teda děs a nevím...co dělám špatně :unamused:
12. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky,
my dneska noc super luxusní!!!! :slight_smile: Spali jsme od půlnoci do půl desáté jen s jedním vstáváním, takže paráda...Dopoledne jsme se sice kvůli řevu museli vrátit z procházky, ale to se všechno za tu noc odpouští :wink:
pikusko-Matyášek je krasavec :wink: Já jen odsávám, takže bradavky dobrý. A mažeš Bepanthenem?
12. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
Aquilko,mažu mažu :slight_smile: tam jde spíš o to přisátí....pak už to jde,když sosá :slight_smile:
12. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
piku ja to ze zacatku taky mela,dokousala me ale davat pozor jak se prisaje,mazat a zlepsi se to :wink: ja mam spis ted vysusene jak odsavam...
12. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
A proč holky odsáváte???????????
12. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
No protože piku nemám moc mlíka a tak musíme dokrmovat. No a protože dokrmujem, tak malá je zvyklá na flašku a nevysaje z prsů skoro nic, tak odsávám aby dostala aspoň trochu mýho mlíka... :frowning2:
12. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
Aha,tak to jo....no aspon že má od tebe aspon tu trošku vid :slight_smile:
12. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
no a ja proto ze mala byla lina sat a nepribirala a dokrmovat nutrilonem nechci dokud mam mlika tolik ze ji to staci.potrebovali jsme pribrat
12. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
Tak to my už z porodnice šli s porodní váhou....moc jsme neshodili,tak to malej brzy dohnal...saje jako o život :slight_smile:
Sononko...možná jsi to tady psala a jestli už nechceš tak nemusíš odpovídat,ale jak manžel???Co na malou Karličku??
12. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
piku nesklamal,byl v porodnici az 5min.i s cestou,chtel tam dotahnout i tu k...a od te doby se neozval,nic.ale ono pro nas lip,mame klid...
12. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
Máš pravdu,je vám holky dobře co :wink: jeho nepotřebujete...........
12. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Jinak přeji vám krásné Velikonoce a hezkýslunečný den :slight_smile: to kdybych se sem zítra nedostala nebo až večer................. :slight_smile:
12. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
Tak jsem dopekla mazanec, ale dám si až zítra ke snídani-to by Kačence rozhodně neudělalo dobře... :wink: Všem přeju taky krásné Velikonoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
taky vám všem přeju hezký Velikonoce :wink: My se zítra zamykáme na 2 západy, aby jsme nedostaly na prdel, necháme si to pro tatínka až se vrátí z práce... :slight_smile:
12. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak ja konecne upekla toho sachricka,povedl se a uz se chladi v lednici.a vsem hezke velikonoce...ja je nemusim a neotviram
12. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
taky preju krasne Velikonoce a bohatou pomlazku.... ja je taky nemusim,tak jsem nakazala manzelovi,ze aby neotviral ... jinak je bez obeda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to on si jiste rozmysli :grinning:
13. dub 2009 v 00:39  • Odpověz
ahojky všem... tak u nás bylo pár koledníků, ale měli smůlu my jsme s Verčou byly do 10hod v pelíšku... :slight_smile: Stejně bych nemohla otevřít nemám vajčka, čokoládu nic... Takže by to byla akorát ostuda :confused:
13. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahojky, Gami,u nás taky zvonili a já taky doma nic nemám. :sweat_smile:

V paneláku nikdo nechodil a tady na vsi je to holt jiný. :wink: Tak příští rok budu vybavená.
13. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Tady co jsem se přistěhovala je to docela mazec já ani takový tradice co tady dodržujou neznám. U nás to nebylo a tady vždycky koukám jak tidít :sweat_smile: Ted jsem odevzdala dítě a jdu si vyžehlit a poklidit..... A pak jupí na sluníčko :slight_smile:
13. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak nas tady objevil byvaly soused tak jsme dostali na prdilku...pak jsme jeli na vylet k druhym sousedum a pred vraty jsme potkali "tatku"jak jde k nim na koledu a kdyz nas videl tak se otocil a sel pryc,jenom podotkl ze poslal penize,na malou se ani nepodival,proste ubozak bez chrbtove kosti :angry:
13. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
soni máš pravdu je to bezpáteřní hovádko...... :angry: :angry: promiň ten výraz,ale fáááákt je to srab a sobec... ubožák,přitom máte tak kráááááááásnou dcerku...... :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
Tak copak je s váma, že se tu nikdo neukáže??? Včera jsem byla ušetřena výprasku i od manžela což se divím jinak si to totiž vychutnává :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsme byli na obědě u tchánů, Káťa spala nepřetržitě víc jak 5 hodin...A my jim vykládáme jak přes den řve :grinning: Pak jsme se ještě stavili pozdravit pár známých, ale to jen tak, že jsme zastavili před barákem a K. byla v sedačce, nikam na návštěvy ještě nechodíme. Dneska jdeme odpo do poradny, tak jsem zvědavá jak Kačenka přibírá.
soni, to je teda fakt idiot, já když vidím co dělá manžel s malou, jak je z ní totál vedle, tak to nemůžu pochopit... :unamused:
14. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Aquil my taky včera měli spací den... odpoledne i večer jsem jí musela budit na jídlo.. :confused: A v noci jsme spali od 23hod do 4... Takže paráda...
Soni k tomu ex se raději ani nevyjadřuju i pro mě je to celkem nepochopitelný, ale aspon se ukázal jakej je ještě tak nějak docela včas :wink: Kdyby si pak Karlička na něj zvykla bylo by to asi daleko horší kdyby pak k něčemu došlo jako, že si myslím, že určitě došlo...
14. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.