• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no on je proste srab,radsi asi na ni ani nekoukne aby se ji snadneji vzdal...jinak si to ani neumim vysvetlit...jinak od vcera se vracime ke kozam,saje docela hezky a uz ani z lahvicky pak moc nesni a spinka pak tak dve a pul tri hodky,snad to pujde.za chvilku razime na kontrolu,tak jsem zvedava na vahu...
14. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky,spací dny závidím,u nás se nevydrží dýl jak 4 hodiny. :wink:

Soni,to je neskutečnej idiot :angry: nepodívá se na vlastní dceru. :angry: A co tchyně,psala jsi že byla v porodnici,komunikujete spolu?
držím palce na kontrolu! :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na vás mrknout.
Byla jsem dnes na kontrole, otevřená jsem pořád na jeden prst a kromě častých poslíčků se nic neděje. . .tak uvidíme, možná že vydržíme do termínu :wink:
luci co vy, jak jste na tom?? Ještě se držíte??
14. dub 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
jééé ahojky angel.tak se drž holka sice uuž by to s prckem bylo dobrá,ale jen at se hezky dopeče :wink: a jak se jinak máš ? ted už jste na řadě ty a lucík,tak snad se taky ještě holka drží :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj Milu. jo jo už jen my dvě no a pak ty a Leny :wink: já myslím, že ještě vydržím, moc bych za to nedala, že nakonec ještě budu přenášet :grinning:
14. dub 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz
angel no to snad nééééé týýý ju to to ulítlo těch 9 měsíců..... noo kdyby se nám to povedlo,tak už by se to taky blížilo.... to je mazec... tak jsem na tebe zvědavá teda :dizzy_face: :grinning: :wink:
14. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
s tchyni ne,kdyz se neozyva ja se vtirat nebudu,stejne uz tam jezdi ta def...kontrola mame 2850:grinning: a ja pochvalu ze mam odvahu a vydrz a nevzdala jsem kojeni,ale bradavky uz mam z odsavacky uz vysusene a dopraskane,ale kajka se snazi uz lip sat tak snad to zvladnem :slight_smile:
14. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
Angel super jaký jste držáci a pokud to bude verunka jako ta naše tak tý se na svět moc nechtělo :wink:
Soni tak to je super, že jste to takhle zvládly holky, mě to docela mrzí, že jsme na flašce, ale to se nedá nic dělat.... Hlavně, že taky přibíráme... My jdeme k dr až v 6 týdnech tak jsem taky zvědavá. V pátek jdeme na nožičky...
14. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
Tak holky my na kontrole taky super. kačenka už má 3,75kg a 51cm, takže přibírá krásně. Paní doktorka ji chválila, že je moc šikovná, otáčí hlavičku na obě strany, pěkně kouká... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Byly jsme pak ještě na procházce, teď jsme se napapaly a taťka teď přebaluje nálož v plínce :grinning:
angel paráda, určitě ještě vydržíte a i kdyby ne, tak už je to v pohodě... :wink:
14. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
holky nějak jsem tu dlouho nebyla, využívali jsme volné dny a chodili s m. hlavně ven, bylo to fajn, Vojtíšek pak krásně spal. Bříško poslední tři dny fakt lepší, sice se kroutí ale neřve pořád, zítra přijdou ty probiotické kapky tak uvidíme jestli to pomůže ještě víc. V noci teda spí taky trochu líp, kojení po dvou hodinách jako vždy, ale ráno ještě taky trochu zabere. Zítra jdeme do poradny, tak ho chci zvážit tentokrát bez plínky a jsem zvědavá jestli ho i změří, doufám že jo. A udělala se mu za uchem bloulička asi 1 x 1 cm, nebolí ho, je tvrdá, tak nevím co to je a mám docela strach, snad to nebude nic vážného, tak na nás myslete prosím
14. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky.........
taky nějak nestíhám,užívám si prcka a procházky a sem se nějak nedostanu.........
Angel...já byla zavřená i při příjezdu do porodnice s bolestma po 3 minutách :unamused: .....a vidíš....prcek je tady :slight_smile:
Jinak dnes jsme byli poprvé u dr.přibrali jsme 160 gramů......ale v pátek máme přijít ještě jednou na převážení a kvuli žloutence.
Jinak se předvedl náš chlap......klasika,sundala jsem plínku a začal čůrat...ale že to byl oblouk :slight_smile: až sám sebe počůral :grinning:
14. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Rio tak aspon, že je to o něco lepší a ta boulička určitě nebude nic vážného :wink: Tak dej určitě vědět co a jak budeme čekat...
Piku my jsme taky celý den venku, ale dneska už jsem neměla hlídání všichni šli do práce tak jsem měla Verču jen u nás na zahradě. Jinak Maty je mooooc šikovnej :grinning:
Aquil to máte dobrýho tatku, že přebaluje ten náš zdrhá, když Verča udělá bobika... A říká jí no Veruno... protože to je opravdu jen pro silné nátury ten zápach :grinning:
14. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
piku tak to my dnes uz podruhe pocurali sestricku :grinning: minule taky,ja uz se tomu jenom smeju,oni jsou zvykly :wink:
14. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky, koukám že si vesměs s prcakma užíváte krásné starosti tak to má být :wink: Angel jj jeětě držíme, nakonec budeme přenášet :grinning: Malá je sice nasáčkovaná dole já otevčewná na 1 prst, ale žádný tvrdnutí ani nic jiného.Neštřím se normálně funguju a dokonce za tenhle víkend jsem měla víc pohybu neý za celé těhu a nic, takže se necháme překvapit.
15. dub 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahojky,

Pikuš,náš Jakub si minule počural i hlavu. :grinning:

Gami,to je smrad po UV :grinning: ten taky znám a taky nechce tatka přebalovat,jen když nesmrdí. :grinning: Na ho...je dobrá máma. :grinning:

Dneska v noci vydrželi od osmi do půl třetí,najedli se a spali zase do půl sedmý!!! To se stalo prvně!! :slight_smile:

Rio,možná to bude jen zduřelá mazová žlázka. :wink:

Holky,trpaslíkům se udělala hnisavá čepička po očkování TBC,jsem zvědavá,co nám zítra řekne doktorka,ale prý se to stává,neslyšeli jste o tom? :confused:

Luci,drž :slight_smile: i když já rodila 37+1 a v pohodě. :wink:
15. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
Ted jsem četla na kojencích,že je dobře,že to hnisá,prý to dobře reaguje a má se to čistit líhem.

Až se vám to stane,at neplašíte jako já. :wink:
15. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
ahojky,luci to je dobre ze jsi v poradku,to nejkritictejsi mas za sebou ted uz je i mala v pohode kdyby vykoukla ven,ale jeste vydrzte,kazdy den je k dobru.ja dubku po ockovani musim hledat,a to pry taky neni dobre,tak uvidime...jinak ja jsem dnes ko,byly jsme vzhuru od pul druhe do pul pate,asi brisko :frowning2:
15. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
luc a co doma?pisni do IP co nove...
15. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:
My po TBC taky neměli vůbec nic, ale nikdo nic neříkal jak by to mělo být...
Jinak Esterko ta UV je tedy mazec já při prvním UV hovínku taky měla co dělat.. A to ještě, když Verča začne kadit tak to je na půl hodky než to vždycky vytlačí takže ´kolikrát ještě nad tím smrádkem stojím a fandím jí :grinning: Ale člověk si zvykne :wink:
15. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Luci tak to jsme na tom stejně :wink: pořád nás strašili předčasným porodem a nakonec budeme skutečně přenášet :grinning: já se taky nijak nešetřím, sem celý dny na nohách a to jsem si ještě na poslední chvíli vymyslela, že ještě vymalujeme ložnici, takže asi zítra budeme malovat :grinning: no ale manža má pocit, že pojedeme rodit v pátek, tak uvidíme. . .třeba mu to vyjde :grinning:
15. dub 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoh holky :slight_smile:
jojo nešetřit se :grinning: já se taky nešetřila a prcek vykoukl jak měl :grinning: odpoledne pošta a v noci malej vykoukl :slight_smile:
Luci a jak jsem psala...ještě při příjmu...jen na jeden prst,tvrdnutí žádný..nevím,co to je....a ani nic jiného..a že prý rodit budu za dlouho :astonished: ha a za 4a půl hodiny byl venku :grinning:
15. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Gami,nám to začalo hnisat až včera,prý ta reakce trvá dýl. Zítra se zeptám doktorky.

Já takhle stojím nad Kubou. :grinning:
15. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu jen krátce pozdravit, K. už začíná mrčet, tak to za chvilku budeme vstávat. Pak pomažeme ven na prochajdu, večer se staví švagři. Dopo jsem stihla uklidit, protože bordel byl fakt už nehoráznej, no znáte to-bordel v bytě, spokojený dítě... :grinning:
15. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak my dneska byli po nákupech, ale Verče se nějak nedaří, docela dost mi blinkala i když jí dávám mezi jídlem odkrkávat a je nějaká taková nevrlá... Ani v kočárku moc nespí... Ted si jdeme opéct buřtíky....
Ester tak to začalo hnisat celkem za dlouho... tak uvidíme co Ti zítra řekne dr....
Piku jsem říkala, že Maty bude asi nějaký šprýmař si z nás dělal vyloženě prdku než vylezl :sweat_smile:
Aquil přereferovala jsem manžovi to o tom bordelu... rozhlídnul se po místnosti a řekl... sakra to máme, ale spokojený dítě... sprosťák :angry: přitom to není tak hrozný se docela snažím... :fearful:
15. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
15. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
tak Vojtíšek váží 3 680 g a měří 54 cm, to je krásné co? :dizzy_face: a ta bulka nic není, prý nějaká zduřelá žlázka, že to bývá. S tím prstem se to bude muset řešit na ortopedii, možná bude nutná časem operace, uvidíme
15. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ty brďo Rio to je nádhere :slight_smile: roste jako z vody :wink:
15. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: tak my jsme odpočatí... Verča spinkala od 23hod do půl 5 a pak ještě do 8hod...
Ale mě je nějak mizerně, máme tichou domácnost a mě to mrzí... Manža udělá průser a ještě se na mě nakrkne, že já se naštvu... chápete to???? :confused: Nojo chlapi... Večer si šel lehnou aniž by mě to řekl, šla jsem za ním, aby počkal u Verči, že se půjdu umýt a on už spal... Já se dostala do koupelny až po 23hod... Když není v práci tak místo, aby mě pomohl tak dělá tohle, mě fakt dostal a už holky vím co to jsou ty hormony, brečela jsem jak želva :fearful:
16. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky. . .
rio Vojtíšek už je kus chlapa :slight_smile:
gami to bude zase v pohodě, určitě se z toho vyspal :wink:
no mě se v noci pěkně hlásili poslíčci, takže vyrážím do města dokoupit co nám chybí a konečně dneska zabalím tu tašku do porodnice :slight_smile:

přeju krásný den :sunglasses:
16. dub 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Hezké ráno,
tak my zase noc suprová, vyspíme se fakt dobře každý den, Kačka je úžasná, snad to nezakřiknu :slight_smile: :wink:
angel, tak šup šup, ať máš všechno pěkně připravené kdyby něco... :wink:
gami, to bude dobrý, chlapi jsou prostě někdy natvrdlí a spousta věcí jim nedojde. A je to jasný, že tě to rozhodí...Uvidíš, že dneska bude líp, manžel si to třeba uvědomí nebo to jemně nadhoď až budete oba v klidu, bez emocí, u nás to docela zabírá. Když jsem vytočná a něco manželovi ostře vytknu, tak se taky naštve :unamused: Co vlastně manžel "provedl"?
16. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.