• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky,
tak já jako nelyžař a vůbec----milovnice léta a tepla na lyže stejně nejezdím,takže toto mě nevadí :slight_smile:
Jinak zítra mám KO a dozvím se i jak dopadla cukrovka :unamused:
28. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
tak to ja lyze muzu, alespon jednou do roka... :sweat_smile:
piku ja jdu na cukr az v novem roce... nebo mozna to stihnu jeste v utery, uvidim... :grinning:
28. pro 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
Lyže, lyže :slight_smile: Do loňska jsem byla sspíš takovej sváteční lyžař, pak jsme jeli do Itálie, já okusila místní sjezdovky a už nic jiného :grinning: No a teď mi vůbec nevadí, že pár let bude od lyží zase klídek :grinning: Ty nebesa hodím do albíka sjou prostě krásný :sunglasses:
28. pro 2008 v 17:57  • Odpověz
teda me je docela lito ze letos ty lyze nebudou... ale rada je obetuji... :grinning:
28. pro 2008 v 18:35  • Odpověz
luci a co tak si to dat do profilu ze cekas holcicku... :grinning:
28. pro 2008 v 18:36  • Odpověz
Holky,tak se loučím,zítra po KO jdu se sestrou po nákupech a až dorazím domů,tak písnu.
Pa pa lyžařky :grinning:
28. pro 2008 v 18:57  • Odpověz
no ja bych mela zitra na plavani, ale v tyhle kose, nevim nevim... asi jenom utery cvico... a tak vyrazim tak abych si zjistila jak na ten cukr... jestli se musim objednat, a kdy rano dorazit, kdyz je to vsude jine... :confounded:
no a jeste potrebuju nite na siti toho povleceni... :grinning:
28. pro 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
Holky já jdu zítra taky k dr. jdme na velký uz a nejspíš se bude řešit i ten amniový pruh, se bojim jako sviňa :zipper_mouth: Paak nejspíč cesta ke tchánům :rolling_eyes: Piku ať je vše o.k. :wink:
28. pro 2008 v 19:17  • Odpověz
luci klid holka, vse bude v poradku, drzim pesticky, moc moc... :wink: :dizzy_face:
28. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
autor
Soni díky, myslím, že tohle bude pěkně probděná noc.Ani evim co dneska dávají v telce potřebovala bych zabavit tak do pěti do rána :sweat_smile:
28. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
sreka... :grinning: :grinning: :grinning:
luci neboj usnes a zitra to bude v poradku... :wink:
28. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
Na sreka jsem koukala stihla jsem se počtěkat s manželem, občas si mylsím, že je to normální hulvát. Absolutně nebere ohled :angry:
28. pro 2008 ve 22:53  • Odpověz
no luci tak tohle ja uz mam za sebou... pro me je to uz cizi clovek... a obcas mi ho je i lito... ale ma co chtel... :confounded:
29. pro 2008 v 08:23  • Odpověz
Hezké pondělní ráno :slight_smile:
Já se soni chystám na šití hrací deky, ale dneska se mi jaksi nechce... Už peru druhou pračku prádla a ještě mě dvě čekají. Zase mě pobolívají ledviny a močák, tak zkouším ty brusinky a taky piju čajíky :confounded:
Holky, držím palce na kontroly, ať je všechno OK!!!! :slight_smile: :wink:
29. pro 2008 v 10:48  • Odpověz
aquilko tak ja dopadla jak sedlaci u chlumce... :angry: :confounded:
zjistila jsem ze sehnat stejne zipy zlute 90 a 35 je hooooodne velkej problem... potrebovala jsem je na to povleceni a mantinel... no nakonec jsem si objednala zluty suchac... takze tam nasiju ten a basta... jenom bude az za dva tydny... :confounded: no zatim to alespon nastriham a usiju a zmerim, kolik ho budu potrebovat... :sweat_smile: jesteze nite a stuzky meli... :grinning:
no a zitra si asi skocim na ten cukr... jsou tam od sedmi, tak vyrazim asi na pul osmou... at mam klid... :sweat_smile:
29. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz
Jasně soni, aspoň budeš mít od toho cukru pokoj a nebudeš na to furt myslet. Já ještě nevím jak tu deku udělám, kvůli praní by bylo lepší to mít jako povlak, ale zase většinou to bývá prošité i s tou vatelínovou vrstvou, no musím to nějak prokoumat. Já jsem taky nikdy nesehnala zip jaký jsem zrovna potřebovala, tak jsem prostě koupila delší a zapošila to na konci :wink: Já budu mít povlečení do postýlky kupované, ale už jsem si ušila do košíku pro mimi volán a vypadá to moooc hezky :wink: Ten co jsem si totiž koupila, tak vůbec nepasoval, tak jsem to celé přešila a vypadá to fakt hezky. No za chvilku už se za ten stroj nevejdu, tak bych měla pohnout :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
kecko... pry nevejdes... :grinning: :grinning: :grinning:
no ja prave ty zipy zaposivat nechci, takze mi nabidla ten suchac, ale mela tam uz jenom zbytky, tak mi ho objednala... pry je to snadnejsi nez klasika zip... ty by nemuseli byt :sweat_smile:
no ja puvodne koukala taky na kupovane povlecenicka... ale pak jsem potkala presne tu latku co se mi libila... tak jsem vzala 5metru a bude i na mantinel a kapsar... co by v sade kupovane bylo silene drahe... :sweat_smile: takhle me to stalo 85korun metr a jeto... :grinning: :grinning: :grinning: teda bude to... :grinning: :grinning: :grinning:
hraci deku zatim neresim, az co dostaneme az se prcek narodi... protoze se mi muze stat ze budu mit plny barak veci dvojmo... :grinning:
no ten cukr ja uz na tom jednou byla, kvuli podezreni na cukrovku, takze vim do ceho lezu, proto se mi moc nechce, ale prezit se to da... jenom to cekani je silene... :confounded: to zas obejdu pulku mesta... :grinning:
29. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem doma z KO a tak nějak mírně rozhozená.....prý hodně přibírám,mám navíc 9 kilo,váha dnes 77kg,na začátku 68.Holky,jak je to s vámi ????? :? cukrovku nemám,výsledky byly v pořádku.Ale mám se objednat stejně do dia poradny,aby mi poradili,jak jíst.
Jinak jsem dostala bobule na zavádění,to jsem čekala,mám výtok....
No a na KO jdu 14.1.to budu po tom EMG,tak mám přijít a říct,co a jak a taky jestli bobule zabraly.
29. pro 2008 v 15:29  • Odpověz
piku na ja mela na zacatku 79 a ted mam 77 :grinning: ale myslim ze to jeste dozenu, i kdyz je to tak kilo za mesic...od te doby jak jsem zhubla kvuli tomu rozvodu, tak proste jim hodne malinke porcicky a kdyz snim vic, tam je mi hrozne spatne... prckovi se to proste nelibi... :sweat_smile:
ja jdu na ten cukr zitra, tak uvidim, teda jestli vstanu... :grinning: :grinning: :grinning:
co je to to EMG?
jo a byla jsem si zamluvit vanicku s prebalovakem na koleckach tak jsem moc rada... privezou mi ji v breznu, tak to je tak akorat, do te doby ji jeste chvilku vyuzijou... :grinning:
29. pro 2008 v 15:52  • Odpověz
Soni,to je to vyšetření s rukama,jestli to jsou karpály nebo ne.......
No už se kvuli kilům netrápím,čekala jsem na mimi dlouho a tak at si dr.trhne :grinning: teda ne že se budu přežírat,to zase ne
29. pro 2008 v 17:17  • Odpověz
jjo, ja si to myslela, ale radsi se ptam... :sweat_smile:
piku kilama se fakt nezatezuj, kazda jsme jina, ja mu vzdy musim pripominat ze si mimi ma jeste porad z ceho brat, ze tam byla zasoba 12 kil navic... :grinning: protoze je nestastny ze jsem se jeste nedostala na puvodni vahu... no a pokazdy se pta kvuli praskum na nervy, tak mu taky pripominam ze jsem nedobrala ani tu jednu krabicku, jsem si rikala ze mimi je prednejsi a musim za nej zabojovat... :sweat_smile:
29. pro 2008 v 17:27  • Odpověz
Soni,netrápím,jen mě to prostě zamrzelo víš :unamused:
no nic,jdu žehlit
29. pro 2008 v 17:38  • Odpověz
piku me nejvic zamrzelo, kdyz jsem se pred vanocema stavila po poradne u babicky s darky a babicka me privitala slovy jeeeeeezisi ty jsi tlusta... a to mam min nez jsem mela... :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja jsem si myslela ze se zitra pustim do strihani toho povleceni, ale jestli rano vstanu a pujdu na ten cukr, tak to nestihnu, pak odpolko na cvico... a hned na to se mi objednala navsteva, ty tady nebyly snad rok a ja je taky dlooouho nevidela tak se docela tesim... :grinning:
29. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
Jo jo jen si užívej,šít budeš jindy :grinning:
29. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
no nejradsi bych s nima i na silvouse, ale nemam se tam jak bez auti dostat... :frowning2: je s nimi legrace a mam je celkem rada... :sweat_smile:
29. pro 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak se ozývám- dneska KO snad dobrý, utz mimi odpovídá a mlelo se mooc hezky, tak jsme vyrazili k tchánovcům do Brodu a byli jsme tam 2hod a najednou cítím, jak ze mě něco teče sundala jsem gatě a měla jsem mokré spoďáry, nebylo to cítit, bez byrvy, tak jsem volala dr. jestli je to běžné a žr prý ne. Tak máme okamžite vyrazit někam na kliniku.Jediný kam mě napadlo bylo Podolí, posílali nás od čertak dáblu a nakonec jsme skončili u porodních sálů. Šťourali do mě nějakejma giga zrcadlama bolest jako sviňa a pak vatičkou že voda už neteč, tak přísný klid. režim doma bezva.Máme tady švagra se švagrovou a zítra snad přřijedou i tchánojc bezva chvíle na návštěvu. :confounded:
29. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem myslela,že budu odpočívat a užívat volníčka.... byla to samá návštěva a pokud my nebyli někde,tak pro změnu byla návštěva u nás :slight_smile:
Nooo a mě už je 30 :grinning: ,takže ještě oslava narozek,páč na Štědrý den oslavovat nešlo :grinning:
Jinak jsem ráda,že jste všechny relativně v poho,tedy aspoň doufám.. ještě jsem vás nedočetla :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky,
Milu, dodatečně gratuluju ke krásným kulatým narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Píšu v rychlosti z práce, v neděli dorazila mrcha, docela přesně, nevěděla jsem jak to dostanu po tom potratu, od kdy to počítat, tak jsem nic nepočítala, ani nečekala, ani mě nebolí moc břicho a záda, je to v klidu.

Jinak všem vám moc přeji hodně zdravíčka a štěstíčka do nového roku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Milu, pro tebe, aby ten nový rok 2009 byl plodný a dočkala ses vytouženého miminka v bříšku. :slight_smile:
30. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky,
Milu vše nej nej k narozeninám a hlavně mimíska do bříška :slight_smile:
Leny,tak je to tady,mrcha přišla a co ted bude dál?????
Lucijdo,tak hajat a hajat :grinning:
Soni,to je škoda,že s nima nemůžeš být.....bydlí daleko???
30. pro 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
Piku z těch kil nahoru si nic nedělej :wink: Ráno jsem volala mudrcovi výsledky z pohotovosti postel prodloužena na 14 dní a pak kontrola.Leny Milu holky ať se vím daří a milu vše nej k narozeninám :slight_smile: Dneska mi přijdou plenky s obrázkama :slight_smile:
30. pro 2008 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.