• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahooooooooojjj
Gami..jojo hormony,já vím :unamused: já zase včera brečela,že je pořád pryč.....vím,že to je pracovně,ale stejně.
A dnes jsem brečela,malej má zahnisaný očičko,kapky nezabíraj...no zítra jdeme k dr.tak uvidíme.Ale chudinka očičko oteklé a teče a teče
16. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Holky, my se nabrečíme,co? Já jsem zase včera brečela, že se mamka nedožila Kačenky, přišlo mi to děsně líto, že se nedočkala toho obrovského štěstí... :cry: Vím jak by byla šťastná, že má vnučku...
Pikusko, to určitě zajdi k dr., kamarádka to měla taky a dělali jim proplachování kanálků aby se to zlepšilo.
16. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Jo jo půjdeme zítra,jsme objednaní....jinak bych šla dnes....budeme zatím kapat a omývat převařenou vodou
16. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
fakt je, že chlapi jsou natvrdlí a že jim to spíš nedochází než by chtěli ublížit. Prý včera nevěděl, že usne, koukal na fotbal a vytuhnul... Budiž... Jinak co provedl??? To mi hlava nebere... On hrozně odsuzuje automaty a takové věci a jak jsem ho v sobotu pustila tak ten jeho kamarád občas na tom ulítne a samozřejmě jak se ožrali tak strhnul i jeho... Manža je takovej trouba, že co neví to nepoví a tížilo ho svědomí tak mi to včera řekl. Nenapdlo ho nic jiného než to vybrat z karty Cetelemu... Holky ... 11 000,- :angry: Kámoš prohrál 9 000,- což mě neštve, protože to vrátí, ale manža 3 000,- Víc jak nasraná mi těch peněz přišlo hrozně líto, nehledě nato, že chodí ještě na vedlejšák místo, aby byl s náma doma, když má volno, že prý, aby jsme měli peníze a pak udělá tohle :cry:
16. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Gamik....jojo to naštve.,,.teda v našem stavu spíš rozlítostní vid...........
16. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
Gami,tohle by mě taky nas... :angry:

Holky,já taky brečela v 6nedělí,ale to přejde,ted už jsem tradičně vzteklá. :wink:

Byli jsme v poradně, Kája má 4.10, Kuba 3.90,takže pohoda, s Kájou musíme cvičit,točí hlavu víc na jednu stranu. Ta reakce na TBC je v pořádku,kdyby se to zvětšovalo,tak čistit líhem.

Kyčle máme taky v pořádku,ale musím dávat dvě plenky na noc,protože já měla peřinku,když jsem byla malá,tak aby se nic nezanedbalo.

Ty noci Vám Fakt závidím,Kuba se dneska b udil po dvou hodinách. :angry:
16. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
holky tak už jsem to rozdejchala, říkám si, že jsou to jen peníze a jak se říká když nejde o život tak jde o h...o...
A já myslím, že manža už je taky z toho poučenej, že ho to možná trápilo víc jak mě... je to prostě střevo :fearful:
Dneska jsme zase byli na rybách, ale už to nebylo ono foukal hrozně vítr a bylo to nepříjemný...
Ësterko tak to už jsou taky pěkný cvaldové... :wink: Já myslím, že my už taky budeme mít nějaký 4kg zdá se mi ted nějaká veliká a docela se i pronese :slight_smile: Na kyčle jdeme zítra tak to snad bude OK...
16. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
ahoj holky prosim vas nevite jak dlouho zustava v krvi pregnyl? diky
16. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
ahoj holky tak o těch nocích se to čte ze závistí, Vojta dýl jak dvě hodiny nevydží a nejhorší je, že teď nespí ani ve dne, včera i dnes dohromady tak hodinku, jinak se snaží usnout ale tak za 5 minut je vzhůru a brečí, furt to blbé bříško.Teď jsem ho dala poprvé do baby vaku a spí skoro hodinu, tak třeba to takhle půjde, je tam stočený a spokojený.manžel se vrátí pozdě protože je na služebce,tak je to chování v náručí náročné, už se pronese
gamik to se nedivím že Tě to naštvalo, navíc v tom 6nedělí je člověk fakt víc citlivej, ale hlavně abyste si to ujasnili a mohli jet dál v klidu
my půjdeme s nožičkama až za týden, mám psané že v 6 týdnech se má jít a pak do poradny zase
dnes tu byla kamarádka s roční holčičkou, trda to je malý čertík, ta neposedí a furt něco vyvádí, to se těším až bude Vojta takhle aktivní. Zítra přijede kamarádka s půl roční, tak se taky těším. Aspoň je s kým pokecat když jsem doma sama
pikus tak snad to očičko bude dobré, pak dej vědět
16. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky,
gami, tak to by mě teda taky naštvalo. No my jsme se včera taky chytli kvůli úplné kravině...Byli jsme na procházce a K. se pokadila až pod lopatky, byli jsme docela daleko, tak jsem ji musela přebalit. No a manžel neměl nic jiného na práci než fotit a kamerovat posranou Kačenku. Mě to tak vytočilo...No prostě jsem to nezvládla a řekla jsem mu, že už mi jde na nervy s tím věčným focením a natáčení a že by mi mohl laskavě pomoct. Z toho manžel hned udělal, že jestli tím chci říct, že mi nepomáhá...No a tichá domácnost je tady. Navíc mi je dneska úplně děsně, už večer mě začalo hrozně bolet v krku, spouští se mi rýma, no je to na pytel... :frowning2:
17. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahooojjj
jo šestinedělí je svina :grinning: to jsou stavy co......
já včera říkala malýmu...táta zase není doma...no a co,my ho nepotřebujeme...a pak se rozbrečela :cry:
17. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Tak jsem nás vytáhla ze třetí strany. :confused:

Dneska noc parádní,dvakrát vydrželi po pěti hodinách. :slight_smile:
Začali jsme s cvičit s Kájou a strašně se u toho vzteká. Musela jsem zavřít okna,at si sousedi,nemyslí,že jí něco děláme. :sweat_smile:

Gami,at dobře dopadnete na kyčlích,my jsme šli až v 8 týdnech,protože se narodili dřív.

Rio,Ty musíš být šíleně unavená. :unamused: Já bych spala za pochodu,takhle vstávat.
Já se taky těším,až budou větší,budeme mít písek,bazenék. :dizzy_face:

Pikuš,tak co očko?

El,Pregnyl myslím,tak 6-7dní,já testovala desátý den po ET a Pregnyl to nebyl. :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
jj já testovala 6 den po ET a taky to pregnyl nebyl :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
jinak zdarvím všechny maminky nás to čeká v srpnu :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
no ja se zacinam bat v noci aby na me sousedi nezavolali socialku :slight_smile: piskle dela hrozne komedie u krmeni a kdyz ji polozim tak chvilku dobry a pak rev jako bych ji vrazdila :slight_smile: a po dvou hodkach jsme byly vzhuru :slight_smile:
17. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
holky tak noc opět krize, spala jsem celkem asi dvě hodiny, jinak prostě nespal.ted spí zase ve vaku ale s ním já spát nemůžu jedině v sedě
17. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj...očičko ošklivý,máme nový kapičky,tak uvidíme.kdyžtak máme zase přijít.A hezky přibíráme,tak to je fajn.
17. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak my kyčle v pořádku KO za 2 měsíce... Jinak s tím brečením je to u nás než ohřeju flašku... To je řev, že si taky lidi musejí myslet, že jí tu ubližujem...
Rio já ráno po krmení taky spím v posteli v sedě, mám Verču na sobě ruku mám podloženou polštářem, aby mi nežuchla a ona pak vydrží i do 9hod, tak to taky zkus
Piku očičko se za chvíli spraví :wink:
pilotce přejem hodně štěstíčka :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
piku co mas na ocicko?nam taky trosku blbne,zatim ale staci utirat prevarenou vodou,asi skusim jeste kamilky...to je supr ze pribirate,my zas v utery na vahu :slight_smile: ale uz je na ni videt ze je to lepsi.ted mi usla na rukach pri krmeni a to si poradne sosla jenom z jedne kozy...polozim ji a bude rev :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
gamik díky za přání kdyby nám vyšlo 1 IVF tak už mám mimčo jako Rio byly jsme skoro stejně ale nám vyšlo až 3 IVF :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:48  • Odpověz
gamik super že kyčle v pořádku, my jdeme až v 6 týdnech takže za týden asi. zkusila jsem spát s ním ve vak na břiše, ale nic moc, stejně neusnu tvrdě, ale asi lepší než nic. Pak už ale nechtěl být ani ve vaku a já padám na hubu, teď spí asi 10 minut . nechápu jak může nespát ve dne ani v noci, je chudáček taky vřízený, má červené očička ale prostě tvrdě usne jen někdy
pilotko ahoj, no hlavně že to vyšlo a to uteče a budeš mít svoji holčičku - už máte jméno?
pikus s tím očičkem mě to mrzí, tak hlavně aby kapky pomohly, držím pěsti
soni to chápu s tím řevem, Vojta jak nedostane hned tak řve taky jak na lesy
17. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
pilotko jak říká Rio hlavně, že to vyšlo a opravdu to hrozně rychle uteče :wink:
Rio tak to je opravdu divný, že Vojtíšek pořádně neusne se mu pk člověk nemůže divit, že pláče.. Verča tedko strašně brečí před každym usnutim přijde mi to jako, že nemůže zabrat a vzteká se.... A ted jak je hnusně tak to je hrozný v kočárku jí aspon člověk uhoupal, ale tady pořád prší tak ven pořádně nemůžem...
17. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Vojta taky právě usíná špatně ale bohužel se pak třeba za 5 minut probudí...v kočárku spal vždycky pěkně ale teď i tam se budí, nevím čím to je, nezbývá než doufat, že se to brzy uklidní
17. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
přidala jsem fotky
17. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Rio určitě to bude jen nějaké špatné období a srovná se to... člověku nezbývá nic jiného než doufat co?? My někdy máme den, že usne a musím jí budit i na jídlo, ale většinou se budí jak říkáš Ty po 5 min a to i v kočárku. Ale u nás se vyspíme alespon v noci takže přes den to nějak moc neřeším...
17. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
Vojtíšek je kouzelnej... má hrozně hezkej čumáček :slight_smile:
17. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
tak u nás se taky řve a řve, ale nic tý potvůrce není ted jsem jí trošku zabavila kolotočem a máme zpívajícího čmeláka tak asi 5 min poslouchala a ted zase řve jak tur... :unamused:
17. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Hezké ráno,
tak já jsem včera byla úplně kaput, teplota 37,7 rýma, krk, bolelo mě celý tělo, no děs...Manžel se staral o malou, dával jí najíst, já jsem byla úplně nepoužitelná...V noci jsem se vypotila, tak snad to bude dobrý. Dneska už teplotu nemám, snad to tak zůstane. Hlavně aby to nechytla Kačenka :unamused:
rio, tak co dneska? Je to divný, že Vojtíšek vůbec nespí, to ho tak trápí to bříško nebo co??? Já už bych být tebou padala na hubu... :frowning2:
18. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
noc celkem dobrá do 3 ráno, pak opět nespal, ale ráno jsem hodinu dospala když byl venku s m.Když za noc spím 4 - 5 hodin tak jsem šťastná. někde jsem četla, že by kojící měly spát 8 hodin, to by mě zajímalo kdo tolik spí :unamused:
aquil to mě mrzí s tím nachlazením, to je jak naschvál co...tak hlavně aby to brzy přešlo a mohla jsi fungovat - a kačenka je zdravá?
gamik tak jak jste to večer zvládli, kdy usnula?
18. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky.... Tak Verča včera usnula až ve 22hod, ale noc byla dobrá, vzbudila se až ve 4hod takže paráda. Pak ještě chrupkala do 6hod, takže jsme byly vzhůru, když přišel tatka z práce má noční.... Ted spinká v kočárku, ale už neklidně...
Aquil to je pech zrovna ted omarodit :unamused: Hlavně at to nechytne Kačenka....
Rio 8 hod nenaspím ani já a to bych řekla, že mám hodné a klidné dítě... Aspon, že dneska jsi si trošku zchrupla :wink:
18. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.