• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Gami,čím krmíš,že Ti Verča tak dlouho spí?? :confused: My máme tu Bebu a když vydrží 4 hodiny,tak je to zázrak. :rolling_eyes:

Rio, Tak málo spánku znám,u nás v noci krmení+přebalení+uspání je hodina a půl,tak si chvilku lehnu a za chvilku znovu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska navíc ječeli na střídačku,tak jsem jak praštěná po hlavě.

Aguil,už je Ti lépe? :wink:
18. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Holky, už je to fakt lepší. teplotu nemám, to je hlavní, rýmu jen trochu, jen v tom krku mě bolí furt děsně :frowning2: Manžel se staral fakt poctivě, nechal mě vyspat celou noc i včera celé odpoledne :slight_smile: Teď kočárkujou babi a děda, tak mám chvilku oddych. Pokusím se zvládnou vložit nějaké nové foto :wink:
Esterko my dáváme Nutrilon a taky Káťa někdy vydrží třeba 6 hodin... :slight_smile:
18. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Augil,díky a používáš nějaký speciální?

Máš vzorného manžela. :dizzy_face:
18. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Ester taky máme BEBu a to, že vydržela takhle dlouho je spíše vyjímka. Jinak taky max. ty 4hod.
18. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
ahojky holky,tak ja jsem dneska u nasich na navstevce,jsem doma sama manzel letel do Estonska s kamaradama na poznavacku,jezdej solo bez cestovky tak dneska psal,ze jim tam snezi hlavne ze si vzal kratasy hihihihihi .. tamk myslim,ze z baglu rychle vytahl kalhoty a normalne jsem si predstavila kokosy na snehu toho s tema copankama jak byl furt zmrzlej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aquilko tak se nam brzy uzdrav a pochvala pro manzu :wink: :slight_smile:
18. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Aquil já si neumím představit, že by se manžel měl postarat o Verču. Neumí vlastně nic jen pochovat a to ještě nejlépe zabalenou jinak se bojí. Flašku jí dával ještě, když jsme nekrkali mezi jídlem ted taky nechce neumí jí dát ani krknout :angry: Asi budu nekompromisní a prostě bude muset, když se pak něco stane a bude se muset postarat tak bude v pytli... Jak říká Esterka.. máš vzorného manžela :wink:
18. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
gamik to jsme na tom stejně, manžel taky jen chová, ani nepřebaluje -v chování se zlepšil,taky už chová i bez zavinovačky
18. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
To mu ani nemůžu říct holky, ještě by si moc myslel... :grinning: Ale je to fakt super, když člověk ví, že ho někdo vystřídá, když je mu blbě...Teď jsem ho "pustila" na volejbal, tak si aspoň trochu vyčistí hlavu... :wink:
18. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
tak u nás by manžel asi i krmil ale když kojím tak to nejde :grinning: a s tím přebalováním se bojí s ním manipulovat, že je tak drobný, snad až bude větší se polepší
18. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
U nás dostane manžel jednu flašku,jedno dítě a krmíme :grinning: Přebalovat nechce když děti smdrdí,čůrání zvládne. :wink:

Musel se to naučit,když chce mít vařeno a občas něco upečeno. Já všechno nezvládnu.

Taky se bál,dvojky měli 2.20 když jsme přišli domů,takže se mu ztráceli v dlaních,ted už jich je kus. :grinning:
18. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
holky ja vam ty chlapy budu jeste zavidet...my ted uz skoro dve hodky na stridacku usiname a jecime...
18. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
my taky zase řveme je to každý den nějak horší a horší, řve víc a víc.... ted usnula, ale u mě v náručí až ji dám do postýlky tak určitě procitne :frowning2:
18. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak očko dobrá..kapky pomohly :wink: Soni jmenují se TOBREX.
A jinak jsem hotová....všechny plíny pročůrá...............jediný Babylove z DM ne........jinak pampers jo,tesco plíny taky.............
18. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
já používám Tesco a občas se taky stane, že na boku se pročůrá... tatka jí říká křivochcalka :grinning:
18. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
gami presne vim o cem mluvis.piku nam zabrali kamilky,uz je to dobre...ale uz je vzhuru a to poradne usla tak pred osmou?no des
18. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
soni my spali asi tak 15 min... ted je sice v postýlce a zticha, ale to proto, že tlačí :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
no my jsme ted taky sticha,mame v puse kozu :grinning: dosr...byla az za usima a uz tlaci znovu :grinning:
18. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
No my ted měli prsa skoro hodinu...........tak snad bude klííííííííííííííííííííídddd :grinning:
18. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
bobek byl, ale nic moc takže to určitě ještě přijde jednou... pak byl zase řev tak jsem musela krmit... dneska krmíme po 1.5 hod :confused:
18. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Gamik....tak jsme na tom skoro stejně.....byl řev,pak prd...ted spí konečně tak uvidíme....,snad už se ted nevzbudí.
18. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Piku my teprve usínáme tak snad bude aspon v noci klid.... jojo holky je to boj :wink:
18. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Gamik....tak my jsme v postýlce a spíme :slight_smile: a já půjdu asi taky......se mi zavírají očka...
dnes jsem si dala dopoledne s malým chrupku a bylo to fajn :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
tak si to uží Piku u nás to zatím ještě nevypadá :wink:
18. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak at brzy spinkáte :wink: já jdu do hajan,pááááááá a dobrou noc :wink:
18. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
tak po mensim boji spime taky a ja jdu taky padnout za vlast...
18. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
my pořád nic, ale aspon nebrečíme
18. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
tak my spali az do ted jenom po kojeni,bez lahvicky :dizzy_face: doufam ze to bude casteji...ale hlava boli porad a jeste vic :angry:
19. dub 2009 ve 02:15  • Odpověz
koukám že bojujeme fakt všechny, my spali pěkně od 6.30 až do 21.30 pak po kojení usnul a spal až do 1 ráno, což je teda zázrak. Potom buzení po hodině a od 3 opět nemohl zabrat - teď ho má manžel a spí mu v náručí, už prospal i další kojení :grinning: já jsem se taky trochu prospala a musím jít vařit oběd, odpoledne jedeme kupovat oblečení pro mě - potřebuji nové kalhoty, bundu a boty a od m. mám slíbené zlaté naušnice za Vojtu, jen si je musím sama vybrat, tak dobrý plán na odpo ne? Hlavně aby Vojta tam moc neřval
19. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
rio to je dobre ze jsi si alespon trosku odfoukla.a odpo dobre vyber :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.