• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Hezkou neděli,
tak my jsme dneska taky spali hůř než obvykle. Káťa se budila dřív než po 4 hodinách, pak nemohla usnout, no holt jsme namlsaní, rio by asi naši dnešní noc vnímala jinak... :grinning:
Jinak krk už přestal bolet, spíš mám rýmu a mluvím tak o 2 oktávy níž a ani nemůžu Kačence zpívat :grinning: Včera jsem něco zkusila a jen vyvalila oči a nvěřícně koukala... :grinning: Možná proto nemohla usnout... :wink:
rio-berete Vojtíška s sebou nebo máte hlídání? Já bych taky chtěla něco na sebe, ale asi to udělám tak, že pojedu v klidu bez Káti. Tak dobře nakup. Já jdu ve středu k holiči. Jupíííí :slight_smile:
19. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky všem.... tak my včera usnuli až v 1hod, ale pak spala do 5 a do 9hod takže celkem pohoda.... U nás je zase azuro takže se těším, že půjdeme ven... S nakupováním jsem to vzdala do ničeho původního se zatím nevejdu tak mi tu mamina nechala jedny džíny co tahám, když jsem se snažila něco koupit tak mi to bylo bud velké nebo malé... Mám ted nějakou divnou velikost či co :confused: Takže počkám snad se za chvíli vejdu do starých věcí i když zatím to nevypadá džíny mi končí pod bokama dál ani náhodou :slight_smile:
19. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám jak všechny bojujete se spaním, no snad to bude časem lepší :wink:
já jsem si včera konečně zbalila tašku do porodnice a pak sem se pustila do "jarního" úklidu, takže mám všechno hotový a připravený, jen na okna a záclony sem si netroufla, ale to počká. . .no teď ještě aby v týdnu dorazila postýlka a autosedačka a můžeme jít rodit :grinning: v úterý jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá jak to vypadá :wink:
19. dub 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
Angel koukala jsem na Tvé fotky a musela jsem se smát kolik toho máme společného :slight_smile: Vybraná stejná jména pro mimča, stejnou komodu a stejnou deku do autosedačky :sweat_smile: Tak dej pak určitě vědět jestli to bude taky Verunka :slight_smile:
19. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky,dala jsem fotky do alba,dneska jsou dvojkám dva měsíce :dizzy_face:

Reagovat budu zítra,řvou mi za zády :grinning:
19. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Esterko už jdu na ně :wink:
19. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
tak holky hodila jsem blondynku na pekak a od utery pribrala jenom 100g,coz mi prijde malo ale sosla 80tku,z lahvicky sosavala 70az100tak nevim...v utery jdem na vazeni to si od mudrcky vyslechnem,a ja uz bych chtela mit od ni klid,oproti te riovkove je zas az prilis pecliva.snad budem mit uz alespom 3kilca.jdu na ty fotecky
19. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Esterko řekla bych, že Karolínka je větší macík jak Kubas co? :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
tak dvojky jsou kouzelne a ta fotka s chuvou je bozi :dizzy_face:
19. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj..jen rychle....mám prcka u prsa :slight_smile:
Esterko...dvojky jsou krásný..roztomilý :slight_smile: :slight_smile:
a jinak u nás v pohodě :wink:
19. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj tak nakoupeno :slight_smile: a byli jsme i s Vojtíškem, nejdřív byl v kočárku a pak ho měl manžel ve vaku a celou dobu spinkal,takže jsem mohla vybírat, největší radost mám z bundy a nových naušnic :slight_smile: je to fajn si udělat radost, v těhu jsem si pro sebe nic nekoupila kromě nutných těhotenských kalhot
19. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak Ty si to Rio opravdu zasloužíš :wink: To je dobře, že sis udělala radost. Já si mám vybrat něco k svátku a narozkám, ale udělám manžovi truc za ty prohraný prachy a řeknu, že si nic nekoupím, když ty peníze prohrál :unamused: Jéééé ten bude nakakanej, ale dobře mu tak!!!! :wink:
19. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
gamik ale doplatíš na to Ty a nic mít nebudeš :sweat_smile: ale chápu to. Já mám narozky za 3 týdny tak taky dostanu další dáreček :slight_smile: :dizzy_face: ale jinak pak nadlouho budu mít utrum protože penízky budou potřeba pro Vojtíška. Stejně jsem neodolala a koupila jsem mu dnes bodýčka, jarní čepičku a klobouček a plátěné kalhoty :slight_smile:
19. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
jééé Rio kdy máš narozky???? Já jsem 8.5. :wink: Jinak vím, že na to doplatím, ale víc štvát to bude jeho....
19. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
je holky to mame takhle u sebe narozky? :slight_smile: ja jsem carodkova :grinning:
19. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
Ahoj holky.........
tak vy budete narozeninovat???????????
Gamik....to nedělej.........nedostaneš nic :unamused: :astonished:
Já holky včera drkla do žehličky...naštěstí studené a ta mi spadla na zem a samo že špičkou udělala díru do plovoučky..........je já nejdřív brečela,pak jsem byla vzteklá,že tady všechno dělám sama a že to nemám za potřebí a že na všechno kašlu----------------jojo moje hormonky pracujou :grinning:
20. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Soni na čarodky je můj švára :wink:
Piku neboj já si to nějak vynahradím, ale tohle ho bude opravdu hodně štvát, protože on si nic netroufne mi koupit ...
A já se rozbrečela nad rozlitym pitim :sweat_smile: S tou žehličkou se mi to stalo ještě, když jsem bydlela v Plzni s exmanželem a to mi pěkně nasr..o i bez hormonů :wink:
20. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Jinak Verča ted spinká s tatkou. Já chtěla spát s nima jenže tatka chrápe jak blázen a mě to vadí je z tý noční utahane. Ještě, že tý holce to neva :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
holky potřebuju poradit.. jak je to s porodnym??? Dávaly jste žádost na sociálku??? A jestli mám jít na sociálku v Plzni, když tam mám tr. pobyt nebo tady kde se narodila Verča?
20. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak Káťa dneska spala neuvěřitelných!!!!! 7 hodin. Už jsem z toho byla nervózní, furt jsem poslouchala jestli dýchá, i když máme monitor...Pak to ráno zalomila ještě na 2 a půl hodiny, takže fakt super. Teď je zase tuhoš...
Vy jste se teda sešly s těma narozkama, manžel má teď v květnu, vůbec mě nic nenapadá co mu s Káťou dáme :slight_smile:
Tohle jsem gami našla na internetu:
O porodné se žádá na příslušném úřadě Státní sociální podpory - v místě trvalého bydliště. Doba jeho výplaty se liší (dané místem) - obecně se dá říci, že vyplacení trvá týden až měsíc.
Při podání žádosti potřebujete vyplněný formulář, váš občanský průkaz a rodný list dítěte (případně jeho ověřenou kopii)
formulář ke stažení: https://forms.mpsv.cz/sspforms/OutlineForm.jsp?L=cs&Type=Single&OutlineID=Porod
20. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
aquilo vůbec takové věci nepiš :angry: :grinning: my klasika, od 3 ráno nespinkáme skoro vůbec, teď se ho snažím uspat ve vaku ale nemůže zabrat,asi to zkusím v kočárku - i když poslední dobou nespí moc ani tam
20. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Ajoooooooo žádost o porodné...je tam holky nějaká lhůta do kdy????Nebo není?¨Já tu žádost dostala v porodnici.
U nás ted narozeninuje jen moje maminka,ale ta si vybrala..jede na prodloužený víkend do Holandska na tulipány,tak chce prý příspěvek.
No a v květnu mpje sestra 30..tak budu taky dumat...ale spíš si ona sama vybere.

Holky,tak musím říct,že my zatím spíme dobře :wink:
20. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
tak já mám narozky 11.5
o porodné myslím můžeš žádat do roku
20. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
tak o tom porodném jsem se už dočetla na netu. Mě totiž žádný formulář nedali... Ale díky za info :wink:
Jinak dneska zase blinkáme jak o závod :unamused:
20. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahojky,
Gami, v Plzni je to Martinská ulice,vyplníš si to tam a je u toho moc příjemná paní. :slight_smile:

Dvojky spali dvakrát po sobě pět hodin, :wink: asi je utahala návštěva,co je pořád chovala.

Díky za pochvalu! :slight_smile:

Za chvilku jdeme na zahradu,u nás je zase parádně. :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak to mám časík skočit na sociálku :slight_smile:
U nas je taky krásně :wink: těším se na prochajdu.............
20. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Esterko díky, ve čt odjíždíme do Plzně tak se tam v po stavím... :slight_smile:
My jedeme na ryby tatka už jel nachytat žížaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
gamik.........tak prima úlovek :grinning:
20. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
no my jsme spinkali od jedenacti do tri a od ctyr do pul devate :slight_smile: ja ten formular vyplnila dnes a zitra to tam asi hodim...
20. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
U nás dneska super den :slight_smile: Káťa je hrozně hodná, skoro nebrečí, jen když má hlad. Byly jsme venku na prochajdě, trochu jsem i nakoupila- sobě boty, manželovi ponožky, Kačence šáteček na hlavu a bodyčko-růžové-vypadá v tom už konečně jako holčička :grinning:
gami-holky jsou skoro nastejno-jak často papáte? Jak si Verča řekne nebo nějak dodržujete odstupy? Káťa je od včerejška docela hladová, krmili jsme dřív tak po 4 hodinách, ale teď to nejde, už po třech řve hladem, tak jí dám jak si řekne :fearful:
20. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.