• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Aquil Verča si říká po 2 hod a to jí dát musím, protože řve jak tur... Ale, když je to tak často tak jí dám jen 90ml když pak spí a papá třeba po 3-4hod tak jí dám 120ml....
20. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
jinak jí nebudím a nechávám jí jak si řekne
20. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
Já to mám podobně,když se vzbudí dřív,dávám 120 a noc 150 i když Kuba dokáže občas vytáhnout i 170,přesto má pořád o 20 deka mín než Kája. On má ryhclý metabolismus,víc kadí. Taky nebudím,každá chvilka klidu je dobrá. :slight_smile:

Holky,mažete nějakým opalovákem mimča??
20. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Ještě nemažeme, ale mám to v plánu. Přece jen to člověk vždycky nezvládne i když dávám plínku na kočárek. Kamoška mi doporučila toto, tak se to chystám koupit http://www.24-lekarna.cz/zbozi/microsun-baby-spf30-50ml-72037?idvyrobce=_SEG&idkategorie=-1
20. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
já mažu krémem pro mimča od Vichi ale je to dost drahé
jinak den blbec, Vojta řve a řve a řve, spal zase tak hodinu celkem, jinak jsem ho musela furt chovat, nespal ani v kočárku, prostě hrůza, jsem zvědavá na noc, ale obávám se, že to nebude nic moc
jo a taky mu hnisá to očkování, je to teda v pořádku?
20. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
no holky moje radost ze karlicka sosa od soboty vecera jenom z kozicek je v prdeli :frowning2: sice saje hezky ale jenom predni,vcera mela jeste 2950a dnes 2910:frowning2: tak jsem ji zas dala lahvicku,tam mam predse jenom odsate i zadni,ja nevim co delat,to zas bude zitra u dr. Vlastne za tyden z 2850jsme tim padem pribrali ho...to co pribrala tak od te soboty asi zas zhubla :frowning2:
20. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Augil,díky za tip. :wink:

Rio,je to v pořádku,na kojencích je i téma ,tak jsem to studovala. Naše Mudr říkala,že je to dobře,když to reaguje hnisáním,ale nesmí se udělat velký flek. My to máme tak půl centimetru.

Soni,tak držím palce u Mudr a to se poddá,uvidíš!!! :wink:
20. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
vis me spise mrzi to ze jedina jeji rada bude nutrilon...
20. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Soni mě to taky mrzelo, že nekojíme a už je to v pohodě. A to si vem, že my kojily jen týden vy už máte aspon měsíc :wink: Hlavně, aby byla malá dobrá a přibýrala :wink:
20. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
gami ja vim,ale ja mam mlicka dost a nerada se u prvniho problemu vzdavam,na nejjednoduhsi reseni je cas vzdy...no uvidime
21. dub 2009 v 00:23  • Odpověz
Ahoj holky............
Soninko...tak snad se to srovná zase s váhou a mlíčkem..........
Já kojím po 3 hodinách..nebo jak se vzbudí,já ho nebudím.A papaká pěkně :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Soni a máš odsávačku?

U nás se zase spalo pěti hodinách. :slight_smile: A ještě se spí. :wink:

Holky,včera jsem byla na děti celý den sama,tak jsem se domluvila s manželem,že bude uspávat a já si v klídku usnu. Když uspávám já,tak dvojky řádí a včera usnuli během tří minut oba. Tak byl manžel bez práce ,ale je to nespravedlivý,co?? :grinning:

Ještě jsem chtěla napsat Rio,když to hnisalo,tak jsem to opatrně vymačkla a vyčistila líhem,udělala jsem to 3x a už je to krásně zahojený.
21. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Esterko.........obdivuju tě s dvojkama....malej je sice hodnej,ale mít dva :grinning: opravdu maminky s dvojčátky,klobouk dolů :wink:
21. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojky všem! Právě vybíráme CAR, jediná možnost je pro nás IVF, poradíte do kterého CAR v Praze zajít? Kde jste spokojené? Díky.
21. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky... u nás noc taky pěkná spali jsme od 23 - 4hod a pak ještě do 7hod.. Jinak Esterko s tím uspáváním je to opravdu jak naschvál. jednou byl manže taky doma a já, že si něco udělám a on se postará o malou, protože se mnou prostě řádí jak černá ruka a já při ní nic neudělám ... a co myslíš Verča... spinkala jak miminko :grinning: :grinning:
Sonko s Prahou Ti bohužel neporadím já byla v Plzni :wink:
21. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj, tak my taky noc standardně dobrá, spali jsme od půlnoci do pěti, pak ještě do půl deváté. Teď Kačka zase vytuhla, tak jsem aspoň dala prát její prádlo. Venku je zase nádherně, tak odpo vyrazíme na prochajdu.
soni, tak jedině zase odsávat, byla by škoda když máš dost svýho mlíka dokrmovat Nutrilonem. Je to sice dvojí práce, ale stojí to za to.
sonko-já taky neporadím,my jsme byli v Brně :wink:
21. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc celkem ok, oproti vám sice nic moc, ale budil se jako vždy po dvou hodinách, pak sice hodinu tvalo kojení, přebalování a i převlíkání - blinká čím dál víc, asi budu zase volat doktorce, ona tvrdila že je to normální, ale mě to nepřijde aby po každém kojení třeba 3 x blinkal, každopádně tahle po dvou hodinách spí do teď - s těma hodinovýma přestávkama, tak i to je super u něho. Do 12 jsme leželi spolu a já jsem pospávala taky, tak super
21. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Rio mě Verča taky blinká pořád. S tím odkrkáváním mezi jídle je to sice lepší jinak vyloženě házela takový šavle, že snad šlo všechno ven, ale ublinkává pořád a klidně i před dalšim krmením...
21. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Holky,takhle blinkáte???to já teda neznám.....doufám,že nepoznám..........
Sonko...já byla v Podolí.........a mám miminko,takže spokojenost :wink:
21. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
jo odsavacku mam a uz dorazila i elektricka tak odpo pro ni vyrazim.nakonec dr.rekla to co jsem si myslela ze to muze byt tim ze si bere jenom predni a to zadni ne a to je prave vyzivne,takze navrat k lahvicce,tam je to mixle a tak tu 100tak 7-8krat denne kdyz dame tak musi zacit pribirat a v patek zas na vahu.a kdyz to uz nebude lepsi tak se vzdavam a jdu do nutrilonu...
21. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Piku je to hrozný kolikrát mi opravdu vyhodí snad všechno.... :unamused:
Soni tak držím palečky at o zvládnete s tím kojením a nemusíte na lahvičku.. je to boj :wink:
21. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Pikuš,díky za poklonu,ale myslím,že by to zvládla každá. :wink: Ono ani nic jinýho nezbývá. :grinning: Já mám výhodu,že bydlíme v rodinným domku,tak nemusím chodit na procházky a děti mi spí na zahrdě a já si chvilku oddechnu. Beru si notas ven na terasu. :wink:

Rio,tak jsi si odpočinula aspon! :slight_smile:

Soni,to kojení je fakt boj,já to vzdala,Kubína jsem krmila hodinu,další dítě řvalo,no mý nervy!! :grinning:
21. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
Tak my co máme Nutrilon AR tak nevím co je blinkání. Káťa ani neublinkne-a to ani když jí dávám svoje mlíko. Taky si nemyslím, že je to normální, vím, že kamarádka to jaksi dávala i když kojila-jen trochu a pak svoje mlíko a dítě neblindilo. Řekla jí to doktorka a pomohlo to...No zkuste se holky poradit se svýma dr. co na to řeknou, asi nejspíš podle toho jak vám mimča přibírají.
My jsme se vrátily z procházky, je hezky, ale vítr teda šílenej... :unamused: A čekáme až se nám taťka vrátí, už je někde na cestě :wink:
21. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
no jo s dvema je to o pusu,no ja uz mam doma tu el.odsavacku a nic moc,az na ten kraval,ten je teda poradnej
21. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: My jsme vyspinkaný do růžova Verča měla ukázkovou noc. Ted leží v postýlce a pouštím jí včelí medvídky :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Krásný den všem,
koukala jsem na nové fotky a ty vaše prďolky jsou prostě úžasný :grinning: :grinning: já už se toho našeho prcka nemůžu dočkat :grinning: ale včera jsem byla na kontrole a doktor říkal, že příští týden se na něj ještě přijdu podívat, takže zřejmě vydržíme do května :grinning: ale konečně dorazila postýlka s výbavičkou, tak už peru peřinky a budeme připravený :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
a co Luci??? ještě se s Alenkou držíte???
22. dub 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
Angel květen je krásnej měsíc. Budete mít májové koťátko :slight_smile: A hlavně znamení býk je hodně dobrý tedy hlavně pro ženskou, ale rozhodně to bude hodně silná osobnost. Tě to s Riou a se Soninou můžeme potvrdit všechny jsme býčci :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
jo jo já vím. . . manželova starší dcera je 7.5. :grinning: no já nevím proč, ale tipuju to na 1.5. tak uvidíme jestli se trefím :wink:
22. dub 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky u nás noc hoší, prdíky trápily a tak jsem ve 3 ráno vařila Vojtíškovi feniklový čaj - může se od ukončeného 1 týdne. Dala jsem mu dvě lžičky víc nechtěl...teď po chvilkách ještě chrupká
angel květen je nádherný měsíc pro narození miminka :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.