• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no super... 7.5. je moje neteřinka :slight_smile:
Luci už tu dlouho nebyla tak snad dá brzy o sobě vědět... já jdu na zahrádku pověsit prádlo a Verča mi řve kočárku... jakmile se zastavíme tak spí jen 5 min :unamused:
22. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky...........
tak musím říct,že my jsme zatím pořád hodní.....najíst,vyprdět a pokoukat kolem a zase spinkat...a v noci taky spíme............snad nám to vydrží.
No jo...co ta naše Lucijda????????????
22. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Piku užívej si to :slight_smile: Já si taky nemůžu stěžovat. Zatím chrupkáme v kočárku a já stihla i vyplejt záhon :stuck_out_tongue_closed_eyes: Docela blbej nápad v tomhle horku :confused:
22. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Já teda dala malýho jen na balkon,ale je tam spokojený...a zase jsem vyžehlila :slight_smile:
A až se vzbudí,jdeme papkat a ven....
22. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Piku,Matyášek je zlatíčko,když je takhle hodný. :slight_smile:

U nás noc v pohodě,ted zase spí v kočáru na zahradě.

Dneska jsem vyrazila do města,musela jsem si koupit kalhoty,nějak se mi ztratil pas :grinning: manžel hlídal,ale stejně jaem byla jak na trní. Zvládli to v pohodě,ale zítra jsem s nima zase celý den sama,to jsem večer K.O. :unamused:
22. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak nakonec si prcka vzala mamka.....a já jsem ted sama doma a tedaaaaaa to je divný :astonished:
Esterko...no normálně jsem ho musela vzbudit....asi po 3 a půl hodinách,aby se najedl,než vyjedou...........a on byl chudáček KO :unamused: :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
angel a co tak na carodky?ja jsem dokonce o pul dvanacte v noci :grinning: my taky noc docela ok,dokonce o sesti jsme potahli skoro do deseti...az jsem malem nestihla podat tu zadost o porodne :slight_smile: ted jsme na dvorecku blondynka spinka a ja se slunim na houpacce ale jak foukne tak je to studene
22. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
holky tak si říkám jestli nemá Vojta ten reflex jsk je nedovinutá ta záklopka - blinká fakt hodně a sražené mlíko, četla jsem na diskuzi že když je sražené,může to být ono
22. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Rio..-.jestli má reflux,tak to ti neporadím...ale zkusila bych asi dr.a poradila se s ní...........
22. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
rio ty bys opravdu potrebovala zmenit dr.nemas nejakyho znamyho aby ti poradil nez ho budes moct vymenit?my obcas blinknem taky kdyz ji naklepavam po jidle treba pri prebalovani,taky to vypada jak srazene,ale u nas jsou to nahody
22. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
fakt nikoho neznám :frowning2: Vojta blinká po každém jídle i několikrát, někdy i hodinu po kojení znovu - někdy trochu mu vyteče, někdy je to triskem a někdy vyblinká fakt hodně, ale pokaždém kojení
22. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Rio...to není dobré............opravdu tvoje dr.to neřeší????????
22. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
čau holky, tak já jsem byla dneska u holiče, taťka hlídal, zvládl to v pohodě. Káťa se prý pokadila jako ještě nikdy :wink: :grinning: Teď jela ven s babi a dědou, tak jsem aspoň v klidu uklidila maxi nákup a sedla ke kafi.
A co rio zkusit nějakou laktační poradkyni? A tvá dr. ti na to říká co????
Pikusko, Matyášek je moc hodnej, buď ráda.
Angel-v květnu se rodí samí hodní lidi-můj manžel je v květnu a i má mamka byla :slight_smile:
esterko a nedivil se tvůj manžel že nic neudělal když byl doma sám? Ten můj jo :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
Rio tak přesně takhle mi blinká verča taky... Ted jí nechávám mezi jídlem říhnout aspon 2x a je to tedy lepší, že už nám to nelítá tryskem, ale jen ublinkáváme. A klidně si blinkne i před dalším jídlem... My jdeme k dr až příští týden tak se jí na to taky raději zeptám..
22. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: Jak jste se vyspali? Verča spala nádherně. Večer jsem udělala pokus, že jí ještě večer vzbudim na krmení, aby spala dýl. Papala totiž v 19.30 tak jsme jí chtěla ještě ve 23hod dát. Kolem 21hod usnula a když jsem se jí pak snažila vzbudit tak mi vypila asi jen 30ml a prostě vzbudila nešla. Tak jsem se připravila, že ve 2hod bude vzhůru, ale překvapila a vzbudila se až ve 4hod :astonished: . Jsem se budila a koukala jsem jestli dýchá :sweat_smile:
23. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj....
tak mi klasika...jídlo v 9 večer,pak v 1 a ve 4....no a ted jsme dojedli.....
je to už ted pořád tak nastejno :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno,
Tak my taky v noci dobrý. Šli jsme spát po půlnoci, o půl čtvrté krmení a pak o půl osmé. Teď už Káťa zase chrní :wink: Holky, taky se vám někdy stane, že dítě prostě někrkne a nekrkne???? Většinou s tím nemáme problém, ale někdy se to nepodaří. Čekám max. 20-30min. a pak se na to vyprdnu.
23. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Piku tak to máš opravdu ukázkové dítě :wink:
My dneska večer odjíždíme do Plzně tak jsem zvědavá na tu cestu i když Verča je zvyklá, když byla v bříšku tak jsem jezdila autem pořád :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Aquil tak to seš dobrá, že vydržíš čekat takhle dlouho já tak max. 10min. Když si totiž nekrkne hned tak pak je to většinou marný. Nám se to stává často jenže pak víc ublinkává... A jak jí to tam štosuje tak moc nespí a pořád jí to budí...
23. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky,u nás noc taky v pohodě ,spali od 20h do 8.30 s dvěma pauzama na jídlo,takže jsem vyspalá a zatím mám energii. :wink:
Ted leží v lehátkách a povídají. :wink:

Aguil nám v porodnici řekli,že stačí 10-15 minut držet. To Ti obdivuju,jestli to vydržíš takhle dlouho.
Když si nekrknou,přes den je pohlídám,kdyby blinkali a v noci je položím na bok.

Pikuš,Ty máš fakt vzorný dítě. :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Esterko Verča už taky začíná rozvazovat už se párkrát vědomě usmála a občas si pobrukuje, je to úžasný :slight_smile:
Jinak já to dělám taky tak. Přes den jí hlídám a v noci spí na boku.
23. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Gami,ty první úsměvy jsou fakt úžasný. :dizzy_face: Ted začali dělat takový to grrr a ehehe,to je psina je sledovat. :dizzy_face:

Když je mám v lehátku,tak na sebe křičíme :grinning: já třeba uklízím,povídám si s nima a oni odpovídají,paráda. :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Rio,vše nejlepší Vojtíškovi k svátku!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
nojo dneska je Vojta :slight_smile: Tak všechno nej Vojtíšku :wink:
23. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
děkuji Vojtíškovi vyřídím :slight_smile:
jinak my noc jak vždy, dnes manžel spal v obyváku protože jel na služebku a bude dlouho řídit taky aby se vyspal, ale zvládli jsme to i bez něho - on nějak nechápe, že protože nepřebaluje, tak mi v noci stejně moc nepomůže, už jsem mu víckrát říkala ať se jde vyspat do obyvák
my dnes jedeme pprvé s Vojtou sami do Brna, mám tam sraz ze ségrou a pak bývalými kolegyněmi, tak jsem zvědavá jak to s kočárkem zvládneme autobusem - některý nemá místo na kočár, tak snad ten kterým pojedu ho mít bude
23. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Vojtíkovi vše nej nej :grinning: :grinning:
tak nám spí táta taky v obýváku..............
A Matyášek si dnes taky blinknul...ale protože hltal jako blázen
23. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
koukám, že jsme všechny tatky vystěhovaly :grinning: tedy oni spíš dobrovolně nebo aspon u nás. Verča celé dopoledne spinká a já stihla vyžehlit a pomalu balím. Je dneska nějak podezřele hodná, že by klid před bouřkou??? :astonished: tuky tuk :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
No my to máme stejně v bytě tak,že jsme spali v obýváku....
a máme ted jako by 2 dětské pokoje.........jeden mají holky od přítele a druhý bude Matyáškův.Tak ted spím u malého a pak se postěhuju já do obýváku.
23. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Piku takže ses od tatky odstěhovala ty :slight_smile: Ale taky za chlapem :grinning:
23. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Tak u nás se chlap odstěhovat nemohl,protože má v noci na starosti jedno dítě. Ale manžel je po tom úrazu a je na PN,takže se dospí přes den. :wink:

Aguil,včera jsem přišla domů a děti manžovi klidně spali v lehátkách a on si montoval žaluzie! To mě se nestane,já dneska luxovala za řevu. :grinning:
23. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.