• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ester tak to máte aspon dobrý, že máš manžu doma vid? :slight_smile: Ale jak píšeš, že jemu spali tak u nás je to to samé. Verča mi hrozně řve než jí vždycky připravým flašku a když si jí vezme manžel tak je schopnej jí hladovou i uspat :grinning:V
23. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
děvčátka já se s váma loučím. Ukážu se asi až v pondělí. Za hodku dorazí manžel z práce a frčíme směr Plzen. Mějte se krásně, užívejte víkend :wink: pa
23. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
Gamik.........pááááááááá a taky užívejte :slight_smile:
23. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak manžel je s náma normálně v ložnici. Ráno nevstává nijak brzo do práce, částečně pracuje doma, takže i režim si může podřídit. Může jít spát jinam, ale zatím nechtěl :wink:
rio-dodatečně Vojtíškovi všechno nej k svátku, hlavně ať se zlepší bříško, prdíky, blinkání a spinkání :wink:
gami-hezky si to užij v Plzni
24. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky,
rio taky přeju dodatečně Vojtíškovi vše nej :wink:
koukám, že luci se tu neukázala, že by už byla Alenka na světě???
my sme včera konečně vymalovali tu ložnici a složili postýlku, tak mě dneska čeká úklid a pak vyžehlím věci do postýlky :grinning: včera odpoledne mi odešla část hlenový zátky a dnes ráno zbytek, tak možná že se začne něco dít, ikdyž o tom pochybuju :grinning:
24. dub 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Angel, tak to vypadá slibně. Jak odešla zátka, tak to se většinou začne brzo něco dít :wink: No jo, luci už tady nebyla pěkně dlouho... :confused:
24. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky.......
Angel,tak že by se miminko brzy ukázalo???
My jedeme dnes na kyčle,tak jsem zvědavá...............
No holky,ta Luci....hlavně jesltli je vše OK...i s manželem....
24. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky,
Angel,to vypadá nadějně! :slight_smile:

Pikuš to jedete na kyčle tak brzy?

Taky by mě uajímalo co Luci,snad je v pořádku. :confused:
24. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Esterko,měli jsme jet příští týden ale pan dr.psal,at přijedeme dnes..........je to brzy na kontrolu???
Jukal na nás v porodnici a rovnou si nás objednal..........
24. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
U nás se chodí v 6 týdnech,my byli v 8týdnu,protože dvojky jsou nedonošený.

Asi to každý doktor dělá jinak. Tak držím palce,at jsou nožičky v pořádku! :wink:
24. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
My jdeme taky příští týden-v 6 týdnech. I do poradny. Musím se zeptat, kdy naše dr. dovolí píchnout naušničky. Jak jsem zjistila, tak všude je to jinak. U některé dr. už po po šestinedělí, někde až po prvním očkování :unamused: Myslím, že čím menší mimčo, tím míň to vnímá, tak už bych to chtěla mít za sebou :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
my jdeme na kyčle taky příští týden i do poradny, zeptám se znovu na to blinkání
angel to vypadá že se mimčo brzy bude hlásit na svět, no však už má pomalu čas :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
no tak mám uklizeno a postýlka už je připravená. . .mám z ní radost, pořád se na ní chodím koukat, prostě mi to nedá :grinning:
24. dub 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
Angel..taky jsem to tak měla...a pořád mi nějak nedocházelo,že v ní bude miminko :slight_smile:
Na kyčlích celkem dobrý...máme přidávat teda plínku....a cvičit.
24. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahojky holky,tak já včéra v caru vyfasovala léky zase na stimulaci sliznice zase estrofem a prednison ,takže jak dorazí mrcha tak začínam zobat a objednám se na 10 - 12 DC na kontrolní UTZ jak nám roste pelíšek,tak budu doufat,že to vyjde v tom květnu nooooo :slight_smile: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
ahojky holky,kdepak jste všechny ? asi venčíte mimča co??? :grinning: tak si to hezky užijte já jsem v práci mám ranní 12tky :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to škoda,když je tak h ezky,ale nedá se nic dělat...jinak mrcha furt nikde potvora jedna :angry: :rolling_eyes:
25. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám jak vám rostou mimča, jak to prožíváte, začátky jsou náročné, ale je jsou to krásné starosti, moc vám to přeju, užívej te si to.

Milenko, tak to budu držet pěstičky, aby se Ket vydařil.
25. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Milenko,tak zase do boje..........budeme ti s Matyáškem držet palečky moc moc :wink:
A ano,venčili jsme se :grinning:
Leny :wink: ahooojjjj
25. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
U nás dneska venčili babi s dědou, já jsem mezitím převlíkla postele a uklidila :wink:
Milenko, už se to blíží, moc budeme držet všechny palečky :wink:
leny, a co vy, pořád zkoušíte sami?
25. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
holky ja se tak tesila na mrchu a ta potvora furt nikde,tak snad brzy dojde.... jsem dneska 32DC.... jinak jak beru duphaston,tak to mam posunute pac je beru 17dc-27DC a pak vzdycky 30 DC dorazila mrcha.... tak asi nerviky pracuji bo co :sweat_smile:
25. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
Milenko.......tak at dojde co nejdřív....nebo vůbec :grinning: :wink:
25. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
piku sice by to bylo milé pčekvápko,ale asi faaaakt nerealne :grinning: no uvidíme nooo snad brzy dojde...
25. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
Milenko....víš jak je to...nikdy neříkej nikdy..........ale uvidíme vid :wink:
25. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
piku jj uvidíme co nam osud nachystal...... :wink:
25. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Jojo stejně to tam máme všichni nalajnovaný....tak až bude ten správný čas...tak to dopadne :wink:
25. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
piku tak to souhlasim :wink:
25. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky holky....
přeji vám prima neděli.....teda ale že fučí venku vítr :astonished:
26. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
holky ja tomu nemuzu uverit my spali od pulnoci do sesti :dizzy_face: a muzu rict ze mi to docela padlo k uzitku :slight_smile:
26. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Teda Soni....vzorná Karlička :slight_smile:
to já to někdy s malým doháním přes den :wink:
26. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
piku to ja taky,fakt mi to bodlo...jo a rano se na me poprve vedome usmivala to byla nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a uz nam jde curani privolat tak poridim cinsky nocnicek a budem skouset bezplenkovou,zatim cikuskame do plinky nez ji vymenim,ne vzdy se povede,ale vetsinou uz jo,je to moje sikulka :dizzy_face:
26. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.