• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Teda bezplenkovku..to jsi dobrá.........
No já vím,že jak malého rozbalím,tak hází oblouk :slight_smile:
Ale pořád prdí a kaká,tak to nevím,jak bych zvládala.............
26. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
piku no ja toho moc na praci nemam tak to skusime,ja prave taky kdyz ji rozbalim tak povzbuzuju,ale kakusky budem muset taky vycihnout ale to dela do trenek obvykle u krmeni,tak to nevim...
26. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Jo u krmení a pak po krmení...a ve spaní....tak náš prdí pořád :grinning:
26. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
piku to vis ze i ve spani se ji to povede ale to vim ze tlaci,protoze se natahuje0jak nudle a vydava zvuky jak delfinek :grinning: musim jit zas zehlit plinky,me je snad pracka zere mi prijde ze mi mizi,porad musim prat a zehlit :slight_smile: uz aby nam stacila jen jedna
26. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Já taky dnes prala prckovi věci...........že to ale je spotřeba vid
26. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky,
my se zatím snažíme doma, ale přemýšlím, zda nemám jít na Ketík.
26. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
piku tak tech hadriku tolik neni,ale plin denne min.jedna pracka.leny vy jeste mate snehurky?
26. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj, jsou tu nějaké aktuální snažilky, které I. ivf čeká na přelomu května a června?
26. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
Jovi,jsou tady holky,co jdou na KET......
Leny,taky jsem se chtěla zeptat na sněhuláčky.........kolik jich máte??????
26. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
26. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Leny,tak zkuste jeden cyklus jit na ketik,trebas to dopadne a budes konecne tehulka :wink: moc ti to holka preju....
26. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím v novém týdnu :slight_smile: Zase jsme se dobře vyspali, za chvilku bude Káťa papat. Dneska máme 6 týdnů!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dneska nebo ve čtvrtek půjdem na ty nožičky, zítra do poradny, tak jsem zvědavá jak zase Káťa vyrostla.
my teda tím, že Kačenka skoro neublinkává, tak moc velkou spotřebu plínek atd. nemáme, sem tam nám to proteče bokem plínky, většinou když je k. čerstvo převlečená.
leny-možná by to za pokus stálo, ale máte takhle pořád takovou zálohu,viď...?
mili-už se to zase blíží, tentokrát to vyjde... :wink:
A kdepak máme rio? Zdá se mi, že tu dlouho nebyla :confused:
27. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky,
Milen,Já Ti to tak přeju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Leny,taky držím at to vyjde!! :dizzy_face:

Aguil,Tak máš za sebou šestinedělí! :slight_smile:

Jj,nám to taky občas proteče a taky když jsou čistě převlečený a hlavně,když se někam chystáme!! :grinning:

Rio asi bude utahaná,chudák. :unamused:
A dneska by se měla objevit i Gami. :wink:
27. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Holky,tak s plínama stejně :slight_smile: jen Babylove nám ještě neprotekly....jinak všechny :unamused:
27. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak před chvílí jsme dorazili z Plzně. Jen jsem Verču nakrmila a dala do kočárku, protože tchýně tu byla hned jak jsme dorazili a už trajdají. Takže ted mám čas vybalit a dát to tu nějka do kupy. Jinak Verča se začala hrozně smát a pořád něco brebentí. Začíná spát v noci 6hod a dokonce se jí podařilo i 8hod. Tak doufám, že to nebylo jen v Plzni.
Jinak nejspokojenější je v autě a to ani nemusíme jet stačí, když jí hraje muzika. je zvyklá, když byla v bříšku to jsem jezdila pořád a zpívala jsem jí :slight_smile:
Šestinedělí nám končí zítra :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Gamik,vítejte zpět :slight_smile:
tak já taky v autě předváděla pěvěcké kreace :slight_smile: :slight_smile:
A konec šestinedělí???tak to bude "veselý"večer :wink: .................
27. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
ano to opravdu bude veselý večer, manžel má od 18hod noční :wink:
27. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jinak Piku Matyášek je nádhernej má neuvěřitelně velikánský oči :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Piku, už máme jen 2 sněhuláčky, tak se moc bojím, aby vůbec bylo co zavádět. Uvidím, jak se rozhodnu, jestli půjdu už teď nebo až v červnu.

Jinak všem moc děkuji za podporu a užívejte si krásná miminka.
27. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak jsme zpátky z prochajdy, dneska to byl teda vopruz, vítr jak prase, úplně mě z toho bolí hlava. Na nožičkách všechno v pořádku, zase máme přijít za 6 týdnů. Kačka zas dělala herečku, na doktora se culila a jak jsme vyjely z ortopedie tak řvala jak pardál :grinning:
27. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
Tady u nás to taky fičí jak blázen, ale naštěstí ven nemusím pořád vozí tchýně :wink:
Leny my nemáme ani jednoho sněhuláčka takže až budem chtít druhé mimi tak musíme celé znovu :unamused: Z 9 embryjek vydržely jen 2, které mi zavedli...Tak držíme palečky at sněhuláčci bojujou a vydrží :wink:
27. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
aquilko,tak se jí třeba pan doktor líbil a ty jsi jí už nedopřála se na něj culit :grinning: tak se nediv,že řvala :grinning: :grinning: :grinning:

leny neboj sněhuláčci určitě rozmražení zvládnou neboooj a my ti budeme držet palečky :wink:
27. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
Holky,dneska jsem KO. Trpaslíci od rána ani jeden nespí!! :angry: V kočáru spali střídavě po pěti minutách,tak jsem jen houpala a houpala. :angry: Doufám,že snad večer bude klid. Ted leží na hrací dece,koukají na televizi,aspon neřvou. :grinning:
Hm,už jeden řve.

Gami,to nezávidím,že to musíš podstoupit znovu,já mám splněno, i když máme ještě dva mrazáčky. Závidím tchyni!!!

Aguil,to byl doktor sympaták,ne?? :wink:
27. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky, po dlouh= době na vás jdu mrknout, tak jen ve stručnosti: ani nevím kdy jsem byla hospitalizovaná v Motole pro podezření na únik plodovky, což se nepotvrdilo pak zase že to voda je neni je neni a takhle to pokrašovalo, nakonec 20.4. v pondělí jsem ěla na kontrolní uz a tam bylo zjištěno že mimšo nemá ani kapku olodovky, laxnost doktroů mě fakt děsila, že prý vyvolají porod, ale až další den. Mezi tím jsem v noci zašala rodit a ni jsem o tom něvěděla, což mi oznámila dr.. ráno kolem 10hod že jsem na 2 prsty a trochu kontrakce. zatím ožád žádné léky. Kolem půl jedenácté mě odvezli na sál. Pořád jsem byla hrdinka že epidural nechci, pak už jse o něj prosila. Podažilo je jim ho píchnout 20min před koncem porodu pokusy kolikrát mi šťourali v zádech jsem nepošítala. Asi jsem jeden z těch bláznů co mouhou říct, že porod byl krásný zážitek :slight_smile: V 15:43 jsem porodila překrásnou dceru Alenku vážila 2660 a měřila 47cm. Akorát dnes při cest domu pěkně vyhladověla skoro 4,5hod nejedla tak snad to znákla v pohodě :slight_smile: Mléko sice nějaké mám, ale malá odmítá prso,t akže odsávám a pije z lahve. věechny laktašní poradkyně to s ní vzdaly no nic uvidím kdyžtak to Nutrilon jistí.A jak se daří tady?
27. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Holky omlouvám se za ty chyby, píšu na rychlovku doma katastrofa, tak trochu likviduju :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
LUCIJDO,MOC MOC GRATULUJU K ALENCE.......TEDA ALE MALINKOU BERUŠKU MÁŠ :slight_smile:
a hlavně že jste obě v pořádku :wink:
Gamik..tak to bude teda veselý večer :grinning:
27. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
Luci moc moc gratuluju a hlavně at jste obě zdravé :wink:
27. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Luci strašně moc blahopřeji, to je super a těším se na fotečky Alenky :slight_smile:
holky byl jsem od soboty do neděle ve Zlíně u mamky i s manželem a Vojtou, bylo to trochu náročné, ale zvládli jsme to. Jinak situace je pořád stejná, málo spánku, nic nestíhám. Dnes jsem vám tady nadepsala první větu někdy dopoledne a až teď jsem schopná dopsat a posalt, protože Vojta poprvé za celý den usnul na dýl než 5 minut - a teda asi půl hodiny v kočárku. Zítra jdeme na ortopedii s nožičkama a taky s tím prstem, tak uvidíme co nám řekne, držte pěsti ať to jde spravit
27. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Rio tak držím palce at to je ok!!!!! Jinak s tím spaním to je fakt tedy síla, mrňousek jeden :wink: Tak se drž a zítra dej určitě vědět jak dopadnete! My jdeme ve středu na 6 týdenní prohlídku tak jsem zvědavá kolik to naše zvířátko váží a měří :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
přidala jsem fotky do alba :slight_smile:
my jdeme na prohlídku ve středu a taky jsem zvědavá kolik váží a měří, hrozně roste, už se nám nevleze skoro na přebalovák :grinning:
jinak ještě se teda vědomě na někoho nesměje, snad to brzy přijde
27. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.