• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
luci gratuluju,to jsme na tom skoro stejne,taky odsavam mala je lina,ale to neva,mlicko dostane akorat z lahve a ja mam o praci navic,ale to vubec neva. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
luci-moc moc gratuluju, ať vám pěkně roste babulka malá :slight_smile:
Mně mlíka ubývá, ještě teda odsávám, ale je to tak na jednu dávku denně, uvidíme jak dlouho to ještě vydrží... Je pravda, že taky pozoruju jak Káťa roste, no zítra se dozvíme míry :wink: Když se člověk dívá na fotky z porodnice, to už ani není pravda, co? :wink:
27. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
jo a holky dnes jsme byly na sraziku fotecky jsou zas v albicku rychnov3 :wink:
27. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Luci,veliká gratulace k Alence!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se na fotky! :slight_smile:

Rio,Vojtíšek je nádhernej! :dizzy_face:

Koukám,že bojujete s kojením všechny,my jsme na lahvi od tří týdnů,snad se to neprojeví na imunitě u prcků. :unamused:

Gami,až pojedeš zase do Plzně,můžem se sejít na kafe,jestli budeš chtít. :wink:
28. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Soni,moc Vám to sluší s Karličkou!! :slight_smile:

Nechápu Tvýho chlapa,takový pěkný ženský opustit. :angry:
28. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
luci velikanska gratulace k Alence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak u me mrcha fuurt nikde...delala jsem i test a nic ..takze budu asi volat gyndari aby me skouknul jeste jednou ....
28. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Esterko já myslím, že dneska už je ta UV hodně přizpůsobená mateřskému mléku a o imunitu bych se rozhodně nebála. Švagrová kojila všechny 3 děti min půl roku a pořád jsou přichcíplí, mají rýmy, problémy s mandlema a tak... Takže v tom to asi nebude. A to kafe by bylo fajn!!!! Určitě se domluvíme :slight_smile:
Soni fotečky jsou moc hezký fakt vám to sluší :dizzy_face:
Milu asi máš jen nějaké splašené hormony z toho všeho ....
28. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
dekujem za pochvalu.aquil me taky kolise ale hodne pomaha obcas prikladat k prsu i kdyby to mela misto dudlika,me se nejlip chyta rano jeste v polospanku,to je zblbla a docela i tu kozu vysaje.a pak ob krmeni vzdy pred lahvickou i kdyby jen par krat sosla a je to znat,proste nejlip to stimuluje mimi,to nenahradi zadna odsavacka.milu tebe to pekne napina :slight_smile: tak at brzo dorazi at se co nejdrive pridas k nam maminam :wink:
28. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky,

luci strašně moooc gratuluju k Alence :grinning: :grinning: důležité je, že jste obě v pořádku :slight_smile:
mě dnes čeká poradna, tak jsem zvědavá ják to s náma vypadá, prckovi se očividně ven nechce :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvam se, ze Vam sem lezu, jen se chci zeptat, jak pripravujete UM, na kazdou davku zvlast?Anebo predpripravite a date do lednicky, popr. jak dlouho skladujete v lednicce??

Na Emimi se rozbehla diskuze, ja mam od Dr doporuceno, ze UM muze byt 24 h v lednicce.......no a ted nevim, jestli to proste nedelam blbe......

Moc zdravim Rio a Petu a Vas vsechny...... :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky--------ahoj Merssy,tak já ti neporadím :unamused:
Jinak jsem zvědavá na fotečky Lucinčiny Aninky :slight_smile:
No u nás stejné...pořád po 3 hodinách jídlo..........
28. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Merssy,já dělám pokaždé čerstvou,když někam jedeme,beru vodu a výživu s sebou a míchám až před jídlem. Kojeneckou vodu nepřevařuju,řekla mi to Mudr.

Možná je to podle toho co používáš. My máme Bebu.
28. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Peti, ja vim, Ty jen kojis......... :slight_smile:

Esterko, my pouzivame Nutrilon, zacal mi po tom nehorazne blinkat, tak to ted resim, Dr mi rekla, 24 h v lednicce muze byt, tak to jak blbka predchystavam, a asi to delam spatne.........Budu od ted delat taky jen cerstve.........
Moc dekuju.
28. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
merssy do zásoby teda podle mě rozhodně ne!!!! Káťa taky po obyč. Nutrilonu blinkala, tak teď používáme Nutrilon AR proti ublinkávání a naprostá paráda! Já vodu převařuju, mám ji v ledničce a taky vždycky mlíko připravím čerstvé-jen ohřeju vodu a přidám Nutrilon. Na cestování existuje dávkovač UV, je to na 3-4 dávky a k tomu teplou vodu v termosce, tak to aspoň dělám já. Myslím, že je to na Nutrilonu i napsané, že připravovat vždycky čerstvé. To blinkání jde určitě upravit, snad to s dr. nějak vymyslíte :wink:
28. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Já připravuju taky vždy čerstvou. A když někam jdem tak jak říká Esterka mám vodu a výživu zvlášt.
Ester, když mám kojeneckou vodu tak nemusím převařovat? To jsem nevěděla. Používám ten Horský pramen a vždy ho převařím. Ale to by asi nemělo vadit ne? :confused:
28. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
I na tý BEbě je to psané, že se nemá uchovávat, vždy připravit čerstvé...
28. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
tchýně vzala na chvilku Vojtu ven - byla s ním zatím jen 3 x, moc se jí nakonec nechce, tak musím jít aspoň pověsit prádlo, ale v rychlosti - nožičky ok, ty prsty má nakonec špatné na bouch rukách - ukazováčky, prý asi špatně něco dovivinuté, jak měl pořád v bříšku sevřené ruce. Do jednoho roku se bude čekat jestli se to nespraví, máme mu je narovnávat a cvičit, jinak po jednom roce by se to spravilo operací. Havně že to spravit půjde
28. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Rio tak hlavně, že s tím něco půjde a do roka se to může spravit samo.. :wink: My ani ven nejdem tady je hrozný vichr bych ulítla i s kočárem. Naštěstí je verča moooc hodná a spinká v postýlce. Chvilku si povídala s kolotočem a pak vytuhla :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Já mám děti venku na terase,je to za větrem,dneska aspon spí.

Gami,mě dokonce Mudr řekla,že můžu používat vodu z vodovodu převařenou,prý je v Plzni dobrá. :confused: To nechci ani náhodou,nevím v jakým stavu jsou trubky. Já kupuju taky Horský pramen nebo Fromin.

Rio,vždyt se tchyně vytahovala jak ti pomůže?? A prd,vid??
Hlavně,že ručičky budou v pohodě,budete cvičit. :wink: Já s Kájinou taky musím cvičit,pořád točí hlavu na jednu stranu.
28. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak RIO...cvičit a spraví se to....uvidíš :slight_smile:
Tak ven já taky nejdu...strašně to fouká.....ale když bude chtít přítel,kočárek mu klidně dám ven..... :grinning:
28. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
rio třeba cvičení pomůže a prstíky budou v pohodě :slight_smile:

já jsem teď přijela z poradny, prcek je prý vzorný a čeká na termín, tak jsem zvědavá :grinning:
28. dub 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz
Angel........a kdy že máš ten termín??
28. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
Ester a ten Horský pramen tedy nepřevařuješ? Mě by to celkem bodlo, protože to dám převařit a už několikrát se mi stalo, že jsem jí vyvařila. Začala jsem dělat něco jiného a zapoměla jsem na to. Jednou to dokonce málem odnesl hrnec :confused: :slight_smile:
Verča se napapala a už zase chrupká, usnula mi u krmení ani to celé nezblajzla :unamused:
28. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
no v Gennetu mi to počítali podle IVF na 4.5. podle PM 7.5.
28. dub 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
tak se narodí 8.5. jako teta gamik :grinning:
28. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
snad cvičení pomůže, doktor byl moc příjemný a říkal, že se to může upravit samo, tak uvidíme
no tchýně se nepřetrhne bohužel, nejdřív byla jak divá do kočárkování, ale rychle ji to přešlo. Teď je s ním venku už skoro dvě hodiny, koukala jsem že sedí před domem a jezdí s ním a Vojta ještě spí, tak to je úspěch. Stohla jsem trochu uklidit, pověsit ven prádlo, dát vyprat nové - to je nekonečné, umýt nádobí a najíst se, fakt super
Zítra jdeme do poradny, tak jsem zvědavá
jo a taky vašim miminkám pulzuje fontanela na hlavě?
28. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
Rio to pulzuje všem.. skáčou jim hlavičky :sweat_smile:
28. dub 2009 v 15:44  • Odpověz
Rio,pulzuje,manžel si toho všiml až včera a měl strach. :grinning:

Gami,nepřevařuju už měsíc a v pohodě. Je to na těch lahvích i napsáno. Jen dávám pozor,abych nenechala lahev na sluníčku,mám je uložený v temnu.

Rio,já vím,že se kasala jak Ti pomůže.

Jj ten kolotoč je nekonečnej.Vyprat,pověsit .sundat,uklidit...pořád do zblbnutí. :grinning:
28. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Angel...tak to jo...holt máš vzorné mimi a čeká na termín :grinning:
Já jsem sama doma,tatínek jezdí,tak si asi poležím :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
Tak v poradně nás paní dr. pochválila, Kačenka už má 4kg a 53cm. Měla zhnisané ramínko po TBC, tak jí to propíchla a vymáčkla. Naušničky až po prvním očkování, takže si ještě počkáme, ale to neva :wink: Pak jsem byla s kamoškou na procházce, přece jen ve dvou to kočárkování rychlej utíká. Jo a dostala jsem od manži krásnou kytku, dneska máme výročí svatby :wink:
28. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.