• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Aquilko...........tak krásné výročí :slight_smile:
a malé pochvala za to,jak roste :wink:
28. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Aquil užívejte výročí :wink:
Kačenka je pašák :slight_smile: My jdeme zítra tak jsem taky zvědavá. Jinak ramínko nám taky začalo hnisat...
28. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak my jdeme až 20 května,ale kdykoliv se můžeme přijet nechat převážit..tak asi pojedeme na 1.měsíci :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
my tam ze začátku chodili pořád jak Verča šla s váhou dolů. Před 3 týdny měla 3.57kg ted mi přijde, že jí pomálu neuzvednu, když jí dávám krknout na rameno :slight_smile: Tak jsem na toho cvaldu zvědavá udělaly se jí pěkný syslíky :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
My jsme měli poradnu v 1 měsíci, teď v 6 týdnech a příště máme přijít až ve 3 měsících. Ale můžem přijít taky kdykoliv na převážení, ale my už to děláme tak, že manžel stoupne na váhu, pak vezme do náruče Kačenku a je to. A odpovídá to skoro přesně. No gami dr. se dneska celkem divila, že Kačka má tu reakci na TBC hodně brzo, tak nevím. Měla tam fakt hnusnej vřed :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale myslím esterka taky psala, že už to měli zhnisaný, ne? No to je jedno, snad je to nebolí prďolky malý...
28. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
No my máme obyč váhu ale na digi by to šlo :slight_smile:
Jdu do hajan...za hodinu zase vstáváme :slight_smile:
28. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
Aquil uvidíme co řekne dr mě, ale Esterka psala nedávno, že to měli zhnisaný tak to určitě bude v pořádku.
Jdu na kutě... zítra pa :wink:
28. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahojky,
Aguil,Kačenka je kus ženský! :slight_smile:

My Tbc měli zhnisaný tak před třemi týdny, taky jsem mačkala a čistila. Už je tam jen jizvička. Podle Mudr to reaguje a nebudeme muset na kalmetizaci. Takže když to zhnisá,tak už jsou imunní proti TBC. :wink:

Kájině náušničky zatím dávat nebudu,já sama mám problémy,nemůžu nosit ani zlato,takže at se rozhodne sama,až bude velká,jestli chce náušnice. :wink:

Noc u nás docela v pohodě,ale štve mi to počasí,je tu zima a zataženo. :angry:
29. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak nám se noc už celkem upravila, budí se pravidelně po 4hod a vydrží chrupkat min. do 9hod. Takže můžu říct, že jsem odpočatá.
Jinak my náušničky určitě dáme hnedka jak to bude možné jen ještě nějaké musíme vybrat. Chceme z bílého zlata, manžel by nejradši ve tvaru lebek :grinning: (nevím jestli o něm můžu napsat, že je jinak normální :grinning: ), ale nakonec jsme se dohodli, že by bylo hezké ve tvaru rybiček, to pochybuju, že seženeme.
'Počasí je tu taky na prd, ale aspon už nefouká!!!!
29. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,
až teď jsem se sem dostala...Dopo jsem chvilku když Káťa usnula rychle objednala nějaké věci na netu, pak pořvávala, tak se nabaštila a vypadly jsme ven. Venku chrupala 3 hodiny, pak jsme si zahrály plínkovou hru-přebalila jsem po příchodu z venku, chvilka... a nálož, přebalila jsem podruhé, chvilka... a druhá nálož :grinning: Teď jsem konečně dala vařit jídlo, poskládala jsem prádlo a jestli Káťa vydrží spinkat, tak se pustím do žehlení. Jo holky jak to máte se špiněním? Šestinedělí už skončilo...Mně už minulý týden skoro úplně ustalo a dneska zas jako když se rozjíždí MS!!! Co to jako má být????? :fearful: :confused: :rolling_eyes: :astonished:
29. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
Aguil,já to měla taky tak! Vypadalo to jako menstruace,na netu jsem vyčetla,že ženská může ovulovat už v šestinedělí!! :angry: Takže jsem usoudila,že je to ono.

Holky,taky Vás v porodnici upozornili na to,že po porodu se něco změní a můžete přirozeně otěhotnět i s mizerným spermiem?? :astonished:
29. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Mě na nic neupozornili pomooooooooooooooc :astonished: Doufám, že po prvním vrznutí jsem zase v tom :grinning:
Jinak vážíme 4.44kg na délku nás neměřili, ale doma jsme naměřili 53 cm. Zítra musíme na krev budou jí dělat krevní obraz prý je moc bledá :confused: Jooo a budeme používat Bebu proti blinkání :wink:
29. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky.........tak konečně klid...malej spinká :slight_smile:
dnes jsme byli skoro celý den venku :wink:
Esterko............teda tak na toto mě nikdo neupozornil,ale stejně jsem si říkala,že život si to motá po svém a náhoda je blbec,že jdu do antikoncepce..............
29. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
tak my chceme tak za 2 roky ještě jednoho skřítka, když by to přišlo dřív tak by jsme se nezlobili jen nevím jak bych to manželovi vysvětlila :confused:
29. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
No mě teda taky na nic nikdo neupozorňoval, ale mé kolegyni se tohle přesně stalo. první dítě po 2.IVF a pak hned jak přestala kojit tak po první ovulaci otěhotněla. Děti po roce a půl - mazec... :astonished: No já nevím, taky asi půjdu do antiko...Navíc u nás hrozí i nějaká možná genetická vada, tak fakt nevím jestli to riskovat...Musíme to probrat s manželem, jaksi mě to zaskočilo, ani jsem nad tím zatím nepřemýšlela, no ale asi je to už aktuální :confused:
Jinak jsem teď dožehlila, dneska jsem totál K.O. Mám odrovnaný záda už teď, co budu dělat až bude mít Káťa 6, 7, 10....kg?????? :grinning:
29. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Aquil to mi povídej se zádama :confused: Myla jsem si hlavu nad vanou a pak jsem se nemohla zvednout. Taky si říkám jaké to bude až bude Verča ještě těžší :unamused:
Nám kdyby se to mimi povedlo normální cestou tak by jsme byli rádi takže u mě antiko... nehrozí.
Jen nevím jestli by jsme nemuseli dělat test otcovství :slight_smile: Asi by to manžu hlodalo ani bych se nedivila já být v jeho kůži tak asi přemýšlím stejně. Jedině, že by se prcek narodil a byl by jak Verča... jako by tatínkovi z prd... vypadl :grinning:
29. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Já bych nejraděj taky antiko nebrala, ale fakt nevím...Taky bysme chtěli určitě ještě brášku pro Kačenku a nejsme nejmladší, tak rozhodně 5 let čekat nebudeme. No je to dilema, co...?
29. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jo a už zase ani skoro nezašpiním, tak já nevím co to bylo. Odpo mě bolelo břicho fakt jak před MS. Se z toho fakt picnu...
29. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
My taky právě nemáme čas čekat nebo tedy já, manža je ještě celkem kolouch :grinning:
Aquil to jsou asi ještě hormony to bude v poho... Já jsem se včera mrkla dolů jak to tam vypadá po tom 6ti nedělí a celkem jsem se zděsila :confused: Nevím jestli je to normál, ale mě to přijde jak kdybych rodila včera. Stehy jsou tedy zahojený, ale jako kdyby mi ta děloha nezalezla či co :astonished: Ale při sexu je to v pohodě tak jsem zvědavá co mi řekne gyndařka, se budu muset objednat.
29. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dobré ráno
tak já musím vstávat, jdeme k tomu dr a je to celkem dosti nepříjemné :unamused: Doufám, že mě pořádný turek aspon postaví na nohy...
Jooo a ani jsem nepsala, že náušničky u nás taky až po očkování takže někdy po 3 měsících....
Doufám, že ten krevní obraz bude OK :fearful: držte palečky :wink:
30. dub 2009 v 06:55  • Odpověz
gami-tak držíme!!! :wink: Vy už jste gami začali sexovat? Já jsem si říkala až po kontrole na gyn., musím se tam objednat, ale jak furt špiním/nešpiním, tak to zatím nechávám být, no snad příští týden už to bude OK. No taky jsem se koukla, sice nevypadám jako bych rodila včera, ale že jsem nedávno rodila, to je na první pohled patrný :confused:
Káťa dneska noc nic moc, už včera byla i ve dne protivná, v noci blbě usínala, brzo se budila, no trochu vyspaná jsem, ale je to na figu. Když si člověk zvykne na luxus, tak pak se mu zdá normál blbej :grinning:
30. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj
Gami,to je děs takhle brzo vylízat z baráku. Držím palce! :wink:

Holky,mě by asi hráblo ted znovu otěhotnět,to si neumím představit s dvojkama. :sweat_smile:
Já to manželovi řekla,aby se pak nedivil :grinning: ale chci antiko,už kvůli pravidelnýmu cyklu.

Noc u nás v pohodě,ale Kájina se vzbudila mrzutá a pořád ječí.
30. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
holky tak Verunka byla statečná, plakala, ale spíš vzteky než bolestí. V tuhle hodinu je totiž zvyklá spinkat. Výsledky budou až v pondělí tak snad to bude dobré. Asi bude po mě, já jsem taky bledule, jsem chudokrevná mám málo železa. Jako malá jsem taky lítala po dokteorech, když se nenalíčím tak si hnedka každý myslí, že je mi hrozně špatně :slight_smile:
Aquil už jsme sexovali, já jsem špinila jen měsíc a ted už v pohodě. A manžel ten otravuje pořád už jsem mu dneska vynadala, že pořád myslí jen na šu...í, že musí ještě vydržet než půjdu k dr... Nojo je to hroznej erotoman :grinning:, ale po tý době abstinence se mu člověk nemůže divit :wink:
30. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak to je Verunka šikulka. Nám zas dr. říkala, že má Kačenka jakoby trochu kýlu, tak uvidíme jestli se to samo upraví nebo bude nosit jakýsi pásek. Ale že je ještě moc malá, tak nevím...Teď střídavě spí a řve, tak furt utěšuju a dávám dudlík :wink: Jo holky jak bude teď to první očkování uvažujete i o Prevenaru? My do toho asi půjdeme...
30. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky...........
ještě k těm dětem a anitko..já chci taky ještě jedno mimi....ale ted si chci užít Matyáška...ale nejsem nejmladší,tak uvidíme,jak to dopadne všechno...
30. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahojte vsetky.Chcela by som sa Vas opytat,ze ktora ste boli na IVF?Chcela by som pokecat.Napiste
30. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
ahoj Tinariso myslím, že nekecám, když napíšu, že jsme všechny byly na IVf min 1x :wink:
30. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Tinariso....jojo všechny jsme byly....tak zůstan a povídej,nebo se ptej :wink:
30. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
jojo rády se podělíme o naše zkušenosti :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky...máte pro dětičky hrací deky???Mě jí chtějí holky z práce koupit....teda mám si vybrat´a ony se složí
tak mě docela zaujala tato...
http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/edukacni-hraci-deka-ohradka-s-hrazdickou-zirafa
že ty okraje jdou takhle nahoru....a pak i rozložit.....
a jinak teda mají krásné...ale ty ceny :astonished:
30. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.