• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ahoj holky vůbec nestíhám, m. chodí do práce na odpoledne a vrací se až kolem 23 hodiny, dopoledne každý den něco vyřizoval tak to bylo dost náročné být na Vojtíška sama
včera poradna nic, protože jsme tam přijeli a na dveřích nápis že neordinuje - tak jsem byla naštvaná, bývá tam 3 dny v týdnu a to jen 3 hodiny denně, v pátek tam není protože je státní svátek a ještě zůstane doma ve středu :angry: tak tam jdeme znovu v pondělí
jinak já jsem se včera vypravila do Brna do školky podívat se na kolegyně a pak s kamarádkou na přehradu na procházku, tam mě vzal m. autem a zpátky jsem jela tramvají a busem a dobrý, zvládla jsem to v poho, Vojta cestu prospal :slight_smile:
hrací deku mám půjčenou od kamarádky
no a já se teda na sex vůbec netěším - až mi to d. dovolí, se nebudu mít na co vymluvit před m. Nějak na to nemám vůbec chuť, jak jsem furt unavená, zato m. se nemůže dočkat :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Rio....tak já bývám taky na matyáška vždy týden sama....přítel dělá od 8 rána do 6ti večera,tak celý den pryč.A pak má týden volno...a to tady zase skoro celý týden mimo 2 dnů jsou jeho holky.....
takže taky je pak únava znát.........
Ale teda tramvaj a bus????no jsi dobrá :wink:
30. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
manžel bývá zase většinou od 7 do 17 ale většinou se vrací kolem 18-19 hodin, ale aspoň to, můžu se večer v klidu najíst a dát si sprchu. Takhle na odpoledne chodí občas, tento týden celý a je to pro mě náročnější bych řekla
no příští týden jede od středy do neděle na Slovensko, mají to jako akci z práce, budou si užívat a chodit na tůry, tak to budu úplně hotová a mám z toho dost strach, dokonce jsem trochu naštvaná na m. že jede když ví, jaký je Vojta nespavec a jak je to náročné. Ale zakazovat mu to nechci
30. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Rio...jasně,že nechceš zakázat...
ale já dnes zase měla doma plačící výlev,že i když má volno,je pořád pryč...já vím,že to je pracovně a je to důležité,ale vadí mi to....tak jsem si dnes poplakala....
30. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
no to já mám občas taky, ale s tím slovenskem na něho nechci tlačit - on by asi nejel kdybych fakt brečela, jenže jedou tam všichni kolegové a tak by ho to mrzelo - kdyby přišel sám s tím že nepojede, bylo by to jiné, ale takhle vím, že jet chce
30. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
holky tak můj manža i když je doma tak mi s Verčou moc nepomůže. Max pochová, když něco potřebuju udělat a to je vše. Dneska byl doma tak jsem krmila malou a několikrát jsem na něj volala, že něco potřebuju a to byli obličeje co házel běs :angry: Ale musela jsem využít, že je doma ne?? Začala jsem totiž dávat Verče to mléko prototi ublinkávání a jak je hustší tak nám to přes dudlík nelezlo museli jsme zvětšit dírku. Chudinka se z toho tahání tak unavila, že jsem jí jen položila abyla tuhá :slight_smile:
30. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
jinak Rio já být utahaná jak Ty tak na nějaký sex taky nemám pomyšlení, vím těch prvních 14 dní než se člověk tak nějak zaběh. Tak snad už bude brzy Vojtíšek klidnější a nám to třeba vypukne :wink:
30. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
dobrou, dneska jsem vstávala v 6hod a jsem gogo ... zítra paaaa :wink:
30. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
Dobrá ráno :slight_smile: děvčata kdepak jste??? Neupálili vás??? :grinning: :grinning: :wink:
1. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
jooo jinak Piku my dečku nemáme já jí asi ani nechci máme tu studeno bydlíme ve starém baráku tak nevím jestli by to bylo dobré. Včera mi přišlo to hrací lehátko má to i vibraci jako když jede autem, ale to jsme ještě nezkoušeli.
1. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky.........
já byla ve spršce a dávala si ranní kávičku...teda mlíkokafe :slight_smile:
Gamik...máme stejné lehátko...jen jsme ještě nekoupili baterky aby vybrovalo.....ale malej je v něm rád...když jsem v kuchyni,je tam se mnou :slight_smile:
1. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
my taky nemáme baterky :sweat_smile: Zrovna ted v něm Verča usíná :wink:
Měli jsme celkem krušnou noc, sice se vzbudila až ve 2 hod od 21, ale jak jsem začala dávat to nové mlíko tak s tím celkem bojujeme. Do těch silikonovej dudlíků vůbec nejde udělat větší dírka takže jí to moc nejde a asi byla v noci z toho špatná. Jak s tím zápasila tak pak asi nemohla usnout a plakala... Ráno jsme vzala jehlu a normálně ten silikon vytrhla a už vypadá, že jí to teče dobře.. Jo a zatím tedy neblinkáme :slight_smile:
1. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Tak gamik..toje super,hlavně že neblindíte a že se to rovná :slight_smile:
a my pořád...po 3 hodinách...v noci jsem já zase usnula u kojení a vzbudilo mě,jak malej malskal....nic mu neteklo,prso vypadlo z pusy :slight_smile:
1. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak to je dobrej, že jen mlaskal a nevřískal :wink:
Jinak Verča spala asi 5 min takže to bude asi dneska den... vypadá to, že dneska s radostí půjčím kočár mám tu totiž hory prádla a musím něco uvařit... Manža je v práci a přijede až večer. Je z toho chudák hotovej dneska je totiž zahájení chytání ryb a kámoši mu píšou jaký tahaj kapry :fearful: No, ale někdo makat musí....
1. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
já teda na svátek práce nebudu prát..ale měla bych,mám zase hromady :astonished:
On ani moc nevříská..a mě v noci probudí už to,jak si začne cpát prsty do pusy a mlaská..takže má hlad....
Ale teda ne že by to neuměl...to umí,když chce...to si zakřičí :slight_smile:
1. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak mě Verča budí, když se protahuje... Než se probudí tak to je vždycky tak hodina, ale ty zvuky co u toho dělá :confused: :sweat_smile: Mezi tím si zapnu ohřívačku, abych pak byla připravená, protože když se pak probere a má hlad tak řve jak tur :slight_smile:
1. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
No jo...ty to máš těžší...s tím připravováním...já jen vyndám potravu :grinning: a je to...
a ted už zase malská a má prsty v puse :grinning: musíme jít na to
1. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
že přeju Matymu dobrou chut :grinning:
1. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
jooo že prý děkuje :slight_smile:
1. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky,mě neupálili,to je divný!! :grinning:
Nezapomente se políbit pod stromem!! :slight_smile:

U nás v noci řádila Kájina,dvě hodiny plakala a nedala se utišit,vůbec nevím co jí trápilo. :unamused:

Snad budou spát v kočárku,musím si umýt hlavu a dát se dohromadyzítra čekáme návštěvu,aby si mě fakt nespletli s čarodějnicí. :sweat_smile: :grinning:
1. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tak jsem po obědě a hovíme si v lehátku :slight_smile:
Esterko...dnes už tě stejně nemůžou upálit :grinning:
1. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
tak já udala kočár tchýni a vařím a musím pověsit prádlo. Tady začalo pršet a je buřina, jsme chtěli jít k tetce na zahradu a nevypadá to :unamused:
1. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
gamik to by mě zajímalo, jestli by nám taky nepomohlo na to blinkání třeba beba - odstříkat, přidat do toho bebu a pak třeba dokojit - jsem někde četla že to pomáhá na ten reflux nebo co, no uvidíme co mi poradí dr. v pondělí - jestli mi zas jen neřekne že to je normální
my noc celkem ok, ale večer hrůza, plakal snad 3 hodiny a vůbec nešel utišit, v noci se pak nejdřív budil 2 x po 3 hodinách dokonce a pak teda zse po dvou
Teď mě m. štve, protože já jsem ho uspala a dala mu ho ještě chvilku pochovat, aby si hned nelehal, protože pak víc blinká, no a on ho drží, u toho furt něco dělala na mobilu a nakonce ho samozžejmě probudil :angry:
jinak my jsme dnes byli na výletě v Jedovnicích u rybníka, bylo tu moc hezky celý den
a budeme asi hledat zatím pronájem bytu, chtěli jsme hypotéku a něco koupit, ale prý teď k vůli té krizi dávají jen 80% a my těch 20 teda nemáme, tak to budeme zatím řešit takto, já tu zůstat nechce ani náhodu - normálně jeden den jsem byla na procházce, vrátím se, Vojta spal, seděla jsem u počítače a najednou se otevřou dveře k nám do ložnice - v ní jsem zrovna byla. Myslela jsem že manžel, protože nikdo neklepal a ona tchýně - prý - já jsem myslela, že jsi na procházce. Nezmohla jsem se ani na to jí vyndat proč sem teda leze když si myslí že tu nejsem. Prostě chodí šmejdit :angry: :angry:
1. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Rio něco takového s tím zahuštováním se určitě dělá, nevím jestli je to přímo s Bebou, ale něco se používá. Snad Tě to ta dr řekne, protože to ublinkávání opravdu není normální nebo spíš tedy by být nemělo.
S tou tchýní to je fakt mazec to se asi opravdu člověk nezmůže ani na slovo co? Já musím říct, že mám tedy tchýni milionovou :slight_smile: ona je úplně stejná jak manžel takže asi proto si rozumíme.
A s tou hypotékou to taky budeme muset řešit tak jsem zvědavá.. :fearful: :fearful:
1. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky, včrea jsem byla až do večera sama doma-opruz. U tchánů byla zabijačka, tak mě dneska čeká ještě práce-ale maso v mrazáku se hodí :wink: Odpo jedeme za manželovou babičkou na návštěvu, je jí 90, tak jedeme ukázat Kačenku, viděla ji zatím jen na fotkách.
Co se týká deky, tak já si chci ušít velkou, protože máme všude plovoučky, tak musím stejně na zem v obýváku něco dát a k tomu koupíme asi jen hrazdičku. No a lehátko už máme konečně objednané - je to tohle http://www.aaahracky.cz/houpackadeluxe2v1houpacilehatkokresilko-pi-1387.html
Rio já myslím, že to určitě jde, ta má kamarádka to nějak takhle dělala. A třeba nějakou radu na www.kojeni.cz bys nenašla? S tchýní je to teda mazec, ona asi nehraje na nějaká pravidla společného soužití,co???
2. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Tak rio, ptala jsem se té mé kamarádky a používali Nutriton. Dávala lžičkou vždycky před a během kojení a ublinkávání bylo pryč. Nebo jí prý i doporučovali pár lžiček rýžového odvaru. Určitě bych něco být tebou zkusila, to rozhodně není normální takhle pořád ublinkávat a ty i Vojtík budete spokojení.
2. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jo o tom Nutritonu jsem taky slyšela :wink:
Jinak holky dnešní noc se musíme normálně pochlubit. Verča se vyjímečně vzbudila ve 22hod což se jí nestává tak jsem jí ještě zkusila dát papu, něco vypila sice ne celou dávku a normálně se vzbudila, když šel manža do práce v 5.15 :confused: Jsem koukala jak blázen. takhle kdyby se jí to dařilo pořád tak bych se vůbec nezlobila. Mám naspáno 5.5hod v kuse :slight_smile:
2. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky........
tak musím teda zaklepat....ani prdky,ani blinkání...a brek tak 10 minut---a to třeba hlady nebo při převlékání....
Gamik,tak vyspinkaná????já jsem si lehla dopoledne chvíli,mamka vozí....
a ted vegetím na balkoně :slight_smile:
Rio...s tou tchyní to je teda síla..... :angry:
2. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
ahojky holky,tak mrcha konečně dorazila včera večer..... takže jsem dneska ráno začala zobat léky na stimulku sliznice ...
jinak já jsem si vzala v práci dovču a jedu s bráchou do Holandska jupíííí.. sice mrcha dorazila nevhod,ale to zvládnem :slight_smile: moc se těším tak za hodinku vyrážím a když bude signálek,tak se zkusím přihlásit z nějaké dálky :slight_smile: :slight_smile:

tak se tady zatím mějte a teta jede vejletit ,pohladte mimísky za mě papánek :grinning: :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 06:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.