• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky,
tak jsem právě douklízela, to jsem si zase mákla... :grinning:
Milenko-všechno nejlepší k narozeninám, hlavně ať se ti splní to největší přání :slight_smile:
Luci-tak hlavně lež,ať je všechno OK...To jsou teda akce :unamused:
Pikusko-kašli na to, já mám nahoře 6kg a to jsem nabrala nejvíc v prvních třech měsících. Někde jsem četla, že je optimální rozmezí 7-15kg a že je to dané hormonálně, takže někdo se fakt nemusí přežírat a prostě přibírá. Však to pak s kočárkama vyběháme :wink:
Leny-tak co bude dál? Už nějaký další pokus na obzoru? :wink:
30. pro 2008 v 11:39  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem spatky, nejhorsi bylo rano vstat a v te kose jit na bus... :confounded: cukr jsem pretrpela, asi bude prcek po me a uz ted nemusi sladke... :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mlel jak ventilator... ted jsme si dali klobasu a je nam lip... :grinning:
pujdu udelat na odpolko chlebicky, at si mame co zobnout k drbanicku... :sweat_smile:
luci a co ti teda rekli? co to bylo? no drzim pesticky at je vse v poradku... :wink:
milu vsechno nejlepsi... :grinning:
ja cekam kazdou chvilku ten molitan do mantinelu jak jsem si objednala a pak by mi mel prijit jeste nahradni napln do kojeneckeho polstare, chci si ho dosypat...
no a jeste by mi mel prijit dopis ze soudu, maj nejvyssi cas... 7meho bychom meli mit termin a jeste mi nic neprislo... :unamused:
30. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
autor
No, v podstatě nic kdy jsem tam dojela tak nebyly shledány žádné stopy po plodovce(dělali mi nejakou lžící něco jako výškrab pochvy´) a pak tam šťorali nějakým testem. takže sledovat kdyby se to opakovalo tak hned vyrazit.
30. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
Luci,stejně koukej odpočívat :slight_smile:
Soni,neboj,ono to dorazí,i když je to ta z mála příjemných věcí,co tě ted čeká.....zvládneš to na 1 :slight_smile:
30. pro 2008 ve 14:53  • Odpověz
Piku a Aguil,
zatím tomu nechám volný průběh, ještě máme 2 mrazáčky, ale nechám je chvilku u ledu. V práci mě teď potřebují, tak si dám malou pauzičku.
30. pro 2008 v 15:22  • Odpověz
Leny,jo jo odpočinek a pak pro sněhuláčky.....to je rozumné :slight_smile:
30. pro 2008 v 18:20  • Odpověz
hlavne cistou hlavu, to jde pak vsechno lip :wink:
30. pro 2008 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak všem přeji krásného silvestra a hodně zdravíčka a štěstíčka do nového roku. :slight_smile:
31. pro 2008 v 15:12  • Odpověz
holky tak vsem ten spravnej vstup do noveho roku, hodne stesticka, zdravicka a moc moc lasky... a nezapomente pravou stepanku pravou... :grinning:
31. pro 2008 v 17:49  • Odpověz
autor
Krásného silvestra holky :slight_smile: :wink:
31. pro 2008 v 18:25  • Odpověz
Leny díky moc za přáníčko,tobě taky moc moc přeju aby ten rok 2009 byl pro nás obě plodný a měli jsme brzy ty mimísky nabo mimíska v pupíkách a taky se radovali... :wink:

pikuško lucijdo aquilko soni prostě všem vám děkuju za přáníčko :slight_smile:

Jinak přeju do Nového roku 2009 mnoho mnoho štěstíčka,zdravíčka,pevné nervíky a taky lásky ....prostě všem všechno NEJLEPŠÍ maminy a snažilky ....:slight_smile: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
Holky,vše nej nej do toho dalšího roku a at je vše jak si přejete a hlavně moře lásky a zdraví :slight_smile:
31. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz
Všem přeju v novém roce hodně zdraví, štěstí a splněných přání. A hlavně zdravá miminka!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz
ahoj holky,
tak vse nej v tomhle novem roce...
ja se priznam ja to skoro cele prospala... :sweat_smile: vzbudili me jenom dve smsky, a chvilku jsem poslouchala ohnostroj a pak uz me budili jenom moje poblaznene kocky... se v noci uplne zblaznili a litali tady jako pominute... :angry: tak jsem je zavrela v podkrovi, jinak bych se vubec nevyspala... :sweat_smile: nehlede ze me vcera hrozne ale hrozne zlobil prcek a bolelo me brisko... :confounded:
ale uz je lip. vcera jsem posila to povleceni i mantinel a dnes jeste chci udelat ten kapsarek a je hotovo... uz jenom postylku aby to bylo kam povesit... :dizzy_face:
1. led 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvám, že vám se lezu, ale moc prosím radu. 1. IVF nás čeká únor/březen. V centru mi dali ceník nadstandartních služeb, ale zaškrtli skoro všechno co si máme vzít. Je mi 25 a jsem zdravá manžel má spermiky v normě (30mil.)Jsem po dvou neúspěšných IUI.
Holky pokud na tom byl někdo podobně jako my tak co všechno jste si připlatily???
1. led 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Dobré ránko, tak už jsem taky vzhůru a zbytek osazenstva uklízí kuchyni :slight_smile: Soni kočičky se asi pobláznili z těch rachejtlí a nedělalo jim to moc dobře, takže se jim moc ani nedivím. Tady se počkalo na půlnoc a šlo se spinkat.Sluniiiitko my jsme měli spermio hodně pod normou a připláceli jsme si ICSI, prodlouženou kultivaci a zamražení embryjek. AH nám doktroka říkala že provádějí až v tech nejkrajnějších případech. no a potom jsme si připláceli za léky. Je to hodně individuální IVF je to na čem centra nejvíce vydělávají a všeho s mírou :wink:
1. led 2009 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky,
tak ja jsem dnes pilna jako fcelicka, kapsar je hotovej a na to ze jsem maturovala jak na nej, tak se mi moc moc povedl... :grinning: :grinning: :grinning: jeste musim koupit gumicku do spodnich kapes a bude uplne hotovej, pak hodim do albicka... takze je hotovo... povleceni, mantinely, a i kapsar... :grinning: :grinning: :grinning:
jinak na me asi leze neco, citim jak se mi zacina zatahovat v krku... marne jsem hledala neco doma, ale nic jsem nenasla... zitra musim do mesta, tak budu muset asi do lekarny... :sweat_smile:

luci no spise je to budilo tak radili jak dive... hlavne jedna, ta je vzdy aktivnejsi a hlavne v noci ji to chyta, nejdrive jsem ji sundavala ze stromecku, jsem slysela jak chrasti koule a zvonecky a pak se zacali honit po celem baraku, tak jsem je vyhodila a zavrela v podkrovi... a i tak bylo slyset jak tady litali... :angry:

slunitko, hrozne moc zalezi jakou stimulaci ti vyberou a jak budes reagovat, podle toho se odviji i vse ostatni, a hlavne co centrum, co dr. je vsechno jine... :sweat_smile:
1. led 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Soni gratuluju k výrobku, já dnes tak akorát dojela rychlé špunty :sweat_smile:
1. led 2009 v 17:31  • Odpověz
holky tak vás zase zdravím, dnes jsme se vrátili z Jeseníků, bylo toma moc krásně a fakt jsme si to užili - i když jsem taky nervačila protože jsem měla jeden den nějak vlhké kalhotky pořád a bála jsem se aby to nebyla plodovka, ale snad ne, pak už bylo sucho,ale bylo to zas něco stresu navíc. Zétra jdu ráno na cukrovku, tak snad to bude dobré, mám pocit že se mi nic nevyhne, ale stejně pořád doufám, tak uvidíme.Manžel má ještě dovolenou tak mě tam vezme. Jinak poradnu mám příští týden ve středu tak doufám, že dovča miminku neublížila a ještě si počká pár týdnů. Břicho mě bolívalo vždycky večer a v noci, přes den dobrý, dnes teda po cestě docela tvrdlo, ale Vojtíšek nemá rád cesty autem, vždycky je hrozně divoký.
A co tady nového?
1. led 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Rio já měla taky zážitek s plodovkou, takže nervy pracují na plné obrátky, jo a s těma douhejma cestama to máme společný :unamused:
1. led 2009 v 18:45  • Odpověz
rio tak to je fajn ze jste si to uzili, zitra at teda dobre dopadnes na testicku, hlavne to prezijte lip nez my.. :sweat_smile: ja si to teda uzila... :sweat_smile:
1. led 2009 v 18:57  • Odpověz
luci četla jsem to, to jsou fakt nervy, ale stejně nevím jestli bych to poznala kdyby to plodovka byla, chci se zeptat příští týden v poradně
soni a proč sis to užila, bylo Ti blbě nebo něco?
1. led 2009 v 19:43  • Odpověz
rio no prcek bude asi po me a ja sladke nemusim, tak tu posledni hodinu jsem tam malem umrela, nevedla jak si sednout, prcek tak radil a navic posledni pul hodky jsem porad koukala na zachod ze vrhnu... :confounded: proste se mu to vubec nelibilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky,taky vítám v Novém roce :dizzy_face:

rio super,že jste si ty Jeseníky krásně užily a zítra tfujtfujtfuj ať testík dopadne dobře,když už máš od začátku tolika starosti......
1. led 2009 ve 23:19  • Odpověz
ahoj holky,
tak ja cekam na souseda, prijde mi spravit podlahu... :sweat_smile: abych mela kam postavit postylku... mame tam totiz diru... :sweat_smile: a muj drahej manzilek za tech x let to nebyl schopnej spravit... :confounded:
no a pak budu muset vyrazit do mesta za tim advokatem... to se mi ale moc nechce, ale alespon uz me tak v krku neboli, nakonec jsem nasla ten neoangin a muzou ho i tehule a kojici... jenom jako vzdy se mi to vrazilo do cumacku a to si musim koupit nejaky sprej, lebo ten doma urco neni... :confounded:
rio tak tfuj tfuj a hlavne to zvladnete... :wink:
2. led 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj soni, tak pevný nervíky u advokáta a ať ti to dobře dopadne,budu držet palečky...... :wink:
2. led 2009 v 08:47  • Odpověz
Krásné ráno, zdravím všechny v novém roce!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
U nás trošku popadává sníh, ale asi z toho nic velkého nebude...
rio, je fajn, že jste si to tak pěkně užili, dneska hlavně ať to máš za sebou a je to v pořádku!!!
soni, tys byla teda pilná včelka. Já jsem se ještě k šití nedostala...
Jinak já už jsem se přehoupla do 30tt!!! Letí to teda děsně... :slight_smile:
2. led 2009 v 10:10  • Odpověz
holky moc se omlouvám že zase otravuju,ale jak dlouho vám trvalo schválení?
2. led 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Soni držím pěsti u advokáta :wink:
2. led 2009 v 10:11  • Odpověz
tak holky, u advokata to nikdo nezveda, takze se jeste zrejme nepracuje, ale konecne mi to prislo alespon ze soudu, takze vyrazim v pondeli az za nim... to uz snad pracovat budou... :sweat_smile:
kazdopadne ale mam hotovou podlahu... :grinning: uz tam neni dira, sice to je videt, ale neni tam dira a muzu tam postavit pak postylku a to je podstatne, ted jsem to nalakovala, tak to necham jeste chvilku schout a pak tam nastehuju zatim spatky skrinku... :grinning:
aquil a kdybys videla jak se mi povedl... :dizzy_face: uz se tesim az tam vsiju gumicku, vyperu a vyzehlim a pak to povesim na postylku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten kapsar je proste luxusni... :grinning: a za par korunek... :grinning:
karusko, u me to trvalo dva tydny, ani ne... :wink:
2. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.