• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
:slight_smile: Ahoj holky......Milenko,tak si užij výlet :slight_smile:
Moje mamka se ted z Holandska vrátila......... :slight_smile: a líbilo se jí tam moc...........§
a hlavně stimuluj,stimuluj :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
já už jsem docela bezradná Verča ublinkává i potom mléku proti ublinkávání. Včera v kočárku jí to šlo i nosem a málem se mi zase přidusila to byl zase zážitek a dneska ráno ne tolik, ale taky nemohla popadnout dech. Je z toho chudinka vždycky tak vyřízená, že ani nemůže brečet jen naříká :frowning2: Tak nevím jestli nebudeme muset zkusit nějaké jiné mléko třeba Nutrilon nebo jsem na netu našla Humanu...
Milenko moc si to uží :wink:
3. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky,
Milen,Holandsko je nádherný,taky jsem tam byla,užij si to tam!! :slight_smile: Odpočin si a až se vrátíš,hurá na to!! :slight_smile: :slight_smile:

Rio,to je síla s tou tchyní,reagovala bych stejně,odstěhovala bych se. Jenom jak si psala,že tchán vytápí barák na 18C a Vy jste tam měli miminko. :angry: Takhle se nedá žít!! :angry:

Gami, :unamused: třeba jí fakt nesedí Beba,dělá se Nutrilon i Sunar RA,tak zkuste něco jinýho. Chudinka malá.. :unamused:

U nás přes silnici je pole jako kráva,plný řepky :angry: mě děti kýchají jak o život!! :angry: Nechápu,proč ten hnus sází lidem pod nos,takovej alergen. :angry:

Dneska má být naposledy hezky,tak budeme zase celý den venku. :wink:
3. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Krásnou neděli,

milu přeju krásný výlet aspoň načerpáš síly do nového boje a tentokrát určitě s dobrým koncem :wink:

já vařím oběd a pak jedeme na zahradu, je fakt krásně :slight_smile: . . . od včera ze mě něco vytéká, ale jen chvilkama, ne vkuse. . .občas mi to přijde jako vodnatej výtok a občas jako voda, tak počkám do odpoledne a asi se pro jistotu stavím v porodnici. . .
3. kvě 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Angel :slight_smile:
Tak to by už mohlo vypuknout. Že by jste se opravdu trefili do termínu??? To by bylo hezký...
3. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
no uvidíme, možná že se fakt trefíme, počkám do odpoledne a pro jistotu tam zajedu, sice nemám bolesti ale radši tam pojedu zbytečně, než něco zanedbat. . .
3. kvě 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera návštěva u babičky moc fajn. Setkání generací - rozdíl 90 let-no až dojemný to bylo. Kačenka měla na sobě nové riflíky a růžové tričko, tak z ní byli všichni odvaření... :slight_smile: Dneska dopo jsme byli s manžou na chvilku na procházce, teď kočárkujou děda s babi, tak máme chvilku klid :wink:
Milenko-tak poslední cesta a pak už mimi-užij si to krásně!!!
esterko-to je teda děs, vždyť to dráždí i dospělé natož mimina! :angry:
gami-tak to je hrozný, chudák Verča...My teda co používáme Nutrilon AR, tak Káťa ublinkne tak jednou za 14 dní a to ještě protože ji třeba hned po jídle převlíkám, jinak vůbec. A nemůže být Verča třeba alergická na mlíko???
angel-tak to už brzo vypukne! Bude další miminko!!!
Co asi luci, jakpak zvládá?
3. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahojík.........
Angel,tak ze mě taky vytékalo...plodovka to nebyla,jak mi řekli,ale stejně...za 4 hodinky jsme jeli znova...tak asi bude brzy mimi :wink:
S tím blinkáním to je teda síla,chudinka Verunka a i ty...jak jí pomoci vid........
Mě taky vozí babi...a mě už se stejská :wink:
3. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky jdu na vás zase po delší době mrknout :slight_smile: Angel že by?! :slight_smile:
Dnešní noc hrůza a děs dohromady. malá kňourala, v pusince máme moučnivku, takže nechce moc jíst a vnoci mi zatrvdlo prso. Bolest jako blázen, horečka 39,5 a ta káča na pohotovsti mi pověděla že mám přijet pro antibiotika. Jenže Plzeň je 40km a vláčet sebou msalou ještě s rýmouse mi vůbec nechce. Takže zkusím pohotovost v tom našem zapadákově. Hrozně málo papá jen kolem 50ml za 3hod :frowning2: Angel já byla úolně bez plodovky a vůbec jsem si nevšimla že něco vyteklo :astonished: Jdu se na chvilku natáhnout malá spí v kočárku, tak jdu využít situace :slight_smile:
3. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Jéé Lucinko,takový trápení máte obě dvě...tak at to je co nejdřív lepší :wink:
A koukala jsem do albíčka a Alenka nikde...........tak počkám :wink:
3. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Holky tak dneska den běs, verča blinkala jak o závod a co mě překvapilo tak normálně blinkala vodu :astonished: Jako kdyby se jí to v zaludko srazilo a šla z ní jen ta sirovátka. Tak jsem se na to vyprdla a dala jí ted zase to původní mléko a zatím ublinkla jen malinko po krknutí... tak uvidíme. Mám hrůzu jí nechat na zádech, ale ona už se mi z toho boku přetočí :unamused: Zítra volám na výsledky toho krevního obrazu tak se s ní domluvím a zkusila bych ten Nutrilon nebo něco.. A ještě doufám, že tu krev bude mít v pohodě a nebude to nějak souviset.. už přemýšlím o všem :confused:
3. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Gami, to je mi tě teda líto, je to o nervy, co? :frowning2: Tak zkus Verunku nějak zapřít aby se nepřetočila-něco jak jsou ty polohovací válečky...Určitě se zítra poraď s doktorkou, věřím, že jí to jen nesedlo a nemá to s ničím souvislost! My jsme teď zas měli dvouhodinový hysterák, to už se nám taky dlouho nestalo. Teď Káťa usnula-asi i vysílením, tak doufám, že už je to za náma...Uf, jsou to někdy dny...
Luci-tak hlavně ať je brzo líp. Ty začátky jsou taky těžký...
3. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
koukám, že asi dneska bylo něco ve vzduchu, že prckové řádili :confused: Verča taky zatím spinká tak doufám, že to slečnám vydrží :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
http://www.kojeni.net/databaze.php
asi to holky znáte,ale kdyby ne je tady spousta otázek a odpovědí..................
3. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
jééé Piku super!!!! Tak jsem se celkem uklidnila dočetla jsem se tam, že to blinkání a dušení se stává, přesně to tam popisují a vypadá to, že to nebude až tak tím mlékem. Je tam spousta maminek co s tím bojují a prý máme vydržet, že se to upraví :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
No jsem ráda,že ses uklidnila aspon...to jsou super stránky,taky si tam dost čtu..........
3. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
už je mám v oblíbených :wink: díky.... :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Dobré ráno. . .
tak včera jsme nakonec do tý porodnice skutečně jeli, plodová voda to nebyla a vše bylo v pořádku, otevřená jsem pořád na jeden prst. . . v noci jsem měla trochu bolesti, byla jsem každou hodinu vzhůru a teď je mám tak po 18-20min, tak jdu do vany a uvidíme co bude. . . možná že fakt budeme rodit v termínu :grinning:
4. kvě 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :wink: tak to vypadá na další miminko! :slight_smile: Angel,držím palce! :slight_smile:

Luci,to máš trápení s prsam,dostala jsi u vás antibiotika?

Gami,já Kájinu položím na bok a podložím polštářem,aby se neotočila. :wink: A vydrží tak spát celou noc.

Dneska ve dvě ráno se Kuba rozhodl že má vyspáno,tak jsme si povídali a smáli se na sebe. Doufám,že se to nebude opakovat každou noc. :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Angel drž se a at to máš co nejdřív za sebou :wink: Už se těšíme na další přírůstek :slight_smile:
Esterko taky jsem Verču dneska podložila polštářem a v pohodě. Od večera jsme najeli na to původní mléko a musím zaklepat zatím bez problémů snad ani neublinkla.... zatím.... :confused: Myslím, že jí tamto mléko nedělalo dobře byla taková neklidná a před usnutím plakala a dneska leží, kouká a je spokojená... Jinak ještě, že byl Kubík v pohodě a smál se, kdyby plakal tak by to bylo horší :wink:
4. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Tak děvčátka krevní obraz v pořádku ... ufffff.... A s tím blinkáním se dr divila, že potom mléku proti ublinkávání je to divné, že kdyžtak máme raději přijít, že se jí na to bříško ještě jednou podívá. Tak tam asi zítra skočíme....
4. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky, je to pořád boj, co? Vojtík taky pořád blinká, snad pokaždé i nosem a chudák pak pláče, když to jde tak odsaju a je to v pohodě, horší je to venku. Dnes jdeme do poradny tak se zeptám na to zahušťování - a když mi zase řekne že to nic není, asi začnu zahušťovat sama a hotovo - aquilo prosím Tě nemohla bys mi zjistit jak přesně to ta Tvoje kamarádka děla? nevím jestli se to může přidat do odstříkaného mlíka, když se to jinak dává do horké vody a mlíko horké není, tak se to asi nerozpustí, ne?
taky jsem začala přemýšlet jestli na noc nepřikrmovat, aby se mi nebudil tak často, to se fakt nedá dlouho vydržet. Spím tak 45 minut mezi dalším kojením a přes den nemám šanci si lehnout vůbec
4. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Rio mrkni na ten odkaz co včera poslala Piku. Tam určitě najdeš úplně všechno... Já jsem si tam docela dost početla a je tam spousta mamin se stejnýma problémama. Bude tam i o tom Nutritonu...
4. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky.........
Angel :slight_smile: jako já....plodovka to nebyla,otevřená na jeden prst......tak myslím,že miminko bude brzy u tebe :slight_smile:
Holky...s tím blinkáním to máte těžké.............snad dr.poradí,nebo aspon na těch stránkách něco vyčtete.
4. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
holky co je se Soninou, že tu dlouho nebyla :confused:
4. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
No včera jsem na ní myslela...že se neukázala.......holka naše
4. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
tak snad jsou holky v pořádku....
4. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
No jo,snad jo....ještě chodí na diskusi Sanusu,juknu tam....
4. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak jsem vysondovala,že Sonica jela na Slovensko..........
4. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Čau holky,
tak vidíš gami, krevní obraz OK-super!!! S tím blinkáním držím palce, ať už to nějak dořešíte...
esterko-no já když vstávám o půl třetí polomrtvá, vidím jen na jedno oko a Káťa se na mě začne řehnit, tak to je něco...Ale lepší než řev, že jo :wink:
rio-kamarádka ten Nutrilon dávala na lžičce a prý podle návodu na krabici. My rozpouštíme Nutrilon ve 40 stupních, tak myslím, že v odstříknutém mlíce by se to mělo rozpustit v pohodě.
My ani nic nového, v noci pohoda, vstávání po 4 hodinách, teď Kačenka chvilku spí, chvilku kouká, chvilku řve, prostě standard.
4. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.