• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
rio, chtěla jsem napsat samozřejmě NutriTon
4. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Piku seš šikula, hotovej detektiv :grinning:
Musím se pochlubit, že jsme od včerejška blinkali jen jednou a to asi byla i moje vina, dala jsem jí do lehátka a asi jsem jí moc zhoupla... Tak snad to bude dobré... Všude jsem jí vyvíšila hlavičku, před tím jsem to měla jen v postýlce. Po krmení jsem jí musela přebalit a jak měla hlavičku nahoře tak v pohodě ani kapička, ted ještě kočár, protože tam bych řekla, že blinkala nejvíc.
4. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
držím spícího vojtu na ruce tak budu psát jen malýma písmenama - vojta váží 4 kg, měří 55 cm, zítra jdeme do nemocnice na internu jestli nemá ten reflux a snad nám něco poradí - třeba to zahuštování. kéž by pak i líp spal když by tak neblinkal a byl víc najezený
aquil díky,uvidím co mi řeknou zítra
gami tak snad to nic není, držím pěsti :slight_smile:
angel tak brzy bude další mimi, hurááá :slight_smile:
esterko to musí být náročné ale i hezké, vojta zatím úsměvy šetří
4. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Rio tak aspon, že vás někam poslala!!! Zítra budem držet palce a doufat, že poradí něco účiného, aby jsi si taky trošku odpočinula...
4. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
přidala jsem fotky :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
nojo Rio je to fešák :wink: Pěkně se nám ty mimča klubou :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
jo vypadá jinak než když se narodil, fakt se hrozně mění
4. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Tak jsme doma z venku.........
Rio,to je fešák :slight_smile:
a miminka se mění strašně..každým dnem........taky zase budu muset stáhnout fotky z fotáku......
4. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
jojo dávejte fotečky taky něco přihodím :slight_smile: Verča ted hrozně přibrala v pusině... má takový syslíky :sweat_smile: a dvojitou bradu :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Jo dvojitá brada se nám taky rýsuje a tváře jako melounky :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
taky jsem něco přihodila :slight_smile: Tak Piku a i ostatní ukažte jak mimča rostou do krásy :wink:
4. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
gami krásná, moc a ty tvářičky jsou roztomilé - kolik vážíte?
4. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Rio minulý týden jsme měli 4.44 kg. Za 3 týdny jsme přibrali skoro 1kg....
4. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
ty jo Vojtík má 4 a to jsem si myslela kolik moc má :grinning:
4. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek-do_3.tydne/
já zatím tady nové stáhnu až budu mít kabel
4. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
tak Maty bude určitě balit holky na ty kukadla :grinning:
4. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
No to teda :slight_smile: jsem zvědavá,jakou bude mít barvu těch očí..........
4. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
jojo to jsem taky zvědavá jaký budeme mít očička :slight_smile:
4. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahojky,dneska jsem první. :wink:

Mrkla jsem na fotky,dětičky máte nádherný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dvojitou bradu má Kájina a ted se jí v tom záhybu objevili opruzeniny,takže mažeme ale špatně se to hojí. :unamused:

Taky jsme řešili s manželem barvu oček,my jsme oba hnědooký,tak jsem zvědavá. :wink:

Rio,snad Ti konečně něco poradí!!
5. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky....no přítel má modrozelené a já hnědozelené,tak uvidíme,jak se malýmu vybarvěj :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jdu mrknout co nového a jakpak je na tom angel?Já dávám malé teď Nutrilon, paný mám moušnivku i na prsou a vše to jde do mléka, tak se já asi špatně trývilo, panž byla celá uplakaná.Jinak ATB jsou zázrašné tabletky ale fakt docela peska řídit skoro se 40 horeškou, nakonec jsem musela do nemocnice, na klasický pohotovsti mi řekli že si to natriko nevemou. Ale super je mi mnohem líp. Te%d jen aby malá papala. Jinak očla by mě taky zajimaly, já mám hnědozelené a manžěl modré tak fakt netuším co z toho bude :astonished:
5. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Luci..tak jsem to přelouskaka a spousta domysela :grinning:
A dej nám už fotečky Alenky,se na ní těšíme :wink:
A jojo hlavně aby papkala,beruška jedna :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: Tak my máme s manžou skoro stejné oči takový mišmaš hnědozelenošedé :grinning: Takže myslím, že u nás je to jasný...
Taky by mi zajímalo co u toho psaní Luci dělala :sweat_smile: Ale hlavně, aby jste byly holky v pořádku!!!!! :wink:
Jinak Verunka se dneska zase předvedla... :slight_smile: Spinkala od 22hod a v 6hod jsme jí budila na jídlo... Ve 4hod jsem koukala jestli dýchá :confused: :grinning:
Esterko my zase měli opruzeniny podpaží asi jsem jí tam po koupání špatně utřela a hnedka se jí to zanítilo...Ale už je to dobré dávám si na to bacha i když u toho utírání pěkně bojujeme.. :slight_smile:
Angel už by to mohla mít za sebou a jsem zvědavá jestli přibude Verunka :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Káťa spala dneska v noci přepychově, pak ale celé dopoledne nic, odpo pořvávala i venku v kočárku, tak asi byla přespaná nebo co :slight_smile: Co se týká očí, tak všichni tvrdí, že je má tutově po mně-tvarem i velikostí, tak uvidíme jaká bude nakonec barva...
Co asi rio, jak dopadla?
Luci, tak hlavně aby to bylo lepší...
A co angel, že by už porodila???
Pokusím se taky v nejbližší době přidat nějaké foto...
5. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak pár fotek je v albu :wink:
5. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Rio se neukázala? :confused: Doufám, že jsou v pořádku!!!!!
Aquilko jdu na fotečky :wink:
5. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
tedy Aquil vy máte přepychový číro :sweat_smile: No jak jinak je to nádhernej bobek :wink:
5. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak my jsme dopadli tak, že opravdu má Vojta reflux, během UTZ se mu během chvilky jídlo 4 x vrátilo zpátky, kromě toho po nakojení a zvážení před a po měl vypito 40 a zbytek vyblikáno, doktorka říkala že přibírá na dolní hranici. No takže pro začátek budeme zahušťovat tím nutritonem - vůbec mu to ale nechutná :unamused: ale zatím statečně baští - nechci mu dávat flašku tak mu tu kašičku dávám lžičkou, to je možnost. A za týden máme jít na kontrolu.
Kromě toho se mu udělala dost velká bulka pod levou paží a dnes s tím máme jít na infekční. Může to být reakce na očkování nebo nějaká infekce, tak snad to bude to první
6. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky.........
Rio,teda Vojtík si to vybírá...tak ale zase pak už bude vše OK...........
6. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky :wink:

Rio,to může být reakce na TBC,to se stává že se zduří uzliny. Určitě to nebude nic infekčního! :wink: Vám taky hnisala rána,vid?

Aguil,Kačenka je nádherná!! :dizzy_face: Má krásný rysy,je to fešanda! :dizzy_face:

Gami,jak si psala,že chcete náušnice s lebkama,tak v tom nejsi sama. :grinning: My máme na léto trika s lebkama a maskáče. :sweat_smile: Kdo nás nezná ,nechápe. A děti celý těhotenství poslouchali Landu. :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.