• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
S lebkama?????,,,,super :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak rio, hlavně, že se na to přišlo, vždyť jsme ti všechny psaly, že to není normální. Chudák Vojtíšek, tak snad se to brzo upraví...Ale podle fotek je fešák a moc mu to sluší :wink:
6. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky... Rio tak aspon, že se na to přišlo a za chvíli se to určitě spraví... :wink: Tak se držte!!!
Esterko tak to jsem ráda, že nejsme sami :sweat_smile: Verča má pro změnu malinkatýho křiváka a to slávistický oblečení jste asi taky viděli. Za chvíli jí bude taťka učit fandit a pak s ním bude jezdit na fotbaly... Už vidím jak spolu budou blbnout... "kdo neskáče fandí Spartě hop, hop, hop".... :grinning:
6. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
ahojky holky tak už jsem doma a vejlet byl úúúúúúúžasnej a jako bonus byla ještě Belgie ,bylo to super a fáákt relax a odpočinek přišla jsem na jiné myšlenmky... tak snad to bylo dobrééé :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Milu tak to je super, že sis to užila!!!! Tak ted šupky do boje :wink:
6. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
gami jj budu delat co bude v mich silach :wink:
6. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Milenko,ahoooooooooooooojjjj
a máš sýry???? :grinning: :grinning: to je fajn,že se ti to líbilo :wink:
6. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Piku jdu na to... :wink:
Taky sem dám odkaz na rajče, ale fotek tam máme spoustu, tak jestli někdo bude mít chut a náladu :wink: http://gabige.rajce.idnes.cz/
6. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Piku Maty je celej taťka co??? :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Gamik..jojo to teda je :wink:
6. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
tak to je jak u nás :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
aspon víme, že nám nevyměnili zkumavky :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
No pravda.... :slight_smile:
jsme říkali,sejně měl Matýsek štěstí...že vybrali právě jeho...z těch všech embryí :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
já říkám, že je to zázrak, že z něčeho tak hroznýho vznikne něco tak krásnýho... :grinning:
6. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
No je to zázrak...to určitě.....
já o malým dnes nevím,krom kojení bud kouká,nebo spinká :slight_smile:
6. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Verča je taky hodná, celý den je v lehátku... a ted testujeme tu vibraci :grinning: Vypadá, že je spokojená, ale jízdu autem to rozhodně nepřipomíná :confused:
6. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
Jo vidíš....mám napsáno,co je potřeba koupit a musím dopsat baterky do lehátka...
malej je celý den v nové dece,jak to má ty okraje,je to super,tak v tom spinká :wink:
6. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
dobré ránko maminy :slight_smile:

piku tak sýry namám.. já se spíš kochala tou krásnou krajinou a moc se mi tam líbilo... doufám,že mě bráška veme zase vyvenčit :grinning: ikdyž tam můžu jet sama nebo s někým samo :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
Taťku máme po noční tak sním ještě Verunka ještě chrupká a já se můžu v klidu nasnídat :slight_smile:
Holky nekojící jak to máte s mrchou?? Já už 3 den krvácím a docela dost brutus tak jen doufám, že to je normál... :confused:
7. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
tak jsem se na netu dočetla, že se "to" má dostat po 6ti nedělí takže by to mělo být ok :wink:
7. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojík..........
tak na TO se teda netěším
7. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky,byli jsme v poradně ,dvojky mají oba bez 10 dek pět kilo! :dizzy_face:

Gami,já to taky dostala hned po 6nedělí,málem mi ranilo,jak jsem byla vzteklá,už si člověk odvyknul. :grinning:

Pikuš,Ty kojíš,máš ještě čas.

Gami,je mi sympatická Vaše výchova,fakt se musíme sejít na to kafe!! :grinning:
7. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky,
před chvilkou jsme se vrátily z prochajdy, vydržela jsem dneska venku přes 3 hodiny, ale nohy mám teda ušoupaný u samý pr... :grinning: Jinak Káťa dneska v noci trhla rekord-byla bez jídla 7 hodin!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já jsem měla MS už před těhu jen tak jaro, léto, podzim, zima, tak uvidíme jak to bude po porodu... :unamused:
7. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj zase...
tak jsme byli do 7 venku,napapkáno,vykoupáno a ted hajá v postýlce :lol: a mě je ho normálně líto,že je tam sám....bych ho nejraději zase muchlala,ale on je tam hodnej a spokojenej a hajá,dudlá a poslouchá hrací žirafku....hračka,co hraje ukolébavky.
Tátu jsme pustili do hospody na hokej................

A dnes mi 4letá holčička od kamarádky řekla,že já se nemůžu nechat vozit v kočárku,protože jsem dospělá a mám veliký břicho :lol: :lol:
7. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
já začínám mít obavy hrozně krvácim a jsem sama doma... manža je v práci... mám strach, aby to tady se mnou neseklo :confused:
7. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Gamik..tak mu zavolej raději...at je na teleffonu,kdyby něco...a at tě kontroluje on telefonem..
7. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Piku už je to dobrý mám tady tchýni :wink:
7. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Tak to jsem ráda..........jak jsi ted nepsala měla jsem už strach
7. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Seš hodná Piku... ráno se ozvu co a jak... dobrou :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.