• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Jasně..dobrou...
já ted obrečela hokej................... :frowning2:
7. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
ahoj holky
gami jak je?
tak bulka je fakt z očkování, prý správná reakce)jinak pořád bojujeme s jídlem. Ten Nutriton Vojta začal dost důrazně ze lžičky odmítat, je to boj do něho dostat trošku a pak stejně blinká. Zkoušela jsem odsát mlíko, že bych to dala do toho - půjčila jsem si odsávačku od kamarádky. No a za hodinu a půl jsem odsála 30 a na ten nutri musí být minimálně 60. Tak nevím, jestli to neumím nebo mám málo mlíka. V noci Vojta pořád brečel, hodně zas po jídle blinkal a měl hlad. Nespala jsem od 1.15 do 5.30 a pak jsem vyměkla a dala mu Bebu.Po té neblinkal a spal do teď - ještě spí.
Holky já nevím, asi mě odsoudíte, ale dost přemýšlím jestli fakt nepřejít na umělou. Mlíko asi nějaké mám, ale prostě s tím blinkáním a podobě je to děs, Vojta hladový a nespí, já hotová, pak nepřibírá jak by měl... vím že MM je nejlepší, ale nevím jestli v tomto případě by nebylo lepší volit variantu kdy bude přibírat, bude spokojenější a víc spát...
8. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky,
gami, tak co? Zkus si vzít aspoň Ascorutin nebo vit C, to trošku pomůže.
Rio-já bych tě vůbec neodsoudila. Naprosto to chápu a myslím, že by to u vás bylo to nejlepší řešení. A co takhle to dělat jako já? Máme Nutrilon a svoje mlíko dávám Káti jako "zákusek", takové přilepšení. Vždycky odsávám a až je toho dávka co má dostat, tak jí to dám místo jednoho jídla umělé výživy. A vyhovuje nám to super!!!! Je to divný, že odsaješ tak málo, třeba to Vojtíškovi fakt nestačí a proto taky pláče...Já bych to asi řešila, takhle se trápíte oba a co z toho...???!!!
8. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
jo to by asi bylo dobré řešení aby dostal i nějaké mm a taky mě překvapilo že jsem odsála tak málo
8. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky.. tak já celkem v pohodě akorát jsem hrozně unavená. Verču jsem ráno nakrmila a tchýně si jí hnedka odvezla, ale spát už jsem nešla poklizím a uvařím...
Rio myslím, že rozhodně není co odsuzovat asi máš toho mlíka opravdu málo proto je Vojtíšek tak neklidný. My to taky tak měli zezačátku než jsme na to přišli... Aquilka to myslím dělá úplně super, že se snaží aspon něco málo Kačence dát asi bych to řešila taky tak, ale já neměla ani to málo :wink:
8. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky.........
Gamik,jsem ráda,že jsi v poho :wink:
Rio....nikdo tě neodsoudí,spíš naopak,budete mít oba klid,malej bude hezky papat a je to lepší,než vystresovaná maminka kvuli mléku.
8. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky,Gamita únava je ze ztráty krve,odpočin si a vybodni se na úklid!! :wink:

Rio,proč bychom Ti měli odsoudit?? :confused: Moje dvojky jsou taky na UV a podívej se jak přibírají a v noci ted spí dokonce pět hodin. :wink:
8. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
já bych se na úklid vybodla, ale manža si nasmlouval návštěvy a mě by hanba fackovala kdybych tady měla mít bugr... ale manža vyluxoval a utřel prach takže já jen uklidím WC a koupelnu což je za chvilku... Ted jsem malou nakrmila a vyjel s kočárem, abych na to měla klid...
8. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak já dala kočárek mamce a jdu sázet muškáty na balkon--konečně :wink:
8. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Piku tak to máš rozhodně příjemnější práci, mě čeká záchodová mísa :grinning:
8. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: Rio jaké odsouzení, jí mím ted třeba mlíka hodně, ale malá nechce jíst a kdyý uý, tak řve asi je slabé či co? :astonished: Tak střídám nutrilon a MM a je klídek, jsem ráda že do ní něco vůbec dostanu, hrozně málo přibírá :frowning2:
8. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Gamik..tak to mám na zítra v plánu...WC a koupelnu :unamused:
Luci....co prdelka malá?????????,
8. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
holky vypadá, že Angel už to má taky za sebou co??? Dlouho tu nebyla :wink:
Luci kdypak nám taky ukážeš tu vaší prdelku??? :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj tetky koníkovky,

tak už jsem tu s váma. . . narodil jsem se v pondělí 4.5.2009 v 16.05, měřím 51cm, vážím 3350g a jmenuju se Tomášek :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz
dnes nás pustili domů, zítra nebo v něděli vás skusím dočíst a dám nějaké fotky toho našeho andílka do alba. . . dnes to tu musím trochu zkulturnit :wink:
8. kvě 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
po dlouhé době nakukuji.

Angel, moc gratuluji k narození synáčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Angel :wink: :wink: moc gratuluju :grinning: :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
Jéé, další mimčo!!!! Angel moc gratuluju k Tomáškovi, hlavně ať jste oba zdraví, užívejte si to štěstí :slight_smile:
Já jsem trochu uklidila předevčírem, zítra to ještě jednou přelajznu, taky máme návštěvní víkend, no a já bych to taky nezvládla mít doma bordel...
8. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
no super!!!!!!! Angel moc gratuluju a hlavně hodně zdravíčka vám oběma!!!! Tomášek je tedy vzornej čekal na termín že??? Tak to tu nebude až takový babinec :sweat_smile: Už se moc těšíme na fotečky ...
8. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Rio jak vy s Vojtíškem???
8. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak jsem si navečer asi hodinku schrupla s Matýskem a ted on už je v postýlce a něco se teda odtamtud ozývá..ale snad usne a já bych mohla jít taky zase :wink:
8. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak to máš tedy Piku dobrý, Verča tedy hodku v kuse odpoledne nespí... Dneska byla v kočárku, ale jakmile se přestane jezdit tak je vzhůru... Takže musím pořád přihoupávat :unamused: Ted taky leží v postýlce a jakoby usíná tak jsem zvědavá, ale nějak se jí nedaří..
8. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
No Mates teda spí i hodiny 2 :grinning: ale je mladší taky...spí čím dál míň..........
V kočárku teda chrupká jako zabitej
8. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
to máš asi pravdu, že Verča taky spávala líp... ted už přeci jen chce víc komunikovat a hlavně koukat :wink:
8. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Angel veliká gratulace :slight_smile: :grinning: Je to pěkný macík, tak jen a´t přibírá a máte se co nejlépe :wink: Zkusím jestli se mi sem podaří nějaké foto dát zítra, jak malá nechce pít, tak jedno krmení trvá tak 2hod, odsávám uspávám, pořád dokola dnes jsem jedla až před chvilkou. Snad zítra vyšetřím chviličku :wink: Angel já u Tebe čekala holčičku a on to kluk jako buk :wink: :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak Vojta blinkal i po bebě tak jsem koupila protiblinkací Nutrilon a pak neblinkal. Podařilo se mi taky odsít za den 70 MM tak jsem mu ho zahustila a večer dala. V noci dostane zase Nutrilon, jen nevím jak často mu ho můžu dát kdyby se mi budil po 2-3 hodinách - můžu?
a můžu říct, že je to fakt nespokojený chlapeček. Byla jsem s kamarádkou a ta má dvojčátka a ty krásne celou dobu - 4 hodiny spaly. Vojta spal v kočárku asi 20 minut a jinak furt brečel a byl protivnýByl totiž nevyspaný, nemohl usnout, no prostě furt dokola. Kéž by se to upravilo s tou stravou
Jo a když jsem mu dávala Bebu, vypil 40 a konec, víc nechtěl. Ten Nutrinol vypil 90, to by mělo stačit, ne?
8. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
jo a blahopřeji angel moc k Tomáškovi a těším se na fotečky :wink:
8. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
rio, na Nutrilonu máš přesně dávkování podle věku. My jsme dávali doteď těch 600 denně, teď už začínáme dávat trochu víc, protože od 8 týdnů se dávka zvyšuje. Když má Káťa hlad dřív, tak dám trochu míň, když se zase vzbudí třeba po 6 hodinách, tak trochu víc. Ale i ona si to koriguje sama, někdy to ani nedopije. Důležité je dodržet přibližně tu dávku na den :wink: Tak hlavně aby se vám to brzo upravilo a vyspali jste se oba trochu líp... :wink:
8. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Angel,blahopřeji k Tomáškovi a přeji jen to nej nej nej!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Rio,u nás si to děti taky sami korigují,Kuba je schopen vypít 180,Kájina většinou 120,ale taky občas 80 a stejně spí třeba 4 hodky. Nechám to na nich a jsou spokojený. :wink:
8. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
taky to tak udělám, nachystám mu víc a kolik vypije tolik to bue - jen těch 40 si myslím je málo, ale vypadá to, že Nutrilon mu chutná. Jinak to MM jsem mu zahustila, sice nezvracel, ale pěkně se mu to tam honí chudáčkovi
holky já bych byla tak šťastná kdyby se to upravilo a líp spal a celkově byl spokojenější, takhle je to fakt šíleně náročné, jak nespí ani přes den, nemůžu se od něho hnout, většinu dne poplakává - já si někdy připadám totáln neschopná že ho nedokážu udělat spokojenějším. No teď mám navíc krizi i proto, že je m. od středy pryč a vrátí se až v neděli a já jsem na to sama, je to šílené nemoct vypnout ani na chvilku - teď teda asi půl hodiny spí, tak jsem si udělal večeři a mám čas na koníka...ale nespí tvrdě, tak nevím
8. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.