• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Rio asi potřebuje čas než si zase zvykne tady na to... Verča pije 120ml po 3hod... I v noci po 5hod víc nechce... Jinak mi ted měli zase trošku dušení :frowning2: Usínala, ležela na zádech a blinkla tak nešťastně, že se zase nemohla nadechnout... Bych vždycky brečela s ní... Ona tedy nebrečí to s tím dušením nestíhá, ale pak sípala ještě 20 min.. Ale už usnula ...
8. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
a neboj Rio ono se to upraví!!!! Neschopná nejsi, některé děti jsou uplakané... Mamka mi říkala, že můj brácha řval pořád i když mu nic nebylo. .. Kočárem museli přes práh jinak ho ani neuspali byl to takovej zmeťourek :slight_smile: A taky s tím prostě nic neudělali... Jen je mi líto, že Ti nemá kdo pomoct to by pak taky bylo jiné!!!! Tak se drž!!!
8. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky...
rio..nejsi neschoponá,to neeeeee...ono se to spraví,uvidíš
Mě se to kecá,když zatím jsme v pohodě,ale bude to OK uvidíš.
9. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Nutrilonu Vojta neblinkal a vypil vždy 90 - v noci jednou 120, spal po 3 hodinách. Ráno jsem mu dala 100 svýho pracně odsátého a zahuštěného a i tak dost vyblinkal - kdo ví, jestli mu to moje mlíko sedí :unamused:
jo a ráno nemohl kadit a brečel tak jsem mu pomohla trubičkou a takovou nálož jsem ještě neviděla - je to fakt rozdíl po tom umělým :grinning:
holky a díky za podporu, já z toho byla ze všeho docela špatná, že mu dávám umělý a taky že prostě je takový nespokojenec - i dnes ráno - najezený, vykakaný a stejně brečel - nakonec jsem ho uspala na baloně, to zabere vždy, ale stejně bude spát chvilku
9. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem zatím dočetla jen poslední stránku. . .
Rio neboj určitě se to upraví, to zvládnete :wink:

No já mám zatím mlíka víc než dost a Tomik hezky hamá a ani jenou si zatím neublinknul, jíme po 4h takže mám pohodičku, doufám že nám to vydrží. . .

Dala jsem do alba fotku, ale zatím jen jednu a z telefonu, manžel si vzal foťák do práce, ale zítra se polepším. . .
9. kvě 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Jo a děkuju všem za gratulace :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
Angel..i jedna fotečka nám zatím stačí :wink: je to brouček,tak at je hodný :wink:
A jak v poroddnici??A porod??v pořádku?a byli na vás hodný??
9. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak mi dneska noc ukázková Verča vydržela až do půl šestý. Jenže mám docela obavu, dávám jí spinkat na bok a aby se mi nepřetočila tak jí zapírám polštářem jak jste mi tu poradili, ale ona už je tak šikovná, že jsem jí stejně ráno našla na zádíčkách. Posune se trošičku dopředu a pak hop je na zádech. Když jí držím na klíně tak si už sama sedá :confused: Je to normální nebude budeme mít hyperaktivního skřítka??? :confused:
Angel Tomášek je nádhernej takovej krásně boubelatej :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Gamik..neboj :grinning: prostě zkouší,co už jde a co ne :wink:
9. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
v prordnici super, všechny sestry byly perfektní a moc ochotný, můžu fakt jen chválit. . . porod byl skutečně rychlý i doktoři z toho byli zaskočený. . . přijeli jsme tam ve 14.45h měla jsem kontrakce po 10min, tak sestra říkala že mě natočí a pojedu ještě domů, že mám čas. . .pak mě doktorka vyšetřila a byla jsem otevřená na 7cm. . . než mě natočili a vyšetřili tak jsem na porodní box přišla v 15.30h a než jsem se stačila zabydlet tak jsem měla kontrakce po 3min. . .v 16.00h mi protrhli plodovou vodu a v 16.05h byl malej na světě(na 2 zatlačení). . . .hned po porodu se přisál k prsu, takže ani s kojením nenastal žádnej problém. . .já si na porod fakt stěžovat nemůžu :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Angel...tak to je super :slight_smile: to bylo fakt v poho vid :wink:
9. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Angel tak to je fajn, že to takhle šlo?? A co kontrakce? Mě samotný porod nevadil, ale kontrakce jsem měla opravdu nesnesitelně bolestivý, málem jsem bolestí omdlévala ..
9. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Ono se říká, že se dětičky s chováním otáčejí.Takže my co máme ted hodný tak nám to třeba časem ukážou a to už zase bude Rio vysmátá :wink:
9. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Gamik...tak to se mám na co těšit :astonished:
A teda kontrkce...na mě rovnou přišly po 5 ti minutách...a když už byly po 3 tak jsme jeli....a já uplně zavřená,že rodit prý nebudu..,tak to jsem myslela,že mě klepne :astonished: bolelo to děsně :unamused: :pensive:
9. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky :wink:
Angel, Tomášek je krásný miminko a má úžasně spokojený výraz. :dizzy_face:

Gami,to mi ani neříkej,já si zvykla že jsou děti hodný v noci a že by se to mělo otočit??? To neeeee!!!!! :grinning:
Dneska spali dvojky od osmi večera do půl čtvrtý ráno. :slight_smile: My jsme byli u našich ,tak je babi s dědou utahali. :wink:

Rio, nejsi neschopná,zvládáš to skvěle!!!! Já Ti obdivuju,že vůbec ještě válčíš s kojením,já bych už to dávno vzdala.
10. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Esterko neboj ono se říká, že dvojčata jsou hodnější. Prý jako by věděli, že musí jinak by mamka nestíhala nebo jak jsou dva tak jsou klidnější, nevyžadují tolik pozornosti. Já co znám lidi s dvojčatama tak ty naopak říkají, že je záhul ze začátku a pak už to je jen lepší a lepší :wink:
Verča taky spala už od 20hod a krmili jsme až ve 4. Pak v 8 a to to ještě zalomila a zatím spinká.
Jinam mě bolí v krku a hlava :unamused: Je to v pr... pořád něco :frowning2:
10. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky..........
přeji vám krásný svátek maminek :slight_smile:
A nemaminkám,at se jimi co nejdříve stanou :wink:
10. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi noc v pohodě, Tomik se vzbudil na hamání jen jednou. . . jen ráno jsem se příšerně vyděsila, začal nám pískat monitor dechu, hned sem malýho zvedla a naštěstí byl v pohodě. . . v tom strachu ani nevím jestli to nebyl jen planý poplach :frowning2:

jinak taky přeju krásný svátek :wink:
10. kvě 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
Angel,jen jednou?????????? :astonished: vzorňáček :slight_smile:
A s tím monitorem....hlavně že je prcek v poho,ale teda šok to být musí,to se mi stát,klepu se taky
10. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Angel tak je opravdu Tomášek vzorný :slight_smile:
Jinak já ten monitor nemám, protože jsem právě slyšela, že to občas takhle blbne i když se nic neděje...
Tak hlavně, že to bylo v pořádku... :wink:
10. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
No já ho mám půjčený...........a jsem taková klidnější...a poplach teda ještě nebyl.
10. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
taky přeji všem maminkám krásný svátek matek :slight_smile:
Vojta večer vydržel bez jídla 4 a půl hodiny - nespal teda celou dobu, spal z toho 3 hodiny, ale div už byl že vydržel tak dlouho, jinak si i na UM říká tak co 3 hodiny. V noci se budil v 11, ve 2 pak ale do 4 nespal, pak jsem ho konečně po hodinovém skákání na baloně uspala a v 5.30 byl vzhůru zas a usnul až teď - dala jsem ho poprvé spát na bříško a zatím spinká, teba tak vydrží dýl. Jinak jak se mu změnila strava, tak se dnes chudáček nemůže vykakat, pořád tlačí, pomáhala jsem mu rourkou ale nic moc, snad se to upraví. Jo a ráno dostal 100 mého zahuštěného a moc neblinkal, tak super, vypadá to, že mu zvládnu dávat své 100 ráno a 100 večer, to je dobré, ne?
my monitor máme, ze začátku jsem byla tak nervozní že jsem furt koukala jestli bliká, teď ho kolikrát zapoměnu zapnout a jsem tak hotová, že spím taky klidně :grinning:
10. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
taky sem slyšela že občas pískaj zbytečně, ale lepší několik planejch poplachů než nějaký neštěstí. . . jsem klidnější když vidím jak bliká :slight_smile:
10. kvě 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky,hlásím se z práce :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
ještě asi 3 týdny a začnu stimulovat na naše 5.IVF :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
už se s přítelem nemůžeme dočkat,měli jsme teď nějakou dobu pauzu,odpočinula jsem si v lázních,tak to by v tom byl čert,aby to nevyšlo :wink:
10. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Daisy..teda 5.pokus,nedovedu si to představit,tak to teda moc moc budeme tady držet všechny palečky :wink:
10. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
pikuso: ahoj,děkuji.Snad zaberou.Snažím se to brát optimisticky,ale podvědomí je zlý nepřítel.Ale my to nezvzdáme!!!!!!
10. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Daisy....super přístup :slight_smile:
Prosím tě a jak dlouho už trvá porcedura tvých IVF??
10. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

angel moooc gratuluju k Tomikovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.