• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
pikuso,snažíme se již sedmým rokem,3 roky přirozeně a 4 roky po CAR.Nyní jsme poprvé v Olomouci ve FN,předtím jsme byli ve Zlíně,ale ten nás doslova zrujnoval :confounded:
10. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: Angel to máš vzorné miminko :wink: Rio, paráda já dávám uv na noc, mám mléka sice kopu, ale manžel mě neustále přesvědčuje že je málo kvalitní když po něm malá tolik nespí. Jinak nás dnes od noci trápí prdíky, spala jsem celkem 2hod a už padám na kokos, zkouším žehlit zatímco malá na chviličku usnula, ale pořád jen pláče a kroutí se jak paragraf, masíruju bříško, po koupeli zkusím nahřát medvěda, tak uvidíme jestli to zabere. Jinak si vždycky trochu uvolní u přebalování jak jí nadzvednu nožičky.
10. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
tedy Daisy tak to smekám za výdrž a budeme držet všechny palečky at tenhle pokus bude už konečně úspěšný!!!!!
My dneska byli s taťkou na obědě, tchýně hlídala a bylo to moc fajn... jsem se pořádně a v klidu po dlouhý době najedla :slight_smile:
10. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
teda Daisy,nejen finančně náročné,ale i psychicky vid........tak ted to musí vyjít :wink:
Luci...jo prdíky,to je síla vid.........
A žehlit bych měla taky,ale nechce se miiiiiiiiiiiiii :unamused:
10. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme měli celý víkend návštěvní, pak jsme vždycky vyrazili ještě na procházku, tak jsem K.O. Kačenka byla moc hodná, teď zrovna usnula, tak půjdu asi brzo taky...
10. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Aquilko,jojo odpočin si :wink:
10. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
luci vymen tydny za malou :slight_smile: a brisko nahrat namasirovat a nozickami zacvicit matahnot a skrcit az k brisku,obcas to je s krikem ale nam to hodne pomaha a taky doporucuju cajik na spokojene brisko od hippu,je od ukonceneho 1tydne,neslazeny,mala lahvicka cca za stovku,koupila jsem v DMku,par lociku pred krmenim :wink: jo a malo vyzivne mleko neexistuje podle moji dr.jen dat pozor aby sosala dost a i zadni se smetankou :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Soniiiiiiii ahooooooj...........
jsem už sondovala v Sanusu,kde jsi :wink:
Co malá????
A holky,taky se vám v popisu zastavil čas???mě to pořád ukazuje,že je malému měsíc......
10. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
piku hoj,ja jsem tady porad,jen me neba datlovat do telefonu,ale snad uz bude notasek,jen nevim jevim jak do nej dostanu net.zitra jdem na usinky tak budem za slecnu :slight_smile: no a v utery jdem na soud kvuli male.
10. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Soninko...nějaký poskytovatel bezdrátu v okolí není???
a soud...to bude nepříjemné,ale zvládneš to,jde přece o Karličku :wink:
10. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Piku ten čas se nazastavil, uvidíš, že tě to tam naskočí. Taky jsme tam měli dlouho 1 měsíc :wink:
Soni v úterý budeme držet palce!!!!
10. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Gamik....někdy bych ale teda čas zastavila :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
joooo někdy by to fakt nebylo až tak blbé :wink:
10. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Vid :wink: hlavně u mého věku :grinning: :grinning:
jdu do hajánek :wink: dobrou noc :wink:
10. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
holky dik,zvladnem,musime.piku je ale musim vse pozjistovat
10. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
no to mi povídej. V pátek jsem měla narozky a radši to ani nikomu neříkám a neslavím :slight_smile: Dobrou...
Soni jasně, že zvládnete už jste na to dvě :wink:
10. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Gami,tak dodatečně vše nejlepší a at Verunka krásně roste!!! :slight_smile: :slight_smile:

Soni,my máme bezdrátovýho Ufouna a celkem to jde. :wink: Až budeš mít notas vyfot fešandu s náušničkama! :slight_smile:

Pikuš ,já měla taky strašně dlouho měsíc v pasu,už jsem chtěla psát adnimovi. :wink:

Daisy,tak to smekám,pět IVF. :unamused: To musí být strašně náročné.

Luci,co bříško,už je Alence Líp??

U nás noc zase v pohodě,vydrželi do půl třetí a pak do sedmi. :slight_smile: Nejsem chodící mrtvola. :wink:

Holky,tady chč... a chč... :angry: a to ráno ukazovali Plzen 21 stupnů! :angry:
11. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Dobré ránko, tady taky chč.. a chč... :grinning: Bříško nic moc :frowning2: Soni já mléko odsávám malá nechce prsisko, takže odsaju a šup s ním do ledničky a nahoře se vždy udělý takový škraloup tuku, takže by snad něco výživného dostat měla :astonished: Soni u soudu budu držet pěsti. Jinak holky odkládám si státnice na příští rok se teď chci plně věnovat malé, si to holt jeětě protáhnu o rok nooo :sunglasses:
11. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky.........
Luci,s tou školou a státnicema se nedivím :wink:
a tady taky leje a leje.........počasí na spaní :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Dobré ráno... :slight_smile:
Esterko děkuju za gratulaci !!
Tak u nás noc šílená... Dneska jsem jak chodící mrtvola :unamused: Sice Verča usnula už ve 20hod, ale ve 24hod byla vzhůru. Měla jsem radost, že jí dám napapat a bude spát až do rána, ale ve 3 byla zas vzhůru a nespala do 5hod. Pak už to bylo o ničem, protože se pořád budila...
Taky tu leje a leje :frowning2:
Rio krásné narozeniny!!!! :wink:
11. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Holky přeju vše nejlepší k narozeninám :wink: :wink:

u nás počasí stejný a to mi zrovna před chvílí dovezli kočárek :frowning2: a navíc musím na matriku :frowning2:
11. kvě 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Kačenka spinká, tak mám chvilku... :wink:
gami opožděně všechno nej...
rio, tobě taky, hlavně ať jste s Vojtíškem v pohodě a ať hezky spinká
Tady u nás svítí od rána krásně sluníčko, tak snad to sem nedorazí :frowning2:
soni jak bylo na Slovensku? Jsem zvědavá na naušničky. Já pořád nevím jestli nechat klasicky píchnout nebo nastřelit :fearful:
luci jasně, užij si malou, škola počká...
11. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Aquilko děkuju...
Nám řekla dr náušničky až po očkování a necháme je píchnout klasicky.... Jen nějaké musíme vybrat, mě se totiž takové ty klasické kytičky nelíbí, chtěli by jsme nějaké spešl... Tak uvidíme na internetu jsem nic neobjevila tak to pak zkusíme po obchodech... Líbili by se nám nějaké ve tvaru rybiček, ale to by jsme asi chtěli moc... Na netu jsme tedy našla jedny dětské rybičky, ale stříbrné :unamused:
11. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
gami,já taky dodatečně vše nej nej........
a teda mě když usne v 8 večer,že nám to tak vychází,tak pak jsme vzhůru co 3 hodiny.........
a přes den vydrží už i 4 :wink:
11. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
tak uz jsme pichle,fotecka v albicku.aquil nam je pichli klasicky byla to chvilicka,dr moc sikovna a mala kricela opravdu jen chvilicku a moc ji to slusi,doporucuji.luci tak to jo a neskousela jsi ji nabidnout kozu v takovym tom polospanku kdyz se jenom budi?me se teda prisava krasne,mam stesti ze jak lahvicka tak koza ji jde,ze kdyz nahodou vyprazdni lahev a uz sebou nemam tak ji dorazim kozou.a jake lahvicky pouzivas?
11. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Soni,fešanda :wink: a pořád je tak droboučká??
11. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
piku dik.no mame 52cm a 3250g teda ve ctvrtek jsme meli,ona fakt roste pred ocima,proste modelka :slight_smile: to meli nekteri kdyz se narodili a nam uz bylo 6tydnu :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Soni je to fakt kočka :wink:
Tak to je tedy opravdu drobeček, když my měli v 6 týdnech 4.44kg a včera jsme jí měřili a má 55cm...
Ale Karlička to dožene..
Taky už se těším na náušničky vypadá to fakt hezky :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Tak 52 jsme měli my při narození a vážil ještě víc :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
kluci jsou macatější :slight_smile:
My se právě snažíme usnout a dneska nám to tedy nejde.... vztekáme se u toho :confused:
11. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.