• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
holky díky za přání k narozeninám
soni malé to s naušničkama moc sluší a celkově vypadá jako spokojené miminko :slight_smile:

my pokračujeme s UM, zatím žádné zázraky ve spinkání, ale neblinká a tak snad bude líp přibírat. Moje mlíko dnes dostal jen jednou, pak se mi povedlo za celý den odsát míň, asi ho už tolik nemám když nekojím - je to možné tak brzy?
no ale problém je, že on vypije kolikrát třeba jen 30 a už nechce za žádnou cenu - a pak za hodinu chce zas, takže je to náročné, navíc nevím jestli nevadí když ten zbytek dám do ledničky a pak ohřeju, když vypije třeba ze 120 jen 30 a vím že to bude zas do 2 hodin chtít, je mi líto to vylívat. Dnes jsem si spočítala, že nás UM vyjde asi na 1400 měsíčně, no žádná levná záležitost to není, ale co naděláme...škoda, že to s mým mlíkem prostě nevyšlo...
nevím jak Vojtu navyknout jíst najednou víc a míň často, po té hodně mu ani dávat nechci, aby to vstřebal, ale hrozně řve
narozky jsem oslavila tak, že jsem jela z Vojtou do Vyškova za m. kde pracuje a šli jsme na brzkou večeři - Vojta dokonce vydržel ležet v kočárku bez řvaní celou dobu co jsme jedli. a pak jsem dostala mp4 přehrávač :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
gami asi je neco ve vzduchu,my taky nemuzem poradne usnout,a zitra je ten soud a brzo vstavame,to budu vypadat :frowning2: rio jo obvykle je spokojena a hodnoucka a ja jsem za to moc vdecna...kdyz vojtisek vic neda,nenut ho,ono potrebuje chvilku a veme si pak vic.my ze zacatku papali tak 40a ted 70-110jak kdy podle intervalu mezi krmenim.hlavne ze uz neblinka
11. kvě 2009 ve 23:34  • Odpověz
Ahoj holky..........
Soni,držím palečky na dnešní soud :wink: a zvládni to na 1 :wink:
12. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahojky,
Soni,malá je krásná a s náušničkama jí to moc sluší!! :dizzy_face:

Rio,vše nejlepší!! :slight_smile: Jak popisuješ krmení,tohle jsem měla s Kubou a za zády mi řvala Kájina,proto jsem to vzdala.
Na kolik nás vyjde UV raději ani nepočítám,platím to z porodnýho,dostali jsme 26 tisíc ale copa to je na dvě děti.

Soni,držím palce na soud!! A nedej se!!!! :wink:

U nás noc příšerná,od půl čtvrtý oba řádí,já jsem jak praštěná po hlavě,doufám,že budou spát aspon v kočáru. :rolling_eyes:
12. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Esterko,víš co mi hlava nebere???to že na dvojčátka se berou stejné peníze,jako na jedno mimi....to je nefér :angry:
12. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky...
Soni držím palečky hlavně at to máte co nejdřív za sebou... drž se!!!
Rio já nedopitý raději neuchovávám zase si říkám než, aby něco bylo Verče tak to to radši vyleju. Ale když si nejsem jistá jestli vypije vše tak jí to dělám na 2x.. Do 2 lahviček po 60ml. Připravím jedno a do ohřívačky si zatím dám tu druhou lahvičku s vodou, aby to bylo kdyžtak připravené...
12. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky tak je to za nama,blondynka je jenom moje,a tatka bude platit jak mourovanej.ani se na ni nepodival :angry:
12. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Soni supeeeeeeeeer!!!! Velká gratulace!!!!! Tak snad už budete mít klid....
A že se na Karličku ani nepodíval je možná lepší ... :wink:
12. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
gami mas pravdu jeste by ji prislo zle
12. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
soni dobře že to máš za sebou, blahopřeji :wink:
přidala jsem fotky do alba
jinak dnešní noc byla jedna z lepších, budil se po 3 hodinách a pak docela brzy usnul, ráno si dokonce schrupnul semnou ještě do 8 v posteli, přes den taky spí víc, dopoledne asi hodnu a pů - nadvakrát a odpoledne taky tak, teď spí taky, takže jsem se stihla v pohodě najíst - tchýně mi teda dnes nabídla oběd, ale vůbec je to klidnější a pohodovější. Ale on si začal i víc všímat hraček, zabaví se třeba už půl hodiny v postýlce, vydrží koukat i v kočárku a neřvat, je vidět, že bude mít dva měsíce a je vnímavější
akorát mám pořád pocit, že propaguje pravou stranu, moje doktorka bohužel motoriku nesleduje, ani nevím jestli má správně polohu při pasení, nevím kde se zeptat
12. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
no jo,ted uz jen rozvod a majetkove vyporadani,uz aby to bylo za nama vse.rio nam taky dr.rikala ze se toci vic doprava tak jsem ji zacala pozorovat obcas natocim hlavicku u spani tyden na jednom bocicku,tyden na druhem a dobry.u paseni natahnout nozicky pridrzet prdilku,pozdeji uz nemusis.uz abys mohla zmenit dr.co?ja se zitra chystam na kontrolu.
12. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Rio tak to je super, že se to lepší... Uvidíš, že za chvíli v noci bude spát líp alíp...
S Verčou už je taky sranda, začíná používat ručičky dneska jsme si hráli s chrastítkem tak se jí to líbilo :slight_smile: Pak přišla tchýně tak si spolu povídali no bylo to úžasný smíchy jsme málem brečela jak byla důležitá :grinning: Prostě to nemá chybu!!!! Ted si jí ještě na chvilku odvezla tak nevím jestli si mám schrupnout nebo uvařit...
12. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj holky, teď jsme došly s Káťou z prochajdy, nabaštila se a teď si kope nohama a něco brumlá :wink:
soni, tak super, že to máš za sebou, snad už budete mít obě s Karličkou pokoj, naušničky jí moc sluší :slight_smile:
rio, bezva, že se to začíná upravovat s Vojtíškem. Já jsem včera téma motoriky zrovna řešila s kamarádkou, taky pořád upozorňovala, že její malá se točí na jenu stranu a její dr. pořád, že je to v pohodě. Tak si zašla sama od sebe k fyzioterapeutce a musí cvičit Vojtovku a jít na vyšetření na neurologii!!!! Takže jsem se tam pro jistotu s Káťou objednala taky, je to v Brně, pokud budeš chtít, písnu ti kontakt do IP. Lepší když ji zkoukne odbornice a pokud bude všechno OK, tak jen dobře...
12. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
napiš díky - doporučení mít nemusím?
12. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Doporučení mít nemusíš, stojí to nějak 200,-Kč
12. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
Soninko,super,jen at platí,malá si to zaslouží a ty taky,za to všechno........a že se na ní nepodíval???dobře mu tak,on neví,o co přichází a vám je bez něj dobře. :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
holky tak já se vyprdla na vaření a krásně jsem si schrupla.... :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Gamik :slight_smile: já dnes jídlo přivezla z města :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Piku to bych taky potřebovala, dneska jsem stihla jen uvařit polívku takže můj dnešní jídelníček je ranní káva a talíř polívky.. Musím říct, že ted už je mi celkem šoufl tak si jdu asi aspon umíchat vajčka vypadá to, že Verča zabrala...
12. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Gamik...to jsi toho ale stihla :slight_smile: já teda vyžehlit...aspon něco :wink:
a jdu hajat............. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
no ja dnes mela az smazaka,tot celodenni jidlo...ted jsem dozehlila,mala zas nemohla zabrat,snad uz je to dobry,jdu jeste podojit a jdu upadnout vedle ni :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
já jdu hodit koupel a taky jdu padnout za vlast.. :slight_smile:
dobrou.. :wink:
12. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahojky,koukám,že s jídlem jsme na tom všechny stejně,moje strava je ted čokoláda,ta se nemusí vařit. :sweat_smile:

Pikuš,máš pravdu,dostáváme na dvě děti stejný peníze jako Vy na jedno. MOc spravedlivý se mi to nezdá. :unamused:
Když jsme žádali o příspěvky,tak jsme museli vyplnit asi 50 papírů a pak nám je stejně zamítli. :angry:
Bez komentáře. :angry:

Soni,to je fakt idiot,bud ráda,že je pryč. :angry:

Dneska noc celkem v pohodě i když by to mohlo být lepší. :wink:
13. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky. . .
soni gratuluju. . .to nejduležitější máte za sebou :slight_smile:

my dneska noc nic moc, Tomik vůbec nemohl zabrat a když usnul tak jen na půl hodinky. . . ale teď spinká, tak uvidíme jak dlouho, no kdyžtak to dospí odpoledne v kočárku, jdeme si pro rodný list :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
Angel..rodný list nám zařizoval tatínek,aby taky měl nějakou práci :grinning: a dovezl nám ho už do porodky...a taky jsem ho poslala na pojištovnu :slight_smile:
Jo a jinak ahoooooojjjj :grinning:
13. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
u nás to tatínek nestíhal kvůli práci. . .ale nevadí, my to spojíme s procházkou a navíc se chci podívat po nějakých kalhotech, do ničeho se totiž nenarvu :frowning2:
13. kvě 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
Jééé Angel,já už si taky koupila :grinning: moje staré oblíknu,ale nezapnu :unamused:
13. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
tak to já je ani neoblíknu. . . nosila sem velikost XS a teď to tipuju tak na L :frowning2: přibrala sem 20kg a 10kg pořád ještě mám nahoře, takže do starých kalhot už se asi nenarvu :frowning2:
13. kvě 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky...
Tak Angel s tou velikostí jsme na tom stejně i s kilama... Já mám ještě ted 5 kg nahoře...
Jdeme s taťkou procházkovat :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

soni gratulace ze vam to s Karlickou dopadlo u soudu dobre,a ten tvuj radoby manzel at si trhne nohou ma co chtel......

rio dodatecne vsechno nejlepsi k narozkam :wink:

venku je hezky tak hezky vyvencete ty vase prcky :grinning: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.