• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Aoj Milu... neměla jsi včera kontrolu???
13. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky.........tak já L měla před tím...a teda ted XL--stydím stydím :frowning2:
13. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
tak ja dnes byla na kontrole,vse v poradku,dr.skvelej jako vzdy,rikala jsem mu ze uz mi nikdo neda lepsi darek k svatku nez mi dal on.jo k obleceni,ja resim opacnej problem potrebovala bych krejcovou aby mi vse zuzila,jsou mi jedny kalhoty,jedny trictvrtaky a jedna sukne...proste 9kilo min nez pred tehu ale jenom jeden a pul velikosti no staci to na to aby mi vse padalo.
13. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak my jsme dnes byli na kontrole na interně, Vojta za ten týden přibral 270 g což je nádherné - oproti těm 320 za 3 týdny :slight_smile: říkala ať pokračuji s tím Nutrinolem, že jde vidět že je Vojta spokojenější. Ale jinak mi asi dochází mlíko, dnes jsem odsála za celý den z bídou 60 :frowning2: škoda, chtěla jsem mu dávat trochu víc, ale co naděláme, hlavně že se mu daří líp, že jo
jo a byla jsem sama iniciativně se zeptat na neurologii jestli by mě nevzal a nekoukli na Vojtu, ale bez doporučení neberou - sestřička mě ale tvrdila, že to upřednostňování pravé strany bývá normální a že klidně mám očkat ještě měsíc až změním Vojtovi doktorku a ona se na něho podívá a zváží jestli je to potřeba, tak nevím - aquilo kdy jdeš k té doktorce Ty?
holky můžu se míchat UM i tak, že dám nejdřív prášek a doliju vodou nebo ne? asi by se špatně odhadovalo množství vody co? já jen jestli jde nachystat když jdu ven rovnou prášek do lahvičky přesně nebo musím brát něco a pak to teprve někde sypat
13. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Soninko,tak ted vážíš tak 30 kilo ne?????Jsi určo hubeňourek.............
Rio,přibíráte hezky :wink: a s UM neporadím :unamused:
13. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Rio já si nechávám prášek mimo a dosypávám... Většinou nosím dvě krmení a mám to v termosce a pak to míchám do lahvičky.. A s tím točením to má Verča taky točí se do prava tak jsem zvědavá co nám dr řekne. Jdeme až 20tého.. S tím mlíkem to neřeš hlavně, že se Vojtíškovi daří :wink:
13. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
piku kdyby :slight_smile: porad ma 70pri stimulce jsem nabrala 14.rio tak ho nechavej alespon na chvili vzdy prisat me to pomaha,viditelne pak odsaju vic
13. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Soni,tak to jo........však já taky při stimulce nabrala,no co,hlavně že máme pokládky doma............
Jdu spinkat,dobrou
13. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
já jdu taky dneska spinkat jsem hotová Verča se ted nějak v noci budí, jen ještě čekám na manžu chce vyfotit chytil kapra 64cm... prý je to macek :confused: Ale už ty ryby nesnášim obviňuju ho, že mi zkazil vánoce :grinning: Vždycky jsem se na kapra hrozně těšila a ted ho nemůžu ani vidět, protože to tahá pořád :unamused:
Tak dobrou :wink:
13. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky, my dneska klasika, K. hezky spala, pak jsme byly venku atd.
rio, já jsem si objednala na MMB dávkovač na sušené mléko. Stojí kolem 90,-Kč, ne jak od Aventu za 250,- a je to na čtyři dávky. Vodu budu mít v termosce a smíchám to až před použitím. Já už mám taky mlíka málo, ale pořád odsávám, protože úplně mi nezmizlo, prsa mě bolí a kape mi to z nich když dlouho neodsaju, tak uvidím jak dlouho to ještě bude...Nejdeme k dr. , je to fyzioterapeutka a jdeme tam za 14 dní. K. už ale tu hlavičku na jednu stranu skoro přestala dávat, má ji narovno, otáčí na obě strany, jdu tam jen pro klid duše. Jinak Vojtíšek je šikula, že tak hezky přibírá, uvidíš, za chvilku se to upraví. Jo ještě mě napadlo, že tak málo naráz vypije-udělala sis do lahvičky větší díru? To zahuštěné mlíko normálním dudlíkem neproteče, musela jsem to K. zvětšit, jinak by taky nic nevypila.
13. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky........
takl máme vyspinkáno :slight_smile: a dnes se chystám do práce juknout na dětičky a kolegyňky.....
Hlavičku na jednu stranu malej dával taky,ale ted se to srovnalo....
14. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: U nás taky noc standart jen jsem ospalá, protože se prostě do postele nedostanu dřív jak o půlnoci a to toho potom moc nenaspím... Jsem zvědavá jestli mi jednou vyjde si jít třeba lehnout v devět s Verčou :slight_smile:
joooo jinak tatka ráno byl na rybách a máme zase kapra 57 cm :unamused:
14. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás taky noc normoš, vstávaly jsme o půl deváté. Teď si Káťa furt něco mručí, nespí, ale neřve, což je taky změna oproti dřívějšku.
gami-nechcete si pořídit rybárnu? :grinning:
piku-já taky chci jít do práce za holkama, už se tam vypravuju druhej týden...
14. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak jsme doma :slight_smile:
Aquilko,já mám školu před barákem,koukám na ní z okna :grinning:
A holky se mi složily na tu hrací deku...tak to má prcek jako od nich........... :wink:
14. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
já to mám do práce trošku dál... 160 km ...
Jinak s těma rybama je to světlá vyjímka ono to za chvíli nebude tak horký :grinning: A tady na ty kapříky se celkem těším tyhle veliký jdou jen do udírny a to mám ráda... Dneska večer ještě jede na úhoře ty jsou taky v udírně mňamka :slight_smile: Ted taťka jezdí s kočárem a já uvařila... Jen se mi nějak nepovedly knedlíky :unamused:
14. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak knedlíky já dělám v krámě :grinning:
Gamik...tak daleko do práce??? :astonished: :astonished:
14. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
jojo já dělala v Plzni tam odsud jsem až, když jsem otěhotněla tak jsem se nastěhovala sem do Poděbrad k manžovi
14. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Já to mám do práce asi 20 min. autem, ale sama jsem ještě s Káťou nejela, tak se k tomu musím odhodlat...Já dělám hrnkový knedlíky a ty se povedou vždycky a jsou mňam...Teda tady tak hnusně lije, že asi dneska budem trčet doma, ach jo...
14. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
Aquilko,hod mi do Ip receptík na ty knedlíky,jestli bde čas jo???díky.............
Gami,já myslela,že jsi dojížděla :astonished:
14. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Aquilko hod ten recept klidně sem taky je zkusím...
Piku dojížděla jsem o víkendech za manželem přes týden jsem byla v Plzni :wink:
14. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak tady je recept:
Hrnkové knedlíky
1 hrnek hrubé nebo polohr. mouky, 1 hrnek mléka, lžička soli, 2 rohlíky na kostičky, 2 žloutky, ze 2 bílků sníh. Všechno smíchat, nakonec vmíchat bílky. Vymazat pořádně hrnky máslem, naplnit asi do 3/4 směsí a dát do vroucí vody vařit na 33 minut pod pokličku. Voda by měla dosahovat jen asi do poloviny hrnků aby nešplíchala dovnitř. Po uvaření jen vyklopit, krájet a podávat. Když toho chci víc, tak dělám z jedné a půl dávky. Jo a ty hrnky fakt pořádně celé vymazat, jinak se to přilepí. Zkuste to, jsou fakt výborný, dělám je nejčastěj, normální knedle jen vyjímečně.
Tak jsem udělala jen narychlo marmeládové šátečky a teď peču pizzu, manžel volal, že už jede domů. Káťa teď vymodelovala něco do plíny, tak to jdu zlikvidovat :wink:
14. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky,holky,říkejte něco o kilech :sweat_smile: mě zbylo 8 a nemůžu se jich zbavit a to se s dvojkama nezastavím.
Kalhoty už mám měsíc a dneska jsem si koupila volnější triko na léto,zatím jedno ale pochybuju že se ta vytahaná kůže na břiše někam vcucne!! :sweat_smile:

Já knedle taky dělám v krámě :grinning:

Rio,Kájina se taky točila napravo,musela jsem jí dávat na břicho,tlačit hrudník k zemi a ona se zvedala a já jí musela točit hlavu a vypadá to že to zabralo.
14. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
ahojky,my dnes dali vychazku do mesta potkali kamose a pozval nas na mlecny sejk mnam byl vybornej.jo a blondynka me u prebalovani pekne posrala :grinning: tricko i koberec :grinning: akorat jsem ji zvedla nozicky a to byl hotovy gejzir,ale ulevilo se ji a krasne spinka a tricko se vypere :grinning:
14. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
holky zdravím, to UM je super, Vojta spal včera od 8 do 1, pak zase asi od 1.30 do 4.15 a pak teda od 5 do 7 asi. Pak jsme jeli na gyndu busem i s m. a spal od 9.30 do 13 s přestávkou 10 minut kdy vypil mlíko
14. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
rio parada :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Rio tak to je super!!! Tak už jsi aspon trošku odpočatá???
Soni my taky měli kalamitu. Máme tedy tuhý hovínka takže jsme měli ve vaničce ponorku :grinning:
14. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
ahojky holky
gami jj byla jsem na kontrole sliznice byla hezka dr se libila a mam si v pondeli volat a kdyz snehulacci preziji rozmrazeni,tak pujdeme na ketik... mam strasek samozrejme jestli mimisci budou ti pravi bojovnicci..... :pensive:
14. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Milu tak to si s radostí umačkáme všechny palce a snad to tentokrát bude dobré a aspon jeden mimísek se u tebe na 9 měsíců zabydlí :wink:
14. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Aquilko,díky :slight_smile:
Rio,no vidíš,ty i \vojtík spokojenost :wink:
Gamik,manželství o víkendu :grinning: no taky to jde vid :wink:
Milenko,ketík už sakra přece musí vyjít :slight_smile:
A my jdeme na vítání občánků..............příští sobotu :slight_smile: tak to musím malému koupit něco hezkého :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
No jo Piku bylo to dobré, ale v té fázy zamilovanosti to byl týden šíleně dlouhý :confused: :wink:
14. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.