• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No tak to je jasan....týden jako měsíc vid...........
14. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
gami diky moc za palecky budou zase potreba. koukam jak ty vase miminka krasne rostou je to uzasny.... ja doufam,ze aspon jedno se zabydli......
diky moc dam zase vedet...
14. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
holky tak jsem to trošku zakřikla, odpoledne už nespal a večer usnul po 21 hodině ale nespí moc pevně
horší ale je, že se tou změnou mlíka nemohl vykakat, strašně tlačil a šíleně plakal, jako ještě nikdy, vytlačil bobeček, další mu zůstal trčet v konečníku a nešel ven, asi to hodně bolelo protože to byl pláč :frowning2: pak jsem ho držela na rukách s nahým zadečkem a trochu bobků vykakal, ale stejně nic moc - holky já jsem brečela s ním, jak jsem nevěděla jak mu pomoct a viděla jsem, jak ho to bolí :frowning2:
14. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Milu určitě se ozvi budem na tebe myslet!!!!!
Rio Verča taky měla ze začátku problém s kaděním to se spraví, ale to trápení je hrozný, taky jsem s Verčou jednou brečela, když jim člověk nemůže pomoct to je prostě utrpení...
Jinak my jsme usnuli taky až ted. Asi zase bude nějaká změna počasí nebo co oni prý na to dětičky trpí jsou neklidný a nespinkaj... Tak doufám, že aspon bude zítra azuro :wink:
14. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobré ráno...
kdepak jste všechny??? :confused:
Odbourávám odpolední spánek ta noc totiž je potom hrozná....
Verunka sice vydržea do 7hod, ale já usnula až někdy po půlnoci a od 4hod jsem číhala až se Verča vzbudí, protože už začala kníkat a vrtět se... V 7 už jsem jí vzala na krmení a začala hrozně plakat, vypila jen 70ml a pak tedy ještě usnula...
A nehledě na to jsem měla šílený sny... :unamused:
15. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky,
Gami,jsem tady. :wink: Noc u nás byla taky špatná,mám pocit,že už se nikdy nevyspím. :unamused:

Rio,nám pomáhá masírovat bříško a mazat Pupíkem. :wink:

Gami,máte azuro?? U nás opět šedivo. :angry: Mě to štve,protože musím sušit prádlo ve verandě a tam to blbě schne. :angry:
15. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás noc nic moc, večer od 19. do 23h jsme probrečeli, Tomika bolelo bříško a vůbec nic nepomáhalo a pak se budil po hodině a půl. . . a teď od 9.h už nespí vůbec. . .za chvilku půjdeme ven, tak snad v kočárku usne. . .
15. kvě 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám u všech noc nic moc- u nás celkem dobrý. Sice jsme šli spát později, ale K. spala tak jak obvykle, takže fajn. Jen já jsem se furt budila, protože mě děsně bolí záda. Asi bych měla začít posilovat nebo se za chvilku nepohnu :frowning2: To jsem zvědavá, kdy někdo napíšem, že jsme se vyspaly celou noc :grinning:
Jinak rio, Káťa taky po tom, co jsme najeli na UV měla bobky, trvalo to asi 14 dní a teď už zase klasika - míchaný vajíčka :grinning: Tady je taky hnusně, zatím teď neprší, tak snad odpo budem moct vyrazit ven, včera jsme nebyly a táhlo se to odpoledne jak sviňa... :angry:
15. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Esterko tak ani u nás ae azuro nekoná :unamused:
Aquil o zádech mi ani nemluv kolikrát si myslím, že už se nenarovnám a to jsme teprve sotva na 5kg... :confused:
A to spaní si myslím, že máme na dlouhou dobu smůlu :wink:
15. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
rio pri prechodu na UM je chvilku problem s kadenim, to jsem uz slysela, ja taky kdyz dala jednou ten nutrillon tak jsme dva dni nekadili, ale pak se to pry srovna, tak hlavne vydrzte. jinak na prdiky a bolave brisko je opravdu dobry ten cajik od hippu, ale ne fenyklac sladkej, ale granulat na spokojene brisko, koupila jsem ho v DMku cca za 99, skuste, my muzem jenom doporucit. nahrat brisko, namasirovat pupickem a dat trosicku toho cajiku. muze se od prvniho tydne ukonceneho. jinak me dnes rano blondynka zas ohodila nocni kosily, musim si podat sportku :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Soni,zkus to. :grinning:

Přidala jsem fotky. :wink:
15. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se zeptat, kdy se začíná se stimulací před IVF?
15. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Ester ta poslední fotka Kájiny s taťkou prostě nemá chybu :grinning: :grinning:
liptonek stimuleje se měsíc....
15. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahojík..........
tak my dnes byli v liberci v globusu...a super,malej spinkal jako miminko :grinning: :grinning:
A teda včera jsem ho slyšela poprvé vřískat,ale teda šíleně.........a dnes v autě zase.................a já nevím proč....jestli se lekl,nebo se mu něco zdálo....prdík to nebyl,to by se i krouitil........
15. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
jsem si zrovna říkala co je s vámi Piku....
My s Verčou jezdíme často nakupovat moc se jí to líbí ted už kouká, pozoruje a je spokojená...
15. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj berusky tak jsem pripojena, vodafon je borec. :grinning:
15. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Gamik,tak malej to prospal....my tam byli asi od 11 do půl 3..táta nás tam vyhodil a já měla spicha s kamarádkou...no musela jsem ho tam nakojit,to jsem ho ale budila,jinak by snad spal pořád...ale pak zase cesta 30 minut,tak jsem nechtěla aby měl hlad v autě........
Soninko,super :slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Verča už přes den skoro vůbec nespí ani v kočárku. Max. si zdřímne na 15min a to je celé :unamused: Ale zase si říkám hlavně, že spí v noci...
15. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
tak my si dnes obe pobreceli, malou silene bolelo brisko a rvala jak tigrik, hruza, ja brecela s ni, chudak mala, ted usla ale nespi moc dobre :cry: :cry: :cry:
15. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
jééé Soni tak to je mi líto. Včera Rio a dneska ty.. :frowning2: Snad už budou bobánci dobrý.....
15. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
no uz je lip, uz spinka, sice trosku neklidneji, ale uz spinka, uz dostala i cajicek, jsme to pres den zanedbali, byly jsme na vylette, a nemeli ho sebou... uz to neudelam... :cry:
15. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
já musím zaklepat my na prdíky netrpíme...
15. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
soni to je hrozný když mimčo trpí a nemůžeš pomoct, co? já trpím snad ještě víc než Vojtík :frowning2:
my jsme dnes byli u dr. Vojtík měří 57 cm - vyrostl od začátku 9 cm - kolik vaše mimča? jinak ho moc neprohlížela ani nevážila - ale vážili ho ve středu na interně, to jsem psala že má 4270 g
na bříško nám nic neporadila - teda na to kakání, jinak to cvičení, nahřívání, sabíka, čajík a dokonce probiotické kapky děláme už dávno, někdy to pomůže, někdy ne. Musím říct, že prdíky po UM má lepší, prdí furt, horší to kakaáné. Dnes to šlo ráno a večer s rourkou, ale hlavně že šlo
zítra slavím narozeniny s kamarádkama - přijede jich 6 tak se těším, dělám to opožděně a užiju si to :slight_smile:
esterko dětičky máš krásné a ty úsměvy :dizzy_face: Vojtík se taky směje už dost, ale vyfoti se mi to nepovedlo -a dnes se řehtal i nahlas
15. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Verča taky střílí furt a někdy manža nevěří, že to byla malá a svádí to na mě... :grinning: takový rány to prý není možný :grinning: :grinning:
Tak nevím jestli Verča nebude nějaká baculatá :confused: Myslím, že už bude mít 5kg :confused: Uvidíme ve středu...
Rio zítra si to uží!!!!! :wink:
15. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
no prave rio ja brecela s ni, to bylo hrozny :cry:
15. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
gamil ale Vojta míň přibral k vůli tomu blinkání, to říkala doktorka že bylo na horní hranici, teď zase přibral za ten jeden týden trošku víc - mělo by to výt 150 - 250 asi za týden, Vojta přibral 270 ale určitě tou změnou stravy. Myslím že teď po UM to taky poletí, až se bojím abysme ho nevykrmili moc - někdy vypije třeba tu 100 a má hlad a ještě si dá klidně 60 :sweat_smile: se nám nějak rozjedl. Ale někdy si dá zase třeba jen 70
soni prostě je to naše součást tak cítím tu bolest s nimi, ale zase i tu radost a úsměvy, to zase se mi chce brečet štěstím
16. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Hezkou sobotu :wink: i když u nás zase prší. :angry:

Díky za pochvalu. :slight_smile:
Noc u nás konečně dobrá,vydrželi do dvou a pak do půl sedmý.

Holky,já ještě neměla odvahu vyrazit s dvojkama do hypáče,mám strach,že jednoho chytne hysterák,druhý se přidá a bude nakoupeno. :sweat_smile:

Rio,stejně to zvládáš skvěle. :slight_smile: Zachytit úsměv není jen tak,já rozesmívám,manžel okolo skáče s fotákem,já křičím fot,fot,prostě fraška. :grinning:
16. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Rio tak to Vojtíšek pěkně baští... Verča max. 120, ale většinou to nedopije... Ted bych řekla, že papá nějak hůř kolikrát si dá jen 60, ale za hodku zase řve a musím jí dát zas. Ale prostě jí nepřinutím... Ted ráno mi zase po dlouhý době šavlovala... Jooo spali jsme do 10hod :wink: Samozřejmě s dvěma přestávkama na krmení...
16. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky........
tak já včera pěkně vytuhkla s malým u TV ...a probudila jsem se asi v půl 11 večer...nakrmila malého,přesunuli jsme se do pokojíčku a spali dál :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
tak bych řekla, že Piku je jediná která se hezky vyspí :sweat_smile: I když já si dneska taky nemůžu stěžovat i když je člověk zblblej a budí se pořád i když nemusí :unamused:
16. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.