• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No Gamik...opravdu se vyspím......malej taky už víc kouká,ale to si lehnu vedle něj a usnu :grinning: a on pak taky :wink:
16. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
tak to je opravdu zlatej Matyášek... Verča vyžaduje dost pozornosti takže nehrozí, že kdybych usnula já tak ona taky.... Pokud nespí ona tak já nemám šanci a těch 15min co přes den naspí je stejně naprd :wink:
16. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
gamik to jsme na tom stejně, noci se zlepšily - spí teď většinou 21 -01 a pak zase tak od 1.30 do 4 ale pak se vzbudí už 5.30 a nespí, někdy usne ještě kolem 7 ale tak na 30 miut. Lepší to je, ale vyspaná nejsem stejně. A přes den dnes 2 x 10 minut. Když nespí, taky vyžaduje pozornost a kdybych vedle něho jen ležela, bude řvát
16. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
tak ja hlasim noc docela v pohode na to jaky byl vecer, proste cajicek zabral, prdiky pak krasne litali a dnes jsme se uz i pokadili, takze jsme v kllidku. :sweat_smile: :dizzy_face:
jo holky kuk: http://www.youtube.com/watch?v=159jVvh19Bo to vcera udelala kamoska jak jsme u ni byly na navsteve :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky, my dneska noc divná-vstávali jsme jinak než obvykle, do toho se K. pokadila, pak jí protekla plína bokem, tak byla mokrá, takže si připadám, že jsem vstávala skoro furt :unamused: Ale kupodivu jsem celkem vyspaná-asi už zvyk nebo co...
Jinak Káťa se řehtá taky dost často, vložím nějaké foto :wink: Všechny děti jsou krásný-rio, gami, esterko, sonicko, pikusko - jsou to poklady největší :wink:
16. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Soni to video je nádherný... Smála jsem se, protože jsem úplně viděla Verču, jak se ty mimča chovají stejně akorát, že každé jinak vypadá :grinning:
Aquilko máte super číro :dizzy_face: :wink:
16. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky,u nás sluníčko. :slight_smile: :slight_smile:

Soni,to video je nádhera,měla jsem husinu,když jsem na to koukala. :dizzy_face:

Aguil, Kačenka se krásně směje. :slight_smile: :dizzy_face:

Já už si taky zvykla na nedostatek spánku. Včera večer Kájinka vyhodila celou dávku,chudinka,asi jí bolelo bříško,pořád krkala a usnula až u mě v náručí. Naštěstí ráno už byla v pohodě. :wink:
17. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Dobré ráno... :slight_smile:
Tak u nás je taky azuro jupíííí :sweat_smile:
Jsme s Verčou vstávali ted, malá se napapala a te jsem zvědavá jestli nechá i maminku...
17. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
dala jsem fotečky jaké děláme pokroky :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Gami,malá je celý tatínek. :dizzy_face: Ta fotka jak slintá je úžasná. :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Esterko taky je na to patřičně hrdý tatínek, že je celá on.. Aspon máme jistotu, že nám nepřehodili zkumavky :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Gami,my to taky v těhu řešili,jestli nám to neprohodili :grinning: ale ne. Kájina je celý tatka,když byl malý a Kuba je zase po mě,takže jsou fakt naši. :grinning:
17. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky.........Soninko,tak moje hormony mě teda rozplakaly nad tím videem :astonished: :grinning:
A tak jsem zkoukla všechny dětičky a teda..............ještě že je máme co :wink:
17. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Esterko tak to to máte, ale krásně rozdělený :sweat_smile: :wink:
Piku jsou to prostě štěstíčka :wink:
17. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
piku ja dnes taky brecela, potkala jsem se s kamoskou a mluvili jsme o tom co mi moje polovicka provedla, ona ho totiz moc dobre zna, a taky skonstatovala ze ho neznala a nezna...
17. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Jééé Soni tak to je mi líto, ale je lepší o tom mluvit a poplakat si než to držet v sobě... Je to stále moc čerstvé, ale uvidíš, že za nějaký čas to přebolí a i slz pro něj bude škoda...
17. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
gami ja vim, me to dostalo kdyz jsem se koukla na malou jak krasne spinka ze se na ni dokazal vysr... :angry: ale bylo to je par slzicek... ono je to uz dobry, uz mam navrch ja, ale obcas me prepadne ze ji pripravil o rodinu a nechapu proc to dite vubec chtel, kdyz ted o ni nestoji a ani se na ni nepodiva... :angry: :angry: :angry:
17. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Soni ono nejde ani tak o něj jako o člověka, ale o tu zradu vid? A to, že nestojí o své dítě je nepochopitelný a hlavně neomluvitelný... Obzvlášt, když on zrovna ví, že to je prostě malý zázrak, že se to vůbec podařilo... Ale už dost o tom :wink: My jsme s Verunkou po koupání a koukáme na telku... :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Tak my jsme ted taky u telky po koupání...........
Soni....kdyby nechtěl chlap mě---pochopím,ale dítě???to svědčí o charakteru toho člověka....je to hajzl........
17. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Piku, ale my musíme chovat to je asi Maty hodnější co?? :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Gamik....chovala jsem chvilku,ale jen pro moje potěšení :wink:
Ted už jsem po koupeli i já a sedím u TV.... :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
holky tak koukněte do alba, konečně se mi podařilo vyfotit jak se Vojta směje :slight_smile:
gamik verunka je nádherná a jak krásně pase, to nám ještě tak nejde, až půjde, taky vyfotím
17. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
RIO...........nádhera :wink:
já už mám taky nějaké úsměvy ulovené....i ze spánku,musím stáhnout :wink:
17. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
pikus jasně, těším se
17. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ale s takhle otevřenou hubinkou jsem to teda ještě nestihla,ale umí to :slight_smile:
A je to krásný vid :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
je to nádhera, vždycky mě to dostane :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=P_tCzVrdt0w
tak jsem něco zkusila................Soninka mě naladila :wink:
17. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
pikus krásné :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Rio krásný úsměvy jsi zachytila :wink: Jinak dneska jsme pásli a už je to zase lepší už ani jednou nežuchla a měla hlaviču ještě výš a dokonce se i u toho smála :slight_smile:
Piku seš šikovná, je to moc hezký :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Rio,díky :wink:
a ted jdu do hajan,at spím aspon hodinku do budíčku :slight_smile:
dobrou :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.