• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Katu já ani nepozorovala nějaký schvalování :slight_smile: Aquil tak to z Tebe za chviličku bude maminka :grinning: Soni neva příště budeš úspěšnější :slight_smile:
2. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Holky vyčetla jsem, že Rio je na JIP, kvůli té plodovce. :unamused:
2. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
luci no musim, protoze stani u soudu mame uz sedmeho, takze to v pondeli musim obehat... :confounded: to je silene :confounded:
jejda, chudak rio, ale snad jsou s vojtiskem v poradku a dobre to dopadne... :zipper_mouth:
2. led 2009 v 15:08  • Odpověz
Ježkovy voči!!! Co to čtu o rio???!!! No to je teda hrozný, snad to zvládnou a Vojtíšek ještě vydrží nějaký ten týden v bříšku... Je to na prd, chudák rio... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky,
ani jsem vás nedočetla,včera jsem jen ležela,jsem nastydlá...... :unamused:
Dnes jsme byli na 4D UTZ a nějaké fotečky mimozemštánka jsem dala do galerky.Máme i video :slight_smile: a je to super :slight_smile:
2. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
Rio moc držím palečky ať to ty i Vojtíšek zvládnete a jste brzy doma a v pořádku.... :unamused:

jinak já dneska volala do caru,páč 5.2. bych měla mít výsledky,tak jsem si tam volala,jestli se můžu objednat,tak mě sestřička objednala na 12.2. :slight_smile: tak už se snad doufám něco bude dít a třeba to v únoru stihneme a když néé tak v březnu snad na tuty...
2. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jo RIO,moc moc držím palečky at vše dopadne dobře :slight_smile:
Milenko,jupííííí zase se to pohne :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
holky ja vam tak hrozne zavidim co se vam prcek na tom 3-4 Dcku ukazal... :frowning2: me to docela mrzi... ale preji vam to a je to dobre ze nemate takove stydlinky jako ja... :dizzy_face: ja mam nej tu fotecku ufonka z normalniho a pritom tahle kdyby se nam byl ukazal tak to byla fotecka jako lusk, cela tvaricka a zatata pesticka... no holt si pockam ty tri mesice jeste... no jo uz jenom necele tri a prcek bude u me... :dizzy_face:
milu tak parada, konecne posun dopredu... holka tfuj tfuj tfuj... je nas tady dosta abychom na tebe nejaky ten tehubacilek naprskali... :wink: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Soni,teda nám se pořád mlel,pořád něco dělal s rukama,dokonce si cucal i nohu :grinning:
Milenko,jo jo budeme prskat jako o život :grinning:
3. led 2009 v 09:48  • Odpověz
piku rikam zavidim, me do nej dr. stouchal tim ultrazvukem a vysledek byl ze se jeste vic schovaval... :sweat_smile: ale jak rikam uz jen tri mesice a vynahradi mi to, uz se neschova... jenom skoda, mohli jsme mit hezkou pamatku... :sweat_smile:
3. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
Soninko,to se nedá nic dělat :unamused: za chvíli je u tebe prcek :slight_smile:
3. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
no ono by se dalo, ale uz se mi tam nechce jit znovu... :sweat_smile: to uz si pockam az bude na svete, to si pak vynahradim... :dizzy_face:
hezky nam to tam naskakuje, co? :grinning:
3. led 2009 ve 14:43  • Odpověz
soni a piku to budu moooc ráda budeme to s leny moooc potřebovat ,tak snad to dopadne a budeme brzy mezi vámi :slight_smile: jsem ráda,že se to pohlo,tak jsem pak o tom přemýšlela a napadlo mě,že jsme mezi pauzama mohli aspoň zkusit inseminaci,ale u dr. mě to nějak nenapadlo,když jsem tam byla na kontrole po revizy.....ale to už neva si počkám už na sněhurky a doufám,že to budou bojovníčci :slight_smile:
3. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
Milenko,je asi dobře,že jsi bla v klidu a bez IUI....zae takové menší stresy.....ale ted už to klapne holky vám oboum a my budeme závidět pupíky.Mě totiž baví být těhotná :grinning:
Soni,to teda jo.......sama tomu nevěřím..........
3. led 2009 v 15:01  • Odpověz
holky já mám takovou radost.... teď jsem mluvila s kamarádkou co chodíme spolu do stejného caru a i ke stejné dr. byla před Vánocema na ET měli 3IVF a dneska testila a má // mám za ní takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2009 v 16:49  • Odpověz
Milenko,to je krása,mě zase psala kamarádka SMS,že je těhu.Ona byla jako já,ale přišla o to ve 2.MĚSÍCI a ted se jí zase zadařilo.Ale je pravda,že má 2 deti dospělé a 2 letou elinku.a ted čeká další.... :grinning:
3. led 2009 v 17:00  • Odpověz
piku tak to je úrodička :grinning: ale moc jí to přeju měla do teď samé neúspěchy a jedno těhu bylo biochemické ,tak teď jak jsem s ní mluvila,tak říkala,že od 4 hodin od rána je jí děsně blbě a nic v sobě neudrží,sice je to nemilé,ale aspoň jeden s příznaků,že je těhu ... jsem šťastná i za ní :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2009 v 17:26  • Odpověz
holky, tak to jsou krasne spravicky... :wink: hezky nam zacina ten novy rok, co? :grinning:
az teda na me, ja ho zacala nachcipla... a je mi asi cim dal tim "lip" pujdu si zalit cestvej cajik... a spatky do postylky, jenom jsem zvedava jestli se dockam spreje do cumacku... :sweat_smile:
3. led 2009 v 18:35  • Odpověz
soni tak čajček a šup zpět do pelíšku ať nejseš s prckem moc marod,když budeš mít teď docela lítání sice nemilé lítání,ale je to důležité....
3. led 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak já jsem pod peřinou s čajíkem celý den..........prskám a kejchám a tak celkově je mi nedobře.
3. led 2009 v 18:56  • Odpověz
pikuško,taak ono není zrovna moc hezký počásko,tak taky šupajdi do pelíšku ať to není nic vážného holky... :sweat_smile: :dizzy_face:
3. led 2009 v 19:37  • Odpověz
milu no a treba to dik tomu i odlozim zas na nejakou chvilku... :sweat_smile: no hlavne v pondeli tam musim... abych se s advokatem domluvila co a jak udelat... :confounded:
no ale prskam ted taky hezky... :confounded:
3. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Dobré ránko děvčátka :slight_smile: Tady chumelí jako blázen, holky hezky se vyležte. Jestli máte kašel, tak na to super pomáhá vincentka s mlékem ohřátá. Milu ahoooj :slight_smile:
4. led 2009 v 10:45  • Odpověz
ahojik...
luci nop fuj ty teda mas mediciny... bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tady taky krasne chumeli uz od rana, je krasne bilo... hotove vanoce... :dizzy_face:
4. led 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky,tady je taky bílo :slight_smile:
Luci,no teda,ještě že nemám kašel :slight_smile: jen tu rýmu,zase vám píšu z pelechu :grinning: ale už musím dnes něco udělat.Špinavé prádlo už mi teče z koše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2009 v 11:03  • Odpověz
piku tak to jsme na tom stejne, ja musela vytahnout tesne elastaky abych ty ostatni mohla nahazet do pracky, to je silene, porad hledat cim doplnit pracku, kdyz jsem na to sama... :sweat_smile: ale uz se pere... :grinning:
no ja taky kasel teda jen obcas, kdyz si podrazdim krk, jinak me jenom trosku skrabe ale plny cumak je hrozny... :confounded:
no ale na krk mam neoangin a teple mlicko s medem a troskou masla... :grinning:
4. led 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Náhodou ta Vincentka mi začala docela chutnat :sweat_smile: Já také píšu z pelechu jsem hozená ne levém boku a datluju. Včera v noci jsem se s hrůzou vzbudila na pravé, tak byla obrátka na zdřevěnělý levá bok. Jo a včera skoro žádný šťouchání, jsem si třásla s pupíkem a ani to s ní nehlo.
4. led 2009 v 11:13  • Odpověz
Luci,když se s pupíkem klepe,tak je mimi spokojenéné,jako když ho houpeš :grinning: a tak spinká :slight_smile:
Soni,tak to my jsme na pračku 4 :grinning: holky taky mají pořád kupy prádla a ještě jsem měnila povlečení.....
4. led 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Bezva, tak tojsem včera houpala každou chvilku. U nás je také velk prádlo, ale hromadí se kupa vypraných věcí a žehlit nemá kdo. Manžel si seběhne vždy do prádelny pro trenky a šup zpátky. Jak tu byl švagr s přítelkyní, tak sebou měli i pesana a tím naším pěkně řádili, takže všechny potahy koberečky atd...
4. led 2009 v 11:24  • Odpověz
Jo Luci,přítel už taky tahal věci ze sušáku :grinning: A já jsem teda ted poslení dobou začala žehlit vždy v pondělí večer a jde to.Ale musím se donutit.Dřív jsem to nechávala a pak toho bylo moc moc.
4. led 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.