• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
tak my koupali cca o pul sedme a skoro do ted jeceli a jeceli, uz jsem z toho byla i ja unavna, snad konecne usla, ja zehlim plinky, protoze uz bych ji nemela do ceho zabalit . tak ne jecime dal... :frowning2:
17. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
piku hezky matyasek je krasnej cvalicek. :dizzy_face: pro me jenom nepochopitelny jak to holky delate :dizzy_face: ja bych to nezvladla, me to udelala kamoska :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz
soni neboj já bych to asi tzaky nezvládla, nebo spíš nevím jak na to :wink: Jinak by jsme to určitě zvládly :grinning: Jdu hajat papa
17. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz
Ahoj,tak jsme vzhůru..........ale v noci jsme vstávali jen 2krát :slight_smile:
A já to udělala v programu Piccasa,ale teda koumala jsem............ :slight_smile:
18. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz
bre ranko... tak nakonec docela dobre, jak jsme usli tak jsme byly vzhuru jen ve tri a az ted, ted tady nadava dudlikovi ze ji vyskakuje z pusinky a nedrzi mrcha jedna :grinning: ale jinak dobry...
piku vubec nevim o cem mluvis... :grinning: :grinning: :grinning: proste urcite veci jsou v pocitaci nad me chapani, dokud mi to nekdo jak debilkovi nevysvetli. :grinning: a nekdy ani to nepomuze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
Soni,já jsem taky antitalent,vše je jen pokus-omyl :slight_smile: a mluvím o programu na fotky :grinning:
A musím do města,náš matyášek je bezdomoveček :grinning: musím ho přihlásit do bytu :wink:
18. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
jojo pokus omyl taky znam, tak praktikuju vsechno :grinning: piku to me bylo jasne, ze je to programek :grinning: ale proste nektere veci proste nejdou, jsou to svine a neposlouchaji me :grinning: :grinning: :grinning:
piku jak to, vzdyt deti automaticky prihlasuji na trvaly pobyt matky, ne? nebo ty ho mas jinde? :confused:
18. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
No musím na město....kvuli změně výpočtu nájemného.....město je majitelem bytu....
Přišlo nám ted vyúčtování služeb,tak doplácíme 4000 :astonished: tak musím i zvednout zálohy
18. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj holky...
tak jsem volala do car a bobasci se sice rozmrazili,ale zatim se nevyvijej,tak mam volat zitra jestli bude transfer..... :cry: :cry: :cry: :cry: chjooo to je zase dneska den
18. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
mili to mě hrozně mrzí, ale šance ještě je, ne?
18. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Milu,to mi mrzí,snad je vzpamatují!!! Moc bych Ti to přála!!!

Pikuš,krása :dizzy_face: holky,jste mi navnadili!!! :slight_smile:

Soni,u nás já taky musela sama na úřad nahlásit děti. Teda manžel a musel mít smlouvu o tom,že je majitel baráku.

Pikuš,to je síla ty doplatky,my čekáme na elektriku,to jsem na ní zvědavá,protože jsme přitápěli přímotopem,když jsem přišla z porodnice.
18. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Dobré ráno.....
Tedy holky s tím pobytem jsem z toho jelen. Já mám trvalý ještě v bytě kde jsem bydlela asi tak před 6 lety a tam tedy asi i přihlásili Verču co? Ono to, ale ai nevadí ne? Já si ho chci předělat pak až postavíme...
Jinak noc nic moc jsem nevyspalá... Nejlepší je to ráno, když přijde manža z práce. To jsem vzhůru pořád protože chrápe :unamused: Bolí mi hlava jdu si vypít kávu...
Milu držím palečky snad se ještě bobánci vzpamatujou....
18. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsme měli návštěvní den, pak jsme navečer jeli ještě my na jednu návštěvu, tak to bylo hektický... Dneska jsem byla u gyn. - všechno OK, tak jsem ráda. Nechala jsem si napsat na 3 měsíce AKO a dál se uvidí... Cestou zpět jsem se narychlo stavila v obchodě a zvládla jsem si koupit novou řasenku, tužku na oči a halenku-taky důležitý občas myslet na sebe, že jo :wink: No a samo, že jsem to nevydržela a koupila i něco Kačence. To jsem vůbec netušila, že bych měla Káťu na úřadě přihlásit-tak jak to teda je? :confused:
mili-to jsou teda blbé zprávy... :frowning2: Ale třeba to ještě dobře dopadne a chytnou se...
18. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak jsme doma....stačil jim ofocený rodný list..............
Milenko,neboj,bobečci se vzpamatujou,uvidíš :wink:
No a doplatek....čekala jsem to,vždyt jsme tady hlášený dva,ale když vezmu,že tady jsou často holky,tak voda,teplo....no se nedá nic dělat.
A ted taky občas přitápím,když koupeme..........
18. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
já jdu na gyndu zítra tak snad to bude OK.... Aquil to bych taky potřebovala si nakoupit, ale já se nějak nemůžu nikam dostat a když jedem tak jedem s manžou a s chlapem jdi nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Řasenku bych taky potřebovala nějakou pořádnou, budto si koupím vždycky špatnou nebo mě v těhu vypelíchaly řasy :astonished:
18. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak já jdu na gyndu v pátek..........tak jsem zvědavá....
A matýsek jde k dr.ve středu :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Verča jde taky ve středu :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
holky mam jeste volat zitra.. to je dalsi pokus to je na palici... utrogestan nikde maji nejaky vypadek ve vyrobe pak to s prckama,... asi mi faaakt neni prano.....chjooooo :rolling_eyes:
18. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Milu nezoufej, přáno vám určitě jen, hold si dává to štěstíčko na čas, ale uvidíš, že to klapne jestli ne ted tak příště a pak si to patřičně užijete!!!! Jen vydržte a neztrácejte optimismus, i když to je asi těžké :wink:
18. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Mili,neztrácej naději :wink:
Ted jsme byli venku a už zaseeee mámo mlíko :astonished: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
holky neztracim nadeji to neeee, jen ortel se dozvim zitra tak pak se uvidi a budeme vedet vic.... tak pak pisnu co a jak jsme dopadli.... jen me to prijde hrozne nespravedlivi..... ten kdo chce deti tak je mit nemuze nebo jsou problemy a ten kdo je rodi jak na bezicim pase,tak se o ne nestara a zkoncej v decaku a nebo v kontejnerech.... :rolling_eyes:
18. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Mili.....myslím na tebe a tvoje bobečky,at se vzpamatujou a šup s nima k mámě :wink:
18. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
No já se taky moc nikam bez malé neurvu, tak jsem toho dneska využila. To je hned jiné nakupování :grinning: Taky si vždycky koupím nějakou blbou řasenku co nic nevydrží, tak jsem se na to dneska vyprdla a koupila si pořádnou od Astoru. Kdo ví, kdy se zas někam dostanu. My máme přijít do poradny až ve třech měsících. Myslím, že už jsem se tady na to ptala, co Prevenar, budete ho dávat? Já pořád váhám...
Mili, moc na tebe budeme myslet zítra...
18. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Aquilko,já ještě rozhodlá nejsem,ale přikláním se k tomu,že Prevenar ano
18. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
mili to je pech, budu drzet palecky at se vzpamatuji a rozmysli si to...
holky mi dnes dostali od dvojcatek jetou hrazdicku ale male se hrozne libi, je v albicku jak se na ni smeje... :dizzy_face:
jo ja na kontrole uz byla, vse v poradku, sliznice nizka, vajecniky v klidu, dr. mi nabizel anti.. tak jsem se smala, pry k cemu... no a pak me jeste upozornoval ze kojeni neni anti... jo a mala se mu moc libila, tak jsem se smala ze se mu moc povedla, mam totiz porad toho stejneho dr. z CARu, a ze mi uz nikdo nikdy neda hezci darek k svatku jak on... :grinning:
18. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky,
Milenko, drž se, musíš věřit a doufat,že se do zítra vzpamatují. Držím moc palečky a myslím na tebe.
:slight_smile:

Jinak všem ostatním užívejte miminek, my pak budem chodit pro rady.
18. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Tak my rozhodně Pevenar ano... Já chci všechny očkování, který jsou třeba i když je nehradí pojištovna musím se domluvit s dr jaký by byly vhodný a tak nemám o tom moc velký přehled...
A jinak já anti nechci, kdybych otěhotněla normálně tak bych byla jedině ráda :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
chtěli by jsme ještě jednu holčičku :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
No já jsem si vzala antiko jen na tři měsíce, pak se rozhodnu, co dál. Taky bych byla šťastná kdyby se to povedlo přirozeně, ale zase mít děti po sobě ani ne po roce...Tak do dvou let to jo, ale takhle brzo...Prostě se na to necítím a i by mi to bylo líto, že bych si to moc neužila. A co říkal i můj dr., tak tělo si potřebuje trochu odpočinout a zregenerovat se. Takže jsme se zatím domluvili takhle a uvidí se...
Mně právě dr. říkala, že se mám rozhodnout a můžeme dát Prevenar už s hexavakcínou, tak nevím jestli to nebude na Káťu moc :confused:
18. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Fakt gami? :slight_smile: To my bysme asi chtěli ladit pro změnu do modra :grinning: :grinning: :grinning: No hlavně, když to bude, že jo...
18. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.