• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ja prevenar ne, nejsme v rizikove skupine, staci az do skolky, a do te doby treba bude hrazeny :slight_smile: je to zbytecne ockovani, kdyz se v rizikove skupine nepohybujete
18. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
jasně, že hlavní by bylo kdyby to vůbec bylo, i když by to mělo pindoura :grinning: Ale já nevím proč oba by jsme zase chtěli holčičku.... :wink: Manža si přál napoprvé rovnou dvě :slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Soni prosím tě co to je ta riziková skupina?
18. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
gami mluvila jsem o tom s dr. a rizikova skupina jsou duchodci, stari lidi, a taky hodne velke skupiny deti... tzn. skolky... a pod... ja sice nejsem odpurce ockovani, ale vseho s mirou a hlavne kdyz je k tomu duvod... proste me to prijde jako prillis velka zatez pro tomale telicko...
18. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
aha, díky... pokusím se něco vyčíst na netu... Já si zase říkám, že bych raději všemu předcházela, ale samozřejmě jestli to nebude vhodný pro malou tak bych taky do toho nešla... no uvidíme...
18. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
gami ne ze by to nebylo vhodne, ale jde o to ze je to zbytecne jestli se nepohybuje v te rizikove skupine, proste radsi pockej, neni kam spechat a treba za rok dva to bude plne hrazene, vzdyt se o tom uvazuje, snad od pristiho roku... :wink: ja prave toho precetla dost a i s dr. jsem se o tom bavila a zatim je moje rozhodnuti ne...
18. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
my bysme do Prevenaru asi taky šli, navíc u nás když jsou oba manželé u pojišťovny jak dítě - 205 vzdají se výhod, tak dítě má to očkování zdarma, tak to asi budeme chtít, ale stejně pozděj, protože se nám k vůli té reakci - ta boilička, odsune očkování
jo a za měsíc přecházíme k jinému doktorovi konečně, už jsem se domluvila s jedným v Brně, mám na něho doporučení - byl překvapený, že doktorka Vojtovi ani jednou neměřila hlavičku
já na gyndě už byla a taky všechno ok, ant. nechci, sice bych taky nechtěla dítě po roce, ale nějak nevěřím, že by to najednou šlo tak rychle samo - no a snad nám vyjde podruhé holčička :slight_smile:
dnes má Vojtík problémy se spaním, celý den se pokoušel usnout ale za chvilku byl vzhůru, nedařilo se mu spát tvrdě a večer měl už úplně červené očička a stejně nemohl zase spát, až snad teď
jo a v albu mám další fotku
18. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
rio aby jste se nahodou nedivili :grinning: my uz spinkame je to dobry :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
ted mi říkal manžel, ýe známému zemřelo 4měsíční mimi na mengikoka, že očkování stojí 7200, že ty rodiče o tom nevěděli jinak by to očkování zaplatili :cry: To je ten Prevenar nebo to je něco jiného????
18. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
rio krásně pasete!!!! :wink:
18. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
gami to je na pneumokoka, meninkokok je neco jineho, to jsou dve ruzne ockovani
18. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
není toho nějak moc??? A ted si vyber co? :confused: To jsem tedy z toho blázen...
18. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
manžel mi to ani nechtěl říct, že jemu samotnýmu z toho bylo blbě :frowning2:
18. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
to verim je to hrozne, ale ber to tak ze stat se muze cokoliv, muzes mit vsechna mozna ockovani a stane se neco pred cim te ani to neochrani... :frowning2: ¨
je toho hodne a hlavne sileny prachy... ale prevenar by mel byt schvaleny myslim od pristiho roku plosne
18. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
...bre ranko, holky ja se musim pochlubit hned za tepla :grinning: spinkali jsme od jedenacti do pul seste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: napapali se a spinkame dal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja jdu jeste taky :grinning:
19. kvě 2009 v 06:34  • Odpověz
Ahojík..........
tak my spunkali od 8 do půlnoci a pak do 5ti :slight_smile: takže taky super :slight_smile:
A ted jdu taky ještě na gauč,leje a leje,počasí na spaní...
19. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojky,Plzen hlásí sluníčko. :slight_smile:

Gami,to je hrozný. :unamused: Já taky slyšela,že má být Prevenar hrazený od příštího roku. Já mám děti dvě,já na to prostě nemám. :unamused:

Musím napsat co se ráno povedlo Kubovi. Pos..se až na lopatky,tak jsem ho utírala,on si mezitím přitáhl tu plenu,kterou jsem dala na kraj přebalováku,takže měl ruce od hoven a když jsem mu jí vzala,tak si to ještě rozmatlal po prsou. To všechno během 1O vteřin,nechápu. :angry: :grinning: A měl z toho strašnou srandu. :grinning:
19. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Jo holky,dneska slavíme 1/4 roku. :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
esterko to je sikulka :grinning: oni jsou spunti rychly kdyz to nejmin cekas :grinning:
19. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás taky leje :frowning2:
včera jsme tu měli doktorku, tak jsme v pořádku, ale dostali jsme Sab Simplex na bříško a máme pít oba fenyklovej čaj, ale Tomik ho po lžičkách nechce, tak váhám nad faškou. . . jo a vitamín D. . .a byli jsme na kyčlích a ty máme taky uplně v pořádku :slight_smile:

Co se týká Prevenaru, tak mi 100% ano. . .kamarádce vloni umřel 3letý syn, takže my váhat určitě nebudem. . .

mili držím palečky aby se sněhuláčci ještě vzpamatovali :wink:
19. kvě 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
angel flasku jedine od aventu, co vim tak nejsem sama, ktere pri kojeni neublizila... :wink: a kdyz mu das jenom par sosiku tak si na to nezvykne neboj :wink: u nas dokonce neni problem jak s lahvickou tak s prsem, ale proste je problem v tom ze je lina si vytahnout i zadni mlicko :sweat_smile: a cajiky pijeme obe, ja ve velky smes od dr. popova na podporu laktace a od lerosu caj pro kojici matky
19. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Angel,Matyáškovi dávám cucnout fenyklový čajík taky,lahvinku máme avent a vše v pohodě,jak lahev,tak prso...
Esterko..gratuluju :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
jo a uz jsem tady psala fakt doporucuju ten cajik od hipp neslazeny pro spokojene brisko, koupila v DMku,ale myslim i lekarny ho maji je tam vic bylinek na prdiky a nam fakt zabira
http://www.hipp.cz/produkty/caje-a-stavy/caje/napoj-pro-detske-brisko.html
19. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
děkuju za radu, flašku od Aventu mám, jen musím koupit savičku, tak snad odpoledne přestane pršet ať můžeme skočit do lékárny :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
Dobéré ráno :slight_smile:
Tedy Soni Karlička je opravdu vzorná...
Já moc vyspalá nejsem, nemohla jsem usnout a od 1hod už Verča kníkala ze spaní Tak jsem do 3 čekala až se probere na krmení. Pak spinkala do 7 a v 9 jsme vstávali. Ještě tady chčije a chčije tak snad se to do odpoledne vybere...
19. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Tak u nás už neleje,ale nic moc......
Snad nebude zítra pršet,když mažeme k dr.při nejhorším nás tam hodí můj táta.........Pepa je v práci.
Angel,zkus,uvidíš.Mates se vždy po pár cucnutích vyprdí......a kdybych mu ho vždy nevzala,pil by ho asi pořád....
19. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Ještě k tomu očkování, kdyby se mělo něco stát (ťuk ťuk ťuk - Klepu na zuby) tak chci mít jistotu, že jsem proto to udělala max. a ne si pak vyčítat, že jsem tomu možná mohla předcházet... Tak uvidíme :wink:
19. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Gamik...taky to tak vidím s tím očkováním :wink:
19. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
piku taky ji musim cajik vyrvat z pusy kdyz chci aby se pak najedla :slight_smile: taky by pila a pila :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Tak jsem se konečně pustila do knížky.Můj první rok :slight_smile:
Soni....je mu asi jedno co cumlá,hlavně že to teče :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.