• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak u nás už začíná být lépe... Za chvíli vyrážím k frndologovi :unamused: :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Frndolog :grinning: :grinning: :grinning:
já tam jdu v pátek...........
19. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak hodně štěstí u frndologa :grinning:
já byla u kadeřnice a jsem celá krásná :grinning: :grinning: tchýně poprvé hlídala a dobré, prý skoro celou dobu spinkal - zázrak se stal :grinning: ale kadeřnice je tady v Březině tak jsem byla klidnější kdyby něco
chcete vidět můj nový účes? myslela jsem, že z toho co mám na hlavě nic nepůjde ale dobrý, jsem docela spokojená :dizzy_face:
my očkování taky chceme právě pro jistotu, že pro něho uděláme všechno co můžeme
holky teď vypil po 4 hodinách mlíko a snad všechno hned vyblinkal - může se to stát? po tom UM ještě neblinkal, jen malinké ublinknutí
19. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jasan,že chceme vidět účes :slight_smile:
a blinkání nevím,já to nenám
19. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
je v albu :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahojky holky,díky že jste na mě mysleli.... já měla noční a ráno jsem si nařídila budíka a jen do Prahy zavolala a tam mi řekli..... "bohužel se embria nevyvíjela,tak je nám to líto" a chtěla mě sestra hned objednat k dr,ale já jsem odmítla,že si ještě zavolám.......
19. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
mili strašně mě to mrzí :frowning2:
19. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
rio to mě taky..... :frowning2: :cry:
19. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
mili to je mi lito, moc jsem ti drzela pesticky... :cry:
19. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
rio to vis ze se to stat muze, skus mu davat mensi davky ale casteji... kdyz to zhltne najednou tak je to a nej asi moc... my kdyz ublinkneme tak tehdy kdyz mame pokojicek preplnenej...
19. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
nové fotky v albu :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holky,

Milenko, to je mi moc líto, drž se holka a naber síly do dalšího pokusu a věř, že to bude už ten správný a přinese ti vytoužené miminko.
19. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
mili to je mi moc líto, taky jsme drželi pěstičky :cry:

konečně jsem dala nějaký fotky do alba :wink:
19. kvě 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
Milu tak to je opravdu pech :cry: Moc mi to mrzí, tak co nejdřív seber sílu a hurá do dalšího boje....
Rio účes se povedl :wink: A s tím blinkáním se nám to taky stávalo, zkus mezi jídlem nechat Vojtíška odkrknout nebo aspon odpočinout. Já jsem aspon 2x nechávala říhnout. Ted už to tedy nejde, protože řve jak tur, když jí to vezmu :unamused:
Jinak frndoložka byla spokojená, vše OK a pan dr co mi rodil prý byl šikovný, že mi to hezky zašil..já tedy nevím co je na tom hezkýho :confused: :grinning:
Angel Tom je opravdu andílek je nádhernej :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
holky díky moc za podporu.. naberu sílu a snad brzy půldeme do dalsiho kola... nebo spis boje....
19. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Milenko,sakra sakra.........to je s prominutím v pr...i mrzí mě to :unamused:
19. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Piku to je bez prominutí opravdu v prdeli :frowning2:
Milu neboj, ono se to štěstíčko jednou obrátí a pak tě tyhle trable mnohonásobně vynahradí :wink:
19. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jejda Milenko, to je mi líto...No snad to byla poslední špatná věc a teď už to bude jen dobrý. Drž se...
Gami - frdolog :grinning: :grinning: :grinning:
Rio-účes bezva a Vojtíšek taky :slight_smile:
Angel-hned jdu mrknout na fotky :wink:
Jinak my zase dneska další návštěva-kamarádka s dvouletou holčičkou. Odpo jsem šla na procházku, ale počasí bylo na prd, furt se honily mraky... :unamused:
19. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
19. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Piku nádhera... :dizzy_face:
Taky přihazuju edno foto s úsměvem.. sme dneska ráno blbnuli :wink:
19. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
holky díky za pochvalu účesu i Vojtíška :wink:
zítra musíme k doktorce, Vojtíšek má nějaké červené a oteklé očičko. Jinak už neblinkal moc, jenom moje - pokus o kojení
chudáček pořád trpí s tím kakáním, povede se jedině s rourkou a to po pláčí a tlačení
pikus krásný úsměv :slight_smile:
Angel Tomášek je hezoučký, už mi to přijde dávno co byl Vojtík takhle malinký, teď je to už pořádné miminko
gamik já ho nechávám brkat i mezi jídlem a držím i dlouho po, to hodně blinkání bylo právě po jídle když jsem ho držela na brknutí
mě taky doktor říkal že jsem krásně zašitá
19. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Rio a jak s Votíškem krkáte? Dáváš ho na rameno? á to dřív dělala, ale taky se to prý nemá a pak e pravda, že když sem Verču en ako posadila tak tolik nešavlovala.... Ale to už si taky asi někde vyčetla nebo něldo poradil :wink:
19. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
sakra se mi zaseklo JJJJJJ asi mi tam spadnul drobek od rohlíku :grinning: du to vylovit...
19. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
no to muj dr. akorat ze se to hezky zhojilo a je to uz ok, ale to by chvalil sam sebe kdyby rikal ze je to hezky zasite :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
to já bych se klidně pochválila... já se chválím pořád, když to za mě nikdo neudělá :grinning:
19. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
Ahoj a dobré ránko :wink:
My jdeme dnes na šestinedelní,tak uvidím,kolik náš cvalík váží :slight_smile:
Gamik....drobky taky lovím :grinning:
20. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak my dneska trošku dříve, Verunku vzbudilo zvracení, šlo í to zase i z nosánku tak jsem taky vylítla.. Dneska jdu koupit Nutrilon. Poslední 3 dny zase blinkáme hodně :frowning2: Joooo jinak holky... Verča se hrozně rozpovídala, houká celej den ted si zrovna povídá na lehátku s hračkama :sweat_smile: No je to prdka.. :wink:
Tak Piku jsem zvědavá jakej je Matýsek cvalda, my odpo jedem na 2 měsíční :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky,
Milen,moc mi to mrzí. :pensive:

Angel,Tomášek je krásný, :dizzy_face:

Rio,.moc Ti to sluší. :slight_smile:

Gami,taky lovím drobky. :grinning: A víš že na tý fotce se mi zdá,že je Verunka podobná Tobě? :wink:

Já šití neřeším,mám jí pořád stejnou. :grinning:

Piku,tak nahlaš míry. :slight_smile:

Omluvte překlepy,mydlí se mi na klíně Jakub,dneska jsem na ně sama.
20. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matysek-uz_je_nam_6_tydnu/#album
tady kdo chcete :slight_smile:
Gamik,taky si prcek už povídá...a ted je taky v lehátku :wink:
20. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Jééé Esterko to musím říct hnedka manžovi :grinning: Ale bohužel pořád kdo jí vidí tak, že celej táta :wink:
Piku Maty je fakt už cvalda a ten taťku tedy rozhodně nezapře :wink: A vibrujete??? Verča u toho usíná líbí se jí to ...
20. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.