• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Nee stále nemáme baterky :unamused:
A ted se mění,někdo říká,že vidí i mě...musím si půjčit fotky,když jsem byla malá......... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
tak oni jsou namixovaný :slight_smile: A já bohužel žádý fotky, když jsem byla mimi nemám. Naši mě vyfotili až, když mi byl rok a půl :cry: Proto asi taky Verču fotím pořád, protože mi mrzí, že nevím jak jsme vypadala....
20. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Jojoj mix :slight_smile:
A já taky pořád fotím........... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
gamik já mám první fotku když mi bylo asi 3 :frowning2:
20. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
tak to jsem Rio netušila, že na tom někdo může být i hůř :unamused: :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
gami to ja ho chvalim kudy chodim, ii jemu jsem rekla ze se mu blondynka moooooc povedla a uz mi nikdo nikdy neda hezci darek k svatku nez on :grinning: :grinning: :grinning: on je slunicko :dizzy_face: :dizzy_face:
my si taky povidame, hlavne kdyz rozbalime trenky to ji pusinka jede mlaska skousi povidat pak se sama sebe obcas lekne, je to prdel... :grinning: :grinning: :grinning:
jinak ja taky nemam zadnou fotecku jako mimisek.. az tak jako dvouleta :frowning2: ale to neva, zato pro blondynku jich delam porad :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Aoj holky,
Gami taky bych řekla, že je ti Verča podobná :slight_smile:
Piku krásnej úsměv :slight_smile:

jinak děkujeme za pochvaly. . .ještě jsem přidala pár fotek :wink:
20. kvě 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
jééé holky vy mi děláte radost... Angel děkuju :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
gamik jak vidíš tak může, docela mě mrzí že nevím jak jsem vypadala jako mimčo, ale Vojtíšek bude mít taky fotek hodně :slight_smile:
u nás noc celkem ok, v 1 krmil m. ale stejně jsem byla vzhůru protože mu to nějak trvalo nachystat a Vojta zaal řvát, tak jsem ho chovala, potom jsem ho krmila ve 4 to jsem si ho vzala do postele - poslední dny ráno spí mě na břiše, pomáhá mu to asi na bříško aby ho to nebolelo, tak si ho tak ráno vždycky vezmu - moc se sice nevyspím, ale pospávám, lepší než nic. A to jsme vydrželi asi do 7 a pak ještě půl hodinky tak ležel, takže dobrý - když to porovnám s tím jak jsem kojila, nedá se to srovnat
blinkání už nebylo a očičko je taky dobrý, tak k doktorce nejdeme ale za chvilku jedeme do Brna něco vyřídit - koupit lahvičky - předevčírem jsem je dala vyvařit, pak jsem šla s Vojtíkem že ho uspím a usnula jsem s ním - najdenou bušení na dveře a tchán s tchýní, smrad po celém baráku a z flaštiček nezbylo nic :sweat_smile: no ještě že jsme nevyhořeli. Tak jsem si vyslechla nějaké připomínky od tchýně a nejvíc lituji těch flaštiček. Tak dnes musím koupit nové
20. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Hezké ráno,
tak já se musím pochlubit, že můj děda byl vášnivý fotograf amatér, takže oba s bráchou máme asi pět alb od úplnýho mimi. A ještě navíc s krásnejma komentářema. Takže jsem za to maximálně vděčná a strašně ráda na to občas kouknu a musím se smát u toho co je tam napsaný i když už to znám nazpaměť. Manžel taky nemá žádnou fotku když byl mimčo, ale všichni tvrdí, že je Káťa podobná na první pohled na něho. Při bližším ohledání má prý i něco ze mě :grinning: Kačenka už taky žvaní, v léhátku se jí moc líbí, ale taky piku nejsme schopní koupit baterky :angry: Ale začala si cucat ruce!!! Vůbec nevím co s tím, vyplivne dudel a strčí si do pusy palec nebo rovnou celou ruku... :confused:
My teda co jsem najeli na ten Nutrilon AR, tak neblinkáme vůbec (ťuk, ťuk), ale taky bych to rio nechala. Pokud ti Vojtíšek neblinká furt a stalo se to jen jednou, tak třeba mu to nějak nesedlo. Jo a jestli používáš flašky AVENT, tak jsem v pondělí koupila savičky s volitelným průtokem (I,II,III) a jsou bezva. Mají tu díru akorát. A stačí nám průtok I a Káťa krásně pije.
Mně teda dr. (frndolog :grinning: ) jen říkal, že se hojím krásně a ptal se jestli už byl styk :wink:
Zase klasicky musím pochválit fota všech miminek, jsou všichni krásní a roztomilí :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
ty brďo Rio ještě, že to tak dopadlo... Já takhle vyvařuju vodu, jednou už sem taky měla prázdný hrnec, jinak mám někdy z 2l jen 1l a tak... Ale to je tak, když člověk dělá několik věcí najednou....
Jinak s tou podobou se holky říká, že ze začátku jsou všechny miminka podobná na tatínka, že to tak příroda zařídila maminka je jiistá vždycky, ale aby si byl i tatínek.. :grinning:
Já zkoušela tu Bebu AR a bylo to hrozný, nevín proč, ale dělali se mi tam hrozný pucky a pořád se to pak Verče zacpávalo :confused: Tak ted nevím jestli ten Nutrilon mám koupit nejdřív ten proti alergení nebo rovno ten AR :confused:
20. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Aquilko Verča taky ted zrovna cucá ruce a ty zvuky co u toho vydává :grinning:
20. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Nám se gami ten Nutrilon taky občas zacpe, ale to se nedá nic dělat. Když to pořádně roztřepu, tak se to stává málo. Je to sranda jak si už Káťa umí říct, že jí to neteče. Začne tak jako nesouhlasně mrčet, už to poznám :grinning:
20. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak jsme od dr.a náš koblížek...5590 gramů a 57cm :astonished: :astonished:
jinak je vše v pořádku,další KO na 3 měsících.........
Jo a ptala jsem se sestřičky-je to moje známá,jestli bude pořád takhle přibírat :lol: a prý neeee,tak ve 20 se to zbrzdí :lol: :lol:
20. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak to už je Matyášek kus chlapa :grinning: :grinning: my jdeme na převážení v pátek tak jsem zvědavá :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
No to teda je :slight_smile: a pořádnej....
no jsem taky zvědavá,jak rostete :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
tyyyy bllllaho piku a to je matyasek az po blondynce, ne? :confused: to je teda kus chlapiska :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
No to jo...však jsme šli už z porodnice s porodní váhou...už tam to dohnal :slight_smile:
20. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
no tedy Piku tak to je opravdu macek :grinning: Verča má 4.93kg a 56cm a to jsme starší... Ale Maty je zase chlap to se taky musí počítat :wink:
A koupili jsme Nutrilon comfort tak jsem zvědavá...
Jinak ve 3 měsících nám naočkují Prevenar stojí 1550 Kč. Sice prý tohle je jen na 7 druhů toho pneumokoka a jejich snad 90, ale aspon něco....
20. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
tak jsem ted dočetla chytrou brožurku o tom očkování a říkám jednoznačně ANO.. škoda, že vám to nemůžu naskenovat :unamused: :unamused: Je sice 90 druhů. ale jen 11 z nich je rizikových... Je to i proti zánětu stř. ucha a infekce cest dýchacích a jak psala Sonina o té rizikové skupině tak do ní patří taky kojenci do 1 roku, děti do 4 let a seniory nad 65 let... Jo a doporučila mi nějakou novou vakcínu SYNFLORIX.... že právě dobře snášena s tou povinnou hexavakcínou, proto doporučují očkovat už nejmenší dětičky... to je tak nějak zhruba :wink:
20. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Gamik,taky jsem dostala brožurku a máme to doma probrat :wink:
A O TÉ NOVÉ VAKVÍNĚ TAKY MLUVILA,BUDU NA TO MUSET JUKNOUT :slight_smile:
jééé velká písmena,pardon
20. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
pikus to je teda kluk jak buk, Vojta je tu nejstarší a před týdnem měl 4270 tak tipuji že teď kolem 4500 :slight_smile: zkusíme ho zítra zvážit
tak jsem koupila nové flaštičky a dám si sakra pozor abych je nezničila, je to pěkně dahé
jinak jsem dnes byla u kamarádka tady z koníka a v albu mám fotku - Alex bude mít 5 měsíců
20. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
vlastně ne bude mít 4 měsíce za týden
20. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jééé jak tam kámoši ležej :slight_smile:
Jen teda mi přijde,že se vytáhl o víc,než o 5 cm.........
A lahvičky jsou drahé,to máš pravdu..........ale dnes jak jsme šli od dr.a bylo vedro,tak nás čajík zachránil...dost brečel už u dr.malej,tak si pak cucnul a hned spal...ono mu asi pak bylo i teplo....tak pár cucnutí a pohoda :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahojky
Rio,já Ti opravím :slight_smile: my jsme nejstarší. :slight_smile:

Gami,já si myslela,že ta vakcína je dražší,takže do toho taky půjdu,dík za info. :slight_smile:

Pikuš,to je kus chlapa :slight_smile: to my máme ted ve třech měsících. :wink: Zítra jdeme do poradny,tak s nima vždycky skočím na váhu.

Rio,to jsou kámoši. :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky...
Esterko tahle vakcína není drahá, drahá je ta na meningokoka ta stojí asi 7200kč... Ale na to jsem se zatím neptala....
Jinak večer jsme najeli na ten Nutrilon celou noc super ani neublinkla a dneska ráno se mi už 2x dávila.. Poprvé jsem se zase pěkně lekla, zdá se mi, že po těhlech hustších mlíkách je to prostě horší. Jestli jí to jde hůř vyblinkat a někde se jí to tam sekne, to tekutý aspon vylítalo.... A docela jako blinká hleny tak fakt už nevím :frowning2:
Normálně po druhém krmení ještě usne a dneska od 7hod je vzhůru půl hodky brečela což taky nedělá... tak uvidíme, ted usnula v lehátku...
21. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky.........
tak my jsme se asi ustálili na vstávání 2krát za noc :grinning:
S tím blinkáním si to nedovedu představit,já bych asi plašila a byla pěkně na nervíky a pořád bych malýho hlídala.....at to přejde co nejdřív :wink:
21. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Piku bud ráda, že tohle neznáš, když Verča zrudne a vidím jak se nemůže nadechnout a je vyplašená tak je mi z toho fakt zle. Jak jsem prvně psala , že mi to rozbrečelo tak ted se tedy snažím být nadvěcí a neplašit, ale dneska ráno mi to zase dostalo... Už se normálně modlím, aby jsme měli po 4. měsíci a mohli baštit kašičky a tak...
Jinak my už to vstávání taky máme tak nějak načasované...Kolem 19hod večer koupeme, nakrmíme, do 21hod většinou už spinká tvrdě a budí se až na tu 3hod a pak v těch 7... Dneska už jsme v 7 vstávali, ale jindy ještě do 9hod usne... :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
gamik to chápu, že je to těžké ale neboj, dočkáš se i kašiček, utíká to rychle :slight_smile:
my noc dobrý, papal v 1.30 a pak v 5.30 a pak ještě na mě pospával do 8.30 což je rekord - ale zase se chudáček nemohl vykakat, s velkým pláčem a pomocí trubičky vytlačil dva tvrdé malé bobky a konec :frowning2: kéž by se brzy upravilo, je mi hroznš líto. Teď leží na hrací dece a je hodný, možná usne, vypadá tak
21. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Mě stačilo,když jednou najednou začal brečet,ale tak moc až zrudnul a nějak se nadechl a zapoměl vydechhnnout....
My taky koupeme v 7,pak se ještě docucne a v 8 ho dáváme do postýlky,tam si usne a vstává tak kolem 1 a pak kolem 5.
No a ted je napapkanej a zase spinká.
21. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.