• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Rio jaký používáš to mlíko? Já mám Nutrilon comfort a ten je i na zažívání, kdo má právě s tímhle problémy na koliku a tak... Ted jsme se napapali tak čekám co bude... bojim bojim :cry:
21. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Piku ty máš vůbec ukázkové dětátko :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Gamik,až se sama někdy divím,jak je v pohodě a vlastně tak hodný....
No uvidíme,jak dlouho to vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
no tak z toho bych Piku měla strach jak se to otočí :grinning:
21. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
No jo.......ale já říkám,že do 18 mu toprostě vydrží :grinning:
21. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
tak si nejsem jistá jestli maminka není trošku naivní :wink: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Jasan,že jeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
gamik my práve nutrilon proti blinkací ar ten je zahuštěný, jiný by asi taky blinkal když má ten reflux
21. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Rio s tím refluxem asi opravdu jiný nemůžete to jsem si neuvědomila. Tenhle Comfirt je taky zahuštěný, ale píšou tu jen ty zácpy... ale zkus se zeptat, třeba je to i na ten reflux :wink:
21. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
tak ted jsem se dočetla, že i ten AR by měl být na změkčení stolice.. tak to je divný, že máte takový problém :confused:
21. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
tak my si neublinkli, ale ani neříhnuli... tak jsem zvědavá co bude následovat do dalšího krmení...
21. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky......a to ti prckové se vám najedí a pak to hned vyblindí???nebo až s nějakým časovým odstupem??
21. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Piku Verča při říhnutí něco málo vyhodí a pak ty 3 hod do dalšího krmení ublinkáváj několikrát, někdy jen pár kapiček, někdy takovou větší šavličku, ale spíš jen fakt ublinkává než by šavlovala.. Musíme mít pořád bryndák jinak bych musela furt převlíkat....
21. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Gamik...a když spinká,tak je to v poho??
21. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Občas se stane, že jí to asi tlačí tak se vzbudí a ublinkne, ale to stává opravdu jen občas.... Ted mám právě v noci hrozný strach, protože na boku sice usíná, ale pak se stočí na zádíčka a já pak při každém vzdechnutí vylítnu a koukám jestli náhodou neblinká.... Mám jí proto radši vedle postele v cestovní postýlce a ráno si jí dávám k sobě do postele to už nespí tak tvrdě a pak právě takhle blbne... :unamused:
21. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
No kvuli tomu strachu se ptám..já když si malej v noci ne a ne krknout,taky ho dám na bok....
A postýlku si na noc dávám vedle postele....už jsem sundala i mantinel,abych na něj viděla.
21. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Malá si většinou v noci nekrká, protože než to dopije tak už zase spí... Ale musím říct, že v noci ani neublinkne...asi to zaspí a hlavně sebou nešije je klidnější...
21. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
No já když usne,tak pak taky nekrká....a to ho dávám pak na bok....
Ale on prdí převážně u kojení,tak pak musím přabalit,tak se vzbudí....
21. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Tomik si v noci taky většinou nekrkne, protože hned usne, ale zatím neblinkáme. . . dneska nás zase trápěj prdíky, od 6h jsme vzhůru a s malejma přestávkama pořád brečí, teď teda na chvilku usnul v kočárku na balkoně, ale asi to nebude na dlouho :unamused:
21. kvě 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
Tak to my v moci nepřebalujeme vůbec, Verča jak spí tvrdě tak ani nečůrá....
Angel ty prdíky to je věc co? My na ně naštěstí netrpíme, Verča prdí pomálu víc jak tatínek :grinning:
21. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Holky,tak mě se teda ted pkadilpři kojení....až na záda :grinning: a to prostě tak má...při jídle mu tojde nejlíp :wink:
A oblíkla jsem mu dupačky a velikost 50...tak teda nevím,jak to číslujou :astonished:
21. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
takhle jsou Piku asi chlapi stavěný... Manža jde taky skoro po každém jídle na velkou :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Piku Tomik taky kadí u každýho kojení. . . no tak spaní nám dlouho nevydrželo, tak jdema hamat a půjdeme ven, třeba se aspoň trochu vyspí. . . doufám, že nezmoknem
21. kvě 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
Taky za cvíli jdeme ven...tam se mu spí dobře :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Verča vytuhnla v lehátku tak ve 13hod budem zase krmit a pak taky vyrazíme do ulic ... i když tady u nás v Kocourkově je asi jen jedna ulice :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Gamik.....jojo taky už mám trasy projetý :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Gami,je to jako u nás,děti v noci taky nekrkají,hned usnou.Tak je dávám na bok. :wink:

Pikuš,to číslování je na nic, já mám něco ještě 50 a něco už 62 :sweat_smile: a oblíknou obojí.

Dneska jsme prvně byli nakoupit jako rodinka :slight_smile: Kájina koukala po lidech a Kuba spal a začal brečet až u kasy,takže pohoda. :wink: Akorát mi štvou lidi,ty dotazy,to jsou dvojčata?? Ne,jsou rok po sobě,chci jim vždycky říct. :grinning: A každej si na ně chce hrábnout,to bych jim ty ruce utloukla. :angry:
21. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsme byly mrknout za holkama v práci. Byly jsme tam 4 hodiny, všichni byli z malé úplně odvaření. Poprvé jsme jely samy autem a všechno jsem zvládla v pohodě. Káťa spala, na všechny se řehtala, no prostě herečka :grinning:
Kačenka fakt neblinká skoro vůbec, takže v postýlce už ji dávám na záda. Stejně se z boku za chvilku převalila a krkne si skoro vždycky i v noci. Navíc máme monitor, tak snad kdyby se něco dělo, tak bude řvát alarm.
Gami a nevíš jak je to s tím Prevenarem? Já mám pocit, že tak stojí jedna dávka a že se jich dává víc, ale nejsem si jistá :confused: My do toho taky asi půjdeme, přece jen za ten klid to stojí...My už taky oblíkáme 62 a to je Káťa celkem drobek, je to hodně o výrobci...
O trasách ani nemluvím, ty delší jsou tak 4 a ty furt točím dokola... :angry:
Jinak jsem se domluvila na cvičení s kojenci, dělá to tady u nás jedna porodní asistentka a kamoška mi ji chválila, tak se tam půjdeme 1.6. mrknout, první hodina je zdarma. Pak ještě uvažuju o plavání, bude léto, tak s nějakým nachlazením snad nebudou problémy...
21. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Aquil Prevenar se dávkuje stejně a podle toho schématu by měly být 3 dávky asi po měsíci a pak přeočkování ve 2 letech..... To jsem vyčetla tady z toho pak se ještě poptám dr...
S tím neblinkáním vám závidim je to fakt hrozná starost :confused: Ted si malou odvezla tchýněn vím, že kdyby něco tak si poradí, ale stejně jsem nervozní a bude netrpělivě čekat až se vrátí... Cizímu bych ted kočár nesvěřila...
21. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Dobré ráno,
tak mi noc dneska v pohodě, spali jsme od 22h do 2h a od 3h do 7h a malej teď jeětě usnul. . .takže jsme ten včerejšek dohnali :slight_smile: za chvíli jedeme k doktorce na převážení, tak jsem zvědavá. . . mám pocit že poslední dva dny mám málo mlíka, Tomik se budí třeba i po hodině a po jídle brečí, přijde mi že má ještě hlad a hlavně mám ty prsa přes den málo nalitý, ale v noci už je to pak zase v pohodě, tak nevím :unamused:
22. kvě 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.