• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj,tak mi super,v postýlce v 8,budíček v půl 2 a pak až ted....zrovna papáme.....
Angel....mě taky po jídle někdy brečí....tak mu dám ještě docucnout a nebo trošinku čaje..
22. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
když já už pak nemám dát co docucnout. . .zkoušela sem po jídle ještě něco odsát, ale už prostě nemám co :frowning2: no uvidíme jak bude vypadat váha. . .

a jinak Maty je teda vzornej :wink:
22. kvě 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
No napapal se a už zase spinká :slight_smile:
Tak letím do sprchy umýt si hlavu :slight_smile:
Kdy jdete na vážení??
22. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
ahoj holky.... tak mi taky noc standart. Spinkala od 20hod do 4 a pak do 8.... Ted jsme napapaný a možná ještě budeme spinkat v lehátku, zatím se chováme :slight_smile: Já se v noci moc nevyspala, měla jsem hrozné křeče v břiše... dělala sem smetanovou omáčku a asi mi to nějak nesedlo... :unamused:
Verča dva dny vůbec nekomunikovala jestli to bylo tím horkem???? Uvidíme dnes, je tu příjemně...
22. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Angel pak dej vědět jak jste s Tomíkem dopadli :wink:
22. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Tak už je zase vzhůru,v hrací dece a poivídá si a i se rozčiluje :angry:
22. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
tak my dnes rekord, spal od 9 do 3.15 pak teda v 5 jsem si ho brala do potele protože ho bolelo bříško a spal na mě do 8, pak už jsem mu musela pomoct trubičkou se vykakat jak tlačil a poplakával.
jinak večer jsme se dost pohádali sm. padlo i slovo rozvod - z mých úst....poslední dobou mu na mě všechno vadí, furd mě opravuje, něco mi vytýká a doma mi nepomůže s ničím :frowning2:
22. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Rio,tak to taky miluju,když jsem s malým sama doma,on je v práci a pak přijede a radí :angry: to ho hned odkážu do patřičných mezí..........
Je to nápor,prostě nový človíček do rodiny a to musím říct,že nemít pohodové dítko,tak by to u nás taky bylo horší............
Počkej,až se Vojtík srovná a vše bude OK budete i vy dva v pohodě :wink:
22. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Rio tak to je dobře, že se Vojtíšek srovnává .... A s těma hádkama to je asi všude... Manža taky včera... do 18hod je v práci, přijede, akorát nám napustí vaničku, když mám v půl osmý hotovo tak si chci popovídat a on mi uzemní, že dávají zprávy at mlčim... A po zprávách jel na ryby... Tak radši opravdu mlčím, protože by z toho taky byla jen zbytečná hádka. Hodím ksicht a doufám, že mu to třeba dojde, ale to jsem asi naivní že? :angry: :confused:
22. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Haha ksichty........tak to jsem se odnaučila,na to nereagují chlapi........prostě říct na rovinu co a jak
22. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
tak u nás to Piku občas zabírá, přestávám se i bavit a jemu pak dojde, že asi není něco dobře... i když včera nevím jestli mu to docvaklo... :wink: dneska večer totiž prý jede zase na ryby, ale není v práci dneska je celý den s náma tak to má asi jako nárok :confused: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Jo to asi jo :slight_smile:
Vy máte ryby a my zase fotbal.........
Ale ted,jak má přítel volno a přibral si se švagrem ještě tu hospodu,tak je i ve dnech volna často pryč...
tak jsem ted řekla,že příští týden,až bude mít volno dodělá balkon,musí natřít ještě dvoje futra aještě něco si na něj vymyslím :slight_smile:
Okolo to se stará a doma práce nic :angry:
22. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Piku my máme ryby i fotbal :unamused: Ještě na fotbal jezdí do Prahy takže to je na celý den... No vždyt to jsou jen chlapi :grinning: Za chvíli budu krmit a pak pojede tatínek s Verčou na prochajdu.... Mě čeká vaření a musím si taky umýt hlavu...
22. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
vidím že všichni chlapi jsou někdy na nic :angry:
mě nejvíc štve že mu na mě teď furt něco vadí, já jsem přitom pořád stejná - vždycky jsem byla při komunikaci s ním impulzivní a trochu hádavá, prostě mě někdy dost vytočí a neudržím se, ale taková jsem byla vždycky. Najednou mu vadí na mě snad všechno, jak mluvím, jak chodím - pomalu podle něho - ale že já měřím 156 cm a on 186 a má delší nohy to neřeší, vycházky s ním většinou končí teď hádkou, on to vyřeší že se semnou přestane bavit a urazí se, což mě pěkně točí, no prostě furt dokola, občas mám pocit že je lepší když spolu nikam nejdeme a ani spolu nemluvíme a strašně mě to mrzí, je to teď vztah na nic, místo aby nás mimčo zblížilo...navíc on fakt doma nic nedělá, prý nemá čas, přitom když tchán řekne o víkendu at jde kopat pařezy nebo něco dělat pro ně tak jde, prý se nebude hádat :angry: ale mě nemůže pomoct...a když ted krmím s flašky a říkala jsem, že by jsme o víkendu mohli krmit v noci nastřídačku jeden v 1 a druhý v ty 4 nebo jak se vzbuí, tak se musí prý vyspat - a já asi ne :frowning2:
22. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
tak jsme zpátky, Tomik má 52cm a 3850g :grinning: doktorka se ptala jestli mu nedáváme knedlík s vepřovým :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
Rio my jsme přeci celý den doma, válíme se, copak je to za práci starat se o mimčo oni přeci chodí do práce a jsou unavení oni jsou ty co makaj :wink: To je všude stejný.. Manža přijde z práce a stěžuje si jak toho má dost a je unavenej, ale já si stěžovat nemůžu, protože tomu stejně nevěří.... I když máme hodný miminka tak vstávat v noci je prostě náročný ten spánek není takovej a jsme unavené, ale to oni nepochopí.... a s tím krmením musím říct, že si jí raději nakrmím sama, stejně bych nespala :wink:
22. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Angel tak to je super, že takhle prospíváte... jen tak dál... :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Angel..hezky rostete :slight_smile:
já jsem jaksi usnula s prckem :grinning:
no u nás je to trošku jiné i pro to,že se vlastně starám i o jeho deti..tak toho mám trošku víc.............a je pravda že když tady jsou holky,nestarám se o vaření......to je jeho práce.....
22. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak vidím, dneska se probírají chlapi. No u nás je to podobné a to se fakt manžel snaží. Přebaluje, občas krmí, vstane i v noci. Ale někdy má prostě útlum a nechá Káťu řvát, dělá, že ji neslyší a to mě vytočí. A taky furt malou sleduje a něco řeší-že ji přecpávám, že má křivý nohy, že otáčí hlavičku na jednu stranu...Já jsem pak z toho na nervy a furt ji sleduju. Taky mu nemůžu nic říct, hned se urazí a vydrží nemluvit-to je pro mě nejhorší-když je to naopak, tak já za 10 minut už o tom nevím a mluvím normálně...Ale vím a moc dobře si to uvědomuju, že jsou chlapi, kteří fakt s dětma nedělají nic-to zase manžel se mnou i koupe a všechno dělá rád, Káťa je jeho miláček :wink: Ale i když v noci vstane, tak já stejně nespím, prostě čekám až se vrátí do ložnice, nějak nemůžu zabrat. No ale fajn to je, když člověk aspoň nemusí vylízat z postele. Je to asi náročný všude, někde víc, někde míň. Obrovská změna...Já si hlavně poslední dobou připadám jen jako matka. Manželka atd. někam vymizelo... :unamused: Nechci se rouhat, jasně, je to TO, co jsme všechny hrozně chtěly a jsme za to vděčné, ale...Někdy je to fakt krizovka :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak jsem asi super žena....nakojila,přebalila,uvařila těstoviny a zeleninu,dala s párkem zapéct a už to bude...i nádobí jsem umyla..teda já jsem šikulka,ale teda splavená....do toho jsem jednou rukou podávala pořád dudlíka
A tím moje práce dnes končí
A venku se to mračí...........asi nebude ani odpolední prochajda...........
No Pepa teda pomáhá dost,pokud je doma........a když ho to nenapadne,prostě mu to řeknu....
koupeme spolu,přebaluje,asi i by kojil,kdyby mohl..........ale jak říkám-pokud je doma.
22. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Já jsem toho taky dneska zvládla dost, vyprala jsem 3 pračky prádla, uvařila svíčkovou a knedlíky a odpo máme s Kačenkou od taťky slíbenou procházku do lesa, tak snad nezačne chlejstat, to by mě teda naštvalo. Ale taky se tady pěkně honí mraky... :unamused:
22. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak už leje...............ach jo........snad to přejde....malej spinká tak uvidíme,až se vzbudí :slight_smile:
Aquilko,šikulka jsi :wink:
22. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Pikusko, však ty taky :slight_smile: Musíme se chválit navzájem, i když já se chválím i sama občas :grinning: To jsou dny na prd, když se nedá jít ven. No snad to k nám dorazí až večer až budeme doma... :unamused: Kačenka už se budí, dala si teď dvacet, ale už půjdeme krmit, bude mít hlad jak vlk :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky,koukám,že jste probírali chlapy,tak se přidám. :wink: Manžel dost pomůže s dvojkama,ale vedle na pozemku bude stavět jeho brácha,tak mu tam seče trávu a uklízí :angry: na úkor vlastní rodiny,no a švagři přijedou na víkend a sluní se,mají hotovo. :angry: :angry: Minule se švagrová opalovala na lavičce,já byla v baráku,Kájina plakala v kočárku asi 3m od ní a nezvedla tu prdel,aby jí pohoupala. :angry: Se strašně těším až budou bydlet vedle!! :angry: :angry:

Ted něco veselejšího :slight_smile: máme za sebou 3měsíční poradnu,vše OK,Kuba 5,7kg ,Kájina 5,4 :dizzy_face: příště začneme očkovat. :wink:

Tak já jdu uklidit ten bordel co tu mám,dokud dvojky spí venku a pak se taky pochválím. :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
tak tady leje a je bouřka, tak odpolední prochajda nebude. . . no nevadí, Tomik spí tak sem stihla trochu poklidit a navíc jsem slíbila známýmu na zítřek dort pro syna a úplně jsem na to zapomněla, takže jsem začala až odpoledne, ale mám to připravený, až ztuhne tak ho dodělám. . .jsem zvědavá co z toho vyleze, vymysleli si na mě Mickey mouse :confused:
22. kvě 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
Angel,tady se přehnala buřina,kroupy padali,tak jsem musela běžet pro děti ven,jsem je chudáky vzbudila. :unamused:

Tomášek krásně roste :dizzy_face: máte parádní váhu :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Vyfot dortík,jsem zvědavá! Ty pečeš?
22. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
jo jo. . .čas od času pro známý, jsem vyučená cukrářka, tak každou chvilku někdo volá a chce dort :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
tak my venku nakonec byli,udělalo se docela hezky po té buřině........A já chci taky foto dortu :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak už je to dobrý, sice všechno jsme si nevyříkali, ale už se k sobě chováme normálně
jo a udělala jsem si radost a koupila Vojtovi dvoje laclové kalhoty, dva letní overálky a hooooooodně ponožek :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.