• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
my jsme byli s manžou ve městě a akorát nás to tam chytlo, naštěstí malou hlídala tchýně.... Po zprávách odjel na ryby tak jsme s Verčou zase samy doma... :unamused: Dneska tedy usnula ukázkově, napapala se a hnedka vytuhla...
22. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Rio to bude dobrý, to prostě k tomu patří :wink: A já jsem objednala včera Verče věcičky... Nakupuju po internetu tady snad ani žádný krámy nejsou, už se těším do Plzně...
22. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Gami,kdy se chystáte do Plzně? :wink: U nás se spí od osmi. :wink: Zítra jedeme k našim,přeji hezký víkend!! :slight_smile:

Rio,no vidíš,manža je nervozní,ted je Vojtík na prvním místě a některý chlapi to hůř nesou. :wink:

Dobrou noc. :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Esterko vypadá to na příští týden :wink: eště dám vědět... Dobrou..
22. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ráno,
tak mi noc dneska nic moc, od 4h jsme byli vzhůru a s náma asi půlka baráku, zase nás zlobili prdíky :frowning2: nechtěl ani jíst, tak usnul asi po 6.h a v 8h se vzbudil na jídlo, teď spí. . .
jinak tady je ošklivo, sice neprší a dokonce i svítí sluníčko, ale je zima, snad se ještě oteplí, chtěli jsme jít po obědě na zahradu a zítra chceme jet na pouť tak jsem zvědavá jak bude :confused:

jo a v albu mám fotku dortíku. . .ale moc se mi nepovedl, Tomik už odpoledne nespal, takže sem dělala moc věcí najednou, ale rodičům se líbil, tak snad bude mít úspěch i u dětí :slight_smile:
23. kvě 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak my n oc standart, papali jsme ve 3 v 6 a ted....
Angel dortík je nádhernej!!!!! Já tě vůbev obdivuju, žes to časově zvládla. Já takhle brzy po porodu bych neměla tedy ani náladu takže smekám.... :wink:
Jinak já mám šváru cukráře tak jsem zvědavá jestli se taky někdy pochlapí s dortem... Ale nedělá to, jezdí kamionem....
23. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
já to taky nedělám, po škole sem nesehnala práci v oboru, takže už sem to měla jen jako koníček. . .ale hodí se to, i svatební dort sem nám dělala sama, sice se to nemá, ale měla sem určitou představu a v žádný cukrárně se jim do toho nechtělo :sweat_smile: taky se divím, že sem to zvládla, ale je fakt, že se ten nedostatek času na tom dortu podepsal, ale mám asi zbytečně odborný a kritický oko :grinning:
23. kvě 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
opravdu se ti povedl je moc pěknej.... Máš nafocenej svatební??? Když tak ukaž jsem zvědavá :wink: :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
ted jsem ukázala ten dort manžovi, on je totiž ujetej na Mickyho, hrozně by se mu líbilo tričko s ním, ale naštěstí takhle velký nedělají :grinning: a tomu se taky moc líbil.. prý dost dobrej :wink:
23. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
děkuju :slight_smile: nafocenej ho mám, skusím to najít. . .
23. kvě 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
tak sem našla, ale nevím kde mám ty fotky co jsem fotila ještě doma, tady ta fotka nic moc, byl ve tvaru srdce. . .ten druhej dort byla moje závěrečná práce na učňáku :slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
ty brdo tady s manžou valíme oči... :confused: seš moc šikovná... škoda asi, že to neděláš :wink:
23. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Angel teda ty dorty jsou parádní :wink:
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Vitani_obcanku_Matyasek/#album
a tady já fotečky nové.......... :wink:
23. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:
Tak jsem právě dožehlila, zas mám na chvilku pokoj... Ještě by to chtělo uklidit, ale na to dneska už hážu bobana :slight_smile: Odpo jsem byla chvilku s Káťou venku, teď se větrá s babi a dědou :wink: Doufám, že bude večer spát, když celý odpoledne chrupe v kočárku...
angel-ty seš teda borec, fakt krásný výtvory. Já občas taky něco upeču, docela mě to baví, ale vždycky mám nervy aby to aspoň trochu vypadalo...
pikusko-Matyášek opravdu tatínka nezapře...A tobě to hrozně sluší, úplně to z tebe vyzařuje, jak seš šťastná maminka :slight_smile:
23. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Aquilko,ted jsem sebrala prádlo a mám teda zase hromadu na žehlení...a druhou,co se nežehlí jen roztřídit :unamused:
A mám doma fotky,jak jsem byla malá a to je docela podoba...já a Matýsek....naskenuju a pak dám na porovnání :wink:
23. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Taky je u vás tak ošklivo??? :confused:
Já jsem zase dneska něaká gogo nedospalá... Verča včera jedla naposledy v 17.30, v 19.30 sem jí vykoupala a ona mi usnula tvrdě bez dalšího papání, takže v noci byla vzhůru už ve 2hod....
Byli jsme odpoledne na prochadě vedle ve vesnici, měli sme tam spicha se známýma co mají půl roční Natálku a musím tedy říct jaký je mezi nima velikostní rozdíl :slight_smile: 4 měsíce jsou na těch dětičkách neskutečně znát...
Piku moc vám to sluší !!!!!
24. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky.............
Gami,díky :slight_smile:
Já včra musela zobnout paralen,klube se mi asi moudrák a dost mě bolela celá půlka huby :unamused: dnes zatím OK...tak uvidíme...........
24. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
jééé Piku snad to bude dobrý, zuby jsou svinstvo... :unamused: já si budu muset zajít k zubaři, abych věděla jak jsem po tom těhu dopadla ...
24. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
tyyy jooo angel ty dorty jsou uzasne... :dizzy_face: jak vytvarujes toho mysaka? tohle ja nechapu... sice pecu a moc rada, ale odcamcat pocamcat :grinning: nechces mi upict dortika na krtiny? :grinning: :grinning: :grinning:
piku ty zuby nezavidim ja uz nastesti spodni mam venku uplne, jsem si uzila sve, hlavne kdyz mi ten jeden rezali a vytahovali... a horni jsou v pusince a misto nich jsem vytahli sedmicky... ale diky bohu ze uz je po vsem... jsem si s nima uzila uzasne vanoce a silvouse... :confounded: :confounded: :confounded:
24. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak se zubama mám taky svoje za sebou....už mám operaci dolní dásně dávno hotovou...celou mi jí řezali...to byla síla :unamused: pak jsem s jedním zubem trpěla tak,že jsem snědla plato prášků za den a zubařka pořád jen rentgenovala a vrtala a zadělávala a já asi 10 dní trpěla jako pes........
Dnes jedeme ke kamarádce,má svátek.Auto mám spravený....ale teda cena za opravu mi málem přivodila infarkt---nakonec museli vyměnit čerpadlo..............
24. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
piku no ja na tom byla tak ze kdyby se pred vanocema nestavila kamoska, ktera dela repre pro farm. firmu a nevylozila mi vzorecky aulinu, tak bych asi vanoce a silvouse ani neprezila... :angry: ibalgin jsem mela jako lentilky... ctyrstovku jsem jedla tak po dvou hodinach a stejne jsem skucela jako pes... :angry: :angry: :angry: ted me ceka jeste udelat implantaty za dva zoubky ktere zarvali :sweat_smile: to bude palka, nevim jestli na to vubec budu mit... radsi at ma blondynka ja uz jsi zvykla... :confounded:
24. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
holky brrr to je téma, zuby :zipper_mouth:
já naštěstí zažila obrovskou bolest zubů jednou asi před 7 lety a to jsem trpěla celý víkend - na pohotovosti mi řekli že to musím vydržet, nakonec mi ho vytrhla v neděli zubařka ve Slavkově známá od maminky mého bývalého přítele a měla jsem tam cystu jako blázen, ty tři dny byly fakt šílené :confounded:
my jsme byli včera ve Křtinách na pouti a Vojta ji celou prospal. Normálně kravál jako blázen, muzika, do toho zvonily zvony, kolotoče a on spal jako dudek, vzbudil se až nazpátek v lese kde byl klid - asi mu budu pouštět hudbu pořádně nahlas :grinning:
dnes se vzbudil v 1.45 a pak spal do 5 a pak teda byl kolotoč do 8 s jídlem - chtěl, pak si cucl párkrát a usnul, za 10 minut zase řev a že chce jíst, zase trošku a usnul a tak pořád dokolečka, 4 x jsem dělala mlíko, pak ještě jak jsem mu to dávala v posteli a ošroubovala dudlík abych něco zkontrolovala a měla jsem ho na rukách tak sebou tak mlel, že všechno mlíko zkončilo v posteli :sweat_smile: prostě super ráno. Teď spinká na bříšku v koši, jsem zvědavá na jak dlouho
Odpoledne jedeme na přehradu, ráno bylo zamračeno a teď se udělalo nádherně
jo a holky včera sám od sebe hlídal Vojtu, někdy v 9.30 ho vzal ven, vrátil se ve 12, najedl se a hldal ho ještě do 14, takže jsem uklidila spíž kde byli moli a ještě jsem stihla udělat další práci, dokonce mě to uklízení hrozně bavilo :grinning:
jo a ty dorty krása, já jsem teda ještě dort nikdy nedělala, ale musím se to naučit abych mohla dělat Vojtovi
jo a včera jsme ho vážili a má asi 4600 g - před dvěma týdnama měl 4270 tak přibírá tak akorát ne?
24. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme dneska měli zase návštěvu :slight_smile: Káťa opět hodná, řve už teď v podstatě jen když má hlad nebo úplně ojediněle když ji trápí bříško. Zítra ráno jdeme k té fyzioterapeutce, tak jsem zvědavá, doufám, že nám neřekne něco hroznýho... :confused:
Já teda se zubama žádné špatné zkušenosti nemám...Chodím pravidelně jednou za půl roku a musím zaklepat, zatím dobrý. Teď jsem zvědavá jestli se nějak podepsalo těhu...Ale jdu až v září, tak to je ještě daleko :wink:
24. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Tak my byli na návštěvě,tu Matýsek prospal,pak byla návštěva u nás a to byl zase po jídle,tak spokojenost :wink:
Já taky chodím pravidelně k zubaři....holt se někdy stane............. :unamused:
Rio,jojo přibíráte krásně :slight_smile:
24. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsem zase tady. Odsávám, tak mám chviličku. Jinak u nás pořád stejný kolotoč-odsávat, vyvařit flašky, krmit, odsávat, vyvařit.....Rio jak jsi psala s tím krmení tak takovéhle my máme pokaždé dnes jsem vstávala v 1 ráno a krmila do 3- klasika.Zkusím vás dočíst, ale jste určo velký drbny :grinning: Jo a na ordíky jediný ci nám pomáhá je hodně drncat kočírem nejlíp v lese přes kořeny a hodně rychle :grinning: :astonished:
24. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky..........
tak my dnes vstávali ve 2 ráno a ted ještě spinká :slight_smile: no a já když bych mohla taky,tak straším..... :unamused: :grinning:
Lucijdo.......shojík,to je dost,že se ukážeš :grinning:
25. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahojky. . .
moc děkuju za pochvaly :wink:

my sme včera měli návštěvní den,bylo krásně, takže sme na všech návštěvách seděli na zahradě a Tomik to celý prospal, budil se akorát na jídlo :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme byli u té fyzioterapeutky a budeme cvičit vojtovku :frowning2: Prý to u nás není žádná katastrofa, ale v pozdějším věku by Káťa mohla mít skoliozu, bolesti zad apod. Takže raděj cvičit teď a pomoct jí tím do budoucna, než něco zanedbat...Takže jestli máte v okolí nějakého dětského fyzioterapeuta, běžte nechat mimča prohlídnout. Člověk laik nic nezjistí, dokonce ani praktičtí doktoři s tím nemají zkušenosti a tvrdí maminkám, že to nic není. No jsem z toho docela vedle, je to fakt v prd... Ale když to má Káti pomoct, tak musíme...Chjooo... :frowning2:
25. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Aquilko...a jak jste na to vlastně přišli vy???že se něco děje??asi mi to tady uniklo............
My vegetíme na balkoně :wink: ven půjdeme později,at tam nejsme ted v tom pařáku..............poledním-teda popoledním
25. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
No piku, viděli jsme v Sama doma jak tam mluvil jeden fyzioterapeut, ten právě říkal, že by to mělo patřit k základním vyšetřením všech dětí kolem 6 týdnů. Že spousta miminek nezapojuje všechny svaly jak by mělo a později nebo až třeba v pubertě s tím může mít problém. No a nám se zdálo, že Káťa dává hlavičku víc na jednu stranu, tak jsme se raděj objednali na zkontrolování. No a vidíš to jak to dopadlo...
Taky se chystáme ven, ale přemýšlím kam půjdeme. Nejlíp tak nechat Káťu na zahradě, ale tam zas ona moc nespí jak se nejzdí :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.