• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky,jdu jen pozdravit,dnesa jsem zombie :angry: Kuba nespí od tří ráno!!!!! :angry: A neřve jen v náruči. Už jsme se stihli s manželem i pohádat,jak jsem unavená,tak prostě vyletím. :unamused:
25. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Aho holky... tak my byli venku dopoledne, byli jsme za taťkou na pozemku, sekal to tam, budou nám dělat studnu... Ted jsme doma a půjdem ven až odpoledne ted je tam opravdu napadnutí :unamused:
Verča leží v lehátku a pere se s dekou, má jí řehozenou přes hlavu a mydlí jí tam rukama nohama... :grinning: vypadá, že se jí to líbí :grinning: Už se asi unavila, usíná :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
vedro je fakt šílené, šli jsmeven ale byli jsme tam jen chvilku, půjdeme až se vrátí m. navečer, to se fakt nedá
včera jsme byli na přehradě a nějak jsme nezaregistrovali že jsou ohňostroje, tak tam bylo lidí, no hrůza
Vojta dostal od kamarádky včera hrazdičku tak teď leží pod ní s nahatým zadkem a je spokojený - otázka je, jak dlouho
aquil tak my se tam taky objednáme radši, jak vidím, jistota je jistota a Vojta hlavu dává na stranu při pasení docela dost
jinak včera nějak víc blinkal, po každém jídle trochu a večer docela dost, ale dnes už zase dobrý tak nevím co to bylo - pokud by blinkal i po zahuštěném Nutrilonu tak nevím co by jedl
esterko tak doufám, že jste se už udobřili, to je vždycky jedno z druhým co?
luci a kdy nám ukážeš fotky Alenky?
25. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
My jsme taky byly venku jen asi hodinu, pak jsem usoudila, že jezdit v takovým pařáku mě může vohrát a zaparkovala jsem na zahradě. K. se sice budila, ale chvilku jsem drndala a zase spala.
esterko-teda chudino!!! Doufám, že už se to zlepšilo a schrupli jste si odpoledne všichni...
rio-my teda po tom Nutrilonu AR v pohodě. To teda taky nevím co by Vojtíšek jedl. Ale snad to bylo jen ojedinělé...
25. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
holky my blinkáme pořád a po všem.. někdy víc někdy min a občas tedy i vůbec, ale to je asi jen v noci...
Šli jsme ven až kolem pátý a ted už jsme vykoupaný a napapaný....
25. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Vojta je pořád venku, m. přišel někdy po 17 z práce a šel s ním na procházku a ještě nepřišly, ale už je vyhlížím :slight_smile:
no s tím blinkáním to je fakt náročné, já jsem myslela že už je to dobré a včera to bylo fakt celý den
a to kakání je taky pořád stejný, bez trubičky to nejde a i s ní s pláčem, chudáček jak mu lezou ty tvrdé bobky a zaseknou se mu v konečníku a já nevím jak to dostat ven, no kéž by se to nějak upravilo
25. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Verče po tomhle Nutrilonu hovínko zřídlo... :slight_smile: A s tím blinkáním musíme hold vydržet...
25. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj........tak my byli v parku.....tam je aspon příjemně :grinning:
A jsme taky napapaný a vykoupaný....a jdu dát sviště do postýlky :slight_smile:
Aquilko,díky.........no malej dává hlavičku na obě strany....i když pase.........
25. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky,tak dneska spal prcek jako obvykle. :wink: S manželem jsme si to vysvětlili. :wink:

u nás jsem cvičila s Kájinou,tak už točí hlavu na obě strany.

Pikuš,koukala jsem na fotky,moc Vám to sluší a Matyášek je úžasný miminko,vypadá moc spokojeně. :dizzy_face: My budeme mít vítání někdy na podzim.

Rio,já dávám Bebu a nemáme problémy s hovínkama,mají to trochu řidší.To musí Vojtíška bolet,když má tuhý bobky,chudinka. :frowning2:

Dneska jsem zvědavá na ty bouřky jak hlásí :confused: budu doma sama,snad nám to neunese střechu. :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj... tak dneska to u nás byla krušná noc... Asi bylo Verče horko a pořád se budila... Ve 12 ve 3.30 v 7.30 a já dneska budu jak mrtvola :unamused:
Na ty bouřky jsem taky zvědavá...
Esterko v jaký lokalitě bydlíte???
26. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Gami,bylíme u přehrady na Borech a patříme pod Litice. :wink:

Co dáváte prckům na sebe? Včera měli venku jen body a ponožky a ted se taky válí na posteli skoro nahatý.
26. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Jsem ale hlava.. :angry:

Gami,to nevyspání je strašně vyčerpávající. :unamused:
26. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Esterko já malou oblíkám stejně, body a ponožky....
Tak to musíte mít nádherný bydlení, když by bylo hezky tak bych se tam mohla přijet cournout s kočárem a mohli by jsme se potkat, zítra odjíždíme do Plzně :wink:
26. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak na bouřky jsem taky zvědavá, prý to v Libereckým kraji má být nejhorší :angry:
jinak večer Tomik spal od 18.30 do 23.30h a pak klasicky po 3h, ale dobrý, teď ještě spí :slight_smile:
To blinkání vám nezávidím, musí to být náročný a chudák Vojtíšek musí strašně trpět :unamused:
26. kvě 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
Tak my jsme spali stejně jako obvykle. Taky přemýlím, co Káti oblíkat. Na noc jsem jí dala normál body s dlouhým a dlouhé kalhoty, ona se odkope když je jí vedro a spala jak budulínek. Teď má na sobě jen letní overálek. No my dneska máme zase od taťky slíbenou procházku, ale chceme jít až navečer a někam do lesa aby nebyl takovej pařák. No k nám mají prý ty bouřky dorazit později a snad ne tak hrozný...
26. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky končandy,
tak na vás tak někdy mrknu jak se máte a jak hezky prospíváte. Já tento týden začínám stimulovat na 2. pokus tak mi držte palce ať to tentokrát klapne :dizzy_face:
páček
26. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Gami,to bylo fajn,tady je fakt nádherně,ale zima je tu krutá. :wink: Zítra nemůžu,přijede mamina na celý den. Máme na sebe čísla tak se spojíme. :wink:

Na noc dávám body s dlouhým,ponožky a do spacího pytle.

Kapr,ahoj,tak to moc držím a určitě dej vědět až budeš mít //!!!! :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Esterko my teprve zítra přijedeme tak to se asi ani nikam nedostanem :wink:
Kapr tak moc držíme palečky!!!! A určitě dej vědět....
Jakpak se má Milu???? :confused:
26. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj holky...........
Angel...u nás nejhorší????no to budou teda buřiny...tady už se pomalu zvedá vítr :unamused:
Jsem s malým na balkoně...dospává vycházku................a prdí so do plíny :slight_smile:
Jinak včera v tom vedru měl jen body a slabé kalhoty.........doma byl pak taky skoro naháček.
26. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahoj holky
esterko a vy dáváte protiblinkací bebu nebo obyčejnou?
já dávám na ven body a kraťásky nebo jen body a ponožky, na noc body s dlouhým, ponožky a letní spacáček - případně v noci přikryju, spíme s otevřeným oknem
dnes to zas byl s tím kakáním horor, brečela jsem s ním, to je fakt děsné :frowning2:
26. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojík.......
tak dnes zase vedro :wink: malej jen v bodýnku a stejně spocenej.......a máma si dala malé pivko..... :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak dneska to byl tedy oprvadu mazec... Verča byla taky pěkně protivná až pak odpoledne s ní byla prdka, vezla jsem kočár a ona si tam povídala s hračkama, ozývalo se takový žbrblání, že jsem se musela smát... Ona snad bude ukecaná po tatínkovi a bábě... :astonished: to mě z nich praskne hlava :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Gamik...už je s ní legrace vid :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
jojo už je to paráda, je to hrozně roztomilé jak se snaží komunikovat... :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
Dobré ráno,
tak já jsem dneska totálně vyřízená, Tomik mi od včera vstává na jídlo po 1h max. po 1,5h a mezitím stejně brečí, mám pocit že mám slabý mlíko a nebo už mu to prostě nestačí. . .do poradny máme jít až příští týden, ale zavolám tam ať nás aspoň převážej a asi budeme muset začít přikrmovat. . .

jinak bouřka dorazila až v noci, celej den bylo nádherně. . .zato dneska prší a je zima :angry:
27. kvě 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
Angel,dorty jsou krásný,škoda,že nebydlíš blíž. :slight_smile:

Chudinka Tomášek,možná je fakt hladový :unamused: domluv se doktorkou,at Ti poradí.

U nás noc dobrá,od 8 do tří a pak do 7,jsem se vyspala!!!! :slight_smile:

Holky,jj,to je kouzelný s dětičkama :slight_smile: dneska v noci se Kájina smála nahlas ze spaní,my jsme s manželem byli úplně naměko,jak to bylo roztomilý. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme včera večer byli na procházce, dali jsme si i pohár, no prostě fajn. Káťa pak doma ještě dospávala, tak jsme koupali až kolem desáte, potom se najedla a spala až do půl šesté :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No a pak ještě do osmi, takže paráda. Teď leží v košíku a brouká si :slight_smile:
Co buřiny? U nás nic hroznýho, trochu sprchlo a jen se teda ochladilo...
agel to vypadá na růstový spurt-nám říkali ve 3. a 6. týdnu a pak ve 3. a 6. měsíci. A to u vás odpovídá. Takže dávat jak si Tomík řekne. Je to prý pěknej záhul...My tím, že jsme dokrmovali jsme to až tak nepocítili...
esterko-to je fakt, to jsou krásný chvilky :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
už jsem jí volala a ve 13.h jedeme na převážení a uvidíme co dál. . . je chudák úplně vyřízenej, včera ani pořádně nespal, usnul jen u mě a když sem ho položila tak za 5min zase brečel :frowning2:
27. kvě 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky.......
Angel,mě malej v tom vedru taky cucal častěji.........
A růstový spurt jsem já ani nepocítila----nebo to má jen někdo???
27. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
piku my sme jedli po 1h i v noci a dnes od rána brečí a jíme každou půl hodinu a strašně se u toho vzteká, myslím že mu toho asi moc neteče :frowning2: no uvidíme podle váhy
27. kvě 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.