• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ahoj holky...
Angel tak přesně tohle jsme měli s Verčou a opravdu jsem neměla mlíko...
tak uvidíte...
k nám bouřka dorazila před půlnocí, samo, že jsem pak nemohla usnout, ale nebylo to nic dramatickýho...
Esterko smát nahlas se ještě neumíme, ale musí to být fakt paráda :slight_smile: už se taky na to moc těším, my se v noci řechtáme zatím jen ranám co jdou z postýlky a někdy to fakt stojí za to :grinning:
jdu balit až se tatka vyspí, je po noční, tak razíme směr Plzeň :wink:
27. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak mám vyžehleno :slight_smile: Matyáškovo i naše....hurá
Tak smát se nahlas-to musí být krásný...my zatím zkoušíme.Ggggggg
27. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
angel jestli mas moznost vazit tak si prevaz pred a po krmeni a uvidis kolik spap :wink:
ja mam taky vyzehleno, konecne jsem se dnes i najedla az ted ale to neva... :sweat_smile:
ted jsem koukala do tabulky dubnovek a vsichni meli v 6 tydnech vic nez my... i ty co byly mensi my prijde... to je hrozne... ale hlavne ze je zdrava a spokojena... :sweat_smile:
jinak my jsme dnes v noci tak krasne nahlas povidali... to je neco a nejlepsi je jak skousi jazyckem a kouka pri tom na me jak to delam ja... :grinning: :grinning: :grinning: krasne se usmiva... :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Soni,,,já taky žehlila,naše věci,holek věci,prcka věci--no hromadu jako hrom,ale mám to :grinning:
A jídlo???ještě jsem dnes nestihla,ale poslala jsem tatínka pro oběd :wink: tak přiveze nudle od číňanů a rizotko :slight_smile:
A pak bude s kamarádem zvelebovat balkon :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak jsme zpátky a máme 4050g (v pátek 3850g) takže trošku otesánek, ale prý se to po 6tinedělí srovná, tak jsem zvědavá :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
angel no vidíš jak krásně přibírá, to je super :slight_smile:
my jdeme zítra na tu rehabilitaci jak byla aquila tak jsem zvědavá co nám řekne, ale obávám se, že bez cvičení se neobejdeme :sweat_smile:
esterko asi jsi přehlídla moji otázku - máte tu bebu zahuštěnou nebo obyčejnou? on totiž nezahuštěné blinká...
Vojtík se teda nahlas taky moc nesměje, ale čím dál víc povídá a strašně se snaží a taky se krásně směje
no a kakaání ráno opět s trubičkou ale dneska byl strašně statečný a neplakal i když teda to šlo těžce - v pátek musím na doktorku zatlačit ať to nějak řeší, nenechám to takhle trápit
za chvilku přijede kamarádka s Alexem - dávala jsem tu fotku do alba když jsme byli u nich, snad nezačne pršet, chceme jít na procházku
27. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Rio,promin!! My máme Bebu normální, nemáme velký problémy s blinkáním.
To není normální ,at Ti něco poradí doktorka!!! Nepsala jsi ,že jí budeš měnit?

Gami,štastnou cestu a když Ti to vyjde,ozvi se! :slight_smile:

Angel,to měl Kuba na koci 2 měsíce :wink: ale byl nedonošený.
27. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
holky nam jsou zitra uz dva mesice... to to utika... :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahojky,
Soni,máš pravdu,utíká to... :slight_smile: Dvojky už mají 3,5 měsíce :slight_smile:

Holky,na srpen jsme dostali pozvání na svatbu,bohužel nemáme hlídání,jdou i naši,takže jsme se rozhodli jít i dvojkama,to jsme odvahy,co? :sweat_smile: Bude jim půl roku.

Jak Vy by jste to řešili?
28. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky,
esterko my jdeme na svatbu koncem září, Tomikovi budou 4měsíce a hlídání bysme sice měli, ale já nechci, takže ho bereme sebou :slight_smile:

Soni fakt to strašně utíká, nám už bude v pondělí 1měsíc :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky a miminka :slight_smile:
A nám je zase 7 týdnů :slight_smile:
Esterko,určo bych šla s dvojkama......to bude v poho :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
no a nám bylo v pondělí 10 týdnů :slight_smile:
esterko neboj, určitě tam budeš mít dost lidí ochotných pochovat si je tak si svatbu užijete všichni :slight_smile:
jinak my jsme dnes byli na fyzioterapii ukázat se jak na tom Vojta je - moje iniciativa a překvapivě dobrý, myslela jsem, že protěžuje jednu stranu a prý to ani nevypadá, jen je nedozrály, hodně rozhazuje pořád rukama a nohama a je takový neklidný, to už by být moc neměl. Ale taky se narodil o 2 týdny dřív a říkala, že taky se tak musí brát, že musí prostě dozrát. Tak že tomu máme dát tak 3 týdny čas a pak se ukázat doktorce a případně jít na neurologii, pak už by to být fakt nemělo. A taky s těma prstama říkala, že nebude stačit to masírovat ale že by to chtělo spíš Vojtovku, že to má taky souvislost i s tou nedozrálostí, tak počkáme za ty 3 týdny
no a zítra jdu do poradny a doufám, že už dr, bude nějak řešit to jeho kakání protože to je děs, už tam měl i krev z toho jak tlačí tvrdé bobany - pořád jen s trubičkou a jak mu to nejde, fakt to je hrůza :frowning2:
28. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsme byli na neurologii s Káťou, dr. se tvářil spokojeně, cvičit to chce, ale není to nic tragického a říkal, že žádná rizika do budoucna, tak jsem ráda :slight_smile: Katuška se na něho řehtala o 106. Dneska jsem byla u holiče, trošku jsem udělala změnu a jsem spokojená, pak jsem se stavila v rychlosti nakoupit, pořídila jsem slunečník na kočárek, úplně stejná červená jako kočár-super...
Já bych šla esterko taky určitě s dětma. A zvlášť když jdou i vaši, tak vám tam můžou trochu pomoct s hlídáním... :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahojky,holky,díky za názory!!! :slight_smile:

Riuš, náš Kuba taky pořád rozhazuje rukama,doktorka říkala,že je to v pohodě,ale oni se narodili o měsíc dřív.
Ozvi se,co Ti řekla Mudr,Vojtíšek se musí tak trápit s kakáním. :frowning2:

Aguil,to je paráda někam takhle vyrazit,co? Já jsem přes týden zavřená na vsi,ale na víkend se snažím vymyslet vždycky program. Zítra jedeme ke známým a pak k našim,tak se těším. :slight_smile:

Dneska noc v pohodě,doufám,že to bude následovat,když nás zítra čeká náročný den.
29. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojík.......
tak jsem byla na gyndě a vše ok........a pochvala byla,prý jsem spokojená a v pohodě mamina až to ze mě vyzařuje :slight_smile: a klidně prý můžu mít další mimi,nemusím se bát věku :slight_smile: na to se dnes už tak nehraje :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
byla jsem v poradně, Vojta má 4720 g - za 3 týdny 450 takže 150 za týden - není to pořád na dolní hranici? měří 61 cm, roste teda pěkně, za 10 týdnů 13 cm :slight_smile:
no a na tu sotlici nám neporadila vůbec nic, prý to může trvat i do 4 měsíců a že to musíme vydržet :angry: ta doktorka fakt není normální ( ještě 3 týdny a jdeme k novému, musíme ještě k vůli pojišťovně počkat).
No tak zkusím koupit Nutrilon omneo kkterý by měl být na lepší trávení a zahustím ho Nutritonem, uvidíme jestli to pomůže, jinak fakt nevím. Jo a řekla mi ať dávám heřmánkový čaj, ale to se mi teda moc nezdá, heřmánek by se dávat snad ještě tak malým miminům neměl, ne? Já mám fakt divnou doktorku
no a budeme muset znovu na infekční a budou mu řezat tu bouličku - reakci na očkování, protože se zvětšila a začala červenat a mohlo by se to prý rozšířit. Chudáček malý, ten má furt nějaké trápení - a přitom je strašně šikovný a hodně se usmívá, už ani u toho kakání včera a dnes neplakal i když ho to asi bolelo
29. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Ahojík, zase jen na skok, rychle jsem zkoukla jak vám dětičky krásně přibírají, jen tak dál :grinning: My máme teď cca3700g, ale uvidím v pondělí jinak teď stávkujeme s jídlem, a máme bacila v nosíku :frowning2: Asi mám nedostatek ýeleza panž ze mě teče krev kudy to jde, z nosu , spodem a požádně hodně a bolí mě v krku- super kombinace :angry:
30. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Jinak hezký den :slight_smile:
30. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem se na vás přišla podívat jak se vám daří, dětičky rostou jako z vody, to je dobře.

Já mám za sebou 3. KET, opět nám to nevyšlo, už to vypadalo nadějně, 7. den po KETu jsem měla dvě čárečky, 10. den jsem zkusila znova, těšila jsem se, jak bude sílit a ono ejhle, byla slabší. 12. den po ketu jsem začla špinit a pak postupně krvácet, takže zase nic. Teď mě čeká 2. IVF, do kterého se mi moc nechce, bojím se neúspěchu.

Mějte se tu krásně, zase někdy nakouknu.
30. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Hezkou sobotu,
tak jsem právě dožehlila a odpo jedeme k babičce a ke tchánům...Stejně je venku hnusně, tak aspoň vypadneme...
rio, ta tvá doktorka je vážně divná. A nezkoušelas pátrat třeba na internetu jestli není nějaká rada na zácpu u kojenců? Já jsem teda koupila ten granulovaný čajík od Hippu, ale ještě jsem ho Kačence nedávala, říkám si, až budou ty vedra...Já myslím, že zkusit to můžeš, Vojtíkovi tím neublížíš.
pikusko, vždyť jsme ti to psaly, že seš spokojená maminka :slight_smile:
luci-no a řešíš to přes dr.?
leny-to mě moc mrzí. Ale už jsi jen krůček, vždyť to skoro vyšlo...Třeba to bude právě 2.IVF... Je to náročný, já vím. Ale věřím, že do toho půjdeš a že se zadaří!!!!
30. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Tyjovka, dneska jsem se sem dostala 2x a nikde nikdo. Holky kuk sem :slight_smile: http://picasaweb.google.com/Ivo.Kocum/Alenka2#5340970040296625378
30. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
Leny neztrácet naději :wink: Rio mudru kopni do riti :wink: :grinning: :sunglasses:
30. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahojík.......
Luci...fotečky jsem sjela všechny :slight_smile: malá je krásná a ty hezká a spokojená mamina :wink:
Leny...to je v pr...li.........fakt
30. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
luc krasna... :dizzy_face: a co doma? uz je to dobry? to je manzel na fotkach?
30. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Soni....kde máš albumek????? :astonished:
30. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj,
tak mám v troubě masovou roládu, odsátý prsa a teď v klidu snídám. Malá dospává s taťkou v posteli :wink: Včera jsme byli celé odpoledne pryč, vrátili jsme se až večer a už je poznat, že Káťa je starší a víc vnímá. Jak neměla ten svůj režim, tak nemohla nikde usnout a byla pak docela ukňouraná...V pátek mi dovezla kamoška dvě tašky věcí po holčičce od známých, tak to jdu přebrat a vytřídit, co si nechám. Přece jen už vyřazujeme malé věci, tak zas musíme doplnit šatník :grinning:
luci-krásný fotečky :slight_smile:
no jo soni, kde máš album? :astonished:
31. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojík...
my byli dopo na dětském dni..malej chrupkal celou dobu-------a režim,vidím na něm,jak večer přetáhneme,už to není ono.A koupeme každý den i když názory se různí,je to takový rituál před spinkáním.
31. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
no jo my uz taky vyzadujeme kazdy vecer koupani.. ma ho moc rada, sice to neni jako vykoupat a spat, ale predse... :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
ahoj holky, dnes byl náročný večer. Vojtík je dva dny víc unavený a hodně spí, přičítáme to tomu, že víc jí - ten Nutrlion Comfort mu asi víc chutná
Dnes ale po koupání začal pít a najednou příšerný pláč. Tak jsme přestaly, dost plakal, pak si začal strašně jíst ruce, tak jsme mu dali mlíko a zase horzný pláč - horký to nebylo. takhle to trvalo asi půl hodiny, já nevím jestli ho něco bolelo, asi jo ale nevím co,,,nakonec to mlíko vypil, ale něco mu prostě bylo. bylo jasné že má hlad ale něco mu brání jíst. Nevím jestli ho něco bolelo v puse, v krku nebo bříško, ale něco ho bolelo - a vlastně to pdobné bylo i včera večer ale ne tak moc
31. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Soni jj manžel a dobrý určitě ne :frowning2: Rio tohle má malí taky párkrát si cucne a pak šílený pláč. Špatně jí to padá do bříška, tak ji výdy zvednu, aby to tam sklouzlo a pokračujeme :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.