• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojky,

Luci,máš krásnou dcerušku a moc Ti to sluší,mamino!!! :slight_smile: Ty fotky,jak pase,jsou parádní! :dizzy_face:

Riuš, teda chudák Vojtíšek :unamused: Vy si fakt užíváte! :unamused: Mě se to nezdá s tou stolicí,už aby jsi měla jinýho doktora!!

Leny,to mi mrzí... :frowning2:

My měli akční víkend,v sobotu my na návštěvě,včera návštěva u nás,ale mě to nevadí,dvojky jdou z ruky do ruky,pak jsou utahaný a dobře spí. :wink:
1. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
luci Alenka je krásná :wink:

my sme měli návštěvní víkend, v sobotu jsme byli u švagrový, měla narozky, všichni čekali až se Tomulka vzbudí, aby si ho mohli pochovat a on jak naschvál spal 5h v kuse, vzbudil se až doma :grinning:
dneska už sme meli lepší noc, vstávali jsme po 3h tak snad už se to začne rovnat. . .

jinak tu konečně svítí sluníčko, tak snad to vydrží a budeme moct jít odpoledne ven, už sme od čtvrtka zavřený doma :angry:
1. čer 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky...
Rio,mě se malej taky někdy kroutí,prso v puse a stejně pláče.Většinou je to nějaký prdík...........
A tady pěkně fučí vítr,ale aspon neleje.............
A všem dětičkám krásný den dětí :grinning:
1. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se ráno vydala na cvičení, které nakonec nebylo...Paní mi prý posílala mail, ale mně nic nedošlo :angry: Tak jsem šla aspoň na procházku, protože se to tady zase jaksi mračí a kdo ví, jestli zase odpoledne nebude chvejstat :unamused: Jinak všem dětem krásnej svátek!!! :grinning:
1. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahoj holky, taky přeji všem dětičkám krásný svátek :slight_smile:
my jsme byli na tom infečním tak mu to řízli ale nebylo to ještě dost uzrálé a hnis netekl, tak musíme jít ještě jednou za 14 dní, chudák Vojtíšek. Musela jsem jít na chodbu, nemohla bych se dívat jak ho trápí.
Jinak jsem dost naštvaná - dali jsme reklamovat kočárek - nefungovaly brzdy. Švagrová nám včera dovezla její starý kočár, my jsme ho dnes dali dohromady a je to sporťák a ještě ne kompletní - chybí střecha :confused: tak jsem bez kočáru a uvázaná doma :frowning2: tak se snažím ještě sehnat nějaký na půjčení od kamarádky, zatím se neozvala tak uvidíme. Jinak nevím co budu dělat, prý na tu opravu mají měsíc!!!
1. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
rio tak to je smula, kvuli tomuhle jsem si kupovala kocar tam kde jsem ho koupila, bud totiz opravi na miste, nebo po dobu opravy pujci nahradni...
no chudak vojtisek, ten si to taky vybira...
tak at to dobre dopadne... :wink:
1. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Rio tak to je pěkně na pytel. My byly dnes u dr. a prý jsme rozmazlený a mám jasný instrukce jak krmit, malá se totiž procucává od rána do večera a povím vám bude to o nervy nechat jí plakat. Máme 3900g, tak tím procucáváním docela přibrala :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Luci procucává :grinning: :grinning: no hlavně že přibírá ale Ty z toho musíš být docela hotová ji mít pořád přicuclou ne?
kamarádka mi kočárek půjčí tak zítra pro něho jedeme, jsem ráda
1. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
luci tak to se krasne procucava... :dizzy_face: my meli v 6tydnech jenom 3250g a 52cm... :sweat_smile: ale musi to byt narocne... a nejsem si jista jestli bych zvladla ji nechat jecet, protoze me se u toho az dusi... :sweat_smile: je cela brontova ruda a fakt se nemuze ani nadechout kdyz zacne jecet...
rio tak to dobre dopadlo, to je supr, bez kocarku je to silene... :sweat_smile:
1. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Roi já musím nejdžív odsát prsa nalít do lahvičky a pak si pocucává :astonished: Soni malá právě taky rudne jako rak a je fakt nepříčetná, ale zkusím to a uvidím za 2dny mi bude dr. volat jak jsme na tom a kdyýtak prý dorazí a zkusíme to znova. Nechám ji vychrupkat v 5 nakrmím a vyrazím na chvilku ven. Rio s být bez kočáru musí být mazec :confounded: Jo a kdžbych jí dala tžrba v 9 večer tak vydrží spít do 3:00, tzn. že v noci jí na mnamku opravdu nebudím :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Soni a váhu máte super, kam Ti zmizel albumek?
1. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
ty máš super doktorku moje zase nic neřeší
1. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
luci ja taky odsavam, ale rano ji nechavam prisat, mame to jak ritual na dve hodky :grinning: ale uz u krmeni dela kraviny , ted uz urco vazime tak 4, no uvidime na konci mesice, uz nemam odvahu ji vazit na kuchynske vaze v pekaci, na to se uz moc mrska :grinning:
no a my krmime tak v sedm po koupani, pak kolem 23-24 pak 3-4 a v sest jsme vzhuru :sweat_smile: docela casto :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
přidala jsem do alba fotky :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Tak my holky už 2 dny kojení úplně v poho..ne jako dřív,že mě bolely obě bradavky...
Přicucne se,saje,jak se začne kroutit odendám od prsa a pak zase přiložím.A tak 7 minut jedno prso,pak druhé a tam dokud se sám neodtáhne....to dřív nedělal,cumlal a cumlal.....pak už si jen pocucával :grinning:
Soninko,tak vy ještě nemáte ani váhu,jak my při porodu............... :grinning: říkám,máme obříka.
Až jsem dnes byla nasr......když se 2 známý podívaly do kočárku a chytly se za pusu a prý
jééé čím ho krmíš??????
SVÍČKOVOU S KNEDLÍKEM ASI :angry: :angry:
1. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
piku prefiltrovanou, n e? ja ji dnes dala vcerejsi palacinky... :grinning: :grinning: :grinning:
no jo my jsme byly drobecek a urco cvalik z nas nebude, je sice uz hezky dlouha, ale porad hubenourek, ale faldiky mame, to zas ne ze ne... :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
No 52 my se narodili :grinning:
Je to kluk,musí být veliký ne?????Pořád lepší,než aby nepapal a nepřibíral,brouček můj.
1. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
pikus však kojené děti můžou být i tlusté to je jiná tloušťka která nezůstává - tím neříkam že Matyášek je tlustý :slight_smile: to spíš mám strach aby Vojta nezačal nějak přibírat, ale zatím přibírá furt na dolní hranici a spíš hodně roste - za 11 týdnů 13 cm, asi bude po tátovi - dlouhý a hubený - ještě že ne po mámě malý a tlustý :grinning:
1. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Rio,já vím,jak to myslíš.....no tvářičky má naducaný kluk jeden :grinning: a dlouhej bude taky po tátovi...naštěstí
1. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
no prave piku u nas je to tim ze jsme ze zacatku meli ty problemy s kojenim a papanim takze az ted to dohani potvurka blondata... :grinning:
1. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
No a je to holčinka,ty jsou menší.......... :slight_smile: a počkej,ona to dožene :wink:
1. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky... tak jsme doma...
Esterko ani jsem se neozývala, manža si odvez auto, myslela jsem, že si půjčím tátovo, ale on má u spolujezdce airback takže jsem tam malou dát nemohla a samotnou vzádu, abych na ní neviděla to sem si netroufla... A nehledě nato bylo opravdu hnusně...
Přivezla jsem si pěknou rýmu takže už druhý den chodím s plenou kolem pusy mám strach, abych malou nenakazila... je mi fakt mizerně... Přijela se mnou mamka takže se alespon postará....
Luci Alenka je moc hezoučká a asi šikovná jak už krásně pase :wink:
1. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Rio....nové fotečky super :slight_smile:
Gamik...at jsi brzy fit ju???A at to nechytne malá :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
holky, když má Verča do zadečku 38 teplotu je to zvýšená u miminek??? :confused: Vím, že 5 mám dát dolů takže má 37.5...
1. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
jo je to tak gamik
1. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Rio-super fotky. Taky bych byla bez kočáru jak bez ruky. Tak hlavně, že se to vyřešilo.
Gami -to je teda pech. ale já jak jsem byla nemocná, tak Kačenka dobrý. A žádnou plenu jsem nenosila. Snad to nic u Verunky nebude...
S tím přibíráním je to různý. Pokud dítě nestrádá, tak bych to neřešila. Každý mimčo je jiný, tak co...Hlavně jestli jsou spokojený, ne?
My jsme byly odpo taky ještě venku, K. doma nechtěla spinkat a venku chrněla 2 hodiny. Teď zas nemůže zabrat, furt kňourá...
1. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Vojta spal odpoledne 3 a půl hodiny v kuse - a to doma v koši, nechápu. Ale večer zase hodně blinkal a to 2 hodiny po jídle, nevím co chudák má s tím žaludkem, ten Nutrilon zahušťuju Nutritonem...jinak blinká i takovou vodu...ale tohle bylo větší množství mlíka....já už se fakt těším na příkrmy až to v sobě líp udrží
1. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Rio já jsem na tom stejně taky se těším na příkrmy taky pořád blinkáme a steně jak vy je to někdy jen voda... Dneska tatka krmil a pak jí držel na říhnutí a ona se opět tak zakuckla, že se tatka pěkně lekl, protože se zase začala dusit :confused:
A moje známá mi říkala, že jí dr řekla, že malá, má 2 letou dcerku to blinkání bude mít dlouho asi až do 6 let, vůbec nesmí sladký pití a tak jen bylinkový čaje.... tak to nás snad nepotká... :confused:
1. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
gamik a co té malé je, to musí mít nějakou nemoc ne? ten reflux by se měl upravit do roku
1. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj hoky,
tak u nás dneska noc jak prase-o půl čtvrté ráno nám houkal monitor dechu v postýlce. Manžel tak vyletěl z postele, že si hnul zádama a já jsem se klepala ještě půl hodiny po tom. Naštěstí to byl jen planý poplach. Jak Káťa cestuje v postýlce, tak se dostala asi mimo tu podložku co snímá dech a tak to spustilo alarm. No fuj.
Jinak jak jsem začala brát tu AKO, tak se mi děsně zhoršila pleť a od včerejška špiním. Jestli to bude pokračovat, tak se na to vyse.. a děj se vůle Boží. Odpo přijede těhotná kamoška, tak se těším. Jo a novina - v listopadu budu teta!!!! Švagrům se konečně zadařilo. U toho jsem si vzpomněla- esterko co ta tvá švagrová? Pamatuju si, že taky podstupovali IVF s PGD, viď?
S tím blinkáním teda to vám holky fakt nezávidím. Jsou to furt nervy,co?
Gami co choroba? A co Verunka a teplota?
Rio, snad bude dneska den bez blinkání, chudák Vojtíšek...
2. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.