• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
piku tak s tim nesouhlasim, ja kdyz zaklepu s pupikem tak to jsou rany... a hlavne kdyz postouchnu jakoby nozicky... to pak pupik jen tak lita, nadskakuje... je to krasa, zatim se tim bavim... :grinning: :grinning:
no ja taky normalne mivala tak tri ctyri pracky tydne, hlavne kvuli manzelovi, ale ted kdyz tady neni a ja nosim jenom domaci veci, tak proste hledam co kde prihodit... :sweat_smile: ale jedna pracka uz doprala, ted jsem tam frkla bile, dala jsem tam vyprat i vecicky pro prcka, takze jsem to doplnila bodyckami... :grinning:
4. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
Soni,tak já když se hýbu,tak nic.Ale jak se dostanu do klidu,tak to je pak cirkus v pupíku :grinning:
Věcičky ještě neperu,nemám je zatím kam uklízet :unamused:
4. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Tak to já mám všechny věcičky nalifrovaný u tety doma nenechávám nic, jen knihu o matce a dítěti.Vždy to koupím, nechám v autě a pak šup s tím. Teď mi přišly pleny, ty obrázkový jsou super máme s ovečkama, vílama a ještě s něčím...Mňam děláme oběd bude štkaná s kašičkou a pizza domácí abych měla na zítra..
4. led 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak já udělala těstoviny se špenátovo sýrovou omajdou.....no moc to nevypadá,ale je to dobrý.
Tak to já mám vše doma a už se těším,až to vše vyperu a uložím si....teda až bude kam :slight_smile:
4. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
piku to ja vyhodila manzela ze skrine, stejne tam jenom prekazel, at si to hezky odveze, a co si neodvezl tak jsem mu nacpala do igelitoveho pytle do komory, a do skrine nastehovala pliny a ostatni vecicky co uz mame... :sweat_smile:
no taky prcka nejvic citim kdyz se v klidu natahnu s knizkou a kdyz jeste spravne stouchnu... :grinning: :grinning: :grinning:
luci ty s oveckama mam taky, pak s andilkem medvidkem a jeste nejaky... :grinning:
piku ja vcera udelala kotel testovit se spenatovo smetanovou omajdou s kurecim maskem a jeste mam i na zitra... :grinning: mnam mnam... :grinning:
4. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky,
vůbec nestíhám chodit na diskusi, stále chodím do práce, je nás tam málo, tak si ani dovolenou vzít nemůžu, musíme se střídat. Včera jsme byli lyžovat, učili jsme mladýho, udělal nám velikou radost, šlo mu to nádherně, byli jsme mile překvapený. Dneska jsem mu uklízela pokojíček, byl u babičky a jen co přišel, tak mi to hned začal řídit, co všechno potřebuje a ať mu něco nevyhodím důležitýho, no je to s ním sranda.
Jinak u nás krásně chumelí, tak snad to vydrží zase do víkendu, abysme mohli vyrazit na lyže. Jo, na konci ledna jedeme lyžovat na jeden den do Rakouska do Alp, už se moc těšíme.

Rio, moc držím palečky, ať jsi ty i Vojtíšek v pořádku.
4. led 2009 v 15:06  • Odpověz
Soni,no pepa těch regálků v té skříni moc nemá :grinning: mám tam ted jen jeden volný a tam se mi mimi věci nevejdou.No vidíme,až bude komoda,jak se to naskládá a kdyžtak se koupí ještě jedna,nebo jen police.....
Leny,vy lyžaři....to já neumím :unamused: a to jsme to na pedáku měli vlastně povinné :grinning:
4. led 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Je. Leny tak to je paráda, že máte takovýhodle šikulu :slight_smile: já jsem si vyhlídla přebalovák v Ikee a doma je komoda, takže se to tam snad vše vejde. Jinak jsem koukala že Rio už voda neodtéká, čeká co test zítra a příští týden možná dom.Lyže jsou super, mě to začalo bavit, až v tej itálii :slight_smile:
4. led 2009 v 16:03  • Odpověz
Luci,já chci jet do Prahy na černý most do Babystaru,tak asi i do té Ikei bych to viděla :grinning:
To je dobře s tou Riou :slight_smile:
4. led 2009 v 16:16  • Odpověz
Tak to jsou dobré zprávy s RIO.

Já jsem měla přebalovák vyrobený, manžel tvořil, byl super, byla jsem s ním spokojená.
4. led 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Já mám cestování teďka zatrhnutý a v hlavě se mi honí nákupní horečka, dneska jsem okukovala chůvičky :sweat_smile: Ten přebalovák je na takovej komodě, pak se nechá oddělat a mimi má na hračky tak se mi to zdálo docela šikovný :slight_smile:
4. led 2009 v 16:37  • Odpověz
No já právě chci jet,dokud to ještě snesu :grinning: a přítel má týden volno,ale v tom volnu je jediný den a to středa,jinak tady jsoun holky.Pak tady zase celý týden nejsou,ale to on je v práci,takže nám těch nákupních dnů moc nezbýva :unamused:
Já se dnes loučím,jdu k babičce a jdu jí ukázat video z UTZ....ta bude koukat :slight_smile:
4. led 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Šmankote, holky to ani není možný jaký jsou chlapi maminčiny prdelky!!!My jsme( spíš manžel) dostal od tchánojc tu nejlevnější kameru a jak se cítí být zavázanej, tak každej večer sedí u skypu a posílá jim naše fotky a obrázky a povídá tatínkovi vše co ho napadne včetně našeho soukromí!!!!Já se picnu, podle nic jsem pipina, která ani nedovede řídit auto na sněhu, jí se poseru myslela jsem že z toho vyrostl a je to tu zas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:
4. led 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
A jak jsem tak poslouchala, ten intošskej rozhovor, tak jak malá nešťouchala, tak jsem myslela že mi prokopne pupík. Asi na ně má stejnej názor jako já :grinning:
4. led 2009 v 19:03  • Odpověz
teda holky já vám ty vaše starůstky s nakupováním ,věcičkama a táák ,tak závidím :grinning: ale samo v dobrém... :wink: už aby byl únor....chjoooooooo :sweat_smile:
5. led 2009 ve 04:12  • Odpověz
milunko neboj dockas se... :wink:
ja mela vcera hroznou radost, stavovali se tady byvali kolegovci z prace, jsou na tom s nama na jedne lodi a jezdili do plzne a konecne si dali rict a v patek s nimi jedu k memu dr. do CARu tady... :grinning: ja z nich mam hroznou radost za to, protoze to co s nimi delali v te plzni bylo silene... :sweat_smile: doufam ze jim brzicko pomozou a budem sviste opecovavat obe... :dizzy_face:
5. led 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
Mulu neboj, bude to coby dup :wink: Soni my jsme také chodii do Plzně a utekli jsme.
5. led 2009 v 10:45  • Odpověz
luci no jim to trvalo vic nez rok, nez si dali rict, zacli s tim drive nez my a ja za chvilku rodim a oni prd... :confounded:
no ja se prave vratila z mesta, obehla jsem toho advokata, pak jsem volala tomu co mi pridelili, no proste je to vsechno prdel... to stani ze stredy se stejne musi odrocit, protoze rozhodnuti soudu o prideleni advokata jeste neni pravomocne, zitra k nemu jdu na schuzku... v tomhle pocasi je radost cestovat, fakt prdel... :confounded:
5. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
Ty to opravdu umí zjednodušit :unamused: A manžel se k tomu všemu nějak vyjádřil nebo ne?
5. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
no vcera tady byl, strasne se divil kdyz jsem mu rekla ze mu to ve stredu stejne nepodepisu... no a ted vlastne ani nemusim... :sweat_smile: no ale pry je taky hodne dobrej, ten muj mi ho schvalil a doporucil, tak jsem zvedava uvidime zitra, a mela ho i byvala kolegyne z prace u rozvodu... :sweat_smile:
no a jinak jsem mu vcera rekla co cekame, takze predpokladam uz ty jeho dve drbny to natuty vedi... ale uz neresim...
5. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
alespoň, že advokát bude za něco stát. Sakra a zajímá se o pracka trochu nebo naprostý nezájem, se z těch chlapů pos... jaký jsou to maminičiny prdelky...
5. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
ale jo to jo, odkdy jsem ho servala ze ho to nezajima, a odpovedel mi ze snad bych mu rekla kdyby neco nebylo v poradku, tak jo...
pta se, nejvic ho teda zajimalo jestli vim co to je... tak jsem mu to vcera rekla... a tvaril se docela spokojene... no a hlasit se k nemu chce...
jinak advokat snad jo... a hlavne nemusim ho platit... :sweat_smile: takze kazda usetrena korunka dobra, bude pro prcka... :sweat_smile:
5. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Sakra a proč se teda nesnaží se starat o vás oba, bych tej jeho mamince a si narovnala ciferník, to si ta baba neuvědomuje že zplodila nepoužitelnýho chlapa a že její drahocenej synáček je akorát tak mamičina prdelka a nic jinýho, promiň ale já začínám být proti tchýním děsně zaujatá. Naši tchánovci si zřizujou drobnohled i když žijeme 130 km od nich a manžel ani jeho brácha jim nikdy nic neřeknou a vše odkývou...a já se švagrovou jsme akorát tak za krávky protožetaťka s mankou jsou přece nejlepší!!!
5. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
luci neboj za to jsem se ji uz podekovala a ja jsem jenom rada ze uz se na ni a ni na jeho sestricku nemusim koukat... a na vnouce at zapomene... at si uziva ty prave... :angry:
luci no tak hlavne pozor nastav si citlivost na senzorech na maximum... ja jim vdecim za spousty hadek a konfliktu... kvuli prkotinam, ktere bycho jinak presli v pohode... :angry:
nic jdu se napapat....zatim pa
5. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Tak o hádkám a konfliktech mi povídej, pár let jsme se štěkali jen kvůli nim a pak to utichlo je to tu zpět... bych se jekla. Včera jsem prohlásila ať zapomene na to, že nám budou dirigovat život a web kameru, kterou tak slavně pořídili aby nás mohli monitorovat online nám překouše pejsek :grinning:
5. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
Hezké pondělí :slight_smile:
Taky u vás tak chumelí???? Já se chystám odpo do cvíča, tak z toho teda moc radost nemám...
S těma tchýněma vám teda holky nezávidím...Já mám hodnou tchýni, ale naprosto jiný šálek kávy než já, takže taky žádné velké povídání ani společné téma moc není...No ale rozhodně nic špatného z její strany.
Už jsem pomalu začala řešit co do porodnice, co pro mimi...Mám hodně inspirací a zkušeností od kámošky a našla jsem taky celkem fajn stránky, tak když budete chtít, hodím odkaz...
5. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
jojo chumeli, ja uz byla odhazet snih na chodniku pred barakem... :sweat_smile: a zjistila jsem ze mame asi rozbite cerpadlo kalovku... :confounded:
5. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Aquil, tak házej :slight_smile: Já na to mám teda ještě fůru času, ale pro se něco nedozvědět že?!
5. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
jo to jsem uz taky cetla. ale zatim neresim... stejne seznam mi daji co si mam vzit... dole je lekarna i bufik... na sebe si vemu dve kosilky a zupanek a backurky... no a zbytek se bude resit za jizdy... :grinning:
no a pro bobecky davaj u nas vzorecky, ktere jsou jeste tak na dva mesice do zasoby... takze akorat pliny, ty uz jsem si objednala aby mi sousedi koupili... no a jenom pak cinknu pro veci na odvoz... :grinning:
5. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.