• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Dobré ránko :slight_smile: Gami já jsem byla také nemocná, nosila jsem roušku a doma na radu dr. jsem rozprášila EUCASOL je to pžípravek od justu a zbaví vzduch veškerých bacilů. A prá pít šípkový čajík uvolňuje do mlíčka vitamin C :wink: Aquil tohle se nám také stalo a fuj fuj :angry: Teď jak míme podloýenou matraci, aby byla ve zvášené poloze, tak malou po ránu občas sbírám u špriclíků :sweat_smile: Teda povím vám je pěkně vzteklá kdyý jí dám do postýlk\ a nedávám pocucávat z lahvičky :frowning2: Holky plzeňandy a okoloplzeňandy co takhle si dát srazíka?
2. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky,
Gami,to je jasný,navíc počasí bylo fakt na ... :angry: Domluvíme se příště. :wink: Už je Ti líp?

Aguil,nedopadlo, nechala si zavést jedno,nechytlo se a mrazáčky nevydrželi. Budou muset na druhou stimulaci,prý už začali pojištovny přispívat na PGD,takže je to bude stát jen 6.000. Ale ona to nějak neřeší,má dost laxní přístup,radši prý v létě pojede na dovolenou,než stimulaci,že by byla omezená injekcema.

Holky,já se taky těším na příkrmy,mám pocit,že už Kubovi nestačí 1 Beba,potřeboval by něco hustšího.

Luci,jsem pro srazík.
2. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky....
Tak u nás noc hrůzy... Verča spinkala hrozně neklidně, pořád se vrtěla a v 1 už začala poplakávat. Tak jsem jí nakrmila a nějak se mi nezdála tak jsem jí změřila teplotu a pěkně jsem se lekla vyletěla nám totiž na 39.1 :astonished:
Malá neplakal nic, ale byla taková vláčná, mlíčko vypila, dala jsem si jí do postele a chudinka spala tím způsobem, že sebou pořád házela a knourala ... Takže já samo nespala... Pak nevím kdy jsme asi obě usnuly a vzbudily se v 7 hod... V noci jsem otevřela okno, zdálo se mi horko a v těch 7 jsem Verču nakrmila a teplota naštěstí žádná.... Ufffff.... :confused: Asi byla nějaká přehřátá anebo možná z tý cesty, fakt nevím... Ted ještě dospává.. Jinak mě už je celkem dobře.... Už mám jen trochu rýmu..¨
Rio tý známý nevím co je, neměli jsme čas to probrat, ale něco jjí bude, vím, že do dneška má hrozný problém s kakáním...
Srazík by byl fajn :wink:
2. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
OK :slight_smile: Kdy a kde :grinning: Gami super že už je lépě, asi jen nějaká přepadovka a zase rychle odezněla :wink:
2. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Luci, nejlepší by to bylo někde,kde mají hrací koutek pro děti,protože já potáhnu dvě a občas potřebuju jedno odložit. :grinning:
V Plzni vím o dvou,tak mrknu na net a dám sem odkaz. :wink:

Gami,možná že byla unavená,mě Mudr říkala,že dětem rychle vylítne teplota a druhý den jsou fit. Já už můžu dávat čípky na teplotu,tak jsem si koupila zásobu,naštěstí jsem je použít ještě nemusela.

Aguil,mě se tohle stalo 3x v porodnici,málem jsem se tam složila. :unamused: Sestra říkala,že to občas blbne,fakt to člověka uklidní! :angry:

Holky,včera jsem se konečně dostala na gyndu :astonished: a doktor říkal,že mám krásně připravenou sliznici!! :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky..........
Tak s monitorem dechu to musel být šok....
A Gamik,verunka at je v pořádku...toho se strašně děsím,nemocné miminko...........
Taky mám antiko,ale ještě neberu,až to dostanu zase a tak ted nejsem chráněná.... :grinning: to by byl docela mazec,kdyby to ted vyšlo :grinning: :astonished:
2. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak vypadá, že Verča je v pořádku... Teplotu už má normál... Můžu říct, že jsem si pořádně oddechla.... Taky mám hrůzu z toho, že by měla marodit
:astonished:
2. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Gamik,tak to je dobře :wink:
2. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
gamik tak to je dobře že je Verunka v pořádku, věřím že Ti to přidělalo starosti
aquil tak to musel být šok, nám se naštěstí ještě sám nespustil, spíš jsme ho párktát zapomněli zapnout
holky co krmíte UM vyvařujete pořád flaštičky? a převařujete vodu? jsem koupila nějakou kde je psané, že se může používat pro kojence bez tepelné úpravy
už máme doma půjčený kočárek a líbí se mi snad víc než ten náš :grinning: tak si ho aspoň užiju na chvilku
jinak dnes blinkání zatím dobrý, uvidíme jak to bude vypadat večer
2. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Rio já flašky vyvařuju jen jednou za čas, ale vyplachuje je co nejvíc vařící vodou... A kojeneckou vodu převařuju pořád, ale Esterka psala, že nepřevařuje a prckové sou v pohodě... :wink:
2. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
holky tak to ja nevyvaruju uz skoro vubec, jednou za cas, ale jinak jenom oplachuju... ja teda MM ale umyt se to musi takze lahvicky a nadobky jenom oplachuju a pohoda... :sweat_smile:
2. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
jo podobný kočár máme půjčený - stejná značka ale trochu jiná barva http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=211140
2. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
já to taky nějak s tím převařováním nepřeháním si musí ty mimča nějak vybudovat imunitu, když by je člověk takhle rozmazloval tak pak by pořád marodili.. tot můj názor :wink:
2. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
já si to právě taky říkám, umývám pořádně jarem a hlavně důkladně pak vyplachuji co nejvíc horkou vodou, jednou týdně vyvařím - dudlík se taky nevyvařuje furt a třeba kamarádka má 5 dětí a zdravých a u nich opravdu na to nebyl čas...
2. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Jé tak to já vyvařuju po každém krmení taky jen pořád meju krmím a vyvářím :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojky, vodu nepřevařuju,ted měli v Penny Horský pramen 2l za 9 kč,tak jsem si nakoupila zásobu. :wink:

Lahvičky myju pod horkou vodu a když zapínám myčku,tak je tam naskládám.
Dudlíky vyvařuju jen když jsou nové. :wink:
Jak napsala Gami,musí si prckové budovat imunitu! Já když jsem v noci rozespalá a nahazuju dudlíky,tak neřeším,jestli to je Kubovo nebo Kájiny,co je nejblíž,tak jim vrazím do pusy. Jsou to sourozenci. Taky je možný,že je tam občas psí chlup. :sweat_smile: pejskařky to znají. :wink:

Holky, u nás už třetí noc se spí od 20 do 3 a pak ještě do 7!!! :slight_smile:

Včera si prvně Kájina vzala do ruky chrastítko a šup s ním do pusy :dizzy_face: měla jsem velikou radost. :dizzy_face:
3. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
teda holky vy to berete poctive, ja je oplachuju v studene vode, protoze tady nemam v kuchyni teplou a staci to... :sweat_smile:
a pri dvou kockach ji kolikrat i z pusinky vybiram chlup... :sweat_smile:
ale ja jsem taky z tech "krkavcich" matek ktere ji rozhodne nehodlaj sterilizovat... :sweat_smile: my vyrosli s bratranky a sestrenkami na smetisti, myslim doslova na smetisti... tam se vam naslo veci... a dnes jsou z nas krasny kluci a holky... :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Soni,chlupy jsou všude vid? :grinning: Znám to! :grinning: Aspon nebudou alergici! :wink:

Fakt na smetišti?? :grinning: Já ze začátku fakt dbala na hygienu,pak mi začali praskat ruce z čatého mytí mýdlem,tak si je už jen oplachuju pod vlažnou vodou a prckové jsou v pohodě. :wink:
3. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
jojo, chlupy jsou uplne vsude a to muzes litat jak carodejnice s luxem a stejne tady jsou... :angry:
jo vazne na smetisti... u babicky na vesnici je totiz smetiste, dnes uz samo hlidane, ale tenktrat to takove nebylo, proste kdyz jsme neco nutne "potrebovali" tak jsme vyrazili na lov... a to tam dokonce vyvazeli i bordel z nemocnice... :zipper_mouth: no a nic nam ani jednomu neni... :sweat_smile:
tim samo necchi rict ze bych drzela trend bordelu a smetiste, ale proste zadna prehnana sterilizace... ja mam totiz nazor ze ty alergie a ruzny nemoce jsou z toho ze pomalu deti hazime do sterilizatoru a pak jejich telo jednou potka bacila a je z toho uplne pryc... :confounded:
3. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky... tak u nás noc taky úplně suprová... Od 20hod do 2hod, pak ještě do 7.30 a pak jsme si ještě všichni tři (tatku máme doma) schrupli do 9hod.. Verča je spokojená žbrblá, směje se, ted kouká na babču jak žehlí :slight_smile: Večer nějak sice nemohla zabrat, tak jsem jí hodila plenku ona se do ní zachumlala a vytuhla hned :slight_smile:
Jinak přehnaná hygiena opravdu není dobrá, dudlíky taky vyvyřím jen když jsou nový a pak oplachuju, když třeba spadne na zem, jen už jsem je po 2 měsících vyměnila.... Kdybych měla dva prcky tak bych taky asi neřešila čí ten dudan zrovna byl...
Soni tak to jste měli úžasný dětství :sweat_smile: Věřím tomu, že jste nacházeli úplný poklady to by mě taky bavilo :grinning:
3. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
jooo holky... v pátek půjdu asi na bigbít, tak jsem zvědavá jestli si to užiju nebo budu nervozní, že jsem nechala Verču doma :confused:
3. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak já teda vodu převařuju, protože jsem se na to ptala dr. a ta řekla do půl roku převařovat. Ale taky přemýšlím, že se na to vyprdnu. Mám pocit, že tím cmrndáním se do toho dostane víc bordelu než kdybych otevřela flašku a rovnou to z ní nalila...Já mám ten sterilizátor do mikrovlnky, tak lahvičky vždycky po použití šoupnu na 7 min. tam. Taky bych řekla, že si děcka musí trochu zvykat. Kdo je nejmíň nemocnej a nemá žádnou vyrážku? No cikání. To je známá věc. nechci se tím teda nikoho dotknout, ale víte jak to myslím-děti ulice...Tak proto si říkám všeho s mírou :wink:
Dneska je tady zatím hezky, snad to vydrží do odpoledne a vyrazíme na prochajdu. Včera jsme s kamoškou dobře pokecaly, má před sebou ještě dva měsíce. Už se mi to zdá neuvěřitelný, že jsem taky někdy měla břicho :grinning: Holky srazík natrénujte a doufám, že jak budou děti větší, tak uděláme nějaký hromadný tak někde v rozumné vzdálenosti od všech :wink:
3. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
s tím srazem mě to taky napadlo že bysme mohli udělat někde v půli cesty abysme se s vámi sešly i my z Brna :slight_smile:
o prázdninách máme třeba akci na víkend na Vranovské přehradě z holkama z jiné diskuze, taky tam je hodně holek z Plzně, Prahy a tak
aquil ale my bysme se mohli někdy vidět dřív, co říkáš?
3. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Dobré ránko děvčátka :grinning: Holky včera děs běs. byly jsme na kyčlích a dorazily jsme domu tak kolem 5 a malá jak má rozhozený ten svůj spací a cucací režim, tak vnoci příěerně zvracela a dnes ráno taky, celý den byla uplakaná, tak jsem jí nechala vyspat, nebudila na krmení a chrupkala od 10:00 do 4:00 a co hlavně neměla hlad :astonished: Tak jsem do ní něco nacpala a zase zvracela se picnu přád něco :angry: :frowning2: Soni já směťák taky zbožnovala chodili jsme tam lovit výbyvičku do bungru :grinning: Já s vyvážením taky brzo praštím, ale teprve včera jsme skončily šestinedělí :slight_smile: Srazík fajn :slight_smile: A my plzeňandyto natrénujem :grinning:
3. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Luci já Verču na krmení nebudím nikdy... Když má hlad tak si řekne :wink: Ale to, že Ti zvrací je divný :fearful:
3. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
no prave luci tam se naslo pokladu.... :dizzy_face:
ja taky prestala po sestinedeli vyvarovat a ted uz se s tim nepatlam vubec, :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky,
gratuluju ke vsem miminkum. Chtela bych vas poprosit o radu, jste uz zkusenejsi.. Vubec nekojime a davame jen Nutrilon HA. Mala ale zacala ted vic ublinkavat. Mate nektera zkusenost s Nutrilonem AR? Pomuze to? A davate nekdo na noc Nutrilon Extra? Pry to je vydatnejsi a idealni na spani, ze se min budi..
Diky!
3. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahoj Anni... My blinkáme po všem takže je to asi dosti individuální,jediná rada je to vyzkoušet, každému sedí něco jiného :wink:
O Nutrilonu extra jsem nic neslyšela já používám jeden druh ( comforrt) na den i noc a na spaní si stěžovat nemůžem... :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Anni jinak Nicolka je moc hezká :wink:
3. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
annie-my používáme Nutrilon AR a od té doby absolutně žádné blinkání, takže maximální spokojenost. Jiný Nutrilon nedáváme, Káťa i po tomhle spinká v noci 6 hodin, takže není důvod... :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.