• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
My jsme se teď vrátily z prochajdy, říkala jsem si, že je konečně hezky...Ale venku vítr jak prase, tak jsme se po dvou hodinách vrátily, protože to se fakt nedalo. Mám nafoukaný v očích a malá taky v kočárku zrovna nebyla spokojená, vždycky jak byl náraz větru, tak se lekla... :unamused:
3. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
moc diky, asi ho vyzkousime. Gami diky, ty vase kocicky jsou taky povedeny :slight_smile:)
3. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahojík holky.........
tak já dudlík vyvařuju občas a stejně tak málo lahvičku na čajík................... :slight_smile:
A malej dnes trhá rekordy a spinká a spinká :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
jeee annie uz ma nikolku... :dizzy_face: ta je krasna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja teda dudlik jenom fakt vyjimecne a lahvicku na cajik taky, tu jenom vyplachnu varici vodou...
3. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
Čajík?Ten zatím vůbec nedáváme, zkusila jsem na prdíky sab-simplex a po tom mi včera blinkala a dnes taky tak jsem ho zase zrušila :frowning2:
3. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
luci ja cajik musim, protoze mi na prdiky a boleni briska trpime hodne... :frowning2: holt to ma po me... :frowning2: takze uz jsem tady psala mame cajik od hippu na spokojene brisko a musim rict ze vzdy jenom par lociku, dva tri a dost ale staci to a je lip, ale u kazdeho krmeni preventivne, kdyz uz boli brisko tak je zle... :sweat_smile:
3. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
já dávám čajík fenyklový od hippu a kolikrát se po něm Verča zklidní... sice ho moc nevypije jen si cucne...
3. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak já taky fenyklový od Hippu a taky...jen na cucnutí..........a i když na prdíky moc netrpíme,tak se po něm hezky vyprdí...
3. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
annie já jsem taky dávala Nutrilon AR ale Vojta z toho měl zácpu, ale blinkal míň, teď dávám comfort a zahušťuji Nutritonem a blinká stejně, ale ne pořád
holky tak zácpu sice Vojta nemá ale bez trubičky to včera ani dnes nešlo, sice to není tuhé ale prostě tlačí a tlačí a nejde mu to, nevím jak dlouho ho mám nechat aby se trápil,ale zase nechci aby si natu trubičku zvykl
ještě že jdeme za necelé 3 týdny k tomu doktorovi, snad nám nějak pomůže to řešit
3. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
rio no uz aby jste tam byly :confounded: ja taky nekde cetla ze se nema pouzivat porad... :confounded:
jinak nam boleni briska zvysuje vajicko, kdyz je v nem prilis dlouho :confounded: je v tom prilis skroucena :confounded:
4. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahojík.........
Rio,tak hlavně at je nový dr.dobrý :wink:
A my jsme vzhůru od Půl 6---to je malého čas na povídání,tak jdu ještě k němu zalehnout :wink:
4. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky,Annie,máš krásnou holčičku! :dizzy_face: Ten Nutrilon Extra jsme probírali na dvojčatech,holky psali,že je to na nic. Prý se jim děti budili stejně jako po obyčejném,tak jsem to ani nezkoušela. :wink:

Rio,Ty máš novou pasovku! :slight_smile: Ty jo,už aby jste změnili doktora!!

Já používám čaj od Hippu Na dobrou noc,je tam lípa,medunka a heřmánek. Fenykl mi Kájina vždycky vyzvracela. :unamused:
4. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Nazdar děvčata :wink:
Tak zrovna peru druhou pračku Kátiných věcí, za chvilku nachystám oběd a odpoledne půjdem na prochajdu. Doufám, že nebude tak hnusně fučet jak včera. Ale kosa je tam docela dost.
rio-se srazíkem jsem pro :wink:
Holky a kdy dáváte ten čajík? Někdy mezi jídlem? já už ho mám taky víc jak týden koupený a ještě jsme ho nezkusili...
4. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my máme fenyklovej od Hippu a pijeme ho oba, aby nám aspoň trochu pomohl tak ho můsím vypít aspoň 1l denně a Tomulka vypije tak 100ml a k tomu ještě dáváme Sab simplex a stejně nás ty prdíky zloběj :frowning2:

tady je pěkně hnusně, 10st., hnusnej vítr a vypadá to že bude pršet :angry:
4. čer 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
ester tak skus ten cajik na spokojene brisko tak sice fenykl je, ale je tam i anyz a dalsi bylinky a nam taky i vic chutna nez cisty fenyklac... :wink:
aquil ja ji dam cucnout pred mlickem aby to mela prvni ve fronte at to pomuze... :sweat_smile: a nekdy i po mlicku kdyz pobrukava a nevi coby... :sweat_smile:
tady prselo rano jsem i myslela ze zmoknu, byla jsem u kadernice, holky jsem nakratko, nova barvicka... supr strih, proste jsem nadsena jako uz dloooouho z jsem z kadernice nebyla... :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak mi sme teď zvládli prochajdu a začíná poprchávat, asi sme to měli jen tak tak. . . skusila sem taky koupit ten čajík na spokojený bříško, třeba nám pomůže :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
soni kde máš album??? já jsem se dnes taky objednala ke kadeřnici, tak jdu příští čtvrtek tak už se těším :wink:
4. čer 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
soni tak super! Pak hoď nějaké foto ať to vidíme v reálu :wink: Já jsem taky minule udělala trochu změnu a jsem spokojená.
Jinak jsem definitivně vysadila AKO. Takovej bordel co mi to dělá jsem nezažila. Furt špiním nebo slabě krvácím, tak na to se můžu vysr.. Tady furt slabě poprchává nebo se mračí, tak nevím jestli mám vyrazit ven. Jezdit s pláštěnkou se mi nechce, ale sedět doma celé odpoledne taky ne... :unamused:
4. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak mě zase stávkoval PC :angry:
malej chrupkal v postýlce až do 12 ti....od 8 :grinning: tak jsem stihla něco udělat končně.......
A ve 3 jdeme k babi na mejdan :grinning: je jí 88 letAquilko a jakou AKO jsi měla??
4. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Měla jsem Pikusko Cerazette. Fakt hrozný. Za to mi to nestojí. To raděj bráška pro Katušku :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojek maminy,
tak já jen hlásím, že tentokrát 6 folíků nalevo a 9 napravo. Je to teda méně než před rokem, ale snad budou o to kvalitnější :slight_smile: v pondělí mě asi čeká OPU, tak mi držte palce. :slight_smile:
Tak páček :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
kapriku, vzdyt je to krasnej pocet, co by jine za nej dali... :wink: to vis ze ti budem drzet pesticky... :wink:
4. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Já taky myslím kapriku, že je to super počet. Všechny navíc na UZv být vidět nemusí, tak třeba bude konečný počet ještě větší :wink:
Nakonec jsme dneska byly venku skoro tři hodiny. Na zítra se ohlásila na návštěvu bývalá známá mojí mamky, ona na mě dost trpí co mamka zemřela, chce se stavit za malou, něco prý pro ni má. Tak jsem udělala aspoň štrůdl, ať jí mám co nabídnout.
4. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Kapříku.....držím palečky a počet je OK :wink:
Já mám AKO Azalia....nebo tak nějak ale ještě nezobu,musím počkat,až to dostanu.........tak uvidíme
4. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Kapr tak moc držíme palečky!!!!
My dneska byli doma, Verča měla ráno trošku rýmu, ale snad to je dobrý přes den už nic... Ale řekla bych, že trošku víc spinkala tak jí asi nebylo nejlíp... To počasí je opravdu očistec :angry: V tomhle se mi ani ven vůbec nechtělo...
4. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Pikusko, ty AKO jsou prý stejné, tak uvidíš...Mně teda dr. říkal začít brát hned, protože když to dostaneš to znamená, že první ovulace už proběhla. To jsou prý ty první těhu při kojení, kdy si ženská myslí, že nic, když nemá MS... :confused: :grinning:
Jinak noc dobrá, Káťa se zase posouvala, tak jsem ji párkrát vrátila na původní místo. Naštěstí nebyla tak daleko aby zase houkal monitor. Jdu ještě trochu poklidit než přijde návštěva :wink:
5. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky,
Kapr,držím a ozvi se,já při prvním odběru měla 11 vajuch,takže Ty máš parádní počet. :slight_smile: :slight_smile:

Holky,to počasí mě už s.. :angry: děti navlečený v teplákách a mikině. :angry:

Gami,mě Kuba ráno taky chrčí,tak ho odsaju a pak je celý den klid. A bezvadný je Libenar nebo dětský Nasivin.

Já antiko zatím nemám,ono při naší frekvenci... :grinning:
5. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky....
Tak Verča má rýmičku... Spala o něco hůř než normálně, dřív se budila a když pšíkne tak jí lítají nudle jak opratě :frowning2: Ale zdá se, že je v pohodě, že jí to nic moc nedělá... Esterko mám ten Nasivin, jen jsem jí nosánek s ním vytřela a celkem dobrý.... Ted spinká tak uvidíme...
¨Jinak mě taky ještě není zrovna nejlépe....
5. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Holkiiii, mocinky vám děkuji za podporu :wink:
5. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojík............
Kapříku,,,není přece zač,hlavně at jsou vajucha kvalitní :wink:
No já dříve ovulku stejně neměla,tak ani nevím,jak to bude ted..........a uvidím,co AKO.....
dr.mi pak ještě nabízela injekce,tak uvidíme.
zatím jí neberu,počkám na MS
5. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.