• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Piku, díky :wink: Na to jsem právě zvědavá.((na kvalitu). Ale tentokrát si píchám celou dobu Clexan (heparin) a mám předepsanou nějakou spešl kyselinu listovou, tak to snad bude lepší, než loni.
5. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
No tak to by bylo,aby nebylo :wink:
5. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Kapr, já si tak píchala Fragmin a dobře to dopadlo,tak tomu taky věř!! :slight_smile: Kdy jdeš na OPU?

Gami,jak válčíte s rýmou?
5. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Fragmin...já o něm nikdy neslyšela............
A OPU myslím příští týden středa????????????????????
5. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Esterko malá je držák.. je v pohodě, tu rýmu měla jen ráno hodně a ted přes den jen malinko... Už ani nemá teplotu tak jí mamka vyvezla chvíli ven na vzduch... Aby si jí užila v neděli zase odjíždí do Plzně... Tak jen doufám, že se jí to víc už nerozjede...
5. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Zítra jdu na UTZ. Myslím, že na OPU půjde v pondělí, max. v úterý.
5. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
kapříku...aha,tak zítra na UTZ držím palečky :wink:
5. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Pikuš,Fragminu se divili i v porodnici. :grinning:

Gami,tak to zvládáte v pohodě. :slight_smile:

Kapři,taky držím. :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Hezkou sobotu,

kapři taky držím palečky :wink:

my dneska noc hrozná, celou noc jsme zase bojovali s prdíkama a prostě nám nic nezabírá :cry: jdu se nasnídat a půjdeme do města, kamarádka mi poradila kapičky Baby Calm jsou přírodní a dává se 10kapek před každým jídlem a případně podle potřeby i mezi jídlama. . . jim to upravilo i zácpu tak jsem zvědavá. . .nemáte s nima někdo skušenost???
6. čer 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky...........
Angel,kapičky zkus,některé holky si je chválí....tak at vám pomůžou :wink:
teda my super,v 8 do postýlky,o půlnoci dudlík a v půl 3 ráno prso.....a pak spinkal ještě do půl 7 :slight_smile:
6. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojte holky, potřebovala bych poradit. Proděláváme IVF s darovanými vajíčky. 25.5. mi píchli Dipherelin s tím, že od osmého budu brát etrimax. Od včerejšího večera jsem začala krvácet a nevím zda je to normální. Říkali mi, že bych mohla trochu špinit.. ale tohle je troch víc bych řekla..
6. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
angel my je taky dáváme ty kapky, jestli pomáhají nevím, dáváme i sabíka a Nurilon comfort má být taky i na prdíky, ale má je stejně - ale možná bez toho všeho by to bylo horší. myslím že nám pomáhaly víc ty probiotické, dávali jsme je dva měsíce, ale další už kupovat nebudeme
lízulko to teda bohužel neporadím, zkus zavolat do CAR
6. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Lizulinko..taky bohužek neporadím..........s těmito léky jsem já nestimulovala............
6. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
ahoj holky... Tak my noc celkem dobrá, ráno Verča hodně chroptí jak má tu rýmu a nejde to ven, večer zabrala až asi ve 21hod a v půl 1 už jsme krmili, ale pak vydržela do 7hod... a pak ještě do 9.. Trošku víc se budí, ale jinak je opravdu zlatá vůbec si nestěžuje.. a ted začíná bolet v krku taťku :rolling_eyes: Takže nás to nemine asi nikoho...
Dneska k obědu děláme ty chycený kapříky... budou na kameni, od včera jsou naložený tak se mooooc těším :slight_smile: Lizulinko taky neporadím, rozhodně bych volala, aby něco nebylo špatně... Jinak moc držím palce at to klapne :wink:
6. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak jsme byli venku a akorát jsme to stihli.....už prší............ :unamused:
6. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
holky tak trochu jsem nakoukla k vám ,chci se zeptat když půjdete na OPU necháte se uspat ,nebo jenom v analgezii
6. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Capenko,tak OPU se dělá v krátkodobé narkoze..........asi půl hodiny po odběru už jsem byla vzhůru,ale pak to ještě asi hodinku dospávala
6. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsme byli celý den pryč-u tchánů, u babičky...Teď jsem si konečně sedla a už nic nedělám. Akorát jdu udělat šlehačku na jahody :wink:
6. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojík holky..........
dnes máme 2 měsíce :slight_smile: strašně to letí..........
A všichni milujou jahody...jsem asi divná,já neeeeeee :grinning:
A dnešní můj sen???????????????pozitivní těhu test :astonished:
7. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky..
Capenko taky jsem byla v narkoze, musím říct, že jsem z ní měla strach, protože normálně po narkoze zvracím , ale tohle bylo super, já se tedy probrala hned po odběru a pak jsem byla v pohodě jen sem ležela 3 hodky na těch kapačkách a pak hurá domů...
A jahody taky miluju ..mnam...mnam .....
Piku letí to ohromně.... Včera jsme tu měli návštěvu s ročním chlapečkem.. Tedy byl to mazec je to pěkný dáblík a hrozně se všichni divili, že máme neuvěřitelně hodné dítě... :slight_smile: Když je hodně lidí tak je Verča fakt spokojená, sedí, poslouchá, pozoruje... Večer pak byla trošku nervozní, nic se jí nelíbilo tak jí tatka pustil Ladu Křížka a pařili spolu.. To se jí ohromně líbilo, vydrželi asi hodinu a pak mu v náručí vytuhla :grinning:
7. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Piku jinak ten test taky dobrý... Já doufám, že u nás to nebude realita, dneska už je to 33den po první mrše a nic... Přikládám to ještě rozhozeným hormonům :slight_smile:
7. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Gamik...to by bylo vid....bratříček :grinning:
Já měla před porodem strašné cykly...i 60 dní..tak nevím jak to bude ted :astonished:
7. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Piku my by jsme asi radši sestřičku, ale když by se povedl Tomášek tak to by taky byla nádhera.... :slight_smile:
7. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Gamik...vy neee páreček???
No tak sestřička no,vždyt je to jedno ne?????????? :grinning:
7. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
tak my chtěli původně dvě holčičky najednou :grinning: Ale nevím proč, ale s manžou jsme se schodli, že by jsme radši Nelinku :slight_smile: A sranda by byla kdyby se nám na podruhý povedl páreček dvojčátka :grinning: A nebo ještě dvě holky :astonished: :grinning: To si tatka dělá srandu, že by vydělával jen na vložky :grinning:
7. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
No to je první,co chlapa napadne........... :grinning:
A já bych chtěla ještě jedno a je mi jedno co :slight_smile:
http://nd.blog.cz/p/pikusa.blog.cz/nahledy/103358612.jpg
a toto jsem já jako malá....Mates jde do mojí podoby :grinning: :astonished:
7. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky. . .

tak my bysme chtěli ještě dvojčátka :grinning:

piku Matýsek je ti fakt hodně podobnej :wink:

holky kdy jste dostali první mrchu po porodu??? já už sem měla přez týden klid a dnes jsem zase začala krvácet. . .může už to být mrcha??

jo a máme nový fotky v albu :grinning:
7. čer 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Angel...já už krvácela asi 3 dny těsně před koncem šestinedělí a dr.říkala,že už to klidně mohla být mrcha...
A dvojčátka?????teda......to klobouk dolů :slight_smile:
A na fotečky juknu večer,ted jdeme ven...vylezlo sluníčko
7. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Piku Maty je taky takovej hezkwj mixík, ale takový výrazný rysy steně bude mít po tatkovi... Ale už je tam i tvoje podoba.. Verča je taky hezky namixovaná, oči a pusina je tatínkova a nos a tvar hlavy je maminky...
Je to fakt super co ta příroda dokáže...
Angel taky jsem to dostala takhle brzy :wink:
Dám tatínkovo fotku tak mrkněte :wink:
7. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Angel Tomášek je kouzelnej... taky už je s ním sranda vid? :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.