• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Holky moc děkuji za podporu. Tak jdu na OPU v pondělí, dám vám v úterý vědět, jak jsem dopadla, ju? :dizzy_face: No a v pátek už budu mít mimíse u sebe (teda doufám):slight_smile:
Tak pa a pozdravujte své ratolesti :slight_smile:
7. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Angel..ta fotka s tatínkem je krásná...malý a velký muž :slight_smile:
Gamik...jojo podoba z vás obou....
Kapříku......tak zítra budu držet palečky moc,at jsou vajíčka v pořádku a at se hlavně líbí spermijkám :grinning:
7. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahojky,
Angel,dvojčátka,jo??? :grinning: Jj,já taky takhle začala krvácet. Ta fotka s chůvou je boží! :slight_smile:

Piku,Matyášek je nádhernej,máš v albu moc hezký koláže. :slight_smile:

Gami,jak bojujete s rýmou? Máš pravdu,Verča je namíchaná z obou. :slight_smile:

My to máme rozdělený, Kájina je po tátovi a Kuba po mě,tak jsem zvědavá,jak se to bude vyvíjet. :wink:

Kapři,to je jasný,že budeš mít v pátek mimíse u sebe! Držím palce a ozvi se! :wink:
8. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj... :slight_smile:
Esterko Verča je v pohodě, ale já se z toho nějak nemůžu vylízat.. Dneska v noci jsem se probudila bolestí a už jsem myslela, že je zle, že to min. zápal plic. Rýmu už mám v pohodě, ale ted mi to sedlo na průdušky a pořád bolí v krku... Tak jsem si zase v noci radši vzala plenu :unamused: Ve středu máme jít na očkování a kdyby Verče něco bylo tak by jí asi nenaočkovali co?
Kapr tak držím palečky a přeju hoodně silných vajuch a jak psala Piku, aby se hlavně zalíbilo nějaké spermijce a byl z toho nádhernej bobánek :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Hezké pondělí :slight_smile:
My jsme včera byli celý den pryč, nejdřív jsme jeli do Křtin, byla tam pouť, potkali jsme se tam se známýma, zašli na obídek...Pak jsme jeli popřát švagrové k narozeninám, no dojeli jsme domů v šest večer. Káťa pak docela plakala, byla utahaná a asi přetažená, tak nemohla zabrat. Musela jsem ji chovat a uspávat v náruči, to už se dlouho nestalo...
U nás je to s tou podobou asi tak, že všichni říkají celý tatínek. ale oči bude mít Katka asi fakt po mně. je to zvláštní dívat se na to malý stvoření a vidět tam sebe :slight_smile:
gami-a nechceš si zajít k dr.? když nekojíš, tak by to možná skoro bylo i na ATB. Aby se ti to netáhlo 2 měsíce...
8. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Aquil já mám obvodáka v Plzni .... Tady jsem si ho ještě nesehnala... Ale snad to už bude dobrý, ted jsem vypila čajdu a zdá se, že to polevuje...
Jinak nám se taky občas stane, že Verča usníná v náručí, ale to jen málokdy, většinou právě plakáče, když jí chováme, chce si lehnout do postýlky tam je spokojená :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Tak se hlásím, máme 9 vajuch. Jinak budeme mít ISCI, tak uvidíme, jak se budou vyvíjet :slight_smile: V pátek, nebo v sobotu budu mít už mimíse u sebe :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
kapr super!!!! Tak at se drží a rostou a rostou :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak u nás začalo pršet :confounded:
8. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Holky, tak jsme byli na té rehabce naučit se první cvik. Jsem z toho úplně v prd...Káťa tak strašně plakala, že jsem měla co dělat abych se nerozbrečela i já. Máme to dělat 4xdenně, tak to teda nevím jak to zvládneme. Mám pocit, že nás Kačenka přestane mít ráda :frowning2: :cry:
Kapr, skvělá úroda, tak hlavně ať to pokračuje dobře i dál
gami, tady je krásně, ale taky mám pocit, že se něco chystá...
8. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Aquil neboj to bude OK... neděláš jí nic špatného jen jí nutíš něco co nechce tak se přeci musí ozvat :wink:
8. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj hplky,
tak krvácet jsem přestala asi po hodině, takže to mrcha ještě nebyla, no příští týden jdu k dr. tak jsem zvědavá, přemýšlím jestli si mám nechat napsat AKO nebo ne :confused:

no jinak my to máme pěkně otočený, v noci jsme klasicky vstávali po 2h a včera odpoledne spal 6h v kuse, co bych za to dala v noci :frowning2: tak to budeme muset začít nějak otáčet zpět, ikdyž nevím jak. . .

kapr úroda pěkná, tak hlavně aby to byli pěkní bojovníčci :wink:
9. čer 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky.... copak je s váma??? Nějak to tu flákáte??? :wink:
Angel já jsem si AKO nenechala napsat a ted marně čekám na mrchu :confused: Ale snad dorazí ...
9. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme za sebou další cvičení-hrůza, děs, teror...Nevím jak to jinak nazvat... :frowning2: :unamused: :confounded: Jinak je tady dneska krásně, vyprala jsem prádlo, odpo vyrazíme někam na prochajdu. Víte jak já jsem dopadla s AKO, takže tuhle při kojení už opravdu ne...Konečně to začíná vypadat, že už bude po krvácení, tak doufám...
Gami to snad bude jen ještě rozhozený cyklus po porodu. Já jsem to měla vždycky takhle nepravidelně, tak nevím jestli budu furt testovat jestli náhodou nejsem těhu nebo co... :grinning:
9. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky..........
včera jsem nestíhala...já kadeřnice...pak malej kyčle-a v pořádku :slight_smile:
A dnes jsme šli na zvážení----holkyyyyyyyyyy 6620 :astonished: :astonished: :astonished: kam nám ten kluk poroste???????????,,
Kapříku,gratuluju
Aquilko,to mě mrzí,že to cvičení je takový teror
9. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
tedy Piku :astonished: a to Matyho jen kojíš... tak to je mazec :sweat_smile:
My jdeme zítra, ale já počítám, že budeme mít něco malinko přes 5 kg... :slight_smile:
Aquilko držte se... Jinak já testovat nebudu nemyslím si, že bych opravdu otěhotněla... Manža má radost, že "to" nemám, že prý by byl rád zase tatka.... blázen... :fearful: :grinning:
9. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojky,my byli dneska na kalmetizaci,Kubovi musím to očkování mýt v řepíku,ještě to nemá zahojený. :unamused:

Pikuš!!! :confused: to je váha!!! :slight_smile:

Aguil,Vojtovku cvičila kámoška s holčičkou a vím,že při cvičení vždycky plakali obě,ALE holčička se krásně srovnala!! :slight_smile:

Kapři,bomba!!! :slight_smile: :slight_smile:

Gami,fakt si si jistá,že nic nebude?? :sweat_smile:
9. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
Jo holky, dlouho tu nebyla Rio! :confused:
9. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
jsem tu :wink: nějak nám nejel net :frowning2: ale žijeme s Vojtíšem a dokonce už jsem domluvená s aquil na pátek na sraz tak uvidím Kačenku :dizzy_face:
máme se celkem dobře, jen pořád trochu bojujeme s tím kakaáním, občas se mu to už ale povede samotnému
a dnes spal v noci 8 hodin v kuse - od 20.30 do 4.30, super :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
taky jsem myslela na Rio, že tu dlouho nebyla, tak hlavně, že jste v pohodě :wink:
Esterko jistá si nejsem :grinning: ale zatím to nijak neřeším... taky jsem už přes týden nachcípaná tak to taky může být tím :wink:
9. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Holky...jojo máme obříka a nejvíc mě ser....lidi,co pořád ...jééé to je veliký miminko...čím ho krmíš a tak....
no je velikej,ale zdravej ne??? :wink:
9. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Piku to je jedině dobře, že je velkej, vždyt je to chlap!!!
9. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
http://pikusa.rajce.idnes.cz/6.-8.tyden-Jsou_nam_2_mesice/#album
nové fotos kdo chce :slight_smile:
Gamik..díky :slight_smile: jojo chlapák to bude
9. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Piku nádherný fotky, koukám, že Maty je pěkně vyřechtané mimi :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Pikus pěkné fotky a nic si z toho nedělej, hlavně že je zdravý a spokojený a navíc kojené děti nejsou tlusté nafurt, to je úplně něco jiného, no tak bude kus chlapa však tak to má u chlapa být - a přijde mi celý tatínek :slight_smile:
holky Vojta má tu bouli po očkování úplně hroznou, už je vidět že to tam hnisá ale to řezání máme jít až 17.6 tak chudák Vojtík to musí vydržet ale už ho to bolí :frowning2:
9. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky............
Gami...jo směje se často... :wink:
Rio....někdo říká tatínek,někdo celá já...tak je to tak hezky namíchané :slight_smile:
A my po očkování nemáme skoro nic....a prý nám přijde pozvánka na KO a ještě nic
10. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Holky tak Vojta spal už druhou noc 8 hodin v kuse, paráda :dizzy_face: akorát pak už moc nevydrží ráno, dnes asi do 6.30 ale lepší než kdyby od těch 4.30 už nespal
10. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Rio...super :slight_smile: hodnej kluk maminčin :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky.... tak já jsem pěkně nasr... ted mi volal manža, je na rybách, že nám někdo vykrad auto.. :angry: Vymlátil okýnko a ukrad rádio... když říkám manžovi, aby sundaval panel tak jsem úplně blbá kdo by takový obyč rádio asi chtělll :angry: tak hold jsem úplně blbá...
10. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
gamik tak to je smůla, bohužel zloděje fakt láká cokoliv - a nic jiného jste tam neměli? my teda panel vyndáváme, ale m. ho nechává v kapse za zadním sedadlem...ale aspoň není na očích
10. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.