• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
nějakej feťák je rád za každou kačku to je jasný.... Jinak tam naštěstí nic nebylo, ale já bych tam nic nenechala a doklady naštěstí nosí manža u sebe... je to prostě tele :angry: Zase další investice za okno a že to nebude nic levnýho... Hlavně, že se nestalo nic horšího....
Jinak Verča pořád spinká... Usnula ve 20hod, v 1 dostala flašku pak v 6 ted si trošku cucla v 9hod a po každým vypití hnedka spinká.. Ted jsem jí pustila pohádkový písničky a spí...
10. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
gamik tak to máš super že Verča tak hezky spí. Vojta teď taky ale u mě v šátku :grinning:
10. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Gamik....bud ráda,že jen radio....
Nám u baráku ukradli auto...po opravě co stála 30 000 a hned tu noc bylo pryč.Prostě na objednávku....a zbyly nám jen splátky na další rok.................byl to WW transporter a holt to bylo žádané auto.
Ale už je to asi 3 roky...........
No a dnes se pepa vypravil do teplic okouknout auto...tak uvidíme,v čem přijede,
10. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
nám teda naštěští nikdo nic neukradl - jen jednou mobil cigáni přímo z ruky když jsem psala sms :angry:
10. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Zmetek vzal jen rádio, CD Péti Koláře tam nechal :grinning:
Tak s tím mobilem je to taky hustý Rio, to bych asi byla nasraná daleko víc....
My naštěstí máme ještě jedno auto, tohle vykradený bylo moje a manža má taky svoje, ale tam zase blbne volnoběh, při neutrálu to chcípá takže furt startuješ jak blb... :unamused:
10. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Gamik...no kdyby vzal Koláře...tak to by mě nas.... :angry: :grinning:
10. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj holky,

gami hlavně že neukradli celý auto. . .
rio teda Vojtíšek je vzornej, takhle krásně spinkat :slight_smile:

my noc zase po 2h :unamused: včera jsem se konečně dovolala k zubařce s tím že mě pobolívá zub a ona mě objednala až na 15.7.!!!!!! a jako naschvál mě to odpoledne začalo bolet víc a v noci sem skoro nespala, musela sem si vzít paralen, nic jinýho sem si netroufla když kojím. . .tak tam od rána volám a nikdo mi to nebere, skusím se tam zítra stavit až půjdu od kadeřnice, snad mě vezme dřív. . .
10. čer 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, prosím Vás nemátě nekterá zbytek Puregonu??Moc by jste mi pomohli. Moc děkuji.Dyžtak prosím do IP. Pěkný den Terka. :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
joo holky tak nám vzal ještě přepravku s povinnou výbavou :astonished: Ale to si asi moc nepomohl, autolékárnička byla určo prošlá, akorát trojúhelník a pojistky...
Angel neboj on se Tomášek taky srovná, vždyt Ria měla s Vojtíškem to samé a podívej jak ted spinká :slight_smile:
My za chvíli jedem k dr, manža jel s Verčou ven a já si jdu zatím umýt hlavu a najíst... Pak dám vědět jak jsme dopadli.. :wink:
10. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Angel a co hned ráno,to se berou akutní případy ne?????????,
10. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
to sice jo, ale jak znám naší zubařku tak by mě tam nechala čekat a já po 2h kojím. . . už mi to udělala několikrát, jednou se mi i stalo, že mě vzala až po 11h a to sem tam seděla od 7h!!!!! tak se s ní chci radši nějak domluvit
10. čer 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
Aha,tak to jo...to je blbý....
tak snad tě vezme..................
10. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky,
Pikuš,Matyášek je vysmátý miminko! :slight_smile:

Gami,to fakt nasere!! :angry: Náplasti se taky hodí,ne? :angry: Verča je zlatíčko,když tak spí. :slight_smile:

Angel,snad Ti tam nenechá sedět s kojencem? :confused:
10. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Esterko...jo a jak se směje když koukáme do zrcadla........ :grinning: sám sobě asi :grinning:
No Angel asi miminečko nepotáhne sebou že....
10. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak jsem dneska dopo byla na kontrole na diabetologii, výsledky budou zítra odpo, tak jsem zvědavá. Glykemii nalačno jsem měla furt trochu vyšší, tak uvidíme co udělalo tělo po vypití toho sladkýho hnusu...
S Káťou jsme byli v poradně, má 5100g a 57cm, je prý drobná, ale prospívá dobře. Rovnou dostala očkování, na cvičení nám dr. řekla, že když nám rehabka řekla cvičit, tak ať cvičíme-no nic moc názor... :unamused: Ale jsme domluvení za 14 dní na naušničky, tak bude Káťa fešanda :slight_smile: Teď po očkování tři dny cvičit nesmíme, tak aspoň dáváme K. víc na bříško aby posilovala svaly a zdá se mi to trochu lepší.
gami, to je teda fakt bordel, no tak aspoň, že fakt neukradli rovnou auto...
angel-normálně natvrdo přijď k zubařce a řekni jí ať tě vezme. Máš k tomu důvod, tak snad to pochopí,ne???
10. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
tak máme 5,43kg :slight_smile: Dostala chudinka dva bodance do prdky, plakala, ale pak hnedka v autě usnula... Jinak my fakt měli dneska den blbec... Přijeli jsme do města vyndaváme kočár a začal takovej chcavec, že kočár jsme nestihli uchránit tak sušíme, půl hodky jsme dřepěli v autě já samo naštvaná no den D....
jinak auto už je spravený okýnko nás stálo 700kč tak celkem dobrý...
10. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
jinak Aquil s tím cvičením je to těžký. Já si myslím, že někdy ty doktoři přehánějí a řeknou cvičte i když to není až tak nutný, ale tohle člověk nemůže vědět...
10. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahojky,holky,jak jste zvládli očkování,byla reakce? Nás to čeká příští čtvrtek,tak z toho mám hrůzu,že tady budu mít dvě děti s horečkou. :unamused:
11. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
esterko, my zatím nic - ťuk ťuk. Včera jsem měřila Káti teplotu, protože se mi zdála jakási horká, ale měla 37,1, takže po odečtu úplně normál...Ale prý ta reakce může být klidně až za týden, tak uvidíme. Včera pěkně pršelo...Doufám, že to dneska bude lepší. Jsme domluvení se známýma na podvečerní kočárkování, snad z toho nesejde. Za chvilku jdeme na faru dohodnout křtiny :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojík...
tak k nám ten déšt došel až dnes a prší a prší....
A jaké jste to měli nebo budete mít očkování??myslím,o kterém se ted bavíte??
11. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Pikuš ,první Hexa.Ještě se píchají dvě,po měsíci. První se dává ve 3 měsíci,my jí dostaneme dýl,dvojky byli nedonošený.

Aguil,my taky budeme křtít :slight_smile:

U nás se vypršelo a ted svítí sluníčko. :wink:
11. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Esterko...díky...
A holky jdete do Prevenaru nebo toho Synflorixu??Nebo už to máte za sebou??
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
my budeme křtít 12.7 ve Zlíně u evangeliků, tam jsem byla křtěná i já - tchýně hned měla řeči, naplánovala mu křtiny tady u katoliků ve Křtinách
tak my budeme mít očkování hodně posunutý, až bude ta reakce úplně ok
11. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky,

po jak dlouhý době může být ta reakce na očkování protí TBC?? Tomik zatím nemá nic, nemá to ani červený, tak jestli to mám ještě čekat a nebo sme z toho venku :sweat_smile:

Jinak tady bylo včera krásně, byli sme celý den venku a dneska leje a leje. . .a za chvilku vyrážíme ke kadeřnici, už se těším, doufám že to Tomulka prospí :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
Rio,je něco do čeho Ti tchyně nekecá?? :angry:

Jj, TBC musí být úplně zhojený,já to Kubovi myju řepíkem.
Na prevenar se zeptám příští týden.
11. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
kecá do všeho baba jedna - dnes jsem jí říkala že jedeme v sobotu do zlína - mám tam mamku a ségru a že přijedeme v neděli - prý - to tam musíte spát? moje mamka viděla Vojtu dvakrát a navíc co je tchýni do toho :angry:
angel může se to udělat ale to je práve správná reakce když to nějak reaguje -vojta má teda přehnanou
11. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak křtiny dohodnuty na 19.7. Museli jsme to naplánovat podle celé rodiny, tak naštěstí tenhle termín vyšel :slight_smile:
My jsme nechali píchnout zatím jen hexu, Prevenar dáme, ale asi až později.
Angel, my když jsme byli s Káťou v šesti týdnech v poradně, tak tam měla docela velkej vřed a hodně hnisu a dr. říkala, že je to dost brzo, tak myslím, že u vás to ještě přijde. Ale hezky se jí to zhojilo.
rio, tchýně je teda fakt hustá...Co zítřek, platí za každého počasí? :wink:
11. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
jasně platí když tak někde sednem :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jéé vy máte holky rande?? :slight_smile: tak to se máte :wink:
11. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak už jsem zpátky od kadeřnice a úplně nová :slight_smile: už to bylo fakt akutní. . .Tomulka to celý prospal a teď to ještě dospává :slight_smile: za chvilku nám přijede taťka a pojedeme asi na nákup když je takhle hnusně. . .
11. čer 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.