• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
pikus jo máme první rande :grinning: už se na holky těšíme s Vojtíškem :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Holky, tak test na cukrovku negativní!!!! Huráááá!!!!
Taky se už na rio s Vojtíškem moooc těšíme. :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
ahoj holky... dneska nějak nestíhám, hnedka dopoledne jsme jeli do Nymburka kvůli hypotéce a pak jsme jeli ke tchýni, byla tam návštěva a chtěli vidět Verču... Tedc jsme dorazili dom a mám toho celkem dost :unamused:
Piku nám včera píchali Hexu a i ten Synflo... Prý je to snad lepší jak ten Prevenar tak nevím, Verča je zatím v pohodě...
Aquil super, že to máš v poho :wink: A zítra si to s Rio užijte :wink:
Angel my tu reakci měli taky celkem pozdě takže to určitě přijde...
11. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Dobré ráno,

tak my dneska jedeme k doktorce, sice sme měli jít až ve středu ale Tomik celou noc probrečel, spal asi 2h a hlavně nechtěl vůbec jíst, naposledy jedl ve 21h pak už sem do něj nic nedostala :cry: skoušela sem i odsát a dát mu to z flašky ale nechce. . .
12. čer 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
angel tak držím pěsti ať to dobře dopadne, Vojta měl taky takových pár dní ale nic to asi nebylo
jinak Vojta má furt červené jedno oko, už dlouho, kapame Opthalmo - septonex, na chvilku se to zlepší a pak zas zhorší, asi budeme muset v pondělí na oční
12. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky,
Aguil,taky mi čeká test na cukrovku :unamused:

Angel,at to dobře dopadne s Tomáškem!!!

Rio,Kuba to měl taky asi dva dny,kapala jsem kapky a pomohlo to, podle doktorky je ve vzduchu spousta alergenů,tak může mít oči podrážděné z toho. Ale jestli to má dýl,taky bych šla na oční,pro jistotu.

Užijte si sraz. :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak manžel mi odjel ráno na chalupu a přijede až zítra :frowning2: Ale je potřeba tam pokosit tráva a udělat nějaké další věci a s Káťou si tam ještě netroufám. Přece jen doma máme své pohodlí...
angel-uvidíš co řekne dr., třeba to bude chtít nějaký příkrm, těžko říct...Určitě Tomáška zváží a uvidí se...
esterko-tys měla taky těhu cukrovku??? :confused: Říkali, že mám přijít zase za rok nebo hned jak znovu otěhotním. To jsem zvědavá jak budu pít ten sladkej humus v prvním trimestru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Aguil,jj měla,ležela jsem v nemocnici 14 dní před porodem kvůli tomu. Ten hnus je příšernej!!! :angry: Budu se muset objednat :unamused:
12. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Já jsem s tím taky otálela, ale jsem hrozně ráda, že to mám za sebou. A tentokrát i když to bylo hnusný, tak se mi to nezdálo tak hrozný jako v těhu. To mi bylo po tom blbě až do večera... :confounded:
12. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky...
Angel jak jste dopadli? Doufám, že to není nic vážného....

Jinak mě ten blevajs na tu cukruvku nepřipadal tak hroznej. Taková sladká limonáda jen toho bylo trošku moc najednou :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
tak teď sme přijeli od doktorky, máme 4350g ale mám málo mlíka, takže máme UM a budu ho mýchat s MM. . . doktorka nechala výběr na mě, vůbec se v tom nevyznám,ale koupila sem Nutrilon, tak snad bude vyhovovat. . .
12. čer 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík...nějak nestíhám :astonished:
A dnes jsme si zabouchly dveře a moje klíče zevnitř v zámlku,tak se to muselo vypáčit...paráda :unamused:
Holky...asi blbá otázka...jak se pozná málo mlíčka???Jako že mimi nepřibírá???Asi jo že...
12. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Angel takže Tomík měl hlad chudáček... Nutrilon je dobrej, my jsme s ním spokojený, uvidíš ono každému vyhovuje něco jiného...
Piku pozná se to hlavně podle váhy, Verča totiž třeba vůbec neplakala, ale hodně spala jak byla unavená tím taháním naprázdno...
12. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
joooo a s těma klíčema to je taky dobrý, takže dneska má den blbec Piku :grinning:
12. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
Tak to u nás s tím mlíčkem teda nehrozí.......... :grinning:
Angel,tak at mu chutná :wink:
Gamik...jojo den blbec a k tomu ted okousaný dveře :grinning:
12. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Piku to my včera přišli ještě nato, že v tom autě měl manža mikču, kterou jsem mu kupovala k vánocům za 1500kč, takže jsem byla zase naštvaná, protože to fakt zamrzelo :frowning2:
12. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Krásnou sobotu,

tady je dneska nádherný počasí, tak nás čeká po obědě procházka a večer ten nákup, včera se nám nechtělo. . .
jinak Tomulka jí přesně po 3h, ale je na něm vidět že je spokojenej, v noci hned po jídle klidně usnul takže nám odpadlo hodinový uspávání a co hlavně tak od včera ještě nebrečel :grinning: sice sem si myslela, že skusím ještě v noci kojit a pak jen dokrmit Nutrilonem, ale už prso vůbec nechce, takže mlíčka mícháme :slight_smile:

piku Tomik přibíral a dokonce uplně předpisově, ale prostě mu to mlíko nestačilo, často se mi při kojení pouštěl a vztekal se a měl neklidný spaní
13. čer 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky.. koukám nikde nikdo :confused:
Angel to je super, že se Tomík zklidnil a odpočinete si oba dva :wink:
U nás to za oknem taky vypadá nádherně, ale je hrozně nepříemnej vítr. Celý den jsme sice byli venku, protože jsme měli tatku po noční.
13. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky...
My dnes byli na dětském dnu pořádaném skautíky a bylo to fajn.
pak jsme jeli na chaloupku a tam prcek poprvé předvedl pořádný hysterák...trápil ho prdík..........
Tak jsem chtěla dát loka fenyklového čajíku a co myslíte????
Dělal ho přítel a místo něj udělal čaj pro těhulky,co mám ještě zbytek doma a chystám se ho darovat kamarádce.
A pak pověřte něčím chlapa.
no a ted po koupání zase brek....asi půl hodiny....tak jsem pomohla teploměrem....
Ale už spinká brouček můj
13. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Piku o chlapech mi ani nemluv já jsem na toho svýho taky pěkně napružená :angry: Poslední dobou mi vůbec s ničím nepomůže a jesště mi přidělává práci s jeho bordelem. Si asi myslí, že toho mám málo, celý den Verču, uklidit, vyžehlit, uvařit... Dneska odešel na noční, neustláno v ložnici, gauč taky rozházenej jak se pak na něm válel, na lince prázdný obaly jak si dělal sváču no hrůza běs a já vytočená :angry:
A při tom dřív takovej nebýval tak nevím co mu hrabe :confused:
13. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Gamik...tak my zase máme dnes jeho holky a přitom on asi před 14ti dny slíbil,že dnes bude makat v hospodě...a aby to nebylo málo,tak už od 5ti hodin.
Tak jsem byla nas......Anetka jeho usíná pozdě,v noci se budí a volá ho....já nemám na to starat se v noci o 2 děti.....tak jsem mu to dala sežrat a at si to příště už nikdy takhle nenaplánuje............
Naštěstí moje mamina je zlatá a Anetku si vzala k sobě na noc :slight_smile: není to poprvé,několikrát už tam spala,tak mi to pomohlo.....
Ale zase doma maká....vaří,uklízí a i žehlí někdy....tak si vyber.......... :unamused:
13. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
no to je právě to... on si člověk nevybere, každý má něco a myslím, že my můžeme být rády za ně :wink: Ale postěžovat si můžem že? :grinning:
13. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Nooo jasánek :grinning: :grinning: aspon je nám líp :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojík...tak dnes jsme zase bojovali s bříškem....hrozně plakal brouček a kroutil se....už to začalo včera
přes den naspal tak hodinu.....byli jsme na chaloupce,myslela jsem že v kočárku bude spát a ani tam tomu moc nedal.
Večer jsme namasírovali bříško a konečně se pořádně najedl a už spinká......
Jooo a až jsem brečela dnes s nám....už jsem nevěděla,jak mu pomoci....tak snad to ted bude už OK
14. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj.. tak my naštěstí bříško dobrý... Dneska jsme byli celý den venku já jsem se pěkně připekla, jsem jak spařený rajče :unamused: Verunka je v kočárku spokojená, ale taky moc nespí, ale ona spí celou noc a až tak do 9hod takže má naspáno :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky,
piku to znám, nás to taky strašně trápilo a vůbec nic nepomáhalo, taky sem většinou brečela s ním, byla sem zoufalá že mu nemůžu pomoct, někdy brečel i 2h v kuse a nic nezabíralo. . . skus kapky Baby Calm dává se 10kapek před každým jídlem a případně i mezi jídlama když to zlobí. . . my je máme 14dní, první dva dny nás to ještě trochu zlobilo, ale teď máme naprostej klid :wink: sem za ty kapky vděčná. . .
14. čer 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
Angel..on na to malej jinak netrpí,tak uvidíme zítra a kdyžtak je pořídím......
a jdu do hajan jsem KO
14. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahoj my jsme měli náročný víkend.jeli jsme v sobotu do Zlína k mamce, Vojta měl ale dost zhnisanou tu bulku pod paží - reakce na to očkování, tak jsme šli radši na pohotovost a tam si nás chtěli rovnou nechat na plicním. Nakonec jsme se domluvili že půjdeme do nemocnice v brně. Dnes jsme to vzali ale přes pohotovost a tam zase řekli že hospitalizase není nutná, že stačí když půjdeme ve středu na infekční jak jsme domluveni. Já jsem z toho už na nervy, co doktor to názor a já nevím, který je správný
14. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahojík...
Rio,tak si vyber vid....doktoři.......
Tady se to chystá na déšt....ale dobře,je dusno jako prase...
15. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky, celej víkend jsme furt někde trajdali, pak byla grilovačka atd. No a vždycky když jsem chtěla jít něco napsat na koně, tak nefungoval... :unamused:
Dneska jsme poprvé byly s Káťou na cvičení s kojencema a bylo to super!!!! Cvičily jsme s dětma na balónech, zpívaly jsme jim písničky, říkaly říkanky, fakt spokojenost veliká. Budeme se učit různé další věci jak budou mimča starší. Bude to každé pondělí, tak jsem moc ráda.
Pak jsme šly odpo na kontrolu kyčlí, všechno OK jen K. nemá ještě ta jadýrka, tak zase za dva měsíce na kontrolu.
rio, to je teda hrozný, snad už to v tu středu nějak vyřeší!!! Taky mu to mohli šmiknout hned aby se chudáček netrápil...
15. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.