• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojky,
Rio, Vy si to užíváte s Vojtíškem,chudinka. :cry: Snad mu už konečně s tím něco udělají!!

Holky,o chlapech ani nemluvte,poslední dobou mám pocit,že je všechno na prvním místě než my... :unamused:
16. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Esterko s chlapama je to těžký, taky to tak mám doma :frowning2:
16. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojík holky.....
tak malej spinkal od půl 8 do půl 4 :astonished: :astonished: to jsem čučela :grinning:
Jooo chlapi--to by jsme museli založit nové téma :grinning:
16. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky...
Rio, Aquil ani jste neříkaly jestli jste se sčuchly??? :wink:
Piku to je nádhera vid? Verča takhle tedka spí pořád... Osmá hodina je její a já tedy dělám to, že jí o půlnoci, když si jdu lehnout vrazím flašku a pak spí až do půl 6....
16. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
jo sčuchly, bylo to fajn, Kačenka je krásná holčička a Vojta se tam durch posral :grinning:
dnes jsme byli na neurologii a musíme cvičit Vojtovku, pase - nepase, sám leží na bříšku a jen trochu zvedá hlavičku, sám se na rukách nezvedne, navíc se pořád sune na jednu stranu
16. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem měla furt jaksi fofry, prala jsem, vařila, pak jsme lítaly s Káťou po venku, mezitím cvičení (to je fakt boj) a najednou je večer...Tady se ale koukám taky moc nedělo...
Chlapy raděj nekomentovat, to je fakt...
S rio jsme se sešly :slight_smile: Vojtíšek je moc roztomilej a rio pěkně kecá, že se nevykadí jinak než bez trubičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Snad už vám rio zítra nějak pomůžou s tou bouličkou. Jinak s tou vojtovkou už jsem psala, je to boj... :frowning2:
16. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
tak holky s tím cvičením vám to nezávidím tak se držte :wink: A s tím kaděním říkáš Aquil, že to Vojtíšek předvedl jo? :grinning: :grinning:
Verča asi pase až moc, ona se mi už zvedá i v kočárku až přijde na co má ručičky tak sedí :confused: A že to nebude dlouho trvat už si občas vezme i nějakou hroáčku, dneska ožužlala plyšové žirafě ocásek... :grinning: :grinning: jsem říkala, že začíná tedy dost brzy :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
To dělá gami Káťa taky, že se v kočáře i jinde když leží snaží zvedat. Ptala jsem se na to rehabky, prý je inteligentní, protože hlava chce dělat něco, co tělo ještě nezvládne :grinning: No aspoň, že to není zas něco špatně...Do hraček Kačenka mlátí taky, hlavně když leží na dece na zemi :slight_smile: Dneska jsme vojtovku spojily i se cvičením na balónu a na dece a zdálo se mi to lepší, K. neřvala tak šíleně. Jen strašně :grinning:
16. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
tak že by jsme měli inteligentní děti??? :confused: Marně přemýšlím po kom :grinning: Aha, aspon něco bude mít po mě :grinning: :grinning: Když dám Verču na deku tak za chvíli je úplně někde jinde, hrozně cestuje a za chvilku bude sama na bříšku jen se jí tam ješztě pořád plete ta ručička :slight_smile: Včera jsem jí pozorovala a byla to prdka. Přišla na to, že když nožičkama kope do toho krásně barevný balonku tak vydáva zvuky a tak předváděla fotbalistické kreace :grinning:
16. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jo jo gami, určitě to bude inteligence :grinning:
Káťa dneska spinkala od tři čtvrtě na dvanáct až do sedmi, takže paráda. Pak jsme si ještě chvilku všichni poleželi v posteli, K. furt něco kecala, házela zadkem, šermovala rukama, no sranda... :wink: Jak jsme byly v tom cvičení, tak když jsem porovnávala Káťu a ostatní děti, tak některý fakt jen leží a koukají, o dva týdny mladší holčička skoro vůbec nepase, tak si říkám, že K. na tom není zas tak špatně i když musíme cvičit...
Dlouho tady nebyla sonicka, nevíte co s ní je? A lucka se taky neukázala... :confused:
Milenka si asi dává oddych, že... :pensive:
17. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Holky,Vám se taky zvedají děti? U nás to dělá Kuba. Hm,tak to bude určitě po mě!! :grinning:

U nás jsou poslední noci taky v pohodě,aspon se vyspím a jsem schopná fungovat přes den. :wink:
17. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojík holky...
no po kom jsou asi ty dětičky inteligenstní???No po maminkách ne??to je jasan :wink:
Matyáškovi se na bříšku moc nelíbí,hlavičku zvedá,ale za chvíli řve :grinning:
17. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky... Už se vám točí dětičky ze zad na bříško?
17. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Vojta teda ne a ještě to ani nemusí dělat
17. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Gamik....tobě se mímo točí?? :wink:
17. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
pikus ale dávej ho na bříško co nejvíc - na pár minut at nedopadnete jako my
17. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
To je pravda, Káťa co ji dáváme pravidelně a fakt o dost víc než dřív na bříško, tak už skoro nebrečí. A perfektní je taky dávat na bříško na balóně, to jsem se naučila teď v tom cvičení jak chodíme. Káti se to líbí a přitom musí docela makat, posilovat a vyrovnávat balanc. Já myslím, že na točení je ještě brzo, skoro bych řekla, že to ani ještě nemají 3 měsíční děti dělat :confused:
Jak jste rio dopadli dneska? Jo a už mám tu knížku co jsem sháněla a je super. Jmenuje se Cvičení s miminkem.
17. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Piku mě se dneska Verča obrátila a když jsem jí dávala do postýlky na bok tak hned šla na bříško a pásla :slight_smile: Asi se jí to zalíbilo jak se jí to jednou povedlo tak to dělala furt...
17. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jinak já vím, že je ještě na točení asi brzy, ale když to dělá sama tak co můžu dělat to bych jí musela přivázat :fearful:
Když to dělá sama tak snad by jí to nemělo ublížit.... :wink:
17. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahojík...
já dávám na bříško jak to jde....aspon na chvíli
a balon teda zkusím :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky, balon mě nenapadl,ale zkusíme.

Gami,to je Verunka dobrá,že se už točí, u nás to nedělá ani jeden. Kuba nechce ani pást,vydrží chvilku a hned ječí.

Dneska máme šrumec,poradnu,očkování,kyčle,tak nám držte palce,at to dopadne,děkuji. :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
To jo gami, když to dělá sama, tak co naděláš. A navíc když je to ze zad na bříško, tak to asi nevadí, já jsem to včera blbě přečetla, myslela jsem, že se Verunka točí z bříška na záda, to by myslím asi nebylo dobře :wink:
Pikusko, na tom balóně dát plínku, položit na to opatrně mimčo, chytit ho za nožičky a houpat dopředu a dozadu. Pak chytit za tělíčko a houpat do stran. A něco při tom zpívat :grinning:
Jinak my noc zase bezva a to jsem si říkala, kdo ví jaká bude, protože K. včera spala celkem dost i přes den. Asi tím jak cvičíme, tak je víc unavená. No za chvilku jedem zas na rehabku, tak jsem zvědavá co nám baba řekně :unamused:
18. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky...
Tedy Aquil na tom baloně to musí být super, Verča by se u toho určitě řechtala má takový blbinky ráda :slight_smile:
Každý říká, že je hrozně živá, že na 3 měsíce nevypadá.. jo a z bříška na záda to dělala ještě, když neuměla pást a padala na bok a pak šup na záda :wink: Prostě je to živel ani v kočáru není v klidu pořád se mrská, vyhazuje nožky...
Esterko držím palce at je vše OK... A Aquilko držte se :wink:
18. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit, nejde nám počítač tak se sem teď pár dnů nedostanu. Včera jsme byli v poradně, máme 53cm a 4700g :grinning: já na gyndě taky v pohodě, jen jsem dostala prášky na zastavení laktace, mlíko už nemám, ale prsa mám pořád naběhlý a bolej, tak snad to zabere. . .a od 1.dne mrchy budu brát AKO. . .

tak se tu zatím mějte krásně a užívejte sluníčka :wink:
18. čer 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsme se pohoupali na baloně chvíli ráno a ted leží na bříšku a snaží se zvedat hlavinku...teda ale to je dřina :grinning:
18. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak jsme zpět. Kačenka zase tak strašně plakala, že nemohla ke konci ani popadnout dech a jen chrčela. Strašný, fakt strašný... :unamused: :angry: Ale zlepšila se prý od minule, zádíčka už má srovnaná. Tak pokračujeme dál... Gami, Káťa se u toho taky směje. Ještě cvičíme na dece, že křížíme ručičky, pak nožičky a pak ručičku s nožičkou, u toho se řehtá nahlas. Snažím se nejdřív začít cvičit zábavnou formou a pak rychle odcvičíme tu "hrůzu" aby neměla cvičení spojené jen s řevem a trápením. Zdá se mi to takhle lepší a i já to zvládám líp.
18. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že máme od soboty 2 mimíse v peřinkách a čekáme:frowning2: ufff tak co, kdy myslíte, že bude čárka? (tak nějak mám strach, že třeba letos nebude :frowning2:
tak se mějte a pozdravujte miminka
18. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Kapříku :slight_smile: čárky budou a už se na ně těším :slight_smile: :slight_smile: až nám je zahlásíš :wink:
18. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
tedy Aquil chudák Kačí :frowning2: Jednou my takhle brečela Verča a musím tedy říct, že to bylo hrozný, vůbec jsem nevěděla co jí bylo, ale plakala tak, že se pak nemohla ani nadechnout takže musím říct, že je mi vás líto tohle pokaždé prožívat... Tak snad se to co nejdřív zlepší a už nebudete muset se takhle trápit!!!!
Příští týden půjdem asi na náúšničky tak se moc těším :slight_smile:
Kapr tak doufám, že budou jen dobré zprávičky :wink: Já testila asi 10 den... Držím palečky...
18. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahojky,
Aguil,je to hrůza to cvičení,ale hlavně že to pomáhá!!!

Kapři,neboj,čárky budou!!! :slight_smile: :slight_smile: Já taky testovala 10 den.

Gami,to bude Verča fešanda. :dizzy_face:

Poradna dopadla dobře,Kuba 6,6 , Kája 6,1, kyčle kontrola za 3 měsíce.
První Hexu odnesli dvojky teplotou,tak na noc dostali čípek a zvládli jsme to! :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.